Nadwaga POMOCY ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 10:57   #1
laleczka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2

Nadwaga POMOCY ;/


Cześć!
Zmagam się z dużym problemem-otyłością. Mam dużą tendencję do tycia tak jak moja babcia (mama jest szczupła waży 55 kg). Ważę 88 kg, ważyłam 92 przy wzroście 169. Odżywiam się zdrowo, ale zapuściłam się tak, ponieważ nie lubię sportu. Postanowiłam się wziąć za siebie. Mam pełno rozstępów i cellulit Postanowiłam ćwiczyć około 4-5 razy w tygodniu ZUMBE MUJER. Nie zależy mi na czasie. Chciałabym wyglądać dobrze czyli ważyć jakieś 55-60 kg. Jak udało by mi się to zrobić w roku to była bym z siebie z CB, że mi pomogłaś dumna. Podsumowując chciałabym w przyszłe wakacje ubrać bikini.
Link- www.youtube.com/watch?v=sHJ0a7sP7zU‎

db8b66744c048218beaa8ee31856adc1,24,37.jpg
laleczka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:43   #2
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Nadwaga POMOCY ;/

Nie skupiaj sie na wadze tylko na gubionych centymetrach. Może być że nigdy nie osiągniesz tego pułapu 55 kg a wygląd będzie zadowalający. W liceum ważyłam 62 kg i pamiętam że parę lat temu przekroczyłam 85 kg i walczyłam o to żeby na wadze mieć szóstkę z przodu, ale waga nieubłaganie stanęła na 70 kg i dalej ani rusz. A zajrzałam wtedy przypadkiem na strych gdzie już dawno wyniosłam ciuchy sprzed 20 kg i zaczęłam po kolei przymierzać i wszystkie spodnie na mnie wchodziły. Tak więc wyjęłam całe pudło z czasów młodości, uprałam i w nich chodziłam jeszcze trochę. To był najlepszy motywator.

Ja w tym momencie niestety znów schodzę z 86 kg, już jest 82. Bez diety wiele nie zdziałasz. Może i zdziałasz ale z dietą efekty są szybsze i trwalsze. Oczywiście mam na myśli tutaj zdrową zbilansowaną, przemyślaną dietę dobraną do twoich potrzeb, a nie jakieś 1000-1500 Kcal, Ducany, Saundbeache itp.

Dorzuć jeszcze jakieś ćwiczenia siłowe przynajmniej 2 razy w tygodniu. Aeroby mogą palić równie dobrze tłuszcz jak i mięśnie, a tego drugiego to nie chcesz palić. Więc siłowo też trzeba ćwiczyć żeby organizm wiedział że mięśnie sa używane i że ich nie wolno spalać bo są potrzebne.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 12:43:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.