Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 18:34   #2851
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja bazy nie używam codziennie, ale bardzo lubię primer Bare Minerals.

Fajnie wygładza skórę, przedłuża trwałość makijazu, nie zapycha

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...ntrol/P1074003
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 18:58   #2852
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam kupic moja ukochana YSL, bo juz resztkę mam, ale tak mi meteorytowa podpasowała, ze postanowiłam zamiast tamtej kupić teraz tą
Nie cierpię minerałów- a raczej moja skóra- spływają z niej, wyswiecaja sie makabrycznie
Też długo nie lubiłam ale znalazłam na nie sposób. Zawsze wygladały pięknie po samej aplikacji a potem coraz gorzej a teraz jakby odwrotnie - po nałożeniu troche zbyt pudrowo ale po godzinie już zaczynają wyglądać bardzo dobrze. Im więcej czasu im daję tym lepiej.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Próbowałaś 100 % Pure?
Świetny krem-baza pod minerały. Chyba nasza Małgosia też go zna, bo jest chwalony na biochemii
Nie próbowałam, sprawdzę

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to primer specjalnie dedykowany pod minerały, baza silikonowa bez silikonu
cieszę się, że Ci pasuje; ja go nadal używam, choć z minerałami pożegnałam się już dawno.


Dziewczyny, czy to prawda, że bronzery o ciepłym odcieniu są do bronzerowania się, czyli przyciemniania skóry, a o chłodnym - do konturowania? Jedna moja znajoma tak uważa.
U mnie ta zasada się sprawdza - bronzerów z tonami pomarańczowo-czerwonymi używam tam gdzie na twarz pada słońce a jak chcę wykonturować twarz to używam chłodniejszych szarawych odcieni. W sumie ma to głębszy sens - naturalna opalenizna jest czerwonawa (Kiedyś Wayne Goss mówił o tym w jakimś filmiku) a wszystkie naturalne cienie na naszej twarzy są szarawe.


Tę bazę z Bare Minerals w wersji mini miałam w zestawie podkładów i jest typowo silikonowa więc totalnie nie dla mnie. Zapchała mnie po 2 użyciach

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2016-04-22 o 18:59
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 19:07   #2853
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to primer specjalnie dedykowany pod minerały, baza silikonowa bez silikonu
cieszę się, że Ci pasuje; ja go nadal używam, choć z minerałami pożegnałam się już dawno.


Dziewczyny, czy to prawda, że bronzery o ciepłym odcieniu są do bronzerowania się, czyli przyciemniania skóry, a o chłodnym - do konturowania? Jedna moja znajoma tak uważa.
A kto by się tym przejmował
Ja już widziałam konturowanie trzema rodzajami produktów o różnych odcieniach i konsystencjach .
Osobiście jestem zdania, że w konturowanie można płynnie łączyć z brązowieniem, czyli wyrzeźbić twarz jednocześnie ją przyciemniając odcieniem brązu, można też osobno wycieniować twarz chłodnym odcieniem a nad to dopiero dać brązer, można też wyrzeźbić twarz wyłącznie szarawym odcieniem typu Chanel Notorious (mam ) i zafundować sobie efekt Zombie itp. itd. etc.
Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jest teraz jakis kod do S? Przekopalam kilka stron wątku i nie mogę znaleźć =="
Spróbuj SAR416, powinien wejść rabat 20%.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 19:37   #2854
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Hervana jest w porządku. To taki bezpieczny odcień, który pasuje do wielu makijaży. Jakościowo też jest dobry. Muszę jednak przyznać, że choć nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia, jakoś rzadko po niego sięgam.

Mnie dziwi, czemu u nas jest tak mało odcieni. Spodobał mi się właśnie Heather Pop i Pansy Pop, ale póki co ich nie znalazłam w ofercie polskich sklepów.
A Ty gdzie kupiłaś Heather?
Heather Pop był w zestawie świątecznym Pretty WOW, Pretty Now; kupiłam ten zestaw tylko i wyłącznie ze względu na róż:
http://www.clinique.com.pl/product/1...Now/index.tmpl

Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:09   #2855
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja dziś wzięłam w sephorze 2 próbki nowego podkladu Shiseido
I bardzo miła Pani mnie obsługiwała, sama zaproponowała próbki 2 kolorów

Ja caly czas testuje Golden 2 i niby super, jest dowc trwaly, pieknie zolty ale jednak .. Nie wiem sama
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 20:53   #2856
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A kto by się tym przejmował

Ja już widziałam konturowanie trzema rodzajami produktów o różnych odcieniach i konsystencjach .

Osobiście jestem zdania, że w konturowanie można płynnie łączyć z brązowieniem, czyli wyrzeźbić twarz jednocześnie ją przyciemniając odcieniem brązu, można też osobno wycieniować twarz chłodnym odcieniem a nad to dopiero dać brązer, można też wyrzeźbić twarz wyłącznie szarawym odcieniem typu Chanel Notorious (mam ) i zafundować sobie efekt Zombie itp. itd. etc.



Spróbuj SAR416, powinien wejść rabat 20%.

Dzieki, działa!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:29   #2857
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to primer specjalnie dedykowany pod minerały, baza silikonowa bez silikonu
cieszę się, że Ci pasuje; ja go nadal używam, choć z minerałami pożegnałam się już dawno.


Dziewczyny, czy to prawda, że bronzery o ciepłym odcieniu są do bronzerowania się, czyli przyciemniania skóry, a o chłodnym - do konturowania? Jedna moja znajoma tak uważa.
Ja uwazam, ze trzeba uzywac tego, w czym sie dobrze wyglada. Do konturowana staram sie wybierac neutrale lub delikatnie cieple odcienie. W zimnych wygladam jakbym sie konturowala woda z kaluzy. Bronzery tez musze miec cieple. Cala reszta tapety musi byc zimna, bo cieple kolory poza zoltym robia ze mnie Prosiaczka.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 22:40   #2858
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Widziałyście nową paletę Charlotte Tilbury?
Nie obraziłabym się jakby mi ktoś kupił

http://www.charlottetilbury.com/us/n...0MTz6K5Gs8zz7w

A dziewczyna z tutorialu na dole jest prześliczna
Śliczna paleta Nawet ja się poczułam skuszona Kolory, którymi nie można sobie zrobić krzywdy

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ostro zaniżasz nam średnią wieku na wątku
Dołączam do zachwytów nad urodą koleżanki

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie niekosmetyczne pytanie, ale wiem, że bywają tu wielbicielki iPhonów. Co lepiej wziasc? 6s czy 6s plus? Co sie lepiej używa? Co polecacie?

Czytaj opinie, oglądam zdjęcia, macam telefony i dalej nie wiem
Tak jak dziewczyny wcześniej pisały - zależy od tego, czy lubisz duże telefony. Ja mam IP6 i jest dla mnie ok, ale na początku trudno mi było się do niego przyzwyczaić (przedtem długo używałam IP4). IP - Plus są dla mnie straaasznie duże i nieporęczne - no ale to moje zdanie. Ja telefon często nosze w małej torebce lub kieszeni. Jeśli chcesz mieć w jednym tablet i telefon to "plus" jest dobrym rozwiązaniem.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to prawda, że bronzery o ciepłym odcieniu są do bronzerowania się, czyli przyciemniania skóry, a o chłodnym - do konturowania? Jedna moja znajoma tak uważa.
U mnie ta zasada raczej się sprawdza, zimą i wtedy, kiedy pada chłodne światło używam bronzerów /róży do konturowania o chłodnym odcieniu, a latem i wtedy, kiedy pada ciepłe światło używam tradycyjnych bronzerów.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 07:03   #2859
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Widziałam go w house of beauty, ale kolorów 44 i 45 brak od dłuższego czasu. Brałam pod uwagę już wszystkie opcje, łącznie z zakupem z amerykańskiej S z dostawą do Niemiec Po prostu mega irytuje mnie przebitka cenowa
ja bym potrzebowała 48 zapewne po wstępnych oględzinach netowych, ale kurcze w usa 35 $ a u nas 250 zł
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 07:49   #2860
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Paletka Charlotte Tilbury pojawiła się w Selfidges, ja chyba zamówię
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 08:00   #2861
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Macie jakieś kosmetyki/sposoby na porządne podpuchnięcia pod oczami? Od tygodnia budzę się z worami - przyczynę znam ale nie jestem w stanie jej zlikwidować, mogę sobie działać tylko doraźnie. Przykładałam zimne łyżeczki, masowałam foreo i nie pomaga wystarczająco dobrze.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 09:49   #2862
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja bym potrzebowała 48 zapewne po wstępnych oględzinach netowych, ale kurcze w usa 35 $ a u nas 250 zł
Bo u nas doliczają do tego koszty cła i prowizji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:15   #2863
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo u nas doliczają do tego koszty cła i prowizji
ale żeby 2 razy tyle...

od wczoraj używam cieni i kredki do brwi Anastasia Beverly Hils
cienie są super
ale kredka - albo nie umiem używać albo może jest za ciemna ale wychodzą mi brwi jak bym była zła użyłam teraz minimalnej ilosci i jest ok, ale jak oglądałam filmiki na You Tube to jak bym tyle nałożyła co te dziewczyny to bym chyba straszyła moze po prostu nie jest przyzwyczajona do tak podkreślonych brwi ?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:33   #2864
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale żeby 2 razy tyle...

od wczoraj używam cieni i kredki do brwi Anastasia Beverly Hils
cienie są super
ale kredka - albo nie umiem używać albo może jest za ciemna ale wychodzą mi brwi jak bym była zła użyłam teraz minimalnej ilosci i jest ok, ale jak oglądałam filmiki na You Tube to jak bym tyle nałożyła co te dziewczyny to bym chyba straszyła moze po prostu nie jest przyzwyczajona do tak podkreślonych brwi ?
No wiesz - pazerne firmy muszą zarobić
No a klient ma przerabane, bo albo płaci taki cene, albo nie nie i nie ma kosmetyku
Chyba ze ma sie kogoś w usa...

Jakbym wiedziała, w który kolor kredki do brwi celować, to bym dawno zamówiła, ale u mnie tylko testy na zywo wchodza w grę, wiec lipa.

Pewno kwestia wprawy, w końcu ogarniesz Chociaz ja wolę spiralki z kolorem, wygodne i łatwe w obsłudze

Czekam na ten kremowy kit do konturowania, bo perypetie wysyłkowe sa. Takze jeszcze musze sie uzbroić w cierpliwość
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:33   #2865
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Heather Pop był w zestawie świątecznym Pretty WOW, Pretty Now; kupiłam ten zestaw tylko i wyłącznie ze względu na róż:
http://www.clinique.com.pl/product/1...Now/index.tmpl

Dzięki za info
Jakoś nie wpadłam na to, że w zestawach mogą rzucić niedostępny w PL odcień różu. Może jeszcze trafi się podobna oferta, a jak nie, to będę polować gdzie indziej.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:53   #2866
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz - pazerne firmy muszą zarobić
No a klient ma przerabane, bo albo płaci taki cene, albo nie nie i nie ma kosmetyku
Chyba ze ma sie kogoś w usa...

Jakbym wiedziała, w który kolor kredki do brwi celować, to bym dawno zamówiła, ale u mnie tylko testy na zywo wchodza w grę, wiec lipa.

Pewno kwestia wprawy, w końcu ogarniesz Chociaz ja wolę spiralki z kolorem, wygodne i łatwe w obsłudze

Czekam na ten kremowy kit do konturowania, bo perypetie wysyłkowe sa. Takze jeszcze musze sie uzbroić w cierpliwość
wiesz co, ja mam wprawę bo praktycznie wszystko zamawiam w ciemno - czyli Mac i wszystko inne u mnie niedostępne, bo to co dostępne jakoś mnie już nie bawi
ja spiralki z kolorem tez używam, ale musze też miedzy włoskami uzupełniać, bo spiralka tylko podkreśla i utrwala włoski
zwykle cień czy nawet kredkę nakładam pędzelkiem (kredka na dłoń i potem na brwi), ale ten kształt kredki Brow definer chciałam wykorzystać

do kremowych kosmetyków na policzki jakos nie mam przekonania - boję się, ze plamy porobię i będę musiała wszystko zmywać, a rano każda minuta cenna, a pudrowe to zawsze jakoś da sie rozetrzeć, czymś innym poprawić i można wychodzić
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-04-23 o 10:55
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:56   #2867
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wiesz co, ja mam wprawę bo praktycznie wszystko zamawiam w ciemno - czyli Mac i wszystko inne u mnie niedostępne, bo to co dostępne jakoś mnie już nie bawi
ja spiralki z kolorem tez używam, ale musze też miedzy włoskami uzupełniać, bo spiralka tylko podkreśla i utrwala włoski
zwykle cień czy nawet kredkę nakładam pędzelkiem (kredka na dłoń i potem na brwi), ale ten kształt kredki Brow definer chciałam wykorzystać
Ja tez sporo rzeczy w ciemno, ale akurat do brwi nie, bo nawet na miejscu mi ciezko dobrac coś

Jak uzupełnie miedzy włoskami kolor, to wyglada to nienaturalnie/przesytowo, albo po prostu ja nie umiem, albo tez tak to widze Ale u mnie ciezko, bo brwi mam ciemne, włosy platyna, wiec musze brwi rozjasniac lekko i schładzac, co nei jest łatwe....

Własnie tez mi sie ten kształt tej kredki ABH spodobał, w filmikach tak fajnie i łatwo dziewczyny się na malują

jaki wziełas kolor?

Tez nie lubiłam kremowych, ale tyle dziewczyn podobnie miało, a jak dostało ta ABH to sie w niej zakochało No i postanowiłam spróbowac, najwyzej zbędę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-23 o 10:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 10:59   #2868
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ah brwi... Ile ja się naszukałam zanim znalazłam dobry produkt. Od kilku miesięcy używam Aqua Brow nr. 10 i dopiero ten produkt mogę uznać za dobrze dobrany

Corii - ja też rozjaśniam i schładzam (makijażem) i używam właśnie powyższego a później utrwalam żelem Essence (tym co jest podróbką Gimme Brow z Benefit) i są zdecydowanie chłodniejsze i jaśniejsze.

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2016-04-23 o 11:14
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:10   #2869
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Paletka Charlotte Tilbury pojawiła się w Selfidges, ja chyba zamówię
Kurczę, też mnie kusi, ale na pewno nie będzie mi pasował cień do oczu, trzeci w górnym rzędzie.
W sumie z ChT chciałam Filmstar bronze & glow i się waham czy lepiej wziąć paletkę czy to duo
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 11:12   #2870
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez sporo rzeczy w ciemno, ale akurat do brwi nie, bo nawet na miejscu mi ciezko dobrac coś

Jak uzupełnie miedzy włoskami kolor, to wyglada to nienaturalnie/przesytowo, albo po prostu ja nie umiem, albo tez tak to widze Ale u mnie ciezko, bo brwi mam ciemne, włosy platyna, wiec musze brwi rozjasniac lekko i schładzac, co nei jest łatwe....
U mnie odwrotnie. Ja zloty blond, brwi bardzo zimne, srednio-szare, przyciemniam je do zimnego brazu.

Uzywam do brwi codziennie dwoch produktow, ale nic nie zastapilo nieodzalowanego zelu, ktory zanabyla polowa watku za moim poleceniem .

RIP IsaDora .

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurczę, też mnie kusi, ale na pewno nie będzie mi pasował cień do oczu, trzeci w górnym rzędzie.
W sumie z ChT chciałam Filmstar bronze & glow i się waham czy lepiej wziąć paletkę czy to duo
Wiesz dobrze, ze obie rzeczy sa Ci niezbedne .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:22   #2871
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wie któraś, o co chodzi z tą promocją w stacjonarnych sklepach Sephory?
Ja dopiero teraz znalazłam taką informację w internecie, ale nie mogę znaleźć regulaminu promocji. Jest teoretycznie -40% zniżki na kolorówkę marki Sephora po przyniesieniu swojego starego kosmetyku.
No i o co tu chodzi? Dowolny kosmetyk? Może być zużyty, napoczęty? Jak chcę kupić parę rzeczy, to mam przynieść parę kosmetyków, wymiana jeden do jednego?

Sorki, że tak zalewam pytaniami, ale szukałam dobre 5 minut czegokolwiek na stronie sephory i nic.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:23   #2872
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59384486]Wiesz dobrze, ze obie rzeczy sa Ci niezbedne .[/QUOTE]
Nie chciałam tego głośno wypowiadać, ale przeszło mi to przez myśl
Ja się chyba nigdy nie wyleczę z zakupoholizmu
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:28   #2873
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;5938478 1]Wie któraś, o co chodzi z tą promocją w stacjonarnych sklepach Sephory?
Ja dopiero teraz znalazłam taką informację w internecie, ale nie mogę znaleźć regulaminu promocji. Jest teoretycznie -40% zniżki na kolorówkę marki Sephora po przyniesieniu swojego starego kosmetyku.
No i o co tu chodzi? Dowolny kosmetyk? Może być zużyty, napoczęty? Jak chcę kupić parę rzeczy, to mam przynieść parę kosmetyków, wymiana jeden do jednego?

Sorki, że tak zalewam pytaniami, ale szukałam dobre 5 minut czegokolwiek na stronie sephory i nic.[/QUOTE]

Przynosisz kosmetyk dowolnej marki, może być zużyty, napoczęty itp. W zamian dostajesz zniżkę 40% na do 5 kosmetyków z kolorówki marki Sephora.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:33   #2874
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego głośno wypowiadać, ale przeszło mi to przez myśl
Ja się chyba nigdy nie wyleczę z zakupoholizmu
Jak wsparcia szukasz na tym watku to zle trafilas .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:41   #2875
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Przynosisz kosmetyk dowolnej marki, może być zużyty, napoczęty itp. W zamian dostajesz zniżkę 40% na do 5 kosmetyków z kolorówki marki Sephora.
Tyle wygrać! Lecę!
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 11:51   #2876
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez sporo rzeczy w ciemno, ale akurat do brwi nie, bo nawet na miejscu mi ciezko dobrac coś

Jak uzupełnie miedzy włoskami kolor, to wyglada to nienaturalnie/przesytowo, albo po prostu ja nie umiem, albo tez tak to widze Ale u mnie ciezko, bo brwi mam ciemne, włosy platyna, wiec musze brwi rozjasniac lekko i schładzac, co nei jest łatwe....

Własnie tez mi sie ten kształt tej kredki ABH spodobał, w filmikach tak fajnie i łatwo dziewczyny się na malują

jaki wziełas kolor?

Tez nie lubiłam kremowych, ale tyle dziewczyn podobnie miało, a jak dostało ta ABH to sie w niej zakochało No i postanowiłam spróbowac, najwyzej zbędę
ja mam ciemne włosy, a brwi raczej rzadkie z prześwitami - podobnie jak u niej
https://www.youtube.com/watch?v=fErRxrR9Xu0

cień mam Soft Brown , a kredkę Medium Brown

pewnie tez przyjdzie czas na spróbowanie tych kremowych cudeniek

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurczę, też mnie kusi, ale na pewno nie będzie mi pasował cień do oczu, trzeci w górnym rzędzie.
W sumie z ChT chciałam Filmstar bronze & glow i się waham czy lepiej wziąć paletkę czy to duo
też bym chciała to duo

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59384486]U mnie odwrotnie. Ja zloty blond, brwi bardzo zimne, srednio-szare, przyciemniam je do zimnego brazu.

Uzywam do brwi codziennie dwoch produktow, ale nic nie zastapilo nieodzalowanego zelu, ktory zanabyla polowa watku za moim poleceniem .

RIP IsaDora .

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Wiesz dobrze, ze obie rzeczy sa Ci niezbedne .[/QUOTE]

a ja nie mam jeszcze
na promo w Superpharm nabyłam Loreala Brow Artist - kolor w porządku, ładnie rozczesuje i nabiera małą ilość żelu na szczoteczkę, co mi przeszkadza w żelu Maca, zatem jestem na tak utrwalenie takie sobie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 12:05   #2877
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja nie chcę Filmstara - miałam i mi nie odpowiadał - ani kolory ani formuła
Właśnie tego też się obawiam w tej nowej paletce. No nic. Pooglądam dziś jakieś filmiki i zdecyduję
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 12:06   #2878
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja nie chcę Filmstara - miałam i mi nie odpowiadał - ani kolory ani formuła
Właśnie tego też się obawiam w tej nowej paletce. No nic. Pooglądam dziś jakieś filmiki i zdecyduję
A o jakiej paletce mowa, bo juz sie chyba pogubilam? Moze tez potrzebuje...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 12:07   #2879
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59386226]A o jakiej paletce mowa, bo juz sie chyba pogubilam? Moze tez potrzebuje...[/QUOTE]

http://www.charlottetilbury.com/ie/n...makeup-palette
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 12:10   #2880
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dobra, już nie chcę tej nowej
W tym filmiku dziewczyna mówi,że to ten sam brązer, który jest w Fimstar
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.