laserowe usuwanie piegów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 21:37   #31
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Smile Dot.: laserowe usuwanie piegów

Witam do niedawna miałam ten sam problem co i większośc z was. Obecnie jestem 2 tyg po laserowym usuwaniu piegów i efekty sa powalajace! Uważam, że jeżeli komuś naprawdę zalezy na pozbyciu się ich to jedyną i naprawdę skuteczną metodą jest właśnie -laser!
Przed zabiegiem byłam pełna obaw czy rezultaty będa naprawde widoczne i czy zwyczajnie nie wydam na darmo kasy. Dziś wiem, że to jedna z mądrzejszych decyzji jakie podjęłam
Z piegami męczyłam się odkąd tylko pamietam, starałam się je maskowac na wszystkie sposoby...korektory, fluidy, pudry brązujące....ale to było tylko wyrzucanie kasy w błoto, no ale niestety mając kompleksy niz innego nie pozostawało do wyboru...;/
Dziś na szczęscie mam ten problem z głowy i jestem happy ))
Pozdrawiam
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 10:45   #32
muffinek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez wera88 Pokaż wiadomość
Witam do niedawna miałam ten sam problem co i większośc z was. Obecnie jestem 2 tyg po laserowym usuwaniu piegów i efekty sa powalajace! Uważam, że jeżeli komuś naprawdę zalezy na pozbyciu się ich to jedyną i naprawdę skuteczną metodą jest właśnie -laser!
Przed zabiegiem byłam pełna obaw czy rezultaty będa naprawde widoczne i czy zwyczajnie nie wydam na darmo kasy. Dziś wiem, że to jedna z mądrzejszych decyzji jakie podjęłam
Z piegami męczyłam się odkąd tylko pamietam, starałam się je maskowac na wszystkie sposoby...korektory, fluidy, pudry brązujące....ale to było tylko wyrzucanie kasy w błoto, no ale niestety mając kompleksy niz innego nie pozostawało do wyboru...;/
Dziś na szczęscie mam ten problem z głowy i jestem happy ))
Pozdrawiam
Wera a mogłabyś napisać jakim laserem miałaś usuwane i ile zabiegów musiałaś mieć?
muffinek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 16:16   #33
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: laserowe usuwanie piegów

mogłabyś napisać koszty takiego zabiegu? Czy piegi po tym wrócą? Czy trzeba po zabiegu stosować kremy z filtrem?
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 10:21   #34
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: laserowe usuwanie piegów

witam!! Mam bardzo ważne pytanie!! Czy mogę usunąć laserem także pieprzyki?> Nie są to duże pieprzyki.Są one malutkie,takie kropeczki jak piegi(może troszkę mniejsze).Nie wystają-są płaskie i brązowe.Mam je na twarzy.Chciałabym je usunąć na "sztuki" czyli po jednym po dwa itd.
Czy można zrobićtaki zabieg? Ile by kosztowal? Bardzo blagam o odpowiedź...
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:29   #35
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Nie wiem jak fachowo nazywał się ten laser z piegami męczyłam sie od dawna, takze zanim zdecydowałam się na zabieg przejrzałam mnóstwo stron rózych klinik, dokładnie wszędzie czytałam jak przebiega zabieg, jakie są skutki no i nie ukrywam że cena też odgrywała istotną rolę.
www.lasermed.pl w tej klinice miałam zabieg. Wszystko jest dokładnie opisane, także zachęcam do lektury.
Piegi miałam na policzkach, nosie i na czole dlatego płaciłam za zabieg najwyższą kwotę (1000 zł. )w kwotę tą wliczona już była wizyta (100zł ) O ile dobrze pamiętam za nos i policzki płaci się 600 zł, za usuwanie piegów na samym nosie jesczez mniej...
Piegi miałam na tyle ciemne, że malując te najciemniejsze korektorem a potem pudrem brązującym nadal były widoczne...niektóre przypominały pieprzyki ;/
A najlepsze jest to, ze po zabiegu po tych najciemniejszych nie zostało żadnego śladu!
W moim przypadku 1 zabieg uważam że był wystraczajacy. Miałam naprawdę ciemne piegi a teraz są niemal niewidoczne

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

A i jeszcze jedno...dermatolog nie daje 100% pewności ze piegi nie wrócą. Trzeba używać kremów ochronnych, z tego co mi poleciła to 40 lub 50-ek, ale mimo wszystko wolę używać kremów ochronnych niż nakładac na twarz tapetę lub nie malowac się i miec kompleksy.

Jeżeli chodzi o pieprzyki to w dermatologii laserowej teraz to nie jest zadnym problemem. Na pewno jest laser, którym Ci je usuną.
Zajrzyj na str. www.lasermed.pl jest też tam wzmainka poświęcona usuwaniu pieprzyków pozdrawiam
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:29   #36
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: laserowe usuwanie piegów

witam ponownie!!

Jeśli jest ktoś z kujawsko-pomorskiego to wklejam link: http://www.laserstudio4.pl/laserowe-...ch-naczyn.html znalazłam tą stronkę w internecie.Moim zdaniem koszty są tanie,ale nie wiem czy usuwane są tam piegi.Jest napisane że przebarwienia i zmiany pigmentacyjne.Więc może warto poczytać Wkrótce mam zamiar tam dzwonić wypytać się o pieprzyki Pozdrawiam
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:42   #37
Daruuuniia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Zgadzam sie z Wera88, jesli ktos chce naprawde sie pozbyc piegów to tylko przez laser. Byłam na takim zabiegu i naprawde polecam
Daruuuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:01   #38
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Sarah, a z jakiego jesteś miasta? Jeżeli z Warszawy, to możesz spróbować usunąć sobie piegi w IQ Medica laserem fraxel re: store. Nie wiem, jakiej masz wielkości te piegi, jeśli są większe i kwalifikują się jako przebarwienia, to spokojnie możesz spróbować usunąć je laserem. Dajryjo, w tej klinice możesz umówić się na nieodpłatne konsultacje i dowiedzieć się, ile w Twoim przypadku by było potrzebnych zabiegów i jaki byłby ostateczny koszt.
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 15:21   #39
Enigmama
Raczkowanie
 
Avatar Enigmama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 497
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Ja zawsze latem mam piegi, na nosie... sa racze delikatne, nie brazowe...
a stale mam na ramionach...
Nie przeszkadza mi to, wlasnie dzis w lustrze windy zauważyłam ze już się pojawiły nawet je lubie
Enigmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:57   #40
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: laserowe usuwanie piegów

lara1 - na jakiej porze roku usuwałaś piegi?
Lepiej jest to zrobić w zimie lub na jesień?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:53   #41
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
lara1 - na jakiej porze roku usuwałaś piegi?
Lepiej jest to zrobić w zimie lub na jesień?
ja usuwałam w kwietniu, ale z tego co wiem to na lato raczej odradzają robić, najlepiej zrobić jesienią lub na zime
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 10:17   #42
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Witam po raz kolejny
W grudniu wystawiłam komentarz i podzieliłam się swoją opinią odnośnie laserowego usuwania piegów. Wtedy go zachwalałam a teraz dziewczynom, które się nad nim zastanawiają stanowczo ODRADZAM!
Już będac małą dziewczynką zaczęło mi się pojawiać dużo piegów i prawdę mówiąc mi to nie przeszkadzało, ale będąc starsza zaczęłam mieć w koncu na ich punkcie kompleksy. Wiele dziewczyn (które ich zwyczajnie nie ma) tego nie zrozumie. Nie jest rzeczą przyjemną gdy dziewczyna w Twoim wieku idzie i mówi wprost "ranyy jaki piegus!"na początku nie zwracałam na to uwagi, ale gdy takie sytuacje zaczęły powtarzać się coraz częsciej wtedy już wiedziałam, ze musze się ich pozbyć.
Piegi miałam na czole, nosie, policzkach....Stosowałam dużo preparatów...od tych najtańszych, tych domowej roboty do tych najdroższych. Niestety bez efektów.
W końcu po przeczytaniu licznych postów zdecydowałam się na zabieg laserowy. I od razu musze powiedzieć, że piegi owszem zginęły- ale na któtko. Jedynym trwałym efektem po zabiegu było to, ze laser usunał mi 4 piegi (te najciemniejsze, przypominajace pieprzyki) inne mimo stosowania filtrów ochronnych po 2 miesiacach wróciły! I zaznaczam, ze zabieg miałam poźną jesienią! Także piegi wróciły, pieniądze wydane i znowu pytanie- "co robić dalej"?;/
Kolejny raz zaczęłam czytac na forum opinie jak inni radzą sobie z tym "problemem". No i przypadkiem trafiłam na jakiś post gdzie dziewczyna bardzo zachwalała "Neostrate HQ- zel rozjaśniający". Na poczatku wydało mi się to zwyczajną reklamą, bo skoro laser nie usunął piegów to jak ma to niby zrobić jakiś zel.Mimo wszystko zdecydowałam się na zakup i dzisiaj moge śmiało powiedziec,ze to była najlepsza inwestycja jaką kiedykolwiek zrobiłam! ))))))) Żel nie należy do drogich. Kupiłam go dokładnie za 109 zł przez internet i po 2 tyg już było widać ogromne efekty! Dzisiaj jestem dokładnie miesiąc po stosowaniu zelu i na mojej twarzy nie ma prawie w ogóle piegów! Zostało mi dosłownie kilka małych na nosie, ale w porównaniu z tym co miałam wcześniej te są dla mnie niemal niewidoczne )))
Teraz wiem dlaczego zabiegi (typu cosmelan) są takie drogie. Zwyczajnie działają!
Także kobietki śmiało polecam Neostrate! Gdyby ktoś mi kiedyś napisał, ze zel lepiej sobie poradzi z usuwaniem piegów niż laser to bym go zwyczajnie wyśmiała, ale po swoim przypadku widzę, że to naprawdę działa. I jestem przekonana, ze niebawem jakaś inna pani będzie go tutaj na forum tak samo zachwalała Pozdrawiam
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:18   #43
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Wero bardzo mi przykro,że wydałaś pieniądze a to cholerstwo wróciło....

Właśnie zastanawiałam się nad zakupem tego właśnie żelu.Podobno nie jest drogi i ma znakomitą opinię na KWC.
Ale ja mam trochę inny problem niż ty... piegów nie mam prawie wcale (są jaśniutkie i niewidoczne),ale mam za to właśnie to co ty usunęłaś laserem czyli takie kropki przypominające pieprzyki. Jest ich kilka ale są na tyle wkurzające,że chcę się ich pozbyć... źle współgrają z moją jasną karnacją...i właśnie zastanawiałam się nad zakupem Neostraty... tylko boję się,że będą to pieniądze wydane na marne tym bardziej,że nie pracuję ...
Ale znowu na laser pójdzie więcej pieniędzy...

Czy mogłabyś napisać coś więcej o tej kuracji?

Pozdrawiam
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:19   #44
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Wytłumaczę Ci dokładniej jak to wyglądało w moim przypadku. Miałam dużo piegów.Większość była średnio brązowa. Miałam też kilka na tyle ciemnych, ze nawet malując je korektorem a potem pudrem nadal były widoczne. Już przed samym zabiegiem laserem dermatolog powiedziała, że na 100% te najciemniejsze znikną szybciej niż jasne. Laser jakoś szybciej usuwa większą warstwę melaniny. No i w moim przypadku dokladnie tak było. Po zabiegu po tych ciemnych nie zostało ani śladu. Skóra w tym miejscu jest idealna Natomiast w przypadku tych jaśniejszych laser juz sobie tak dobrze nie poradził. Z czasem wróciły....
Teraz odnośnie Neostraty....nie wiem jak poradzi sobie z pieprzykami. Ja czytając na forum wypowiedzi innych kobiet znalazłam tylko posty o stosowaniu zelu na plamy typu ostuda, przebarwienia po stosowaniu środków hormonalnych itp. Nie było nic o piegach. Dlatego też nie wiedziałam jak żel zadziała w moim przypadku. Po tygodniu stosowania już było widać efekty. Piegi zrobiły się duzo jaśniejsze. 2-3 tydzień były już niemal niewodoczne Teraz mam cerę jak kiedyś...będąc małą dziewczynką. Dziwi mnie natomiast to, że nikt...żaden dermatolog, w żadnym gabinecie nie polecają tego żelu. Istnieje już na rynku jakiś czas...ma same dobre opinie a mimo to ni jest w żaden sposób reklamowany ;/Gdybym dowiedziała się kilka miesięcy wcześniej o jego istnieniu to pieniądze, które wydalam na zabieg laserowy miałabym teraz w kieszeni;/
PS....jeszcze coś o żelu. Kupiłam go na stronie lekolandia.pl Normalnie kosztuje chyba 149zł,ale od jakiegoś czasu jest promocja i można go nabyć za 109zł Żel jest bardzo wydajny, bezbarwny, troszkę śmierdzi ale da się do tego przyzwyczaić
Pozdrawiam
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:14   #45
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Dziękuję za odzew

A nie wiesz może czy ten żel trzeba jeszcze ponownie stosować po pierwszej kuracji? Czy przebarwienia (piegi,pieprzyki)wrócą?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:04   #46
mirabelka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Moim zdaniem piegi zawsze wrócą nawet po takiej drogiej kuracji laserowej, jeżeli masz karnację skłonną do ich powstawania, najwięcej powstaje od słońca, smaruj się kremami z wysokim filtrem. Ja mam piegi na twarzy i kiedyś chciałam je wybielać, ale to nie było zbytnio mądre ani skuteczne, teraz je polubiłam w niczym mi nie przeszkadzają, wręcz dodają uroku, słyszę to od innych osób
mirabelka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 09:12   #47
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez mirabelka12345 Pokaż wiadomość
teraz je polubiłam w niczym mi nie przeszkadzają, wręcz dodają uroku, słyszę to od innych osób
Sorry, ale dla mnie to g**no prawda. Ktoś kto nie miał nigdy piegów nie wie jak to przeszkadza i zawsze tak będzie głupio gadał chociażby dla pocieszenia. To jest okropne kiedy patrzysz w lustro i nie widzisz białej twarzy tylko rudą albo brązową...
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:01   #48
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Żel jest bardzo wydajny. Mimo, że opakowanie wydaje sie nieduże to na długo starcza. Ja juz jestem po kuracji, piegów nie mam i jeszcze zostało mi trochę zelu. Teraz normalnie opalam się na słoncu z tym, ze na buzię nakładam filtry no i piegi nie wracają poza tym używam na noc jakiegoś zwykłego kremu... zapobiegajacego powstawaniu piegów i tyle
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:34   #49
muffinek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez wera88 Pokaż wiadomość
Żel jest bardzo wydajny. Mimo, że opakowanie wydaje sie nieduże to na długo starcza. Ja juz jestem po kuracji, piegów nie mam i jeszcze zostało mi trochę zelu. Teraz normalnie opalam się na słoncu z tym, ze na buzię nakładam filtry no i piegi nie wracają poza tym używam na noc jakiegoś zwykłego kremu... zapobiegajacego powstawaniu piegów i tyle
Wera a jak opalasz sie po tym zelu to nakladasz na buzie krem z wysokim fltrem czy na przyklad 6-tka wystarczy. precyzujac, pytanie jest takie czy jestes w stanie opalic buzie bez powrotu piegow. jezeli nalozysz 50-tke to nici z opalonej buzi :-(
muffinek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 17:05   #50
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez muffinek2 Pokaż wiadomość
Wera a jak opalasz sie po tym zelu to nakladasz na buzie krem z wysokim fltrem czy na przyklad 6-tka wystarczy. precyzujac, pytanie jest takie czy jestes w stanie opalic buzie bez powrotu piegow. jezeli nalozysz 50-tke to nici z opalonej buzi :-(
Dobre pytanie. Czy w ogolę idzie się opalić kiedy się smaruje tak wysokim filtrem itd?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:06   #51
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Da się opalić.Co prawda nie tak szybko jak przy zwykłym opalaniu,bo filtry UV spowalniają ten proces,ale buzię da się opalić.
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 09:58   #52
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Da się opalić.Co prawda nie tak szybko jak przy zwykłym opalaniu,bo filtry UV spowalniają ten proces,ale buzię da się opalić.
Ale bez wyskakiwania piegów?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 10:38   #53
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: laserowe usuwanie piegów

A tego to ja już nie wiem..
Każdy ma w sobie zapisane inne geny i to jest sprawa indywidualna.
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:04   #54
ellaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

dziewczyny mam pytanie do tych, które miały laserowe usuwanie piegów:
Czy wystarczył Wam 1 zabieg???
i czy po usunięciu np.po kilku miesiacach jak opalalyscie sie to piegi wyskakiwały ponownie????
ellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 12:43   #55
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Przeczytałaś cały wątek?
Masz na górze napisane przez jedną wizażankę,że piegi jej wróciły..
Ja jestem umówiona na jutro na konsultację do salonu medycyny estetycznej,bo chciałam porozmawiać o moich znamionach i Pani mi już na samym początku powiedziała,że zabieg trzeba powtórzyć 3-4 razy...
Nie wiem jak wygląda sprawa z piegami...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:24   #56
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

witam.
Jak z biegiem czasu wygląda u niektórych z was walka z piegami? udało się wszystko po waszej myśli czy niestety ciągle toczycie z nimi walkę?
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:53   #57
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Wera-jak po Neostracie? Efekty nadal się utrzymują?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:31   #58
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez wera88 Pokaż wiadomość
witam.
Jak z biegiem czasu wygląda u niektórych z was walka z piegami? udało się wszystko po waszej myśli czy niestety ciągle toczycie z nimi walkę?
Ja z piegami jako takimi nigdy nie walczyłam.Natomiast z racji chodzenia raz na jakiś czas na solarkę i posiadania pajączków na twarzy i drobnych zmarszczek z racji suchej od zawsze skóry poszłam na fotoodmładzanie. Zabieg, już 1 przerósł moje oczekiwania.Skóra zrobiła się maksymalnie rozjaśniona, pajączki zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki:_) Piegi zniknęły po trzecim zabiegu prawie całkowicie. Ż solarki nie rezygnuję ale twarz będę teraz smarować wyższym filtrem, bo chcę żeby efekt się utrzymywał.Jestem ciut piegowata z natury i to mi nie przeszkadza ale teraz mogę sobie pochodzić i wyglądać jak te aktorki na filmach z taką super jasną buzią o jedwabistym rozświetleniu lekko się różując przy tym.Naprawdę fajnie.Nie ma się co oszukiwać że jak coś natura zrobiła to da się to w 100%całkowicie wyeliminować, mam na myśli piegi ale można zrobić tak że jesli ma się z ich powodu doła, to laser jak najbardziej zamiast niszczących pigment kremow wybielających no i wysoki filtr, a na buzię dobry samoopalacz.
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:47   #59
wera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Każdy ma inną cerę, inne dolegliwości i u każdej osoby na inny sposób trzeba to eliminować. To co u jednej osoby zadziała u drugiej nie musi. Ja będąc po laserowym zabiegu usuwania piegów i zwalczaniu ich żelem rozjaśniającym mogę śmiało powiedzieć, że to właśnie żel zdziałał cuda! Zabieg laserowy ma to do siebie, że za pierwszym razem usuwa te bardzo ciemne piegi. I w moim przypadku też tak było. Po zabiegu zginęły te najciemniejsze a wszystkie inne w okresie ok 3-4 miesięcy zaczęły się odnawiać. I zaznaczam, że była to zima! Wtedy wiadomo, że nie ma dużego słońca. Chcąc całkowicie pozbyć się piegów musiałabym zabieg powtórzyć jeszcze ok 2-3 razy a jakoś nie bardzo miałam ochoty wydawać na każdy kolejny zabieg po 1000zł. Za 130 zł (tyle zapłaciłam za żel) mam teraz idealną celę i przede wszystkim pozbawioną piegów A przecież to był mój główny cel
Życzę innym wytrwałości i nie ma co się dołować bo teraz na wszystko są skuteczne zabiegi i leki
wera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:29   #60
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez wera88 Pokaż wiadomość
Każdy ma inną cerę, inne dolegliwości i u każdej osoby na inny sposób trzeba to eliminować. To co u jednej osoby zadziała u drugiej nie musi. Ja będąc po laserowym zabiegu usuwania piegów i zwalczaniu ich żelem rozjaśniającym mogę śmiało powiedzieć, że to właśnie żel zdziałał cuda! Zabieg laserowy ma to do siebie, że za pierwszym razem usuwa te bardzo ciemne piegi. I w moim przypadku też tak było. Po zabiegu zginęły te najciemniejsze a wszystkie inne w okresie ok 3-4 miesięcy zaczęły się odnawiać. I zaznaczam, że była to zima! Wtedy wiadomo, że nie ma dużego słońca. Chcąc całkowicie pozbyć się piegów musiałabym zabieg powtórzyć jeszcze ok 2-3 razy a jakoś nie bardzo miałam ochoty wydawać na każdy kolejny zabieg po 1000zł. Za 130 zł (tyle zapłaciłam za żel) mam teraz idealną celę i przede wszystkim pozbawioną piegów A przecież to był mój główny cel
Życzę innym wytrwałości i nie ma co się dołować bo teraz na wszystko są skuteczne zabiegi i leki
1000zł za 1 zabieg Ja pisałam o normalnym fotoodmładzaniu IPL gdzie za jeden zabieg bez promocji w sieci płacę 100zł Tyle samo płaci się za zabieg usuwania przebarwień przy czym tu juz po jednym zabiegu jest efekt i nie wymaga to iluś tam powtórzeń. Wszelkiego rodzaju kremy czy żele wybielające zaburzają naturalną pigmentację skóry i przy dłuższym stosowaniu można dopiero sobie narobić kłopotu na twarzy.Co do tego że pojawiły ci się piegi zimą hmmm Zwłaszcza zimą pojawia się wysoki poziom promieniowania UVA,UVB i to ono jest odpowiedzialne za np.pojawianie się piegów.
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 22:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.