rozjaśniacz na czarne włosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-07, 18:20   #1
martaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 11
Exclamation

rozjaśniacz na czarne włosy??


siemka

Mam do Was pytanie...mam czarne włosy-farbowałam 3 razy na ten kolor, ostatni raz pod koniec sierpnia tego roku, mam juz spore odrosty...myslalam nad tym by przefarbowac na ciemny bląd...
slyszałam o dekoloryzacji...ale...kol ezanka nastraszyla mnie pokazujac mi swoje włosy(przeszła dekoloryzaje rok temu) wygladaja bardzo zle wiec pozostaje rozjasniacz....

jaki kolorek wyszedł by mi po uzyciu rozjaśniacza??
POMOCY
martaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:23   #2
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

najjaśniejszy... niestety rudy! Br.. wiem co przeżywasz, też farbowałam włosy na czarno, a teraz zapragnęłam balejażu z platynowym blondem i nic... muszę czekać az mi odrosną włoski... OBY DO MAJA...
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:24   #3
nika15126
Przyczajenie
 
Avatar nika15126
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
GG do nika15126
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

hmm nio pod zadnym pozorem nie probuj utleniania a potem koloryzacji na nowo to strasznie niszczy wlosy moja kolezanka zdecydowala sie na cos takiego i jest zle;/ mysle ze do ciemny blond bedzie Ci strasznie trudno osiagnac ,mozesz oczywiscie czekac az odrosty bede wieksze niz polowa dlugosci wlosow ale wiadomo to nie bedzie za fajnie wygladac
nika15126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:29   #4
martaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 11
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

czyli nawet jak bym rozjasniła do rudych....to potem nie mogę nalożyc farby??
martaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 19:17   #5
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

proszę , nie rób tego - bedziesz żałowac i opłakiwac włosy!
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 19:25   #6
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Nie radze traktowac czarnych włosów rozjasniaczem. Wyjdą rude i to w dodatku jakieś mijakie. Tylko zniszczysz sobie włosy. Przetestowałam na sobie.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 19:27   #7
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

ja mialam przeboje z tym rozjasnianiem jeszcze za czasow szkolnych a uczylam sie na fryzjerke zachcialo mi sie wlosy blond pofarbowac na czarno wiadomo jasny kolor szybko i mocno chwyta ciemny no ale potem znowu zapragnelam miec swoj jasniutki blondzik wiec dziewczyny mi rozjasnily wlosy powiem wam ze dobrym rozjasniaczem i trzymalam dosc dlugo ok chyba 40 minu oz ewiecej i po zmyciu wlosow mialam strasznie zolte wlosy ale to naprawde zolte jak kurczak musialam odczekac ok 4 dni i znowu rozjasnilam i nadal mialam zolte ale juz nie tak bardzo ( dobrze ze mam krociutkie wlosy nosilam chusteczke) nie pomagalo nic ani plukanki ani nakladanie innych farb w kolorach blondu poprostu mialam zolte i koniec musialam odczekac az mi odrosna i wtedy scielam te zolte odrosty i rozjasnilam wlosy te uz odrosniete no i tak doszlam do blondu z czarnego
al ejesli ty masz dlugie wlosy to nie polecam takich experymentow
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 08:39   #8
nika15126
Przyczajenie
 
Avatar nika15126
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
GG do nika15126
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

a no jezeli nalozysz farbe zaraz na te rude wlosy to nic z tego nie wyjdzie efektownego a tylko bedziesz sie martwic potem co z tym fantem zrobic pozdrowienia
__________________
KASIEK


zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166847
nika15126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 11:22   #9
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

dekoloryzajaa nalozenie rozjasniacza to praktycznie jedno i to samo z czarnych wlosow ciezko zejsc samemu,polecam wybrac sie do fryzjera.poza tym odrosty moga od razu zalapac ci na jasny blond. a z czarnych moze sie za pierwszym razem nawet kolor nie ruszyc,wiec naprawdę polecam fryzjera.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 15:05   #10
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

witaj..
ja też kiedys farbowałam na czarny kolor włoski i majac już spore odrosty <naturalne ciemne> umyslałam sobie że chce pasemka.. oczywiście były robione w domu bo po co iść do fryzjera<tak myslałam> NIESTETY efekt był z lekka opłakany .. tu gdzie miałam odrosty włoski ładnie się rozjaśniły zaś na dalszej długości włosa, gdzie były widocznie pozostałości czarnej farby włosy wybarwiły się albo -wcale albo-na ciemny brąz albo - co było chyba najgorsze.. na RUDO !!! także miesiąc pochodziłam z takimi włoskami <ble :P> i na nastepne pasemka udałam się do fryzjerki.. efekt nie był nadal zadowalający bo po 2 rozjaśnianiu te wcześniej farbowane nadal bardzo się nie dawały ale już po 2 wizycie u fryzjerki było o wiele wiele lepiej .. co prawda miejscami włosy podchodzą pod rudy ale dominuja przeważnie jasne pasemka z ciemnymi... Tak więc napisze krótko ;idź do fryzjerki i niech ona Ci zrobi włoski jest na pewno bardziej doswiadczona i zrobi to profesjonalnie .. Naprawdę lepiej zapłacić trochę pieniążków niż potem żałować ... Pozdrawiam
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 22:17   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

uzyj wyszukiwarki, tam jest pelno watkow na ten temat
nie warto powielać temat
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 09:27   #12
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

ale np jak ja mam naturalny bardzo ciemny kolor wlosow i po rozjasnieniu utleniaczem wyszedl mi kurczakowy blond, to czy jak znow utlenie wlosy to bede mial upragniony bialy blond? mam naturalne wlosy, nie farbowane na czarno.... moze powinienem potrzymac tak z godzinke utleniacz (ostatnio trzymalem 40 minut zgodnie z opakowaniem i +12%woda)...???
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 11:00   #13
martaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 11
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Witam ponownie

ZDECYDOWAłAM SIE WCZORAJ NA SCIAGNIECIE KOLORU
JESTEM BARDZOOO ZADOWOLONA!!
opowiem wam po kolei co i jak
Więc, jak niektórzy wiedza miałam czarne włoski, farbowałam je 3 razy na całą długość(nie na same odrosty) wczoraj wybrałam się do fryzjera zeby sciagnac ten koszmarny kolor...
Pani fryzjerka zrobila ze mna mały "wywiad", pytała sie jaka farba farbowałam, czy same odrosty czy na cała długość, do jakiego koloru chce dojsc itp.
Zdecydowałam się na jasny brąz...
Nałożono na moje wlosy dekoloryzator, trzymałam na głowie około godziny, po zmyciu gora była blond (bo tam miałam juz odrosty) potem czekoladka i konce (jakies 10cm) czarne wiec na konce znowu nalozono mi dekoloryzator ale juz mocniejszy i zawineli w sreberka po około 30 min umyli włoski i mogli już farbowac wybrałam sredni braz, fryzjerka powiedziała ze moze brazowa farbe zmieszac z czerwienia, zgodzilam sie, nalozyla farbe...iii... EFEKT?? S U P E R !!!!!!! mam brązowe włoski które mienią się na czerwono wygladaja śLICZNIE!! włosy wogóle sie nie zniszczyły ! zero spalonych końcówek !! jak przed farbowaniem:eek : wkońcu fryzjer napracował się 5h jestem szczęśliwa ze wkoncu pozbyłam się czarnych włosów a jesli chodzi o koszt tego "zabiegu" to zapłaciłam 150zł (sciaganie koloru, strzyżenie i farbowanie)

BUZIAKI!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH
martaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 11:12   #14
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez Ania843 Pokaż wiadomość
Nie radze traktowac czarnych włosów rozjasniaczem. Wyjdą rude i to w dodatku jakieś mijakie. Tylko zniszczysz sobie włosy. Przetestowałam na sobie.
Miałam dokładnie to samo
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 11:13   #15
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez martaaaa17 Pokaż wiadomość
Witam ponownie

ZDECYDOWAłAM SIE WCZORAJ NA SCIAGNIECIE KOLORU
JESTEM BARDZOOO ZADOWOLONA!!
opowiem wam po kolei co i jak
Więc, jak niektórzy wiedza miałam czarne włoski, farbowałam je 3 razy na całą długość(nie na same odrosty) wczoraj wybrałam się do fryzjera zeby sciagnac ten koszmarny kolor...
Pani fryzjerka zrobila ze mna mały "wywiad", pytała sie jaka farba farbowałam, czy same odrosty czy na cała długość, do jakiego koloru chce dojsc itp.
Zdecydowałam się na jasny brąz...
Nałożono na moje wlosy dekoloryzator, trzymałam na głowie około godziny, po zmyciu gora była blond (bo tam miałam juz odrosty) potem czekoladka i konce (jakies 10cm) czarne wiec na konce znowu nalozono mi dekoloryzator ale juz mocniejszy i zawineli w sreberka po około 30 min umyli włoski i mogli już farbowac wybrałam sredni braz, fryzjerka powiedziała ze moze brazowa farbe zmieszac z czerwienia, zgodzilam sie, nalozyla farbe...iii... EFEKT?? S U P E R !!!!!!! mam brązowe włoski które mienią się na czerwono wygladaja śLICZNIE!! włosy wogóle sie nie zniszczyły ! zero spalonych końcówek !! jak przed farbowaniem:eek : wkońcu fryzjer napracował się 5h jestem szczęśliwa ze wkoncu pozbyłam się czarnych włosów a jesli chodzi o koszt tego "zabiegu" to zapłaciłam 150zł (sciaganie koloru, strzyżenie i farbowanie)

BUZIAKI!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH
To Ci się udało
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:09   #16
zarazsiewkurze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

hej wam,
kiedyś farbowałam moje naturalnie brązowe włosy na czekoladowy brąz i wyszły niestety czarne. teraz już czerń trochę zeszła, zaczęłam farbować jasnym brązem z nadzieją, że kiedyś to tego koloru dojdę, ale niestety chwyta mi tylko odrosty. myślicie, że jeśli kupię rozjaśniacz i rozjaśnię je całe, a potem zafarbuję brązem to wyjdzie coś z tego?
zarazsiewkurze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:10   #17
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

farbowanie na czarno to najgorszy pomysł... czemu? bo potem jak sie chce zejść z tego koloru, to istna tragedia wiele razy tak robiłam, bo niestety, głupia jestem i widze siebie w czarnych włosach. Ale teraz po 2 rozjaśnianiach , farbowaniu i ściętych włosach mam tak suche sianko, że moge nie myć głowy przez 5 dni i nie przetłuszzcają się!!! a kiedyś musiałam myć codziennie.

ne radze. ani czerni, ani rozjaśniania. nie wiem,może są jakieś naturalne sposoby, szampony przeciwłupieżowe... nie wiem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:39   #18
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Rozjaśniacz tu raczej niewiele pomoże.
Kiedyś próbowałam przeprowadziać taki zabieg na włosach koleżanki. Zero efektu kolorystycznego, tylko więcej siana.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 13:13   #19
pat04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Tez miałam czarne włosy i dwa miesiące się zbierałam, żeby rozjaśnić, aż w końcu się odważyłam. Położyłam rozjaśniacz i fakt rozjaśniły, z tym, że nie równo i miałam kilka odcieni rudości na głowie, na końcach średni brąz, na środku ciemno rude, góra znów ciemniejsza i jeszcze mój odrost na który rozjaśniacza już nie nakładałam. Odczekałam trzy tygodnie i zrobiłam balejaż rudy z blondem i włosy mi się ładnie rozjaśniły ale jeszcze nie na tyle, żeby nakładać rudy (to jest kolor do którego dążę), jeszcze raz zrobie balejaż i nałożę rudą farbę, fakt włosy się zniszczyły, ale naprawdę minimalnie czym jestem zaskoczona, bo spodziewałam się gorszego, ale to już też zależy od włosa, moje nie ucierpiały za bardzo, a nie wiadomo jak zareagują Twoje. Dodaje zdjęcia, jakie mam teraz, wcześniej miałam czarne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN06205.jpg (129,6 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN06165tt5t6.jpg (149,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0613rrrrr.jpg (172,9 KB, 218 załadowań)
pat04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 15:20   #20
nel19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Miałam czarne jeszcze rok temu i najpierw rozjasnialam je pasemkami, wyszły średni brąz, potem za drugim razem ciemno blond, za trzecim byl juz ładny popielaty odcień blond....a potem czwarty raz zafarbowałam je całe na popielaty blond . Także, polecam zacząc od pasemek, i u fryzjera.
nel19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:27   #21
sylwia32119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

a jakiej długości są twoje włosy?
sylwia32119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:53   #22
Michaszek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Moje drogie!
Poszłam ostatnio do fryzjera, aby rozjaśnić włosy, które farbowałam na czarno od kilku lat. Pani powiedziała,że oczywiście da się to zrobić. i zrobiła. Zdjęła farbę, położyła brąz, bo na tym mi właśnie zależało. Po całej ,, akcji" miałam rudy placek na czubku i każdy włos w innym kolorze, gdyż farba z salonu się wypłukała po 2 myciach. Zapłaciłam za to 300 zl w salonie! musiałam położyć czarny, bo nic nie było w stanie tego przykryć. Moja siostra rozjaśniła mi włosy w domu jeszcze raz, położyłyśmy farbę i wyszło pięknie. Nie opłaca się robić tego w salonie- trzeba tylko kupić dobry rozjaśniacz i dobrą farbę.

Edytowane przez Michaszek83
Czas edycji: 2012-08-06 o 13:55
Michaszek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:04   #23
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Też rozjaśniałam z czarnego ale tylko do brązu
I teraz walczę z przesuszonymi włosami
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 13:03   #24
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

opłaca się robić w salonie ( nie za taka dużą cenę ) i nie opłaca się w domu ( przesuszone włosy, zniszczone po czasie ). na przesuszone polecam jedwab kupić natłuszcza na suche włosy się nakłada są odrazu lśniące i odżywione i odżywkę ze spłukiwaniem najlepiej maskę a ta fryzjerka widocznie cienka a salon widocznie drogi skoro tyle zapłaciłaś za to gdyby stopniowo powoli rozjaśniała to by pięknie wyszło po 2 zawsze po rozjaśnianiu takim się farba jakakolwiek wypłukuje ale nie aż tak widocznie zle farby i mieszanka
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:00   #25
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez Michaszek83 Pokaż wiadomość
Moje drogie!
Poszłam ostatnio do fryzjera, aby rozjaśnić włosy, które farbowałam na czarno od kilku lat. Pani powiedziała,że oczywiście da się to zrobić. i zrobiła. Zdjęła farbę, położyła brąz, bo na tym mi właśnie zależało. Po całej ,, akcji" miałam rudy placek na czubku i każdy włos w innym kolorze, gdyż farba z salonu się wypłukała po 2 myciach. Zapłaciłam za to 300 zl w salonie! musiałam położyć czarny, bo nic nie było w stanie tego przykryć. Moja siostra rozjaśniła mi włosy w domu jeszcze raz, położyłyśmy farbę i wyszło pięknie. Nie opłaca się robić tego w salonie- trzeba tylko kupić dobry rozjaśniacz i dobrą farbę.
Trochę faktycznie przepłaciłaś, ale opłaca się Sama ściągalam czarny kolor rozjaśniaczami, a później o mało się nie poryczałam jak zobaczyłam w jakiej kondycji były moje włosy. No masakra jakaś :/ Na szczęście powoli odzyskują formę
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:58   #26
kidusia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Jeju też mam czarn włosy..(naturalny jasnawy brąz). Oczywiście..błedy modości zafarbowałam na czarno. Nigdy wiecej! Mam za jasne brwi czego nie przemyslłam..i teraz nie wiem jak sie tego pozbyć ;_: Nie cche sciągania farby. Chce rozjasniacz ale na krótko a potem brązowa farbe. wyjdzie?
kidusia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 13:42   #27
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez kidusia29 Pokaż wiadomość
Jeju też mam czarn włosy..(naturalny jasnawy brąz). Oczywiście..błedy modości zafarbowałam na czarno. Nigdy wiecej! Mam za jasne brwi czego nie przemyslłam..i teraz nie wiem jak sie tego pozbyć ;_: Nie cche sciągania farby. Chce rozjasniacz ale na krótko a potem brązowa farbe. wyjdzie?
Dekoloryzacja nie tak niszczy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 20:30   #28
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Ja z farbowanych czarnych zeszłam na jantar. Ładnie, ale chcę jaśniej znacznie jaśniej )) włosy mam bardzo krótkie, więc raczej się niczego nie obawiam, po kilku miesiącach by mi odrosły do naturalnego. No chyba, że rozjaśnianie jakoś niszczy cebulki i jakoś masakruje nieodwracalnie skórę głowy, ale jakoś wątpię

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 22:04   #29
gabii765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

ja farbowałam wlosy na czarno od 6 lat mniej wiecej tez postanowilam zejsc z czarnego wiadomo ze po jednym rozjasnianiu nie uzyskasz super blondu trzeba to zrobic kilka razy a zniszczenie wlosów zalezy od kondycji w jakiej sa. Ja swoje rozjasniam juz 3 raz sa tylko troche przesuszone ale nakladam na nie olejek arganowy z pantene i ich stan sie stopniowo poprawia bede musiala je rozjasnic jeszcze raz poniewaz uzywalam gownianych rozjasniaczy z garniera ktore wgl nie sciagaja koloru dodam jeszcze ze raz je dekoloryzowalam i dekoloryzator sobie lepiej z czrnym poradzil z tym ze strasznie smierdzi a zapach pozotaje jakis czas na włosach z tym ze nie czuc go nie wiadomo jak bardzo ale warto. moje wlosy sa teraz w 3 odcieniach na gorze i pod spodem blond kocowki mam ciemne a po srodku jest taki jasny brazik poniewaz nie nakladalam rozjasniaczy rowno i spektakularnych efektow sie nie spodziewalam ale szczerze mowiac nie wyglada to tak zle tak ze jak zdecydujesz sie na taki krok lepiej zeby ktos ci pomogł i najlepiej jak zaczniesz nakladac rozjasniacz na koncowki odczekac 10 min i nalozyc na reszte włosow bo przy skorze glowy jest cieplej i rozjasniacz ci tam szybciej złapie ale na poczatek jak tak bardzo sie boisz uzyj dekoloryzatora pozniej i tak bedziesz musiala je jeszcze raz rozjasnic wiec zapach zniknie z włosow załaczam ci zdjecia z przed i w trakcie ten jasny kolor uzyskalam wlasnie po dekoloryzatorze )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11001781_839187536149232_3598916538887576761_n.jpg (53,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11013309_854600384607947_6965374009663967142_n.jpg (48,1 KB, 78 załadowań)
gabii765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 10:03   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśniacz na czarne włosy??

Jest już wątek o rozjaśnianiu, proponuję zajrzeć https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65795
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 11:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.