Pomysł na biznes - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki temat szkolenia zainteresowałby cię najbardziej?
Asertywność 1 10,00%
Stres 1 10,00%
Efektywna komunikacja 0 0%
Zarządzanie zespołem 1 10,00%
Prezentacja i autoprezentacja 4 40,00%
Integracja 0 0%
Konflikt 0 0%
Przemoc i agresja 2 20,00%
Inne 1 10,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 15:12   #631
Krzysztof_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Świece rzeźbione-dobry pomysł na własny biznes?

Każdy pomysł jest dobry, należy tylko celować w odpowiednią grupę odbiorców. Ocenić skalę projektu - rynek lokalny czy regionalny. Sklep internetowy to jedno z rozwiązań, jesteś wtedy w stanie ocenić kto kupuje, skąd, w jakim celu. Potem można pomyśleć o czymś więcej
Krzysztof_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 15:19   #632
paulaamorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Smile Drogie Koleżanki Prosze o radę - Pomysł na biznes

Witam drogie Pani jestem matka wychowującą małego synka ,mam "mnóstwo" hehe wolnego czasu ,małym zajmują sie dziadkowie- jest ich pępkiem świata , znalazłam w internecie pewien artykuł o Produkcji Swiec rzezbionych - z racji tego że jestem po szkole plastycznej bardzo mi sie ten pomysł spodobał - drążyłam temat , dzwoniłam ,pisałam i wydaje sie byc to całkiem ciekawym zainteresowaniem przy wolnym czasie .Od pewnej firmy zakupiłam topielnik i inne rzeczy do wykonywania tych świec i własnie na nie czekam , myśle ze w poniedziałek otrzymam wszystko i bede mogła zacząć sie bawić w swój własny zakład artystyczny , naoglądałam sie mnóstwo filmików na youtubie i tak sie wkręciłam ze mój kochany mąż zasponsorował mi całe to przedsięwzięcie, czy może któraś z was robiła kiedyś takie świece - może wiecie gdzie je sprzedawac ( oprucz allegro,internetu i znajomych nic nie przychodzi mi do głowy ) możę galerie handlowe - sklepy z pamiątkami ???hmmm mam nadzieję ze podołam - jak wykonam pierwsze świece to sie pochwalę - może bedziecie chętne do zakupu heheh .Jak cos to piszcie każda dobra rada jest na wage złota .Pozdrawiam wszystkie Panie Biznesu .
paulaamorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 16:19   #633
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Drogie Koleżanki Prosze o radę - Pomysł na biznes

Po pierwsze to trzymam kciuki, abys miala wystarczajaco duzo motywacji i aby Twoj pomysl wypalil. Co do potencjalnych klientow ja bym zdecydowanie odwiedzila roznego rodzaju sklepy z pamiatkami, galerie handlowe itd., ale takze pomysl o roznego rodzaju targach, np. slubnych - mysle ze wiele par mlodych chcialo by przyozdobic sale weselna recznie robionymi swiecami w slubnym klimacie. Mozesz wybrac tam sie ze swoim stoiskiem albo dolaczyc do innej firmy. Przejdz sie takze po hotelach, im tez mozna sprzedawac luksusowe swiece, szczegolnie te perfumowane.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:34   #634
lidwina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 18
Dot.: Opalanie Natryskowe-dobry pomysł na własny biznes ?

Pomysł ciekawy, choć dość niszowy. Zastanawiałaś się nad tym kim są Twoi potencjalni klienci? To na pewno osoby, które chcą mieć opalone ciało a nie mają na to czasu. Być może będziesz musiała edukować swoje potencjalne klientki, uświadamiać im, że mają taką potrzebę. Może powinnaś nieco rozszerzyć swoje usługi o sprawy lepiej znane klientkom. Może oryginalnemu modelowi biznesowemu, który bardzo Cię wyróżni powinnaś dodać coś, co pomoże Ci przyciągnąć osoby zainteresowane posiadaniem dobrze zbudowanej sylwetki, środowiska fitnesowe. Sama kiedyś miałam takie pomysły. Znalazłam nawet możliwość zrobienia na moje własne zamówienie odżywek i suplementów fitnesowych w xxx, tak pod moją własną firmę. Mogłabyś mieć takie produkty, które klientki kupią tylko u Ciebie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-17 o 21:57 Powód: Reklama.
lidwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 18:01   #635
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Post Pomysł na biznes - pomóżcie!!

]
Witam Was Wizazanki,

Szukałam na forum tematu związanego z założeniem biznesu o który myśle, ale nic takiego nie znalazłam. Postanowiłam ze zwrócę sie z tym do Was. Dodam tylko ze mieszkam w USA, a konkretnie NY i stad właśnie wzięła sie moja idea. Interesuje mnie założenie pewnego rodzaju sklepu internetowego, w którym moznabyloby kupić/zamówić sobie dany produkt ze sklepu w USA do Polski za okazyjna cenę i odwrotnie, to czego nie można dostać w USA żeby sciągnąć dla klienta tutaj..

Pomyslałam o tym bo często jest tak ze w Polsce kosmetyki czy ubrania są dużo droższe niż tutaj, a często tez zdarza sie ze w PL dany produkt jest po prostu niedostępny. A i tutaj do niektórych dobrych, Polskich produktów jest ograniczony dostęp.
Co o tym kochane sadzicie
Czekam na opinie doradźcie.
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 19:11   #636
Tomek333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 28
Dot.: Pomysł na biznes - pomóżcie!!

myślę że pomysł bardzo dobry.... tylko pamiętaj że będziesz działała w internecie gdzie pierwsza strona w wyszukiwarce ma tylko 10 pozycji, w dodatku będziesz musiała dotrzeć w dwóch językach w dwóch różnych krajach da interesującej cie grupy osób. będziesz musiała zagłębić się też w przepisy, jakie rzeczy będzie można wysłać a jakie nie. kolejną rzeczą to sam system (sklep internetowy) będziesz potrzebowała kogoś od zaplecza aby wszystko ogarnąć.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Tomek333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 22:10   #637
viviiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Pomysł na biznes - pomóżcie!!

pomysł dobry, ale wymaga dopracowania. zrób kalkulację i zobacz czy wysyłka takiego towaru do Polski (i z Polski) będzie opłacalna. poza tym pewnie będziesz potrzebowała kogoś zaufanego w PL. masz kogoś takiego?
viviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 15:47   #638
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Pomysł na biznes - pomóżcie!!

Cytat:
Napisane przez viviiaa Pokaż wiadomość
pomysł dobry, ale wymaga dopracowania. zrób kalkulację i zobacz czy wysyłka takiego towaru do Polski (i z Polski) będzie opłacalna. poza tym pewnie będziesz potrzebowała kogoś zaufanego w PL. masz kogoś takiego?
Na pewno musze sprawdzić jak to wyglada ze stromy prawnej czy takie cos podlega ocleniu. I jakie sa koszty wysyłki.. A zaufana przyjaciółkę w Polsce mam która opiekuje sie moim mieszkaniem takze myśle ze do współpracy chętnie by weszła.
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 13:30   #639
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Pomysł na biznes - pomóżcie!!

Tylko jak myślicie gdzie najlepiej zgłosić sie z tym tematem do jakiegoś adwokata tutaj czy może notariusza albo coś w Pl?
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:54   #640
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Świece rzeźbione-dobry pomysł na własny biznes?

Cytat:
Napisane przez cyjamonek1 Pokaż wiadomość
Drogie forumowiczki co sądzicie o takim biznesie jak produkcja świec rzeźbionych?chcę otworzyć coś własnego a ten biznes wydaje mi si eidealny. nie trzeba dużego nakładu pięniedzy zeby ruszyć z produkcją, wykonanie też wydaje sie do ogarnięcia. Koszt produkcji jednej świecy to ok 8-10 zł a sprzedają takie za ok 50-100 i wiecej zależy od wykonania i wielkości świecy oraz dekoracji. Pomóżcie czy to ma sens? Myśle ze jest to genialny pomysł dla każdej kobiety która siedzi w domu i chce cos robić, dorobić lub zrobić z tego całkiem dochodowy biznes.
No i co, otworzyłaś biznes? Kręci się?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:20   #641
Krzysztof_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Świece rzeźbione-dobry pomysł na własny biznes?

No właśnie, też jestem ciekawy czy biznes się tworzy!
Krzysztof_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 13:26   #642
dea_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

Witam czytelniczki!
Chciałabym Wam przedstawić mój pomysł na "biznes", proszę o szczere oceny

Na początek coś o mnie - jestem po farmacji, czeka mnie jeszcze półroczny staż w aptece aby uzyskać dyplom i prawo wykonywania zawodu. Od początku przygody z farmacją <3 interesuję się i robię kosmetyki w domowo/aptecznym zaciszu.

Mój pomysł:
Z racji doświadczenia (rodzina, przyjaciółki, znajome) wiem, że każda z nas jest inna, ma inne problemy dermatologicznie i przeróżnie reagujemy na drogeryjne kosmetyki.
Chciałabym sprzedawać kosmetyki robione przeze mnie, indywidualnie dobrane do KAŻDEJ pacjentki.
Chodzi mi o to, że niekiedy mam do czynienia z dziewczynami, które mają trądzik, popękane naczynka i na dodatek mogą być uczulone na niektóre składniki. Chciałabym więc dobrać do niej odpowiednie składniki, formulację itd. i nie zapychać półek w łazience dziesiątkami specyfików, lecz niezbędnym asortymentem.
Stawiam również na kosmeceutyki - czyli takie kosmetyki, które zawierają większe stężenia substancji aktywnych niż kosmetyki pielęgnacyjne (chodzi mi tu o trądzik i podobne).
Dobieram składniki naturalne,opieram się głównie na badaniach naukowych i swojej wiedzy.
Przed zrobieniem kosmetyków zazwyczaj przeprowadzam wywiad (alergie - wiele dziewcząt z powodu alergii nie może stosować sklepowych kosmetyków!, przyjmowane leki, choroby, dieta itd.). Następnie opracowuje recepturę i przedstawiam klientce, wówczas ona się decyduje lub też nie.
Zajmuję się też kolorówką .

Napiszcie czy byłybyście taką ofertą zainteresowane, czy czytałybyście bloga, czy w ogóle zwróciłybyście na to uwagę?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam
Paulina
dea_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:20   #643
ego_in_arcadia
Przyczajenie
 
Avatar ego_in_arcadia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

Wszystko super, tyle że chyba wiesz, że każdy wprowadzany na rynek kosmetyk musi przejść testy. Koszty są ogromne (kiedyś sprawdzałam, ok. 10 tys za jedną recepturę). W Twoim przypadku nie mówimy o seryjnej produkcji, ale to nadal są kosmetyki, które muszą spełniać jakieś wymogi...Podobno w USA można w ten sposób sprzedawać, ale u nas- wątpię. Też robię kosmetyki sama, również dla znajomych, ale nie odważyłabym się sprzedać komuś kremu (nawet dopasowanego do jego potrzeb) ukręconego mikserem w domu (fakt, że dezynfekuję wszystko i przestrzegam zasad higieny, ale kuchnia to nie laboratorium ). Myślę, że musisz najpierw poczytać ustawy i się zorientować w temacie.
ego_in_arcadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:17   #644
dea_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

przede wszystkim dzięki za odp

nie chodzi mi o wprowadzanie nowej serii kosmetyków na rynek... chodzi mi o kręcenie kosmetyków dla zwolenniczek tych naturalnych oraz z cera problematyczną, które nie kupią odpowiednich kosmetyków/mazideł w drogerii czy aptece.

po drugie, z wielkim szacunkiem do Ciebie ale raczej nie robię kosmetyków "mikserem" tylko lege artis wg sztuki aptekarskiej właśnie w warunkach laboratoryjnych

po trzecie, masz racje nie napisałam tego na początku, że każda pacjentka jest informowana, że kosmetyki nie są testowane dermatologicznie. Ustawy o kosmetykach nie są aż tak restrykcyjne, co nie znaczy, że to co aplikujemy na skórę nie musi spełniać wymogów czystości.

jeszcze raz dzięki za odp i pozdrawiam )
dea_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 20:25   #645
ego_in_arcadia
Przyczajenie
 
Avatar ego_in_arcadia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

Skoro znasz ustawy o kosmetykach i Twój pomysł jest zgodny z przepisami to czemu nie Z tego co kojarzę Clarena robi kosmetyki indywidualne, ciekawe jakie mają wzięcie, oczywiście to duża firma I jeszcze Liley. Tak czy inaczej życzę powodzenia!
ego_in_arcadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 20:53   #646
justMagi
Przyczajenie
 
Avatar justMagi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22
Dot.: Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

Oczywiście że byłabym zainteresowana bo sama kręcić nie umiem a nie znam nikogo kto by kręcił Z tego co wiem sporo kobiet jest zainteresowanych pielęgnacją "na miarę" tylko nie mają czasu i wiedzy żeby to sobie same zorganizować.
Idąc do kosmetyczki zawsze mam wrażenie, że wciska mi jakiś krem bo po prostu musi go sprzedać żeby zarobić, jak sprzedaje Clarene to Clarena jest najlepsza, jak handluje Norelem to tylko on dla mojej cery jest najlepszy...
Takie indywidualnie dobrane mieszanki miały by na pewno powodzenie pod warunkiem, że: miałabyś dobry marketing i świetną lokalizację.
Jak wiesz podobno sukces stacjonarnego biznesu mierzy się czynnikiem 3xL: Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja.
Jeśli to miałby być sklep internetowy to na dojrzałe klientki nie masz co liczyć, pracujące kobiety po 35 roku życia wg badań preferują zakupy modowo/urodowe w sklepach stacjonarnych. Chcą zobaczyć, dotknąć, spróbować, przymierzyć, skonsultować się.

Sama ostatnio właśnie zrobiłam trochę szalone zakupy w internecie i oczywiście jestem w kropce co teraz z tym wszystkim zrobić, pomysł może i mam ale jak to wszystko wymieszać żeby miało sens, pomogło a nie zaszkodziło. Kosmetyczką nie jestem a zachciało mi się pielęgnacji na miarę...i już tydzień to wszystko siedzi w lodówce...

Kupiłam kwas hialuronowy 3%, kwas alfa liponowy, tripeptide, extrakt z ruszczyka 5%, olej rokitnikowy, olejek z kiełków pszenicy, hydrolat oczarowy i malwowy, dodatkowo wit A w liposomach i frakcja sojowa dla zmatowienia wersji dziennej serum.

Mam w głowie takie oto serum ujędrniające dla skóry dojrzałej (40 lat) w dwóch wersjach :
WERSJA DZIENNA : w proporcjach po 2 ml kwas hialuronowy, kwas alfa liponowy, tripeptyd, ruszczyk , na bazie 5 ml olej rokitnikowy, i 5 ml hydrolat oczarowy
wersja dzienna była by jeszcze z matującą frakcją sojową tylko nie wiem w jakiej ilości żeby spełniła zadanie.

WERSJA NOCNA: w proporcjach po 2 ml kwas hialuronowy, kwas alfa liponowy, tripeptyd, ruszczyk , witamina A w liposomach, na bazie 5 ml oleju z kiełków pszenicy, i 5 ML hydrolatu malwowego

Ponieważ jesteś kosmetyczką to od razu cię zapytam...czy składniki aktywne jak ALA, ruszczyk czy peptyd czy wit A trzeba w ogóle rozcieńczać i jak bardzo?
Może lepiej jak jest przewaga składnikow aktywnych i tylko odrobina po 1 - 2 ml oleju i hydrolatu albo samego hydrolatu? Czy emulgator i konserwanty są konieczne????

Pozdrawiam i życzę sukcesu!
justMagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:23   #647
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Sklep zoologiczny- pomysł na biznes

Dziś po kilku latach mogę powiedzieć, że ludzie coraz częściej zastanawiają się nad tym co dają pupilom do jedzenia i chcą by to było jak najlepsze. Nie ma jeszcze takiej mody jak w Japoni, gdzie zwierzęta nie raz jedzą lepiej niż ludzie, ale na pewno taki sklepik ma rację bytu, jedyne ryzyko, to duża konkurencja, pełno jest sklepów np. chociażby Tukan24, musisz zatem zrobić rozeznanie, zobaczyć czego brakuje, w czym te sklepy się specjalizują, czy jest jeszcze jakaś niezagospodarowana nisza?
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 17:54   #648
EKOsmetologia
Przyczajenie
 
Avatar EKOsmetologia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

Dopuszczenie kosmetyku do obrotu to nie taka prosta sprawa.
Każdy kosmetyk, który trafia na rynek, musi zostać przebadany i oceniony pod względem bezpieczeństwa. Musi też posiadać skompletowaną dokumentację. Konieczne jest przekazanie notyfikacji produktu do tzw. CPNP.

Odpowiednie organy muszą stwierdzić czy kosmetyk jest bezpieczny, a w tym celu dokonuje się dość skomplikowanych czynności polegających na:
- ocenie zgodności składu produktu z przepisami prawa,
- ocenie toksykologicznej składników kosmetyku,
- ocenie ekspozycji lub inaczej ocenie narażenia,
- ocenie ryzyka dla składników kosmetyku,
- ocenie wyników badań gotowego kosmetyku,
- ocenie przypadków niepożądanego działania.

Na podstawie wykonanych badań przygotowany zostaje raport z oceny bezpieczeństwa kosmetyku. Raport ten sporządzony jest przez Safety Assessora, czyli specjalistę, który posiada wiedzę z zakresu: toksykologii, chemii, medycyny lub pokrewnej dyscypliny. W praktyce safety assessor musi posiadać obszerną wiedzę i doświadczenie w zakresie: przepisów prawa, oceny ryzyka substancji chemicznych, dermatologii i fizjologii, toksykologii, w tym farmakologii i toksykokinetyki, chemii, w tym fizykochemii, chemii organicznej i nieorganicznej, kosmetologii, mikrobiologii, farmakognozji, botaniki, biologii i wielu innych dziedzin.

To w baaaaaaardzo dużym skrócie, jeśli chodzi o wprowadzenie kosmetyku do obrotu
EKOsmetologia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 13:00   #649
Charlottttte
Raczkowanie
 
Avatar Charlottttte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Każda z nas jest inna! - Kosmetyki, pomysł na mój biznes;)

Sam pomysł na biznes bardzo fajny, sądzę, że może być na niego popyt, jednak kompletnie nie mam pojęcia, jak to wygląda od stron prawnej. Chyba to jednak nie jest taka prosta sprawa
__________________
starajcie się cieszyć każdą chwilą
Charlottttte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 21:47   #650
curious01
Przyczajenie
 
Avatar curious01
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Świece rzeźbione-dobry pomysł na własny biznes?

http://www.amola.pl
Polecam tą stronę, watro tam zajrzeć i skorzystać z oferty, a jest naprawdę godna uwagi, np.:
-terminale płatnicze – dzięki czemu możliwość realizacji płatności bezgotówkowo, rozszerzenie oferty dostępnych usług, doładowania telefonów itp.
-realizacja płatności masowych w oparciu o niezależny rachunek bankowy
- aktualizację oprogramowania
__________________
Podobno w chwili śmierci w ciągu jednej sekundy całe życie przebiega ci przed oczami. Ta jedna sekunda to nie jest jedna sekunda. Ona się rozciąga na całą wieczność jak ocean czasu.
curious01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:17   #651
Impresja84
Raczkowanie
 
Avatar Impresja84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gorzów Wlk
Wiadomości: 92
GG do Impresja84 Send a message via Skype™ to Impresja84
Pomysł na biznes, szukam wspólniczek :)

Cześć dziewczyny! Od 4 lat jestem na etacie "Mama" przez cały ten czas szukałam tzw pomysłu na siebie. I wiecie co? Znalazłam
Otworzyłam swój własny sklep internetowy. Ale chcę iść nieco dalej. Szukam dziewczyn które podobnie jak ja nie mają za dużo czasu ale posiadają pasje i stały dostęp do internetu. Jeśli chcesz legalnie zarabiać, masz do zaoferowania coś czym chcesz się podzielić to jestem w stanie udostępnić Ci (za darmo) kategorie w swoim sklepie. Moja firma jest zarejestrowana w Londynie gdzie mieszkam od 8 lat, ale swój biznes chce prowadzić na rynku w Polsce. Jedyne czego nie zapewnie to ubezpieczenie (chyba ze przyjedziesz do mnie i pomoge Ci wyrobic potrzebne dokumenty).
Poczatkowo chciałam ogarniać to sama, jednak jest trochę ciężej niż się spodziewałam Mam już stałe klientki, ale grono odbiorców jest nadal wąskie. Dlatego postanowiłam ze skoro i tak już zapłaciłam za sklep (za rok z góry) spróbuję poszerzyć działalność i podzielić się z Wami
Szukam dziewczyn które potrafią zrobić coś fajnego co możnaby sprzedać w formie prezentu. Dziewczyn które będą w stanie poświęcić trochę swojego czasu na wyrobienie wspólnej marki.
Jeśli zajmujesz się decoupage, bądź szyjesz niesamowite rzeczy dla dzieci to być może właśnie Ciebie szukam. A może chcesz sie spełnić w zupełnie innej branży?

Od razu uprzedzam iż nie chce nikogo oszukać,wyłudzać pieniędzy i nie prowadzę tu działalności reklamowej.

Ja zajmuję się biżuterią a Ty na czym chciałabyś zarabiać?
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

xxx

Pozdrawiam

Ania Zet
__________________
"...Bo tylko w Twojej dłoni, znależć mogłam ciepło aby kwitnąć tak... dla Ciebie i tylko Twoją być..."

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-25 o 15:11 Powód: reklama
Impresja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 08:39   #652
magdaGer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Agencja pocztowa- pomysł na biznes?

Moim zdaniem fajne są takie punkty franczyzowe, jakie oferuje chociażby /reklama/ Ja na przykład prowadzę firmę i zastanawiam się, czy by takiego punktu usługowego dla innych firm nie otworzyć. Z tego co czytałam w sieci, bardzo pozytywne komentarze są, na stronie też jest wyjaśnione elegancko wszystko.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2015-09-23 o 09:20 Powód: reklama
magdaGer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 15:58   #653
ostrytomuspro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pomysł na butik odzieży importowanej - pierwsze kroki

Witam, ja osobiście handluje odzieżą z firmy fashion centrum. Wszystko zależy od tego czym chcemy handlować. dziadostwem do pierwszego prania czy dobrą jakością. wszystko można dobrać. przesyłką kurierską dostajesz towar w ciągu 2 dni. spróbuj bo naprawdę warto. http://fashioncentrum.pl/
ostrytomuspro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 10:08   #654
Leokadia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Agencja pocztowa- pomysł na biznes?

Dobry pomysł Takich punktów zawsze jest za mało, więc popyt podejrzewam że będzie. Tylko od razu znajdź sobie dostawce papieru, będziesz go na pewno potrzebować w dużych ilościach W eofficemedia, są całkiem niezłe ceny? i w sumie jest tam spory asortyment artykułów biurowych
Leokadia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:59   #655
kattbienias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: Agencja pocztowa- pomysł na biznes?

Usługi pocztowe możesz uzupełnić sprzedażą kredytów czy też ubezpieczeń. Może w ten sposób wyjdziesz na swoje.
kattbienias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 00:02   #656
Reflecti
Przyczajenie
 
Avatar Reflecti
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 24
Dot.: Sklep zoologiczny- pomysł na biznes

Ja dla psiaka kupuję karmę przez internet - bo je głównie chrupki więc raz na 3 miesiące zamawiam 15 kg - więc rzadko korzystam ze stacjonarnych sklepów zoo. Do takiego zachodzę przy okazji. Zwykle kupuję tylko jakieś smakołyki. Ale u mnie na osiedlu jeden sklepik - nieduży, radzi sobie całkiem nieźle. Może dlatego że jest w Sparze więc sporo ludzi się przewija
Reflecti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 09:52   #657
Decoupage22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł na biznes, szukam wspólniczek :)

Hej
Przeczytalam Twoja wiadomosc i pomyslalam,ze musze napisac Zaczynam interesowac sie technika wypalania w drewnie i decoupagem i chce nawiazac kontakty z osobami, ktore tez zajmuja sie handmadem. Tak sie sklada,ze rowniez aktualnie mieszkam w Londynie... Nie wiem jak dlugo tu zostane i chce rozszerzyc dzialalnosc na rynku polskim. Podeslij adres sklepu to zerkne co tam masz

Edytowane przez Decoupage22
Czas edycji: 2016-02-15 o 09:55
Decoupage22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 05:23   #658
Qfelicjanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 32
Dot.: Pomysł na biznes, szukam wspólniczek :)

Ja jakiś czas temu również zaczęłam się rozglądać za założeniem sklepu internetowego, napisałaś, że zapłaciłaś za niego za rok z góry czyli o czym mowa, oprogramowaniu? Może odrobinę zbaczam z tematu ale chciałabym, żebyś napisała mi na czym rzecz polega skoro nie jesteś botem reklamowym co niestety się zdarza tutaj ;// najbardziej mi w tej chwili funkcjonalnie i nie ukrywam, że cenowo podpasowała oferta eSprzedazy ale skoro mieszkasz w Londynie to może masz jakieś inne (polskojęzyczne) perspektywy i się podzielisz?
Qfelicjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 18:06   #659
korsyka147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Dot.: Pomysł na mały biznes - co o tym myślicie?

U mnie (miasto ok 80 tys. mieszkańców) powstała kiedyś podobna kawiarnia - niestety nie przetrwała. Trzeba celować w szerszą grupe ludzi.
korsyka147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:13   #660
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Pomysł na mały biznes - co o tym myślicie?

U mnie też taka była, przetrwała może pół roku.
Miasto 100-120 tysięcy mieszkańców, dużo studentów.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 14:32:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.