prośba o pomoc...metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 16:39   #1
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127

prośba o pomoc...metamorfoza


Drogie Koleżanki!od jakiegos czasu szukam czegos dla siebie i ciagle bez skutku.mam rzadkie włosy ze sklonnoscia do przetłuszczania sie i nie za bardzo sie ukladaja.wielokrotnie zmienialam kolor ale nigdy nie bylam zadowolona,zalaczam tez zdjecie w pasemkach bo wiele osób mowi mi zebym do nich powróciła-co myślicie?wlosy nosze zawsze rozpuszczone bo mam nieco odstajace uszy -po tacie buzie mam okragla jak ksiezyc w pełni.makijaz to juz w ogole jest wyzwanie ....mam pecha bo moje rzesy z natury nie sa atrakcyjne(rzadkie, brązowawe).po hennie mi strasznie wypadały jak nie pomaluje tuszem to wygladam zupełnie bez wyrazu ale nie lubie tuszu do rzes,tak samo zreszta podkładu moja cera jest blada,jak całe cialo zreszta.ciezko mi sie opalic i szczerze nie przepadam za słoncem (wychodzi mi wtedy duzo pieprzyków).do solarium napewno sie nie przekonam - zreszta i tak nie bylo po nim rezultatow. dodam tez ze nie mam ogolnie reki do malowania...jeśli chodzi o ubrania to tez ciezko mi dobrac do figury.jestem wysoka,chuda i zbyt wcieta w talii w stosunku do szerokich bioder. matka natura nie obdarzyla mnie tez duzym biustem na codzien ze wzgledu na prace musze chodzic ubrana elegancko,ale chcialabym przy tym tez wygladac kobieco.PORADZCIE COS!!! z góry bardzo dziękuje p.s. wiem ze wygladam na 15-nastolatke ale mam 24 lata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0599.JPG (17,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0644.jpg (52,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0989.jpg (142,3 KB, 101 załadowań)
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:08   #2
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Drogie Koleżanki!od jakiegos czasu szukam czegos dla siebie i ciagle bez skutku.mam rzadkie włosy ze sklonnoscia do przetłuszczania sie i nie za bardzo sie ukladaja.wielokrotnie zmienialam kolor ale nigdy nie bylam zadowolona,zalaczam tez zdjecie w pasemkach bo wiele osób mowi mi zebym do nich powróciła-co myślicie?wlosy nosze zawsze rozpuszczone bo mam nieco odstajace uszy -po tacie buzie mam okragla jak ksiezyc w pełni.makijaz to juz w ogole jest wyzwanie ....mam pecha bo moje rzesy z natury nie sa atrakcyjne(rzadkie, brązowawe).po hennie mi strasznie wypadały jak nie pomaluje tuszem to wygladam zupełnie bez wyrazu ale nie lubie tuszu do rzes,tak samo zreszta podkładu moja cera jest blada,jak całe cialo zreszta.ciezko mi sie opalic i szczerze nie przepadam za słoncem (wychodzi mi wtedy duzo pieprzyków).do solarium napewno sie nie przekonam - zreszta i tak nie bylo po nim rezultatow. dodam tez ze nie mam ogolnie reki do malowania...jeśli chodzi o ubrania to tez ciezko mi dobrac do figury.jestem wysoka,chuda i zbyt wcieta w talii w stosunku do szerokich bioder. matka natura nie obdarzyla mnie tez duzym biustem na codzien ze wzgledu na prace musze chodzic ubrana elegancko,ale chcialabym przy tym tez wygladac kobieco.PORADZCIE COS!!! z góry bardzo dziękuje p.s. wiem ze wygladam na 15-nastolatke ale mam 24 lata
mi osobiscie najbardziej podoba sie pierwsze zdjecie. wg mnie najlepiej Ci w tych wlosach i krotszej grzywce. ogolnie co do fryzury.. jak dla mnie wazna jest kwestia fryzjera - odkad znalazlam taka bardzo sympatyczna babeczke to zawsze jestem zadowolona z fryzurki ktora mi zrobi. moze popytaj znajome o dobrego fryzjera, wcale nie musi byc drogi ale wazne zebys umiala sie z nim porozumiec i zeby umial Ci doradzic. nie boj sie eksperymentowac i zmieniac wyglad - przeciez kobieta zmienna jest jesli nie lubisz podkladu i dobrze sie bez niego czujesz to go nie uzywaj. polecam Ci kremy do twarzy tworzace lekka opalenizne (np ja stosowalam Olay, garnier, loreal) - buzia nabierze ladnego koloru. no i swietne sa pudry brazujace - nakladaj odrobine na kosci policzkowe, twarz bedzie zupelnie inaczej wygladac. mowisz ze nie masz reki do malowania... ja tez tak myslalam - ale odkąd zaczelam probowac, testowac, zupelnie zmienialam zdanie. trening czyni mistrza podkreslone oczy ladnie wygladaja. jesli nie lubisz zbyt mocno sie malowac to kreska i tusz w zupelnosci wystarcza. wypadajace rzesy? przeciez mozna kupic odżywkę co do biustu.. ja tez nie moge pochwalic sie duza miseczka. poczytaj o tym watki na forum - wazny jest dobrze dobrany stanik. jesli rzeczywiscie jest to dla Ciebie problem to moze kup push up ? powodzenia, koniecznie daj znac jak zrobisz nowa fryzurke
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:28   #3
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

fantastycznie w tych włosach na pierwszym zdjeciu wyglądaszbaardzo mi sie podoba i kolorek i fryzura
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:04   #4
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

bardzo Wam dziękuje rozumiem ,ze chodzi o te pasemka? wiele osób mi mówi ,ze o wiele lepiej w nich wygladalam wiec chyba do nich wróce zrobie sobie cienkie ale zeby było ich duzo bo tak najlepiej sie czułam.o odżywce do rzes nie pomyslalam-ale gapa ze mnie jeszcze raz bardzo dziękuje za rady c
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 20:41   #5
rudagabi
Raczkowanie
 
Avatar rudagabi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

Jesteś śliczna i nie wiem skąd w ogóle takie kiepskie zdanie o sobie. Przyłączam sie dziewczyn - w pasemkach Ci najlepiej. Ale może spróbowałabyś lekkiej trwałej ?? Buziaki
rudagabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:46   #6
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

Mi również podoba się kolorek i długość pierwszej fryzurki.
Ale właśnie... może spróbowałabyś wymieszać to z kręceniem włosków, tak jak na trzeciej z kolei fotce?
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 11:09   #7
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

Zgodzę się do koloru na pierwszym zdjęciu - choć, gdyby co poniektóre pasemka były ciemniejsze efekt również byłby ciekawy
Jeśli chodzi o kształt fryzury - grzywka jest ok, widzę Cię jednak w nieco dłuższej - nie do brwi, ale jednak nie takiej, jaką masz teraz.

Pozdrawiam
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 21:49   #8
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

hej Słońca! jestem juz po metamorfozie...byłam w jednym z bardziej renomowanych (czytaj kreatywnych) salonów w moim miescie i fryzjer (uwaga facet) stworzył mi cos ala bob z grzywka...kolor wybierałam sama co myślicie?pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0769.jpg (57,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:00   #9
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

właśnie miałam pisac że w tych wloskach z pierwszego zdjęcia wyglądasz najlepiej a tu widze już po metamorfozie

dla mnie na tych trzech zdjęciach wyglądasz jak trzy różne osoby na pierwszym ślicznie, na 24 lata, na drugim troszkę staro na 35 a na trzecim na 15 na serio tak to odebrałam
nowa fryzurka bardzo mi sie podoba to nie dziwne ze facet dobrze obcina, nie zdziwiłabym sie gdyby przy okazji był gejem bo oni są podobno mistrzami

a co do makijazu to uważam ze nie potrzebujesz podkładu bo masz sliczną cerę. proponowałabym jedynie jakiś kremik brązujący i róż na policzki to praktycznie nic a dodaje duzo uroku no i tusz do rzęs koniecznie czarny moim zdaniem to niezbędnik każdej kobiety
pozdrawiam
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:00   #10
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

zmiana na duzy plus
slicznie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:19   #11
Margaret7
Raczkowanie
 
Avatar Margaret7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 112
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
hej Słońca! jestem juz po metamorfozie...byłam w jednym z bardziej renomowanych (czytaj kreatywnych) salonów w moim miescie i fryzjer (uwaga facet) stworzył mi cos ala bob z grzywka...kolor wybierałam sama co myślicie?pozdrawiam
Wyglądasz fantastycznie
Margaret7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 22:22   #12
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: prośba o pomoc...metamorfoza

wyglądasz ślicznie!! metamorfoza zdecydowanie się udała
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.