Tabletki anty bez robienia przerwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 17:32   #1
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152

Tabletki anty bez robienia przerwy


.Wzięłam jedno pełne opakowanie, nie zrobiłam przerwy i jestem w trakcie drugiego ( zostalo 11 z 21 tabletek ). Czy mogę teraz zrobić 7 dniową przerwę ?` Wyjezdzam niedlugo na 2 tyg na wakacje i nie pasuje mi zrobić jej później.

Wiem ze normalnie trzeba brać opakowanie do końca żeby nie mieszać sobie w cyklu, ale nie wiem jak to jest w momencie gdy nie robiło się przerwy na okres.
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:16   #2
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki anty bez robienia przerwy

mozesz z 2 opakowania wziac tyle tabletek ile ci sie podoba. zostawisz je sobie najwyzej na awaryjne sytuacje
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:58   #3
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Tabletki anty bez robienia przerwy

Cytat:
Napisane przez Semifredo Pokaż wiadomość
.Wzięłam jedno pełne opakowanie, nie zrobiłam przerwy i jestem w trakcie drugiego ( zostalo 11 z 21 tabletek ). Czy mogę teraz zrobić 7 dniową przerwę ?` Wyjezdzam niedlugo na 2 tyg na wakacje i nie pasuje mi zrobić jej później.

Wiem ze normalnie trzeba brać opakowanie do końca żeby nie mieszać sobie w cyklu, ale nie wiem jak to jest w momencie gdy nie robiło się przerwy na okres.

nic ci sie nie dzialo w trakcie brania drugiego opakowania bez przerwy? nie plamilas pomimo wzieciaa? bo wlasnie tez chcialbym wziasc dwa pod rzad, ale troche sie obawiam, akurat ze wzgledu na cere..
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 23:33   #4
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Tabletki anty bez robienia przerwy

Zasadniczo- możesz. Ale mi na przykład ginekolog powiedział, że zawsze bezpieczniej jest wziąć 2 pełne opakowania, niż przestawiać okres w dziwny sposób, tu weźmiesz więcej, tam mniej... bo to rozregulowuje organizm.
kasiam187- nie zawsze jest plamienie, ja np. nie miałam, z cerą też wszystko ok.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.