Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 16:49   #3601
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Jedna łapka Lolka edp - znów mi się podoba

Druga - Oriental Summer - ten dopiero mi się podoba
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 17:29   #3602
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cały czas Elixir des Merveilles - orzechowo mi
A tak całkiem OT - czy tylko ja zostałam uhonorowana czymś podobnym, czy może ktoś jeszcze:
"Skojarzyło mi sie z lat dzieciństwa jak stare baby capiły perfumami, tak sie zastanawiam kochanie jak za kilkanasie lat Ty bedziesz capiła. czy aby nie przegniesz pały w uzywaniu pachnideł na starość i jak cie bede odbierali młodzi ludzie"
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 17:31   #3603
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

narciso rodriguez for her edp - trzeba zużywać zakupioną 50-tkę
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:02   #3604
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez SOLANGE002 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak spacer nad brzegiem morza Teraz goraca czekolada i duuuzo Borneo 1834 S.L
Mogę prosić o opis wrażeń?

Pytam, bo testowałam z woskowej próbki i wylazła na mnie paczula w nieciekawym wydaniu Wciąż jednak zastanawiam się, czy tak samo byłoby z płynną wersją Borneo

Dzięki Dziewczyny
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:11   #3605
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Mirra&mirra, bosko mi i blogo ;-).

Edytowane przez khy
Czas edycji: 2007-02-28 o 18:12 Powód: no, dobra, bylam zbyt brutalna ;PP
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:12   #3606
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

a ja CK Euphorie blossom moja najwieksza milosc))
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:12   #3607
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

khy-racja,racja,zadziwiające:-/
pachne Dolce Vita z probki,achh
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 18:17   #3608
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

EDM, mmmm.
Las
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:35   #3609
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Shalimar, własny
i wciaż czekam na Smoka
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 18:44   #3610
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Meteorites Guerlain

A teraz ciekawostka: Wczoraj dostałam od znajomego bardzo stary nr Vanity Fair (z 1998) i znalazłam tam "testery" zapachów - zaklejony kawałek strony nasączony zapachem. Oczywiście były już "rozbrojone" i byłam przekonana, że po 9 latach już nie mają prawa pachnieć. Jakież było moje zdziwienie, gdy po zbliżeniu nosa poczułam intensywny zapach perfum. Nie potrafię ocenić, czy Pleaseurs for men zachował się w niezmienionej postaci, gdyż tego zapachu nie znam. Natomiast Shalimar pachnie jak z flakonika. Powiem Wam, że jestem zaskoczona
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:01   #3611
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
khy-racja,racja,zadziwiające:-/
pachne Dolce Vita z probki,achh
Moobi, prawda? ;-)))))))))

Ale milcze juz jak grob pobielany ;-).

W temacie - ciagle Mirra&mirra, jeden z najtrwalszych zapachow, jakie znam .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 19:01   #3612
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Ogródkiem nadnilowym pachnę

Khy, cóż To za tajemnica?
a i jeszcze - czy ta Mirra&Mirra to pachnie intensywnie mirrą?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:02   #3613
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

halloween
oaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:18   #3614
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ogródkiem nadnilowym pachnę

Khy, cóż To za tajemnica?
a i jeszcze - czy ta Mirra&Mirra to pachnie intensywnie mirrą?
A, niiiic, cos bylo o spartoleniu i dziwilam sie, ze mozna AZ TAK (ale nic nie mowie, bo zaraz wyskoczy Rachela i uswiadomi mnie, ze JEST DOBRZE ;PPP).


W temacie - oprocz Mirry pachne jeszcze Time To Play Woman Bruno Banani (cudny cynamon, oczywiscie juz go chyba wycofali??) oraz Le Feu na drugiej rece (piekny piekny piekny ))) ).

Tak, Mirra to sama mirra, bosko intensywnie mirrowata ;-))).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:23   #3615
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Dzisiaj pofatygowałam się do Douglasa i Sephory - no, ludzie, przecież tam nic nie ma. No po prostu zgroza - pare najnowszych, albo tych "kultowych", nieśmiertelnych zapachów majaczy gdzieś tam na półkach, ochroniarz gapi mi się na ręce, ale co ja mam tam niby ukraść?! Choćbym chciała, to nie ma co.

Nic tylko Poisony, Addicty, Chanel 5 i te najnowsze, najnowsze, najnowsze. Że też ludzie zawsze łapią się za te "hity", no muszą się łapać, skoro je tak zawsze eksponują.
Kiedyś chciałam kupić w Sephorze tusz Diora, bo miał ładną szczoteczkę, mówię babie, że ten jest ładny, a ona:" No co pani, taka staroć?! Tu jest NAJNOWSZY!" No, ręce opadają. A ja chcę właśnie te starocie, jak na przykład "stary" Wizaż, "starą" Diorellę i moje stare trampki Conversy, na które nikt już nie może patrzeć. Czemu ludzie pędzą tak za nowościami?! Nigdy tego nie zrozumiem.
Rozumiem, że to jest siła "biznesu", ciągle "nowe", ale ludzie pozwalają tym samym kształtować innym swoje gusta - nowe kroje, zapachy, modele aut i nowa "dupa Maryny", w programie "Chcę być piękna".

Gdzie jest Diorella, pytam się, gdzie Dioressence i inne "starocie"?
A ta mi dziś w tej Sephorze mówi (po konsultacji z inną panią) "Ooooo, nie, nie...Diorelli już nie ma w ...Polsce" No nie ma - wyjechała na wyspę "Allegro - Kup teraz". Tylko tam ją uświadczysz. A powinien być dział fajnych, "starych" zapachów, a nie tylko nowe, nowsze i najnowsze, "mainstreamowe" perfumy.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:25   #3616
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
A, niiiic, cos bylo o spartoleniu i dziwilam sie, ze mozna AZ TAK (ale nic nie mowie, bo zaraz wyskoczy Rachela i uswiadomi mnie, ze JEST DOBRZE ;PPP).


W temacie - oprocz Mirry pachne jeszcze Time To Play Woman Bruno Banani (cudny cynamon, oczywiscie juz go chyba wycofali??) oraz Le Feu na drugiej rece (piekny piekny piekny ))) ).

Tak, Mirra to sama mirra, bosko intensywnie mirrowata ;-))).
i wszystko jasne
ja zaraz muszę skończyć z Wizażem, bo właśnie dopada mnie kolejny już w tym tygodniu ból głowy

Mirra to ta I Coloniali? Jest to gdzieś w Polsce do dostania, bo nigdy nie widziałam tej firmy?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:33   #3617
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Dzisiaj pofatygowałam się do Douglasa i Sephory - no, ludzie, przecież tam nic nie ma. No po prostu zgroza - pare najnowszych, albo tych "kultowych", nieśmiertelnych zapachów majaczy gdzieś tam na półkach, ochroniarz gapi mi się na ręce, ale co ja mam tam niby ukraść?! Choćbym chciała, to nie ma co.

Nic tylko Poisony, Addicty, Chanel 5 i te najnowsze, najnowsze, najnowsze. Że też ludzie zawsze łapią się za te "hity", no muszą się łapać, skoro je tak zawsze eksponują.
Kiedyś chciałam kupić w Sephorze tusz Diora, bo miał ładną szczoteczkę, mówię babie, że ten jest ładny, a ona:" No co pani, taka staroć?! Tu jest NAJNOWSZY!" No, ręce opadają. A ja chcę właśnie te starocie, jak na przykład "stary" Wizaż, "starą" Diorellę i moje stare trampki Conversy, na które nikt już nie może patrzeć. Czemu ludzie pędzą tak za nowościami?! Nigdy tego nie zrozumiem.
Rozumiem, że to jest siła "biznesu", ciągle "nowe", ale ludzie pozwalają tym samym kształtować innym swoje gusta - nowe kroje, zapachy, modele aut i nowa "dupa Maryny", w programie "Chcę być piękna".

Gdzie jest Diorella, pytam się, gdzie Dioressence i inne "starocie"?
A ta mi dziś w tej Sephorze mówi (po konsultacji z inną panią) "Ooooo, nie, nie...Diorelli już nie ma w ...Polsce" No nie ma - wyjechała na wyspę "Allegro - Kup teraz". Tylko tam ją uświadczysz. A powinien być dział fajnych, "starych" zapachów, a nie tylko nowe, nowsze i najnowsze, "mainstreamowe" perfumy.
Marteczko, podpisuje sie pod KAZDYM slowem. I zeby to nowe chociaz w polowie bylo tak ladne jak stare - ale nie, masowo produkuja straszliwie gnioty, a potem usiluja przekonac masy, ze to taka wspaniala nowosc, heh.

A stare i piekne odchodzi w niebyt, widac bylo za dobre i komus przeszkadzalo.

W temacie pachne jeszcze odrobinke Blue La Perla, poczatek sliczny (ale chyba zaraz czeka mnie prysznic albo nagla smierc spowodowana uzyciem zbyt wielu zapachow ;-))) ).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:39   #3618
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
i wszystko jasne
ja zaraz muszę skończyć z Wizażem, bo właśnie dopada mnie kolejny już w tym tygodniu ból głowy

Mirra to ta I Coloniali? Jest to gdzieś w Polsce do dostania, bo nigdy nie widziałam tej firmy?
Tulipanko, ja tez zaczelam miec jakies dziwne migreny... obawiam sie, ze lekarz zdignozuje uczulenie na polaczenie majtkowego rozu ze zdechla zielenia .

Tak, dokladnie ta Mirra .
Ja mialam probki, a teraz dostalam z Niemiec cala flaszeczke bodajze 125 ml (kiedy ja to zuzyje?? ;-) ) - ale ktos mi mowil, ze podobno w Sephorach ta seria jest do dostania?
(jakbys chciala, to sluze probeczka )
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 19:42   #3619
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Guerlain Terracotta z próbki Z fiolki paskudne, ale na skorze... Bajka
Limitowanka... nie wolno mi sie zawieszac
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 19:54   #3620
Kota-Ola
Raczkowanie
 
Avatar Kota-Ola
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielka Brytania, obecnie Worcestershire
Wiadomości: 140
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

DKNY Be Delicious

Początkowo ciężkawy, a po chwili... hhmm, delicious
__________________
"L’amour est l’enfant de la liberté "
(Miłość jest dzieckiem Wolności)
Kota-Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:02   #3621
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość

Gdzie jest Diorella, pytam się, gdzie Dioressence i inne "starocie"?
A ta mi dziś w tej Sephorze mówi (po konsultacji z inną panią) "Ooooo, nie, nie...Diorelli już nie ma w ...Polsce" No nie ma - wyjechała na wyspę "Allegro - Kup teraz". Tylko tam ją uświadczysz. A powinien być dział fajnych, "starych" zapachów, a nie tylko nowe, nowsze i najnowsze, "mainstreamowe" perfumy.



Jak to nie ma Diorelli ,... to się nie chodzi się do Sephory i żadnych Dauglasów, tylko się pędzi do Galerii Centrum... tam jak byk stoi piękna Diorella Zauważyłam, że panie w Sephorze nie mają pojęcia o perfumach, nawet nie wiedzą co to jest Safari Ja jestem zielona, a one jeszcze nie dojrzałe Nooo nie, idę się upić, smok mi pomoże
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:12   #3622
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jak to nie ma Diorelli ,... to się nie chodzi się do Sephory i żadnych Dauglasów, tylko się pędzi do Galerii Centrum... tam jak byk stoi piękna Diorella Zauważyłam, że panie w Sephorze nie mają pojęcia o perfumach, nawet nie wiedzą co to jest Safari Ja jestem zielona, a one jeszcze nie dojrzałe Nooo nie, idę się upić, smok mi pomoże
Poszłam do Galerii Centrum ze 2 tygodnie temu...i jakież było moje zdziwienie kiedy pocałowałam klamkę - tam jest zamknięte na głucho! Pamiętam, że zawsze te "starocie" tam były(w tym Diorella), ale teraz nawet "Galeria" znikła Czy któraś Wrocławianka wie co się stało z Galerią - Pedetem?
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:19   #3623
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Chciałam zakończyć ten temat, ale widzę że nie dajecie za wygraną.
Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
A, niiiic, cos bylo o spartoleniu i dziwilam sie, ze mozna AZ TAK (ale nic nie mowie, bo zaraz wyskoczy Rachela i uswiadomi mnie, ze JEST DOBRZE ;PPP).
Widzę, że dobrze się bawicie

Pragnę przypomnieć, że jest to forum o perfumach i tematach im pokrewnych, uwagi dotyczące nowej szaty graficznej forum proszę zgłaszać na forum Redakcyjnym.

Osobiście mam dość ciągłego nawiązywania do tego, że Wam się coś nie podoba i wbijania mi szpileczek; bo mi nie podoba się Wasze ciągłe narzekanie i zwracam Wam na to uwagę.
Żebyście chociaż przespacerowały sie po całym wątku dotyczącym nowego forum - i tego, co pisał w nim administrator. To nie, łatwiej jest siedzieć na Perfumach i stękać zbiorowo, że "wolicie stare". Ok, nie każdemu muszą pasować zmiany, ale po co te przytyki? Jaki sens ma narzekanie na coś, czego się nie zmieni, i jeszcze wysnuwanie jakichś idiotycznych wniosków pod moim adresem?
Nie tego się spodziewałam po dorosłych kobietach, tak zwykle sympatycznych i jak mi się wydawało, pełnych ciepła. Od wczoraj wchodzenie na ten wątek przestało sprawiać mi przyjemność.

Zalecam powrót do tematu właściwego - czyli perfum.
Złośliwiec naprawdę ma co robić, więc nie sądzę, żeby nagle wpadł na pomysł zajrzenia na Perfumy i poczytania, co Wizażanki sądzą o nowej kolorystyce

Podawałam link do wątku na Redakcyjnym, bo chciałam uniknąć rozbicia wątku i bezcelowej krytyki. No ale widzę, że niektóre z Was zupełnie to olały i bawią się w najlepsze. A mnie szlag trafia.
Jeżeli nadal będziecie kontynuować ten temat, wątek po prostu zamknę, bo nie taki cel mu przyświecał
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 20:56   #3624
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Dobra, dziewczyny, zgłoście na technicznym, że od nowej szaty graficznej boli Was głowa, a w wątku "czym dziś pachniesz" nie będziemy się uzewnętrzniać co nas zabolało, co nas przybiło i dlaczego nie mamy na nic ochoty, nie będziemy się rozwodzić na temat swoich dołków psychicznych tylko będziemy trzymać się tematu, a więc mówić o tym czym pachniemy. Krótko. Na przykład. Bo to jest forum o perfumach. Nie chcę być złośliwa, ale przecież nieraz dalece zbaczamy od tematyki perfum i jakoś nikomu to nie wadzi, wszyscy chwalą atmosferę. Proponuję założyć nowy wątek tu na forum perfumeryjnym (nie mam obowiązku odwiedzać technicznego - kiedyś sami moderatorzy stwierdzili, ze to wątek dla modów) i zrobić sondę na temat nowego wyglądu Wizażu. Kiedyś była mowa o tym, że moderatorzy są od tego, żeby pośredniczyć między technicznym a nami, więc jeśli są jakieś uwagi to powinny być przekazane dalej, albo tak jak ja proponuję utworzyć nowy wątek. O ile kogoś nasze zdanie w ogóle obchodzi...Przecież w końcu jest to dla nas i do od nas będzie zależeć czy forum jest popularne. Moderatorzy, uwagi powinny być dla Was cenne! (Tak myślę), a nie odbierane jako malkontenctwo i złośliwość. Wypowiadam się bardziej w imieniu innych, bo samej wydaje mi się, ze odrobine jest mniej czytelnie i w zasadzie niewiele się zmieniło, ale myślę, że można przywyknąć.
Ogromnie przepraszam za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:27   #3625
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Rachelo, a spróbuj popatrzeć na to trochę z innej strony...
Forum perfumowe jest szczególnym miejscem (myślę, że dla wielu z nas, a na pewno dla mnie), gdzie rozmawiamy nie tylko o Perfumach, ale tak o wszystkim (bo czym jest ten wątek, jak nie jednym wielkim off topem, gdzie się możemy pożalić, wirtualnie pogłaskać kogoś po głowie, podzielić szczęściem, że właśnie zdało się egzamin itd).
Zrobiono zmiany, które zdecydowanej większości nie odpowiadają. I to nie dlatego, że "nie podoba mi się i foch!". Wiele osób skarży się na to, że kolorystyka i nowy wygląd po prostu przeszkadza i powoduje np. ból głowy czy zmęczenie oczu. Oczywiście, jest wątek na Techniczym, gdzie przez 1000 wiadomości użytkowniczki próbują się skarżyć, że jest źle, że męczy oczy, że ciężko się korzysta, ale jedyna reakcja jaka może ich spotkać to złośliwe, ironiczne uwagi i powtarzanie, że właściwie, to narzekać sobie możemy, ale wygląd forum się nie zmieni, bo teraz jest nowocześnie (zupełnie, jak w Sephorze, same nowości w kolorowych butelkach, a to co starsze usuwane jest w cień) i fajnie i kobieco i w Ameryce też tak robią . Więc po co ja mam tam cokowiek zgłaszać? Przecież to nic zupełnie nie da, co najwyżej usłyszę, że nic nie będzie zmieniane, a ja jestem be, bo mi się nie podoba
Przeczytałam wątek na Techniczym, nie cały, bo nie daję rady (naprawdę bardzo boli mnie głowa już kolejny dzień). Miałam coś napisać, ale zrezygnowałam. Może to dziwne, ale nie cierpię robić rzeczy, które z góry wiem, że nic nie wniosą i są zupełnie bezcelowe.
Gdzie my mamy iść, jak nie tutaj? Tutaj są właśnie te ciepłe osoby, tu jest szczególny klimat, tutaj można liczyć na zrozumienie. Myślę, że dla wielu jest to takie właśnie wspaniałe miejsce, więc chociaż tutaj możemy się wyżalić, bez obaw, że usłyszy się nam parę niemiłych komentarzy, bo takie właśnie są moim zdaniem uwagi Złośliwca...

Przepraszam, musiałam napisać, obiecuję już więcej nie poruszać tego tematu i nie marudzić. Przepraszam też za lekki chaos w wypowiedzi, migrena robi swoje
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:30   #3626
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Rachelo, a spróbuj popatrzeć na to trochę z innej strony...
Forum perfumowe jest szczególnym miejscem (myślę, że dla wielu z nas, a na pewno dla mnie), gdzie rozmawiamy nie tylko o Perfumach, ale tak o wszystkim (bo czym jest ten wątek, jak nie jednym wielkim off topem, gdzie się możemy pożalić, wirtualnie pogłaskać kogoś po głowie, podzielić szczęściem, że właśnie zdało się egzamin itd).
Zrobiono zmiany, które zdecydowanej większości nie odpowiadają. I to nie dlatego, że "nie podoba mi się i foch!". Wiele osób skarży się na to, że kolorystyka i nowy wygląd po prostu przeszkadza i powoduje np. ból głowy czy zmęczenie oczu. Oczywiście, jest wątek na Techniczym, gdzie przez 1000 wiadomości użytkowniczki próbują się skarżyć, że jest źle, że męczy oczy, że ciężko się korzysta, ale jedyna reakcja jaka może ich spotkać to złośliwe, ironiczne uwagi i powtarzanie, że właściwie, to narzekać sobie możemy, ale wygląd forum się nie zmieni, bo teraz jest nowocześnie (zupełnie, jak w Sephorze, same nowości w kolorowych butelkach, a to co starsze usuwane jest w cień) i fajnie i kobieco i w Ameryce też tak robią . Więc po co ja mam tam cokowiek zgłaszać? Przecież to nic zupełnie nie da, co najwyżej usłyszę, że nic nie będzie zmieniane, a ja jestem be, bo mi się nie podoba
Przeczytałam wątek na Techniczym, nie cały, bo nie daję rady (naprawdę bardzo boli mnie głowa już kolejny dzień). Miałam coś napisać, ale zrezygnowałam. Może to dziwne, ale nie cierpię robić rzeczy, które z góry wiem, że nic nie wniosą i są zupełnie bezcelowe.
Gdzie my mamy iść, jak nie tutaj? Tutaj są właśnie te ciepłe osoby, tu jest szczególny klimat, tutaj można liczyć na zrozumienie. Myślę, że dla wielu jest to takie właśnie wspaniałe miejsce, więc chociaż tutaj możemy się wyżalić, bez obaw, że usłyszy się nam parę niemiłych komentarzy, bo takie właśnie są moim zdaniem uwagi Złośliwca...

Przepraszam, musiałam napisać, obiecuję już więcej nie poruszać tego tematu i nie marudzić. Przepraszam też za lekki chaos w wypowiedzi, migrena robi swoje
Tulipanko

Zgadzam się z każdym twoim słowem
A z wyboldowanymi zdaniami zwłaszcza - czytałam wątek na redakcyjnym i wielokrotnie doświadczyłam tego, o czym piszesz na własnej skórze
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:36   #3627
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam zakończyć ten temat, ale widzę że nie dajecie za wygraną.Widzę, że dobrze się bawicie

Pragnę przypomnieć, że jest to forum o perfumach i tematach im pokrewnych, uwagi dotyczące nowej szaty graficznej forum proszę zgłaszać na forum Redakcyjnym.

Osobiście mam dość ciągłego nawiązywania do tego, że Wam się coś nie podoba i wbijania mi szpileczek; bo mi nie podoba się Wasze ciągłe narzekanie i zwracam Wam na to uwagę.
Żebyście chociaż przespacerowały sie po całym wątku dotyczącym nowego forum - i tego, co pisał w nim administrator. To nie, łatwiej jest siedzieć na Perfumach i stękać zbiorowo, że "wolicie stare". Ok, nie każdemu muszą pasować zmiany, ale po co te przytyki? Jaki sens ma narzekanie na coś, czego się nie zmieni, i jeszcze wysnuwanie jakichś idiotycznych wniosków pod moim adresem?
Nie tego się spodziewałam po dorosłych kobietach, tak zwykle sympatycznych i jak mi się wydawało, pełnych ciepła. Od wczoraj wchodzenie na ten wątek przestało sprawiać mi przyjemność.

Zalecam powrót do tematu właściwego - czyli perfum.
Złośliwiec naprawdę ma co robić, więc nie sądzę, żeby nagle wpadł na pomysł zajrzenia na Perfumy i poczytania, co Wizażanki sądzą o nowej kolorystyce

Podawałam link do wątku na Redakcyjnym, bo chciałam uniknąć rozbicia wątku i bezcelowej krytyki. No ale widzę, że niektóre z Was zupełnie to olały i bawią się w najlepsze. A mnie szlag trafia.
Jeżeli nadal będziecie kontynuować ten temat, wątek po prostu zamknę, bo nie taki cel mu przyświecał
Rachelo... powiem szczerze, że zdziwiła mnie Twoja nazbyt przesadzona reakcja na kilka uszczypliwych (tak to okresliłaś) uwag dziewczyn. Rachelo my tu nie tylko przesyłamy sobie buziaczki, ale również nasmiewamy sie z naszych przywar, naszego nałogu, z głupich sytuacji, naiwnych komentarzy. Przyszedł po prostu czas i na Ciebie a zracji funkcji jaką pełnisz po prostu miało to taki kontekst. Z tego co zauważyłam często piszemy w stylu .... oj oj oj bo nas modka przegoni...i jakos nie wywołuje to Twoich tak żywiołowych reakcji. Tekst, do którego sie odnosisz moim zdaniem był po prostu w tym stylu. Wydaje mi sie, że w czyms innym tkwi sedno. My po prostu narzekamy na wizaż (konkretnie na kolorki ) a Ty sie oburzasz.... i to w taki sposób jakbysmy naruszyły najwazniejsze z wizażowych przykazań, czyli nie mówienie nigdy niczego złego, nie krytykowanie niczego, nie zmienianie niczego co byłoby niewygodne dla Wizażu, administratora itd.
Rachelo, jestes nasza modką.... my paple bedziemy jeszcze nie raz narzekać, bleblać, psioczyć...możesz nas za to zbic pejczykiem po głowie, przywołac do porządku, nakrzyczeć itd...(pełna gama do wyboru)...ale musisz pamietać, że z racji pełnionej funkcji musisz tez czasami obiektywnie ocenic sytuację, wsłuchac sie w głos ludu, a jeżeli trzeba, to czasami twardo stanąć po naszej stronie.
Ciagle sie chyba zapomina, że nie my jesteśmu dla wizażu ale on dla nas...
Mam nadzieje, że nie weźmiesz mi za złe tych kilku linijek ...
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:38   #3628
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

Celine OS od Sabi-sliczne sa
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:52   #3629
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

na noc Must .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 21:52   #3630
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XI.

a ja słonika kropeleczke sobie zapodam
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.