Włosomaniaczki z Poznania - poszukiwane! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 19:43   #1
markas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Talking

Włosomaniaczki z Poznania - poszukiwane!


Witam Was! Zakładam nowy wątek, ponieważ nie znalazłam niczego podobnego w już istniejących. Mam na myśli dość nietypowy projekt, który jakiś czas temu zalęgł się w mojej głowie. W zasadzie to tylko pomysł na dość nietypową aktywność, która chciałabym Wam zaproponować. Ale najpierw napiszę kilka słów o sobie. Mam 28 lat i jestem włosomaniaczką od ponad roku. Od niedawna prowadzę też blog, którym chcę zastąpić włosowy pamiętnik prowadzony prywatnie. Wśród moich znajomych nie ma włosomaniaczek, nawet materiału na nie nie wypatrzyłam Jednak miło jest czasem porozmawiać o swoich pasjach, podzielić doświadczeniami. I tu przechodzimy do sedna sprawy, w której piszę
Mianowicie: chciałabym, żeby w związku z tym postem, chętne Włosomaniaczki z Poznania i okolic mogły się ze sobą skontaktować, poznać się (choćby wirtualnie), wymienić doświadczeniami, ciekawostkami z lokalnego rynku Wiele bardzo doświadczonych dziewczyn nie prowadzi bloga, z braku czasu lub tak po prostu. Nie każdy czuje taką potrzebę Jednak bardzo chciałabym, żeby dziewczyny zainteresowane takim kontaktem dołączyły do tego wątku, napisały coś o sobie i, jeśli zechcą, również do siebie
Pozdrawiam Was !
Asia
markas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 17:11   #2
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: Włosomaniaczki z Poznania - poszukiwane!

Cytat:
Napisane przez markas Pokaż wiadomość
Witam Was! Zakładam nowy wątek, ponieważ nie znalazłam niczego podobnego w już istniejących. Mam na myśli dość nietypowy projekt, który jakiś czas temu zalęgł się w mojej głowie. W zasadzie to tylko pomysł na dość nietypową aktywność, która chciałabym Wam zaproponować. Ale najpierw napiszę kilka słów o sobie. Mam 28 lat i jestem włosomaniaczką od ponad roku. Od niedawna prowadzę też blog, którym chcę zastąpić włosowy pamiętnik prowadzony prywatnie. Wśród moich znajomych nie ma włosomaniaczek, nawet materiału na nie nie wypatrzyłam Jednak miło jest czasem porozmawiać o swoich pasjach, podzielić doświadczeniami. I tu przechodzimy do sedna sprawy, w której piszę
Mianowicie: chciałabym, żeby w związku z tym postem, chętne Włosomaniaczki z Poznania i okolic mogły się ze sobą skontaktować, poznać się (choćby wirtualnie), wymienić doświadczeniami, ciekawostkami z lokalnego rynku Wiele bardzo doświadczonych dziewczyn nie prowadzi bloga, z braku czasu lub tak po prostu. Nie każdy czuje taką potrzebę Jednak bardzo chciałabym, żeby dziewczyny zainteresowane takim kontaktem dołączyły do tego wątku, napisały coś o sobie i, jeśli zechcą, również do siebie
Pozdrawiam Was !
Asia
Czy to jakaś akcja reklamowa?
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:38   #3
markas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Włosomaniaczki z Poznania - poszukiwane!

Cytat:
Napisane przez zielona_nadzieja Pokaż wiadomość
Czy to jakaś akcja reklamowa?
Nie Zupełnie prywatna inicjatywa
markas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 17:38:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.