Most porcelanowy-pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 12:45   #1
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Red face

Most porcelanowy-pomocy!!!


Witam wszystkie wizazanki!!! Mam problem i jestem zalamana ,dlatego jesli ktoras z was sie orietuje lub moze miala to samo to prosze o pomoc.Tydzien temu mialam zalozony most porcelanowy na metalu,most ten jest na gorze z lewej strony od 3 do 7 nie mialam 5 i 6 no i wkoncu postanowilam zainwestowac w siebie i uzupelnic sobie te braki.Z prawej strony na gorze brakowalo mi 4 i tez zrobilam ten most.Zaznacze ze kase na to zbieralam prawie przez rok czasu i calosc wyniosla mnie 4300zl.Problem w sumie zaczal sie jak wrocilam do domu zaraz po zalozeniu tego mostu.Z prawej strony bylo super,ale z lewej na 3 widzialam ze nie dochodzi mi 3 do dziasla nastepnego dnia zauwazylam tez ze 7 nie dochodzi do dziasla.Po 5 dniach wybralam sie do mojej pani stomatolog no i ona stwierdzila ze musze sobie masowac dziasla i wszystko ladnie zejdzie.Tylko ze ja to robie i w sumie efektu nie widze siedze z lusterkiem i ogladam te zeby z kazdej mozliwej strony,jestem zalamana bo to miala byc inwestycje dlugoletnia i strasznie duzo wyrzeczen kosztowalo mnie zeby uzbierac na to kase.Na domiar zlego widze z ez lewej strony tam gdzie jest dostawiony zab tez minimalnie nie dochodzi do dziasla i jest malutka szparka.Aha zaznacze jeszcze ze jak mialam mocowane te mosty to wlasnie z lewej strony poczulam jakby on sie poruszyl powiedzialam dentystce ona zajzala i powiedzialla ze wszystko jest ok.Co ja mam teraz zrobic pomóżcie z kasy sie juz splukalam i nie mam na nowy most czy przysluguje mi jakas reklamacja??
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:25   #2
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

moj maz jest protetykiem i troche sie orientuje wydaje mi sie ze zle masz dopasowany ten most tzn ktos popelnil blad wykonujac swoja prace albo stomatolog biorac wycisk albo protetyk ktory go robil, nie daj sobie mydlic oczu pani dr i chodz dopoki nie bedzie pasowal wlasciwe, tyle kasy wydalas zeby sie teraz meczyc?
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:03   #3
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Tak też zrobię........nie odpuszcze tego........długo na to zbierałam i miało to miec jakis wygląd i przede wszystkim miało funkcjonować. Mam do ciebie takie pytanie,czy orjetujesz sie może jak wyglaa zdjecie takiego mostu?
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:16   #4
mol
Przyczajenie
 
Avatar mol
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Witaj Wikula26.
Bardzo Ci współczuję Mam podobną sytuację z zębami, tzn. mam braki z oby dwóch stron, tyle, że po dwa zęby z każdej. Również muszę długo zbierać pieniądze, żeby coś z tym zrobić, więc wiem jak jest trudno. Tymbardziej dołujące jest coś takiego Ja ogólnie jestem załamana swoimi zębami,bo nie dość, że są koszmarne, to jeszcze te braki. wiem, że muszę coś zrobić, żeby jako tako wyglądać, bo wiem,że na ładny usmiech nie mam szans, ale bynajmniej... muszę w końcu zacząc jakoś funkcjonować, znaleźć jakąś normalną pracę itd. Myślałam o mostkach, choć zdaje sobie sprawę i obawiam się, że efekt nie będzie fajny, choćby przez znacznie widoczne dziąsła, ale uchwyciłam sie tej nadziei, że będzie po prostu lepiej. Jestem na etapie zbierania funduszy, co nie idzie łatwo, bo pracuję od nie dawna na część etatu (oczywiście bez zarejestrowania) a na nic innego nie mam szansy. Odkładam ile się da. Ale własnie... wizja podobnej sytuacji mnie przeraża i przygnębia, bo trzeba wydać ciężko uzbierane pieniądze, opiłować swoje zęby, a takie ryzyko
Wikula trzymam kciuki, żeby poprawiono Ci te mosty i wszystko skończyło się dobrze. wydaje mi się, że ta dentystka powinna Cię przyjąć i za darmo poprawić , bo nie po to przecież płaciłaś tyle pieniędzy. Chociaż może i dla dentystów to nie wiele?
Pozdrawiam. I daj znać co i jak.
mol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:44   #5
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Mol........dzieki za slowa otuchy........Juz pisze co i jak....ja mam 2 mostki z prawej i lewej strony,ten z prawej jest super,naprawde bardzo mi sie podoba,z lewej natomiast jest do poprawki bo nie dochodzi mi do dziasla na 3 i 7.Byłam juz u mojej pani stomatolog we wtorek i o dziwo sama zaproponowala mi ze w sytuacji kiedy te masowanie dziasel nie pomoglo to nie ma innego wyjscia jak zdjac ten mostek i zrobic od nowa.Oczywiscie ja udalam glupia i zaznaczylam ze nie mam juz na to kasy, no co ona powiedziala ze za nic nie bede placic.Mama juz umowiona wizyte na 10 marca no i czekam z niecierpliwoscia.Powiem szczerze ze troche sie tego obawiam ale wiem ze tak to zostac nie moze i musi byc jeszcze raz i dobrze wykonane.
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 12:48   #6
mol
Przyczajenie
 
Avatar mol
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Wikula chociaż dobrze,że dentystka nie robi żadnych problemów i sama widzi, że mostek jest do poprawy.
A ten z lewej to na 5 ząbków razem? 3 i 7 korony plus 4,5,6 ?
Pozdrawiam i życzę powodzenia, oby tym razem wszystko wyszło dobrze
mol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 09:22   #7
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Mol,ja tez sie ciesze no i przyznam ze bylam bardzo zdziwiona ze nie musialam sie sama wykłucac o reklamacje,nawet nie zdążyłam jej powiedziec że chce to zareklamowac,poprostu ona mnie wyprzedzila.Fajnie mimo tego ze obawiam sie troche jak to bedzie wygladalo to zdjecie tego mostu to i tak sie ciesze no i mam nadzieje ze teraz juz bedzie wykonany poprawnie.Jezeli chodzi o ten mostek po lewej 5 punktowy to jest tak 3 i 4 były w tym ze 4 byla martwa i juz kilkakrotnie polatana 5 i 6 brak a 7 była ok. teraz mam troche inne zmartwienie bo widze ze dolna 2 po prawej od srodka chyba mi sie psuje dziury jak narazie nie ma tylko zauwazylam wczoraj przy dziasle takie ciemne polkole no i oprócz tego widze na dolnych zebach prawa 1,lewa 1 i 2 takie pionowe kreski po jednej na kazdym zebie i nie wiem co to jest wyglada jakby pekniecie,boje sie czy mozna z tym cos zrobic, ja juz normalnie sily nie mam do tych zebów.W czwartek ide na wizyty bo mam umówiana juz od miesiaca no i mam nadzieje ze moja pani stomatolog cos na to poradzi.
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 13:05   #8
mol
Przyczajenie
 
Avatar mol
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Hej Wikula. Widzę, że niestety też masz sporo problemów z zębami ja takie jakby pęknięcia mam na kilku zębach z przodu, już od lat, i dentystka nigdy nic z tym nie robiła, ale ona nie jest najlepsza. Chciałabym znaleźć, a raczej koniecznie muszę... jakąś inną,ale nie wiem już jak to będzie. Takie jakby półkole przy dziąśle też u siebie zauważyłam, myslałam,że to może przebarwienie,bo mam z tym problem, ale teraz mam wątpliwości. Napisz proszę co stwierdziła stomatolog na wizycie?
Pozdrawiam.
mol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:15   #9
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Hej MOL.......pisze dopiero teraz bo miałam problemy z netem i niestety dopiero wczoraj mnie podłaczyli.......Co do tych pekniec to juz byłam u mojej pani dr.,no i powiedziała ze to jest pekniecie zebiny i ze z tym sie nic nie robi.Pytalam skad to sie bierze,no i mówiła ze taki mam "urok" zebów,moze to byc od pasty wybielajacej,w moim przypadku moglo to sie wlasnie od tego wziasc. Mówiła tez ze mam sie tym nie przejmowac,bo wielu ludzi ma cos takiego i zeby wcale nie sa wtedy słabsze. Jesli moge Ci cos poradzic to idz do dentysty i popytaj co to jest,bo mozesz miec np pekniete szkliwo.........musi to zobaczyc ktos kto sie zna na czyms takim.
Mnie teraz czeka zdjecie mostu,mialam miec to robione 10 marca ,ale ze wzgledu na przeziebienie zostalo to przelozone o 2tygodnie.Boje sie jak nie wiem co.........no ale nie mam innego wyjscia.
Napisz czy bylas u dentysty i co ci powiedział?
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:26   #10
mol
Przyczajenie
 
Avatar mol
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

witaj Wikula. Od jakiegoś czasu też mam problem z internetem.
U dentysty jeszcze nie byłam, szczególnie,że nie chce iść już jak wcześniej na NFZ, a nie znam innego, a u mnie jest też problem z finansami i do tego boję się.
Mam nadzieję,że u Ciebie wszystko ok.
mol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 21:49   #11
celinka9565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Most porcelanowy-pomocy!!!

Odświeżam Hej😊 wikula 26. Jak teraz trzymają Ci się te mosty? Tez chyba będę miała je robione..
celinka9565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-19 22:49:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.