Moje włosy są wiecznie rozczochrane ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 15:35   #1
sliwkaaa
Przyczajenie
 
Avatar sliwkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4

Moje włosy są wiecznie rozczochrane !


często je czesze ,ale gdy tylko wyjdę np. do szkoły to wyglądają jakbym ich nie czesała , wiecznie są poplątane ,gdy nie prostuje włosów to mam szopę na głowie , a jak je prostuje to są strasznie oklapnięte nie wiem co mam robić , jakich kosmetyków używać ? pomóżcie !
sliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:35   #2
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

a może plączą się tak,przez to ,ze 'ocierają' się o kurtkę?Wtedy robi się jeden,wielki kołtun
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:18   #3
fshelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 282
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

mam to samo. w szkole nawet się ze mnie śmiali, że nie czeszę włosów. Ale ja wychodziłam do domu i od razu mi się szopa na głowie robiła ( nie dlatego, że była wilgoć.. po prostu, wiatr nie wiatr, zawsze ! )
mam już takie włosy po prostu, nawet u fryzjera tak mi się robi. on mi myje głowę.. coś tam porobi i jak już włosy trochę podeschną to się plączą.. nie przeskoczę tego
fshelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:21   #4
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

Podejrzewam, że włosy potrzebują po prostu stałego, intensywnego nawilżenia. U mnie to zdało egzamin.
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 08:24   #5
fshelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 282
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

tak, tylko jak zacznę je "intensywnie" nawilżać to całkiem mi oklapną, a niestety włosów mam coraz mniej. używam szamponu z yr hammamelis? jakoś tak.. i jest genialny, ma od razu w sobie odżywkę itp tylko to raczej nie jest intensywne nawilżanie..
fshelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:01   #6
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

nie przekonasz się póki nie spróbujesz. Przed rozpoczęciem olejowania też miałam problem z ulizanymi i splątanymi włosami, miałam podobne obawy, a tu proszę Po odstawieniu prostownicy i pielęgnacji bezsilikonowej moje włosy stały się puszyste i ułożone Na dodatek nie muszę już ich myć codziennie. Wyjątkiem był dzień. kiedy wyprostowałam włosy, na chwilę wróciły do pierwotnego stanu wiecznej niemożności rozczesania, splątania i przyklapnięcia :P
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:41   #7
mitarashi1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

Witam. Też miałam podobny problem, ale pewnego razu byłam u fryzjerki i podpatrzyłam pewną maseczkę do włosów była to maska scandic owocowa, nawilżająca, postanowiłam ją zamówić , znalazłam w internecie 1000ml ok 18 zł (bądz 300 ml niecałe 6zł) więc niedroga i starcza na bardzo długo na dodatek kupiłam odżywkę kallos( w różowej butelce z atomizerem cena ok7 zł) i też jest genialna, moje włosy są teraz niesamowicie miekkie i nie puszą się a maska w ogóle ich nie obciąża ! Niczego więcej nie używam! Wystrzegam się jedynie szamponów przeciwłupieżowch bo słyszłam że bardzo niszczą włosy kiedy nie mamy do czynienia z łupieżem.
mitarashi1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 21:47   #8
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Moje włosy są wiecznie rozczochrane !

ja proponuje zrobić raz na jakiś czas saune do włosów.. szampon zmieniać co 2 miesiące bo po 2 to włosy się przyzwyczajają do składników i szampon przestaje tak działać jak powinien. tak jak koleżanka pisze kup sobie odżywkę nie obciążającą włosy a dobrze nawilżającą.
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.