Picie octu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 19:59   #91
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Picie octu

No i mnie temat kurcze zaciekawił, a własnie miesiac temu otworzyli u nas Rosman.... skoro ten ocet jabłkowy w małych ilościach pomaga to w połączeniu z ćwiczeniami powinnam zrzucić moją nadwagę ech te postanowienia noworoczne
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:20   #92
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Picie octu

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Wiem, że pewnie temat ten był poruszany na forum wiele razy (tak mi się zdaje) ale ja niestety nie mogę nic znaleźć . Nie bijcie mnie za niego i nie myślcie, ze mam zamiar pić ocet aby schudnąć bo to samobójstwo ale chciałabym przeczytać co macie do powiedzenia na ten temat. U mojej cioci na oddziale szpitalnym leży dziewczę, które piło (ponoć) kilka szklanek octu dziennie ze swoją cudowną sylwetką marzeń i białaczką (efektem ubocznym).Powiedzcie mi znacie przypadki osób po takiej "kuracji"??? Przyznaję, ze temat mnie zainteresował, tylko w razie gdyby to było jego wielkokrotne powtórzenie to jeszcze raz proszę - nie zlinczujcie mnie, pozdrawiam
Nie wyobrażam sobie picia octu. W kwestii octu na odchudzanie to skuteczny jest ale ocet jabłkowy. Warto go sporządzać samemu w domu. Recepturę znajdziecie w sieci. Podobno pomaga schudnąć.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 08:52   #93
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Picie octu

Ocet nie ma żadnych magicznych wlasciwosci Jego moc tkwi w kilku aspektach: wspomaga wydzielanie soku zoladkowego, wiec jak ktos ma problemy trawienne na tym tle (a sporo osoba ma i nie jest tego swiadoma) to pomoze wydzielac kwas solny, a co za tym idzie enzymy itd. Im lepsze trawieniem tym lepiej z punktu widzenia i flory bakteryjnej i stresu dla organizmu i przyswajania skladnikow odzywczych i same te zmiany moga ruszyc redukcje. Druga kwestia to odczyn kwasny octu obniza indeks glikemiczny posilkow , i to istotnie, co z kolei daje mniejszy wyrzut insuliny po posilku.
Wazne zeby to byl ocet jablkowy z tzw matka czyli niefiltrowany i niepasteryzowany, ale to wciaz zaden cud preparat Sok z cytryny daje podobny efekt.
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.