Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 13:12   #31
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

No właśnie, chętnie wysłucham wskazówek ma tem temat... Ja mam 24 lata i zauważyłam pierwsze zmarszczki pod oczami oraz po bokach ust - też takie od uśmiechania się Jaki krem będzie dobry dla młodej, suchej skóry? I jeszcze do takiej ze skłonnością do alergii?
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 13:58   #32
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Uff,nie jestem sama...
Czy ktoras z Was zna moze jakis lekki kremik na pierwsze zmarszczki,taki nieinwazyjny,bo w koncu mamy po 20pare lat
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 15:41   #33
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

To moze powiem o sobie i o swoich zmarszczkach... mam 21 lat i okropna, wyrazna zmarszczke miedzy brwiami.gdy przejezdzam po niej palcem, to czuje WAWÓZ! dodatkowo mam poziome zmarszczki na czole.
Wiec co z tym zrobie? wydaje mi sie,ze zmarszczek nie mozna zlikwidowac kremem.ale mozna je splycic, lekko wyrownac,a o skore nalezy bardzo troskliwie dbac, czyli : filtry-latem i zima, nawilzanie (kremy,maseczki),ochrona przez zimnem i sloncem,witaminy (jem cerutin i witamine pp).
kremy przeciwzmarszczkowe nie rozleniwia skory! chronia cere przed zmarszczkami,ale cudow tez nie dzialaja
ja jak na razie nie widze splycenia swoich zmarszczek,ale jestem cierpliwa.
pozdrawiam cieplutko
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:01   #34
agnes4-19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mój komputer ;)
Wiadomości: 42
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

dziewczyny a może za dużo solarium co? Ja mam 21 lat ale narazie żadnej zmarszczki, moja mama - lekarka- stanowczo zabrania mi chodzić na solarium, no i dobrze bo jest rakotwórcze i powoduje starzenie skóry. Badała kiedyś 2 rodzaje komórek-1 rodzaj- od dziewczyn opalających się "normalnie" na plaży, a 2 rodzaj- na solarce. No i okazało się że komóreczki tych dziewczyn po solarium były 3 razy bardziej zniszczone!!! Podkreslam ze w badaniach uczestniczyły dziewczyny, które opalały sie tak samo długo.
A jeżeli to nie solarium powoduje wasze zmarszczki to na pewno jest to związane z zaniedbaniem(bez urazy) skóry. Proponuję stosować serię Pani Dr. Eris po 20.
Albo wybrać się do dermatologa po specjalną receptę na krem z wit. A i E o działaniu przeciwrodnikowym.
Pozdrawiam serdecznie!
agnes4-19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:02   #35
agnes4-19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mój komputer ;)
Wiadomości: 42
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

PS- kupcie Capivit A+E!!! Działa!Pa
agnes4-19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:34   #36
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Przede wszystkim trzeba zdementować informację, jakoby skóra uzależniała się od kremów. Dziewczyny, nie bójcie się sięgać po kremy pod oczy Chyba nie chcecie zwlekać z tym do czterdziestki, bo wtedy żaden krem nie pomoże- w tym sensie, że nie usunie powstałych zmarszczek, może jedynie lekko sprasować, wygładzić. Zasada Pudernic- Zapobiegać Tak więc polecam lekturę KWC. Ja od dawna przymierzam się do zakupu Anti-Gravity, tylko cena mnie powstrzymuje. Całkiem fajny jest krem z serii Forte25+ (Eris).
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:47   #37
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Cytat:
Napisane przez punkt_G
dodatkowo mam poziome zmarszczki na czole.
U mnie to samo...i do tego kilka zmarszczek mimicznych pod oczami.
W tym roku kończe 23 lata (nie chodze na solarium) i jestem przerazona...
Tylko czekam do 25 lat i rzucam sie na sline kremy przeciwzmarszczkowe....To chyba jedyny sposob
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 19:53   #38
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Hej dziewczątka!

Agnes, czy naprawdę myślisz, że jedyną przyczyną zmarszczek w młodym wieku jest solarium? Ja jestem naturalnym rudzielcem, mam bardzo jasną, wrażliwą skórę i na solarium byłam może ze trzy razy w życiu. Moja skóra jest bardzo sucha i stąd te zmarszczki - bo skóra sucha przedwcześnie się starzeje.

Moja mama konsultowała się dziś z młodymi faramceutkami pracującymi w dobrej aptece - powiedziały, żeby unikać na razie kremów przeciwzmarszczkowych. Doradziły, by postawić na mocno nawilżające kremy i maseczki - bo młoda skóra ma zmarszczki z powodu słabego nawilżenia. Poleciły mi intensywną kurację maseczką nawilżającą Avene - codziennie na noc kłaść na miejsca ze zmarszczkami przez około 2 tygodnie.

Buziaki!
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:58   #39
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

To co napisze jest śmieszne, bo moje 'zmarszczki' chociaż nieduże ale niepokojące pokrywam kremem pod oczy ziaja za 3,90zł, co prawda głónym jego przeznaczeniem jest redukcja cieni pod oczami, ale dodatkowo nawilża i wygładza malutkie zmarszczki. Mam go od 2 tygodni, cudów co prawda nie zdziałał, ale efekty jakieś widać... Nie znalazłam innego łagodnego kremiku, ten jest naprawdę fajny... Aha, są różne rodzaje tych kremików, m.in z pietruszką, ze świetlikiem, z bławatkiem (ten mam ja). za taka cenę można spróbować... Buziaki!!!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 20:01   #40
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Troche solarium do mnie nie pasuje bo...nigdy w nim nie bylam ale moze problemem bylo to, ze w przeszlosci stosowalam niskie filtry na twarz i to tylko latem wiec teraz probuje nadrobic zaleglosci...
Zmarszczki na czole to moga byc zmarszczki mimiczne.Ostatnio wyczytalam gdzies w gazecie, ze nalezy przyklejac na czolo tasme klejaca i wtenczas skora sie nie marszczy....ale to byla porada dla pan okolo szescdziesiatki
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 20:47   #41
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

ojej nie jestem sama dziewczyny ja mam jasna karnacje,jak sie opalam to na rozowo na solarium bylam 1 raz teraz omijam SZEROKIM LUKIEM!!! wystarczy popatrzyc na te panny
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 07:11   #42
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Dziewczyny jestem zdecydowanie starsza od Was ale będąc w Waszym wieku także zauważyłam pierwsze zmarszczki mimiczne i je bagatelizowałam.Cerę mam suchą, kiedyś piekłam się na solarce i słońcu Ale do czego zmierzam, kobietki uwierzcie jeśli teraz zaczniecie troskliwie dbać o cerę to Wam na pewno ona to wynagrodzi.Nie bójcie sie kremów odżywczych, silnie nawilżających i regenerujących.Wiek tutaj o niczym nie świadczy , jeśli Wasza cera sie domaga kremów to dajcie jej to, i tak weźmie sobie z nich tylko to co jej najpotrzebniejsze.Ja tego nie robiłam i błąd , gdybym mogła sie wrócić do wieku 22/23 lata na pewno bym ich używała, nie latała na solarium i zakładała okulary przeciwsłoneczne.Wszystko zależy od Was
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 07:40   #43
_aszka_
Raczkowanie
 
Avatar _aszka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 40
GG do _aszka_
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Dziewczyny ja używam kremu pod oczy z seri AA i naprawde świetnie nawilża,a cena nie wygórowana-polecam.
_aszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 08:01   #44
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

hej, ja niedawo byłam u dermtologa i własnie pytałam o jakis krem pod oczy (mam 23 lata). Pani doktor powiedziała ze narazie najlepiej uzywać kremu dla dzieci (Bambino) i absolotnie żadnych przeciwzmarszczkowych.

papa
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:20   #45
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

czyli lepiej teraz w moim wieku (22 lata)nie uzywac zadnych kremow przeciwzmarszczkowych? aha wczoraj jak ta pani zdiagnozowala stan mojej skory(polecam-poszlam z ciekawosci,nogdy nie bralam w czym takim udzialu-na kompie pojawia sie powiekszone zdjecie waszych twarz,po czym widac na nim wszystkie niedoskonalosci,analizowa ne sa pory,przebarwienia,zmarsz czki.badanie BEZPLATNE ja robilam w galerii centrum w wwie,tam oil of olay mialo swoje stanowisko z kosmetyczka)powiedziala ze sa widoczne 2 zmarszczki przy zewn.kaciku oka.myslalam ze bedzie chciala wcisnac mi ich produkt roznej masci-ja przyszlam tam juz z zamiarem nabycia kremu na noc complete care bo mial fantastyczne recenzje na wizazu ,pani powiedziala ze najlepiej teraz zadbac przede wszystkim o DOBRE NAWILZENIE skory,ten krem tez sie do tego nadaje,lepiej wklepac wiecej pod oczy,bonawilza dobrze.oil of olay ma w swojej ofercie taki zel pod oczy (dla mlodych osob)ale wstrzymalam sie z zakupem.
a jakie inne nieinwazyjne (tzn nie przeciwzmarszczkowe)ale dobrze nawilzajace kremy pod oczy polecacie?
gdzies czytalam o tym z flos leku,lekko niweluje drobne zmarszczki ale nie jest przeciwzmarszczkowy. nie wiem tylko jak sie nazywa...
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:45   #46
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
badanie BEZPLATNE ja robilam w galerii centrum w wwie,tam oil of olay mialo swoje stanowisko z kosmetyczka)powiedziala ze sa widoczne 2 zmarszczki przy zewn.kaciku oka.
zawsze mialam ochote isc tam tez, ale balam sie za bardzo werdyktu
hehe a ty masz tylko dwie? zle nie jest! ja juz w wieku 21 lat zaczelam zauwazac pod oczami szereg drobnych zmarszczek. takze nie jest z toba wcale tak zle.
aha - kremy pod oczy stosuje tak na powaznie od wieku 21 lat wlasnie i sobie chwale. zaluje, ze nie zaczelam wczesniej. teraz mam skore dobrze nawilzona i zmarszczki nie sa bardzo widoczne, no chyba, ze sie smieje, ale co tam
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:45   #47
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Smile Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

kochane!specjalistką nie jestem ale wypowiedzieć się mogę:
1.skóra nie rozleniwia się pod wpływem jakiśch kremów- to poprostu nasza cera czasami potrzebuje czegoś więcej i dlatego jakiśch krem przestaje skutkować
2.pod oczy nie potrzeba jakiśch specjalnych kremów w tym wieku,wystarczy zrobić próbę uczuleniową i jeśli nie ma zadnych problemów śmiało możemy stosować ten sam krem co do twarzy
3.wiek nie ma nic do zmarszczek, nasza skóra ma swój oddzielny licznik czasu i nie warto stosować się dokładnie do zaleceń wiekowych jedna dwudziestolatka ma skórę idealną a inna ma już drobne ryski, jedna ma skórę czystę a druga trądzikową
określcie więc to, czego potrzebuje Wasza skóra a nie 100 innych kobiet nie koniecznie starzejących się w naszych warunkach klimatycznych
3.podstawą walki ze zmarszczkami jest nawilżanie nawilżanie i jescze raz nawilżanie
Pozdrawiam!
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:48   #48
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Ja polecam kremik pod oczy z peptydami z Avonu. Jest bardzo delikatny (jestem alergikiem), dość wydajny i ma lekką żelowo-kremową konsystencję. Przy tym nie jest straszliwie inwazyjny, ale widzę po nim zdecydowaną zmianę wyglądu skóry pod oczami. Poza tym zdarzało mi się używać żeli z FlosLeku i też są bardzo dobre - z tym, że odprężają skórę, ale nie dają efektu przeciwzmarszczkowego. I mimo szczelnego zakręcania pudełka po 1,5 miesiąca wysychają i stają się niezdatne do użycia.
Swoją drogą nabyłam niedawno polecaną tu szeroko "Cenę urody" i zgadzam się z autorkami, że w sumie stosowanie osobnego kremu pod oczy nie jest konieczne o ile nie podrażniają Wam oczu kremy których zwykle używacie do twarzy.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:01   #49
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Tak, ja też coraz częściej spotykam się z opinią, że kremy pod oczy, to wyłącznie taki "chłyt marketingogy" bo sa po prostu troche delikatniejsze i mają mniej składników,żeby nie podrażniać spojówek. Czyli, że spokojnie można używac normalnego kremu nawilżającego, o ile nas nie uczula, itd. Noo i koniecznie filtry!!
Ja sama stosuje kremy pod oczy od 20-tych urodzin i bardzo to sobie chwalę. Jestem krótkowidzem i często mrużę oczy, co niestety ma katastrofalny wpływ na zmarszczki. Na poczatek rzeczywiście polecam Ziaję i jej delikatne i niedrogie kremiki. Sama testuje teraz ten nowy, czerwony "100% pielęgnacji".
Nosić okulary i okulary słoneczne w lato.
Śmiać się można

Może zmarszczki się od tego robią, ale życie od razu ma lepszy smak
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 10:30   #50
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

vanilla Sky, a jakich kremow pod oczy stosujesz? chetnie wyprobuje,bo chce sie wziac za siebie i to porzadnie! az zaluje ze dopiero teraz zaczelam uzywac na co dzien kremow z SPF wczoesniej wydawalo mi sie ze slonce opala tylko w lato...a teraz nie ma dnia zebym nie wyszla bez mojego LRP hydraphase xl (SPF 15) wczorja zakupilam na lato spf 40 l'oreala solar expertise.myslisz ze mozna nim smarowac rowniez buzke latem,czy nie bedzie za tlusty? bo 15 dobra jest w ciagu roku,jednak na lato to zbyt niski filtr...
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 10:34   #51
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

hmm a propos okularow slonecznych,nie nosilam ich raczej wczesniej jakos wydawalo mi sie ze trudno dobrac dla mnie wlasciwy ksztalt. a teraz przeciez rozne firmy odziezowe maja je w swojej ofercie np reserved,zastanawiam sie moze sie wybiore tam i cos dla siebie znajde...polecacie jakies miejsca? jestem z Wwy
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:24   #52
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

a ja polecam szczerze kremy pod oczy clinique! szczegolnie repairwear eyes. Jest drogi (160zł) ale dopiero kończe słoiczek, którego używam od świąt bożego narodzenia. Mam 26 lat i używam od dosć dawna kremów przeciwzmarszczowych pod oczy. Dzięki temu nie mam widocznych zmarszczek - dopiero kiedy zmarszczę skórę wokół oczu. ze zmarszczakami jest tak, że tylko zapobieganie daje jakies wymierne efekty. no i odradzam solarium - nic tak nie niszczy skóry.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:43   #53
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Ja popieram beliczka Też używam klinika od jakiś 4 lat. Tylko że z kolei anty gravity. Jest super i słoiczek na pół roku starcza spokojnie.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:09   #54
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Cytat:
Napisane przez Angelika
hej, ja niedawo byłam u dermtologa i własnie pytałam o jakis krem pod oczy (mam 23 lata). Pani doktor powiedziała ze narazie najlepiej uzywać kremu dla dzieci (Bambino) i absolotnie żadnych przeciwzmarszczkowych.

papa
Bardzo sprzeczne są te opinie dermatologow. Jakis czas temu czytalam w Twoim Stylu wywiad z dermatolożkami, jedna w wieku 30 lat uzywa kremow ktore zalecane sa dla kobiet ok.50. Jesli jej w sklepie nie chcieli sprzedac to mowiła ze to dla własnej mamy kupuje a sama sie tym smaruje w myśl zasady- lepiej zapobiegac niz leczyc...Dlatego niech sobie inni polecaja krem Bambino ale ja wole zapobiegac Juz uzywam kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy( pietruszkowy Ziaji ale zawsze )i juz niedlugo mam zamiar katowac zmarchy na czole czyms sliniejszym
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:18   #55
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

ja miałam wszystkei dostepne kremy clinique i najbardizej mi odpowiada zestaw: na dzień "advanced stop signs eyes" a na noc "repairwear eyes". advanced ma filtr 15 SPF co jest niezwykle porządane w prewencji zmarszczokwej i pięknie rozjaśnia cienie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:23   #56
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

polubiłam kremy pod oczy w wieku lat 17 na początek były to lekkie żele czy kremy nawilżające,od 4 lat używam przecizmarszczkowych (aktualnie jest to energizująco-przeciwzmarszczkowe serum pod oczy i okolice ust Eva natura seria BURSZTYN) i nie mam zmarszczek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:28   #57
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Cytat:
Napisane przez agnes4-19
A jeżeli to nie solarium powoduje wasze zmarszczki to na pewno jest to związane z zaniedbaniem(bez urazy) skóry.
NA PEWNO??? Bzdura! A np. geny nie mają wpływu??? ERROR
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:34   #58
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Same geny nie wystarczą. a nie chodzenie do solarium i używanie kremów na pewno nie jest bzdurą. Widzę koleżanki, które wierza w wieczną młodość: chodzą do solarium i nie smarują się kremami. Wyglądaja o 10 lat starzej od tych, które dbają o skórę.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 13:27   #59
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

Beliczek,

Sory, ale to jest nadinterpretacja tego co napisałam. Czy piszę gdzieś: chodźmy do solarium bo nic się nie stanie, albo używanie ktemów to bzdura.

Czepiam się tylko zdania: "A jeżeli to nie solarium powoduje wasze zmarszczki to na pewno jest to związane z zaniedbaniem(bez urazy) skóry."

Czyli: jeśli nie opalacz się na solaruim i masz zmarszczki to wina twojego zaniedbania. I z tym się NIE zgadzam i uważam, że to bzdura. Tylko z tym, reszty nie napisałam i nie miałam na myśli.

Plz! Cztyaj uważnie!

Bo mam wrażenie, że myślimy bardzo podobnie...
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 13:39   #60
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

aga chyba faktycznie myślimy poodbnie. źle Cię zrozumiałam. mam nadzieję, że się nie gniewasz.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.