Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 11:53   #691
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Tez chcialam zamowic LF ale nie ma miodowego kremu, tuli mnie troche denerwuje bo zamowilam mydelka w piatek i w piatek wieczorem tez zaplacilam, w poniedzialek napisali meila ze potwierdzone i do tej pory nic a chcialabym je miec do konca tygodnia lecz watpie zeby doszly, z LF to mi mydelka przyszly ekspresem z dnia na dzien nawet nie zdazylam napisac meila kiedy wplace pieniazki a Pani Ewa pierwsza meila przyslala "jutro wysle mydelka" heh dla mnie szok
Przecież w regulaminie napisali, że mają czas do 3 dni roboczych, więc najprawdopodobniej dzisiaj otrzymasz wiadomość o wysyłce.

Ja jestem coraz bardziej zadowolona z mydełka węglowego. Muszę zrobić zapasy
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:56   #692
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Wiem wiem ale ja to taki niecierpliwiec jestem

A weglowego uzywasz do twarzy czy wlosow??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:24   #693
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Do twarzy. Jeszcze tak gładkiej i oczyszczonej skóry to nie miałam! Nawet pory na nosie gdzieś zniknęły . Tylko taka mała kosteczka (zamówiłam wersję mini) bardzo szybko się zużywa...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:03   #694
kamoszka
Raczkowanie
 
Avatar kamoszka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Corby
Wiadomości: 49
GG do kamoszka
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Witam Was serdecznie

jestem fanką mydełek naturalnych. Ogólnie nie tylko, bardzo lubię pielęgnacje naturalną od ponad 2 miesięcy używam afrykańskiego czarnego mydełka, które bardzo mi podpasowało. Wcześniej używałam kilka kostek mydełka niby naturalnego (z ziemią fulerska i olejkami : lawendowym i z drzewa herbacianego) bo jak się potem okazało miało w sobie SLES więc się przerzuciłam na czarne. Myję nim buzię, ostatnio ciało i 2 razy w tygodniu włosy bardzo mnie cieszy to, że jest wydajne, więc nie pójdę z torbami 'chyba' hehe
__________________
Zapuszczam włosy

Moje kudły
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=14047
kamoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:06   #695
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Do twarzy. Jeszcze tak gładkiej i oczyszczonej skóry to nie miałam! Nawet pory na nosie gdzieś zniknęły . Tylko taka mała kosteczka (zamówiłam wersję mini) bardzo szybko się zużywa...
No ja tez zamowilam wersje mini narazie, a nie wybiela Ci twarzy?? bo pisze tam ze wybiela skore a ja mam srednia karnacje i jestem opalona wiec byloby mi to nie na reke

Dostalam wreszcie meila wiec jutro albo pojutrze bede miec mydelka )

Ja chcialam zamowic tez szampony z Lush ktorymi kazdy sie zachwyca ale jak zobaczylam wlasnie SLS na pierwszym miejscu :/ to podziekowalam i to ma byc niby naturalne
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 18:18   #696
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Nie wybiela (również mam średnią karnację).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 00:07   #697
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mnie węglowe wybiela wiec stosuję raz na jakiś czas jako "maseczkę".
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 09:50   #698
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mialam wlasnie taka mysl zeby stosowac moze jako maseczke raz w tygodniu, i jak fajnie sie tak sprawuje??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:05   #699
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja jestem bardzo zadowolona. Mam problematyczną cerę a takie maseczki (z węglowego i glinki mitti na zmianę) zmniejszają pory i ilość niespodzianek mam wrażenie ze też wygładzają. Tyle ze tak jak pisałam mnie mocno rozjaśniają a i tak mam problemy bo ciało ma ciemną karnację a twarz jest blada. Do ciągłego stosowania raczej się nie nadają bo mogą wysuszyć.

Mam zamiar wypróbować jeszcze mydełko z glinki czerwonej do podtrzymania efektu tych maseczek (tak np raz dziennie umyć nim z rana) reszta pielęgnacji to Bioderma Sensibio H2o

Mogę też polecić mydło oliwkę do ciała. Fajnie nawilża (jednak u mnie nie zastąpi całkowicie balsamu po kąpieli), przy goleniu nóg daje fajny poślizg.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:18   #700
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mi sie w ogole ostatnio cera pogorszyla i ubolewam bo nic w pielegnacji nie zmienilam a wyrabalo mnie prawie na calej twarzy Z glinka multani mitti tez zamowilam wiec super ja sie zastanawialam tez nad zielona glinka ale nie wiem czego nie kupilam moze innym razem
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:28   #701
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Chyba nie ma sensu kupować tyle "wysuszających" mydełek na raz szczególnie ze moim zdaniem te małe krążki jeśli myję się nimi tylko twarz (a już w ogóle jak się robi tylko co jakiś czas maseczki) są bardzo ekonomiczne. Za dużo wysuszania powoduje błędne koło i więcej przetłuszczania.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 11:19   #702
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja glinke mitti i weglowe kupilam z mysla o myciu wlosow, pozniej pomyslalam ze mozna by raz na jakis czas zrobic z tego maseczki (bo boje sie wlasnie tego wybielania) wiec ciagle nie mam zamiaru ich uzywac, na codzien myje buzie olejkiem myjacym i afrykanskim mydlem ktore tez wydaje mi sie ze troche podsusza
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 08:32   #703
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

dodaję moje zbiory mydlane
2 pierwsze to jakieś bezfirmowe mydła (choć niby marsylskie), skład w porządku, ale kolor zawdzięczają barwnikom, działanie niesamowite - pierwszy raz od dawna nie mam po myciu twarzy ochoty natychmiast nakładać kremu i w sumie mogłabym o nim zapomnieć, moja mama z suchą skórą też nie może się nadziwić
miętowe rzeczywiście zawiera miętę, nawet trochę chłodzi kiedy ma się pianę na skórze
niestety oba pachną podczas mycia jak biały jeleń, tu się zawiodłam, bo kostki pachną lekko miętą i kwiatem pomarańczy
mydełka tuli jeszcze nie używane, nie chcę napoczynać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 104_6555.jpg (80,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 104_6556.jpg (92,2 KB, 34 załadowań)
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:10   #704
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja wczoraj umylam cialo kokosowym i sie troche zawiodlam bo skora nie byla nawilzona tylko taka sciagnieta i musialam uzyc balsamu po mydle kleopatry z LF nie musze uzywac balsamu
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:21   #705
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Nio mi kokosowe z Tuli też nie przypadło do gusty. Włosów nie umiemy nim myć a poza tym zapach który mi zostawał na nich był nie do zniesienia. Postanowiłam zużyć je na ciało i w porównaniu z mydłem oliwką wypadło bardzo marnie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:32   #706
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja jak pytałam Pani Joanny z Tuli o jakieś mydło dla męża to dostałam od niej taką informację o mydle kokosowym: "jeżeli chodzi o pianę to z całym przekonaniem mogę Pani polecić mydło kokosowe - pieni się nawet w morskiej wodzie.
Muszę tylko uprzedzić, że wprawdzie jest mocno przetłuszczone (ok. 12%) to zdarza sie, że u niektórych osób trochę wysusza skórę - trzeba wypróbować"
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:50   #707
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
dodaję moje zbiory mydlane
2 pierwsze to jakieś bezfirmowe mydła (choć niby marsylskie), skład w porządku, ale kolor zawdzięczają barwnikom, działanie niesamowite - pierwszy raz od dawna nie mam po myciu twarzy ochoty natychmiast nakładać kremu i w sumie mogłabym o nim zapomnieć, moja mama z suchą skórą też nie może się nadziwić
miętowe rzeczywiście zawiera miętę, nawet trochę chłodzi kiedy ma się pianę na skórze
niestety oba pachną podczas mycia jak biały jeleń, tu się zawiodłam, bo kostki pachną lekko miętą i kwiatem pomarańczy
mydełka tuli jeszcze nie używane, nie chcę napoczynać
a powiesz skąd masz te marsylskie mydła?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 12:37   #708
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja jak pytałam Pani Joanny z Tuli o jakieś mydło dla męża to dostałam od niej taką informację o mydle kokosowym: "jeżeli chodzi o pianę to z całym przekonaniem mogę Pani polecić mydło kokosowe - pieni się nawet w morskiej wodzie.
Muszę tylko uprzedzić, że wprawdzie jest mocno przetłuszczone (ok. 12%) to zdarza sie, że u niektórych osób trochę wysusza skórę - trzeba wypróbować"
No to moja skore wlasnie wysuszylo :/ mialam takie uczucie po umyciu sie nim ze jak sie schyle to mi skora na plecach popeka i od razu musialam sie nabalsamowac, a szkoda bo pieni sie super i piana jest taka aksamitna

i mam pytanko czy mydelka tuli maja date waznosci?? bo na moich nic nie pisze a na mydlach od LF jest data waznosci

i jeszcze pytanie z seri glupich bo nie bardzo czaje jak pisze zeby uzywac tego mydla kokosowego jako odzywke nalozyc na wlosy poczekac kilkanascie minut (lub iles tam) i pozniej umyc wlosy, to moge to naniesc na takie nie myte 2 dni wlosy tylko je zmoczyc, czy je umyc, pozniej ta odzywke z kokosa i znowu umyc??

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-07-29 o 13:17
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 13:24   #709
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 14:41   #710
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj umylam cialo kokosowym i sie troche zawiodlam bo skora nie byla nawilzona tylko taka sciagnieta i musialam uzyc balsamu po mydle kleopatry z LF nie musze uzywac balsamu
Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Nio mi kokosowe z Tuli też nie przypadło do gusty. Włosów nie umiemy nim myć a poza tym zapach który mi zostawał na nich był nie do zniesienia. Postanowiłam zużyć je na ciało i w porównaniu z mydłem oliwką wypadło bardzo marnie.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja jak pytałam Pani Joanny z Tuli o jakieś mydło dla męża to dostałam od niej taką informację o mydle kokosowym: "jeżeli chodzi o pianę to z całym przekonaniem mogę Pani polecić mydło kokosowe - pieni się nawet w morskiej wodzie.
Muszę tylko uprzedzić, że wprawdzie jest mocno przetłuszczone (ok. 12%) to zdarza sie, że u niektórych osób trochę wysusza skórę - trzeba wypróbować"
Ja niestety również zaliczam się do grona osób, które nie polubiły się mydełkiem kokosowym.
Tak jak Ksenka od razu po spłukaniu wody wiedziałam że coś jest nie tak...skóra napięta, tępa w dotyku.
Po drugim użyciu wylądowało przy zlewie jako mydło do rąk i tam doczekało końca swoich dni. na szczęście miałam tylko miniaturkę.

Pozostałe mydełka były o wiele lepsze. Jeszcze tylko węglowe nie zrobiło na mnie wrażenia a dużo osób się nim zachwyca...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 20:35   #711
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ksenka, ja używam kokosowego jako odżywkę.
Płucze nie umyte włosy wodą i namydlam, trzymam jakiś czas a potem spłukuje i myję szamponem. Mi to jak na razie bardzo odpowiada
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 20:41   #712
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

a ja wczoraj zamówiłam z Lawendowej Farmy mydło Jogurtowe, Plaster Miodu i Oliwkowe Shea. jak przetestuję zdam relację
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 20:49   #713
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

nie widzialam wczesniej odpowiedzi wiec umylam raz wlosy i nalozylam kokosek i na to czepek foliowy i recznik i tak sobie teraz siedze i zaraz pojde umyc wlosy i zobaczymy co z tego bedzie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 09:43   #714
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
a powiesz skąd masz te marsylskie mydła?
kupione gdzieś na wakajcach na stoisku z pamiątkami dla turystów
ale widziałam je też w internecie, jako mydło marsylskie z le Chatelard, np tu
http://organeo.pl/product-pol-461-Le...-woreczku.html
http://www.zielonaczapla.pl/44_le-chatelard-1802
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 14:31   #715
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Już od kilku dni używam mydła Alepia z glinką czerwoną i mogę parę słów napisać. Dobrze oczyszcza i nie wysusza, można się obejść bez balsamu, ale skóra nie jest jakoś specjalnie nawilżona czy natłuszczona. Jest po prostu czysta, ale nie sucha. Tylko trzeba wziąć pod uwagę , że zwykła Alepia może się inaczej zachowywać, bo jednak ta glinka może wpływać na brak natłuszczenia po myciu. Ciężko się pieni i przez to jest mało wydajne. Zmniejszyła mi się liczba krostek na dekolcie i plecach odkąd myję się tym mydełkiem, ale mogło na to wpłynąć kilkudniowe opalanie się.
Aha, strasznie brudzi brodzik (bo piana jest taka brązowa i zostaje w formie osadu).
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:57   #716
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Już od kilku dni używam mydła Alepia z glinką czerwoną i mogę parę słów napisać. Dobrze oczyszcza i nie wysusza, można się obejść bez balsamu, ale skóra nie jest jakoś specjalnie nawilżona czy natłuszczona. Jest po prostu czysta, ale nie sucha. Tylko trzeba wziąć pod uwagę , że zwykła Alepia może się inaczej zachowywać, bo jednak ta glinka może wpływać na brak natłuszczenia po myciu. Ciężko się pieni i przez to jest mało wydajne. Zmniejszyła mi się liczba krostek na dekolcie i plecach odkąd myję się tym mydełkiem, ale mogło na to wpłynąć kilkudniowe opalanie się.
Aha, strasznie brudzi brodzik (bo piana jest taka brązowa i zostaje w formie osadu).


skóra ma fajny kolor po tym mydełku, zresztą tak samo jak po czerwonej glince z argiletz

ja właśnie planuję kupić sobie Arganowe z alepi o takie http://www.kosmetyki-natury.eu/Mydlo...100gr-970.html
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 19:59   #717
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
skóra ma fajny kolor po tym mydełku, zresztą tak samo jak po czerwonej glince z argiletz

ja właśnie planuję kupić sobie Arganowe z alepi o takie http://www.kosmetyki-natury.eu/Mydlo...100gr-970.html
Oooch, ja też się na to mydełko czaję Daj znać jak się sprawuje
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 12:18   #718
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Widzę wielkie zachwyty nad mydełkiem węglowym z Tuli.. Czy któraś z Was zauwazyła zmniejszenie przebarwień po stosowaniu tegoż właśnie mydła? O ile macie przebarwienia
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:11   #719
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja mam przebarwienia, jak zacznę używać mydełka to dam znać czy się coś z nimi dzieje
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:36   #720
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dzis probowalam umyc wlosy mydlem weglowym... matko ile sie omeczylam w ogole sie nie chcialo pienic, do umycia twarzy taka pianka ktora sie z niego wytwarza wystarcza ale do umycia wlosow masakra, pienilam, pienilam i napienic tych wlosow nie moglam :/ i oczywiscie zmylam i wzielam krzepka pokrzywe bo jednak ta pieni sie jak szalona
a czy po umyciu wlosow mydelkami i plukankami, uzywacie jeszcze takich zwyklych drogeryjnych odzywek?? bo ja uzywam glisskura bo jakies mam takie zboczenie ze nie wiem co ale odzywka musi byc, fajne by byly jakies naturalne odzywki pytalam Pani Ewy z LF to odpisala ze brakuje jej czasu ale moze kiedys takie odzywki zrobi
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.