Wakacje w górach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-11, 23:05   #1
Wiczka13p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2

Wakacje w górach


Hej wszystkim!
Wraz z dziewczyną chcemy wybrać się w góry po raz pierwszy w życiu. Mamy plan jechać w 1 tydzień sierpnia i planujemy w okolice Zakopanego. Myśleliśmy żeby jechać na 6 nocy ale nie mamy pojęcia gdzie się wybrać. Chcemy aktywnie spędzić ten czas i zobaczyć skocznie, morskie oko i pochodzić po Krupówkach. Wyjazd ten jest dla mnie szczególnie ważny bo podczas tych wakacji chce się oświadczyć swojej ukochanej 😍
Jeśli otrzymałbym jakieś jakieś pomysły lub rady to byłbym wdzięczny.
PS. Wiem, że to forum dla kobiet ale nie wiedziałem gdzie zapytać.
PS2. Mamy na te wakacje przeznaczone 3500 (pierścionek już jest).

Pozdrawiam i gorąco całuję!😘
Wiczka13p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 07:16   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Wakacje w górach

Jeżeli chcecie w okolice to polecam Gilczarów Górny, jest to wieś chyba najwyżej położona w Polsce, ale musicie mieć auto, aby stamtąd dostać się w inne miejsca. Wieś jest spokojna, malownicza, w zasadzie można powiedzieć, że trochę odcięta od świata, bo nawet internet słabo łapie. Natomiast jeżeli jedziecie komunikacją publiczną to najlepiej byłoby mieć nocleg w samym Zakopanem.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 08:20   #3
Wiczka13p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wakacje w górach

Wstępnie wybór padł na Kościelisko. Są tam fajne apartamenty w przystępnej cenie ze śniadaniami i obiadokolacjami. Jest to fajne miejsce wypadowe do Zakopanego bo to tylko 3km.

Więc problemem został tylko pomysł z oświadczynami i z planem wycieczki i co tam oprócz Krupówek, Gubałówki, skoczni i morskiego oka obejrzeć. A może macie w Kościelisku jakiś sprawdzony nocleg w którym właściciele pomogliby zorganizować mi oświadczyny?
Wiczka13p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 19:00   #4
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wakacje w górach

Cytat:
Napisane przez Wiczka13p Pokaż wiadomość
Wstępnie wybór padł na Kościelisko. Są tam fajne apartamenty w przystępnej cenie ze śniadaniami i obiadokolacjami. Jest to fajne miejsce wypadowe do Zakopanego bo to tylko 3km.

Więc problemem został tylko pomysł z oświadczynami i z planem wycieczki i co tam oprócz Krupówek, Gubałówki, skoczni i morskiego oka obejrzeć. A może macie w Kościelisku jakiś sprawdzony nocleg w którym właściciele pomogliby zorganizować mi oświadczyny?
Oprócz wymienionych rzeczy polecam jakże banalny wypad w górki , na szlaki w Tatrach jest wiele dostępnych tras, w zależności od kondycji i doświadczenia gdybyś chciał wiecej info to śmiało pytaj. Dla mnie to jest prio jak jadę do Zakopca, cała reszta to tylko bazarowy dodatek
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 13:20   #5
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Wakacje w górach

Noclegów możesz szukać na booking.com
My zawsze jeździmy do Poronina i oczywiście tylko chodzenie po górach

Jeśli planujecie wypad nad Morskie oko to stamtąd polecam też szlak nad Czarny Staw pod Rysami. Ja jestem amatorką i dałam radę ale widoki cudowne, i dużo mniej ludzi niż nad MO. I jako wskazówkę dodam że najlepiej ruszyć z Palenicy o świcie. Unikniecie tłumów
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 13:27   #6
dorotka932
Przyczajenie
 
Avatar dorotka932
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wakacje w górach

Ja byłam w Stołowych, tam mają fajne noclegi i zdala od tego gwaru Generalnie w wakacje nie polecam najbardziej obleganych miejsc w Zakopanym bo nie ma w tym żadnej magii. Lepiej pochodzić po mniej znanych szlakach. Na Krupówkach nie ma niczego ciekawego nawet, lepiej już ten czas spędzić na szlaku. Ale radzę już się spieszyć z noclegiem, bo jest późno i możecie niczego fajnego nie znaleźć. Na booking są oferty ale nie wszystko. Dużo górali nie umieszcza tam ogłoszeń a mają naprawdę bardzo fajne miejsca. Może na FB jakaś grupa noclegi Zakopane?
__________________
Najtrudniej człowiekowi oszukać siebie między 3 a 6 nad ranem.
S.King

Edytowane przez dorotka932
Czas edycji: 2018-06-19 o 13:29
dorotka932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 17:59   #7
malypodroznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wakacje w górach

Ja byłam pierwszy raz w górach w czerwcu w tamtym roku i nasze góry o wschodzie słońca sąâ˜â˜â˜☠niesmowite! Spędziliśmy tydzień naprawdę aktywnie, bo z plecakami i codziennie nocowaliśmy w innym schronisku - taka odskocznia od cywilizacji.

Co prawda nie jeżdżę za często w góry latem, wolę poodpoczywać nad morzem, ale mogę polecić tę stronę tutaj: xxx , szukaliśmy niedrogiego miejsca na nocleg, a że lubimy hostelową atmosferę, to bardzo nam się podobało. Nie wiem tylko, czy na taki romantyczny wyjazd hostel jest odpowiedni, ale można tam chyba znaleźć też bardziej spokojne miejsca.

Udanych wakacji i magicnego "tak"!

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-06-20 o 18:41 Powód: link
malypodroznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 18:59:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.