Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 08:00   #4531
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Talking Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48497576]Spektrometr moze sluzyc do pomiaru masy atomow, widma promieniowania, nawet identyfikacji bakterii. Nie do dobrania koloru podkladu. Nie wierze, ze w Douglasie sa takie nieuki, ze tego nie wiedza. Chyba ktos Cie w blad wprowadzil swoja niewiedza .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Chwale anistonowy szampon. Ladna, estetyczna butelka. Design przyjemny dla oka. Kolor butelki przypomina Stormy Pink MACa. Pieni sie swietnie. Myje dobrze. Jest bardzo delikatny. Nic mnie nie swedzi, ani nie piecze. Co do blyszczenia wlosow to sie nie wypowiem, bo moje sa blyszczace. Wlosy przy skorze glowy wygladaja swiezo caly dzien. Nawet wieczorem, gdy sie przeczesze tylko dzikiem to wygladam jakbym 10 sekund temu skonczyla suszyc wlosy po myciu. Nie placze wlosow (specjalnie przez pierwsza dwa mycia nie nakladalam odzywki). Nie wysusza.

Produkt wysokiej jakosci.

Holu, kupuj .[/QUOTE]

Wpisany na liste chciejstw.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 08:00   #4532
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Alkoholu będzie tu najwięcej, w końcu skład jest podany według stężeń, przynajmniej do 1%, poniżej 1% zawartości nie ma znaczenia kolejność.
Gliceryny ciężko jest napakować dużo bo serum będzie miało straszne walory użytkowe, wnioskuję więc, że alkoholu i wody jest tu zdecydowana większość.
Cytuję Paulę: "Irritation from Alcohol: Alcohol causes dryness and free-radical damage, and impairs the skin's ability to heal. The irritation it causes damages healthy collagen production and can stimulate oil production at the base of the pore, making oily skin worse (Sources: "Skin Care—From the Inside Out and Outside In, "Tufts Daily, April 1, 2002; eMedicine Journal, May 8, 2002, volume 3, number 5, www.emedicine.com; Cutis, February 2001, pages 25–27; Contact Dermatitis, January 1996, pages 12–16; and http://pubs.niaaa.nih.gov/publicatio...-4/277-284.htm). Why Irritation is a Problem for All Skin Types:rritation, whether you see it on the surface of your skin or not, causes inflammation, and as a result impairs healing, damages collagen, and depletes the vital substances your skin needs to stay young. For this reason, it is best to eliminate, or minimize as much as possible, your exposure to known skin irritants, especially when there are brilliant formulas available that do not include these types of problematic ingredients (Sources: Inflammation Research, December 2008, pages 558–563; Skin Pharmacology and Physiology, June 2008, pages 124–135, and November-December 2000, pages 358–371; Journal of Investigative Dermatology, April 2008, pages 15–19; Journal of Cosmetic Dermatology, March 2008, pages 78–82; Mechanisms of Ageing and Development, January 2007, pages 92–105; and British Journal of Dermatology, December 2005, pages S13–S22)."
Wlasnie mialam to samo tutaj wkleic Pauli recenzja tego "serum" zaczyna sie od slow - chcielibysmy wierzyc, ze to serum to jakis zart Shiseido www.paulaschoice.com/beautypedia-skin-care-reviews/by-brand/shiseido/_/Ultimune-Power-Infusing-Concentrate

Przypuszczam, ze jakiekolwiek serum Ziaji ma lepsze walory niz to cos za ktore chca 100 euro
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 09:12   #4533
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Widzę, że moje zdanie nie jest tu zbytnio mile widziane ale dopowiem coś bo widzi to więcej osób niż te którym odpowiadam i warto zaprzestać szerzeniu takich mądrości.
Skóra różni się od włosów więc może lepiej ich nie porównywać?
Włosy po takim olejku mogą być przesuszone. Skóra oprócz przesuszenia będzie jeszcze uszkodzona. Poczytaj co alkohol potrafi zrobić z żywymi komórkami.
Ja doceniam Twoje opinie.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48497576]Spektrometr moze sluzyc do pomiaru masy atomow, widma promieniowania, nawet identyfikacji bakterii. Nie do dobrania koloru podkladu. Nie wierze, ze w Douglasie sa takie nieuki, ze tego nie wiedza. Chyba ktos Cie w blad wprowadzil swoja niewiedza .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Chwale anistonowy szampon. Ladna, estetyczna butelka. Design przyjemny dla oka. Kolor butelki przypomina Stormy Pink MACa. Pieni sie swietnie. Myje dobrze. Jest bardzo delikatny. Nic mnie nie swedzi, ani nie piecze. Co do blyszczenia wlosow to sie nie wypowiem, bo moje sa blyszczace. Wlosy przy skorze glowy wygladaja swiezo caly dzien. Nawet wieczorem, gdy sie przeczesze tylko dzikiem to wygladam jakbym 10 sekund temu skonczyla suszyc wlosy po myciu. Nie placze wlosow (specjalnie przez pierwsza dwa mycia nie nakladalam odzywki). Nie wysusza.

Produkt wysokiej jakosci.

Holu, kupuj .[/QUOTE]

Pomiar koloru skóry robi też Nr 7 w Boots. http://www.boots.com/en/No7-Match-Made-service_1444592/


James Ty cały czas piszesz o szamponie Living Proof?
Aniston w ostatnim czasie wykupiła część udziałów i reklamuje markę, ale nie stworzyła jej od podstaw:
http://www.livingproof.com/about/
http://www.livingproof.com/about/team

Szukałam ich kosmetyków dobrych kilka lat temu (niestety nie były w moim zasięgu). Skąd zamówiłaś?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 21:55   #4534
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dzięki uprzejmości jednej z Wizażanek wymieniłam NARS-a w kolorze Fiji na jasniejszy Ceylan i wreszcie mi się nie odcina od szyi Nie rozumiem, dlaczeg ten kolor stoi wyżej do Fiji, skoro jest jaśniejszy, a jasniejsze mają nizsze numery Ale widac sa rzeczy, o którym się nie śniło kosmetykoholiczkom
Przy okazji, od rana do wieczora wytrzymał mi bez świecenia i bez zmiany wyglądu. Do czego pewno przyczyniła sie zapewne baza maca spf50 i matujący puder Uemury
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-13 o 21:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 22:11   #4535
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki uprzejmości jednej z Wizażanek wymieniłam NARS-a w kolorze Fiji na jasniejszy Ceylan i wreszcie mi się nie odcina od szyi Nie rozumiem, dlaczeg ten kolor stoi wyżej do Fiji, skoro jest jaśniejszy, a jasniejsze mają nizsze numery Ale widac sa rzeczy, o którym się nie śniło kosmetykoholiczkom
Przy okazji, od rana do wieczora wytrzymał mi bez świecenia i bez zmiany wyglądu. Do czego pewno przyczyniła sie zapewne baza maca spf50 i matujący puder Uemury
Mi się nars (gobi) też pięknie utrzymuje.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 22:27   #4536
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Mi się nars (gobi) też pięknie utrzymuje.
No własnie sie zastanawiam, jak to jest, bo na mojej mieszanej cerze sporo podkładów jej dedykowanych się świeci, a nars nie - a wiele osób na to narzeka.

A Gobi jakbys porównała kolorystycznie/jasnosciwo do podkładów dostepnych u nas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 06:00   #4537
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Kilka słów o podkładzie Star.

Ktoś pisał, że ma takie samo krycie jak EL DW to nieprawda.
Sporo lżejszy krycie dla mnie średnie.
U mnie się nie sprawdził... dotykając twarzy palcami, podkład zostawał na rękach, był na klawiaturze komputera… koszmarek. Zatem pokornie wracam do DW. Stara testowałam tydzień, dostałam kilka próbek w końcu
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 14:03   #4538
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie sie zastanawiam, jak to jest, bo na mojej mieszanej cerze sporo podkładów jej dedykowanych się świeci, a nars nie - a wiele osób na to narzeka.

A Gobi jakbys porównała kolorystycznie/jasnosciwo do podkładów dostepnych u nas?
Właśnie czekam na paczkę z Gobi, dam też znać jak dojdzie, mam nadzieję, że kolor będzie mi pasował Cały czas zastanawiałam się czy Gobi czy Ceylan, ale tego drugiego nie mogę nigdzie dorwać, w sensie hQhair itp. Mogłabyś coś powiedzieć o kolorze Ceylan? Jestem bardzo ciekawa
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:45   #4539
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ceylan w pdobnej zolci co gobi ale ciemnoejszy jasniejszy niz Fiji

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Gobi moim zdaniem nc10 a ceylan Nc15.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 15:43   #4540
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Właśnie czekam na paczkę z Gobi, dam też znać jak dojdzie, mam nadzieję, że kolor będzie mi pasował Cały czas zastanawiałam się czy Gobi czy Ceylan, ale tego drugiego nie mogę nigdzie dorwać, w sensie hQhair itp. Mogłabyś coś powiedzieć o kolorze Ceylan? Jestem bardzo ciekawa
Ceylan to zołto-bezowy kolor na poziomie macowego NC15. Jesli Ci to coś mówi

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

[/COLOR]Gobi moim zdaniem nc10 a ceylan Nc15.
No to Gobi na bank za jasny byłby u mnie Dziękuje za info
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 15:44   #4541
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

.ja mam Gobi kompakt bo tam trzeba brac kolor nizej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 16:13   #4542
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A dla NC25 podpowiecie jaki Sheer Glow ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:22   #4543
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
A dla NC25 podpowiecie jaki Sheer Glow ?
Moim zdaniem Fiji własnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:25   #4544
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

wlasnie idiotyczne jest to ze 5 to Fiji ciemniejsza od 6.. i tez uwazam ze Fiji to NC25
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:16   #4545
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ceylan to zołto-bezowy kolor na poziomie macowego NC15. Jesli Ci to coś mówi

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



No to Gobi na bank za jasny byłby u mnie Dziękuje za info
, kurcze, to pewnie Gobi dla mnie też będzie za jasny i kolejny pójdzie w kąt Dziś miałam dzień wolny i wysmarowałam się wszystkimi podkładami na szyi, na cały dzień i okazało się, że tak naprawdę żaden z mojej kolekcji nie jest w 100% dopasowany. Z większości wybija się różowy lub zbyt beżowy ton Nie wiedziałam, że jestem aż tak żółta
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:23   #4546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
, kurcze, to pewnie Gobi dla mnie też będzie za jasny i kolejny pójdzie w kąt Dziś miałam dzień wolny i wysmarowałam się wszystkimi podkładami na szyi, na cały dzień i okazało się, że tak naprawdę żaden z mojej kolekcji nie jest w 100% dopasowany. Z większości wybija się różowy lub zbyt beżowy ton Nie wiedziałam, że jestem aż tak żółta
Tez mam jak Ty - typowy ze mnie zóltek i zawsze wsio sie odcina nawet leciutko od szyi. Też nie mam podkłądu dopasowanego w 100% Przynajmniej wg mnie samej, bo tz twierdzi ze ysl Fusion Ink nie widac na moim ryjku, ale wiadomo, ze faceci na tym polu nie sa mistzrami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:43   #4547
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez mam jak Ty - typowy ze mnie zóltek i zawsze wsio sie odcina nawet leciutko od szyi. Też nie mam podkłądu dopasowanego w 100% Przynajmniej wg mnie samej, bo tz twierdzi ze ysl Fusion Ink nie widac na moim ryjku, ale wiadomo, ze faceci na tym polu nie sa mistzrami
To mój chyba jest wyjątkiem, bo ostatnio w D. wysmarowałam się Touche Eclat BD20 i byłam przekonana, że idealnie mi pasuje. Mój tz mnie zaraz uświadomił, że moja szyja jest bardziej żółta i odrobinę ciemniejsza niż twarz A fusion ink jaki masz kolor?, bo wyjątkowo jemu się ten podkład podobał na moim ryjku . Chociaż ciągle mi mówi, że jak jestem bez "tapety" w sensie podkładu wyglądam najlepiej, taaa akurat

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2014-10-14 o 17:44
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 17:59   #4548
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
To mój chyba jest wyjątkiem, bo ostatnio w D. wysmarowałam się Touche Eclat BD20 i byłam przekonana, że idealnie mi pasuje. Mój tz mnie zaraz uświadomił, że moja szyja jest bardziej żółta i odrobinę ciemniejsza niż twarz A fusion ink jaki masz kolor?, bo wyjątkowo jemu się ten podkład podobał na moim ryjku . Chociaż ciągle mi mówi, że jak jestem bez "tapety" w sensie podkładu wyglądam najlepiej, taaa akurat
U mnie mam odwrotnie, szyję mam jasniejsza niz ryjek
Fusion Inka mam własnie BD20.
Touche Eclat miałam ten sam kolor ale sprzedałam, bo znikał i świecił mi sie z predkoscia swiatla chociaz zaraz po nałozeniu buzia wygladała pieknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:20   #4549
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie mam odwrotnie, szyję mam jasniejsza niz ryjek
Fusion Inka mam własnie BD20.
Touche Eclat miałam ten sam kolor ale sprzedałam, bo znikał i świecił mi sie z predkoscia swiatla chociaz zaraz po nałozeniu buzia wygladała pieknie
Szkoda, że szybko znika, bo efekt również mi się bardzo podoba A możesz polecić jakąś dobrą bazę? Niedawno kupiłam pore minimizer Diora i tak kiepskiej bazy nigdy nie miałam, tzn co do trwałości się nie wypowiem, ale to co robi z twarzą to szok Zamiast minimalizować linie mimiczne i pory podkreśla dosłownie wszystko, podkład na nią nałożony wchodzi w każde załamanie.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 18:29   #4550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Szkoda, że szybko znika, bo efekt również mi się bardzo podoba A możesz polecić jakąś dobrą bazę? Niedawno kupiłam pore minimizer Diora i tak kiepskiej bazy nigdy nie miałam, tzn co do trwałości się nie wypowiem, ale to co robi z twarzą to szok Zamiast minimalizować linie mimiczne i pory podkreśla dosłownie wszystko, podkład na nią nałożony wchodzi w każde załamanie.
Moge, tą http://www.maccosmetics.pl/product/1...KAD/index.tmpl wrciłam do niej po dłuzszym czasie i stwierdzam, ze nie ma lepszej. Zatrzymuje nadmiar sebum, posiada spf i nadaje sie pod kazdy dosłownie podkład.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-10-14 o 18:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:34   #4551
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moge, tą http://www.maccosmetics.pl/product/1...KAD/index.tmpl wrciłam do niej po dłuzszym czasie i stwierdzam, ze nie ma lepszej. Zatrzymuje nadmiar sebum, posiada spf i nadaje sie pod kazdy dosłownie podkład.
na pewno wypróbuję, a dobrze wygładza?
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:48   #4552
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
na pewno wypróbuję, a dobrze wygładza?
Ona nie jest typowo wygładzajaca. Ale ja nie narzakam. Jesli zaś chcesz aby wygładzała, to spróbuj tą http://www.maccosmetics.pl/product/1...IJA/index.tmpl ja srednio ja lubię.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:34   #4553
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ona nie jest typowo wygładzajaca. Ale ja nie narzakam. Jesli zaś chcesz aby wygładzała, to spróbuj tą http://www.maccosmetics.pl/product/1...IJA/index.tmpl ja srednio ja lubię.
Przyjrzę się im bliżej, bo nigdy z Maca nie miałam
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:47   #4554
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, jeżeli chodzi o urządzenie do pomiaru odcienia podkładu to znajdziecie je w każdym salonie firmowym Estee Lauder - Warszawa, Katowice, Kraków i (chyba) Poznań. Wygląda TAK. Oprócz podkładu dobiera także odcień korektora i pudru
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:50   #4555
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

zamowilam sobie na ebayu probki podkladu Burberry Long wear.. w odcieniu 203 - tak naprawde nie myslalam ze dojdzie bo az z Chin i to zwykla poczta ale doszlo dzisiaj dostalam 4 probaski. Beda testy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 07:00   #4556
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli chodzi o urządzenie do pomiaru odcienia podkładu to znajdziecie je w każdym salonie firmowym Estee Lauder - Warszawa, Katowice, Kraków i (chyba) Poznań. Wygląda TAK. Oprócz podkładu dobiera także odcień korektora i pudru
tu lista https://www.douglas.pl/douglas/event...=8809041753799
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 07:51   #4557
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, jakie macie zdanie o kremie Clinique all about eyes? W jakiej najniższej cenie można go dorwać w ramach promocji etc?
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:03   #4558
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie zdanie o kremie Clinique all about eyes? W jakiej najniższej cenie można go dorwać w ramach promocji etc?
Myślałam, że to najlepszy krem pod oczy jaki miałam przyjemność używać, dopóki nie użyłam clinique repairwear laser focus, efekty mam po dwóch dniach, wcześniej zużyłam 10 ml all about eyes i wtedy ten drugi, w końcu mam piękna skórę pod oczami Do wczoraj był mini zestaw z clinique w douglasie online a dziś już go nie ma ;/
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:42   #4559
dinusia08
Raczkowanie
 
Avatar dinusia08
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 146
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Proszę o pomoc, jaki Nars Sheer Glow jest odpowiednikiem mac studio fix NC15?
dinusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:59   #4560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez dinusia08 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc, jaki Nars Sheer Glow jest odpowiednikiem mac studio fix NC15?
Wystarczyło troche wysiłku i poczytac kilka postów wczesniej
Ceylan.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.