BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 21:07   #1
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230

BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...


Czesc Dziewczyny
Mam do Was gorącą prosbe. Mam przygotowac grupową prezentacje o marketingowej komunikacji na rynku.. wiem ze temat jest beznadziejny ale to nie o sam temat chodzi. Prezentacja wygladac ma tak ze przez pierwsze 20 minut moja grupa ma przedstawiac wprowadzenie do tematu a kolejne 20 minut to ma byc gra/luzna pogadana/zadanie/krzyzówka - generalnie zachecenie ludzi na wykładach do dzialania. no i tu jest moj problem... nic nie przychodzi mi do glowy - nie ma kompletnie pomysłu na ta druga czesc prezentacji. Prezentacja juz niegługo....
Macie jakies pomysły co do tej drugiej czesc? Za kazdą odpowiedz bede bardzo wdzieczna! Wpisujcie nawet te najdziwniejsze pomysly
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:27   #2
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

A grupa nie może pomyśleć?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:35   #3
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
A grupa nie może pomyśleć?
wlasnie o to chodzi ze w grupie mam samych imprezowiczow ktorzy najchetniej chcieliby zeby za nich wszystko zrobic....
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 22:20   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Mam do Was gorącą prosbe. Mam przygotowac grupową prezentacje o marketingowej komunikacji na rynku.. wiem ze temat jest beznadziejny ale to nie o sam temat chodzi. Prezentacja wygladac ma tak ze przez pierwsze 20 minut moja grupa ma przedstawiac wprowadzenie do tematu a kolejne 20 minut to ma byc gra/luzna pogadana/zadanie/krzyzówka - generalnie zachecenie ludzi na wykładach do dzialania. no i tu jest moj problem... nic nie przychodzi mi do glowy - nie ma kompletnie pomysłu na ta druga czesc prezentacji. Prezentacja juz niegługo....
Macie jakies pomysły co do tej drugiej czesc? Za kazdą odpowiedz bede bardzo wdzieczna! Wpisujcie nawet te najdziwniejsze pomysly
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
A grupa nie może pomyśleć?
Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
wlasnie o to chodzi ze w grupie mam samych imprezowiczow ktorzy najchetniej chcieliby zeby za nich wszystko zrobic....
Hahahaha dooooobre
i my mammy za jakichś imprezowiczów zadanie odrabiać, bo oni zamiast przysiąść fałdów wolą imprezować
(szczęście całe, że jak temat pracy wskazuje, to nie medycyna, ufffff )
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 22:44   #5
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Hahahaha dooooobre
i my mammy za jakichś imprezowiczów zadanie odrabiać, bo oni zamiast przysiąść fałdów wolą imprezować
(szczęście całe, że jak temat pracy wskazuje, to nie medycyna, ufffff )
nikogo nie prosze o zrobienie zadania tylko o pomysly na druga czesc prezentacji. raczej prosilabym o konstruktywne odpowiedzi ...
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 22:47   #6
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
Mam do Was gorącą prosbe. Mam przygotowac grupową prezentacje o marketingowej komunikacji na rynku.. wiem ze temat jest beznadziejny ale to nie o sam temat chodzi. Prezentacja wygladac ma tak ze przez pierwsze 20 minut moja grupa ma przedstawiac wprowadzenie do tematu a kolejne 20 minut to ma byc gra/luzna pogadana/zadanie/krzyzówka - generalnie zachecenie ludzi na wykładach do dzialania. no i tu jest moj problem... nic nie przychodzi mi do glowy - nie ma kompletnie pomysłu na ta druga czesc prezentacji. Prezentacja juz niegługo....
Macie jakies pomysły co do tej drugiej czesc? Za kazdą odpowiedz bede bardzo wdzieczna! Wpisujcie nawet te najdziwniejsze pomysly
kiedyś na assessment center podzielili nas na 2 grupy i kazali rozwiązać łamigłówkę Einsteina - przyglądali się przez lustro weneckie jak współdziałamy w grupie
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 03:27   #7
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
wlasnie o to chodzi ze w grupie mam samych imprezowiczow ktorzy najchetniej chcieliby zeby za nich wszystko zrobic....
Albo zmieniasz grupę albo mówisz im, że jak się nie ogarną do (data) to robisz sama i przedstawiasz jako swoją własną pracę (i oczywiście nie jest to groźba bez pokrycia).

Nie bądź jelonkiem.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 08:38   #8
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

i niech to będzie najbardziej konstruktywną odpowiedzią w tym wątku, dla dobra Twojego i ogółu

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość

Nie bądź jelonkiem.
oczywiście się podpisuję
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 08:48   #9
PinkOrange
Raczkowanie
 
Avatar PinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 87
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

a ja bym Tobie chętnie pomogła, bo wiem jak to jest być na Twoim miejscu, ale nie wiem co to jest marketingowa komunikacja i nie wiem na czym będzie polegać Twoja pierwsza część... jak byś to opisała bardziej, to może coś wymyślimy
PinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:22   #10
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Albo zmieniasz grupę albo mówisz im, że jak się nie ogarną do (data) to robisz sama i przedstawiasz jako swoją własną pracę (i oczywiście nie jest to groźba bez pokrycia).

Nie bądź jelonkiem.

Dokładnie.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:15   #11
uzyt_kow_nik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
Mam przygotowac grupową prezentacje
To zdanie zawiera sprzeczność: Ty masz przygotować prezentację (indywidualną), czy Wy macie przygotować (grupową)?

Nie daj się! Nie możesz odrabiać pracy za całą grupę!
Przepisz się do innej grupy, gdzie wszyscy współpracują. A tamci niech sobie imprezują do końca studiów, rychłego końca.
uzyt_kow_nik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 22:45   #12
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Albo zmieniasz grupę albo mówisz im, że jak się nie ogarną do (data) to robisz sama i przedstawiasz jako swoją własną pracę (i oczywiście nie jest to groźba bez pokrycia).

Nie bądź jelonkiem.
Niestety czasu coraz mniej a inne grupy juz zaczely przygotowania i nie sadze zeby w tym momencie byloby to najlepsze rozwiazanie...
Nie przesadzajmy jelonkiem nie jestem i z siebie robic nie dam. Nie bede odwalac calej roboty za kogos chodzi mi tylko o kilka pomyslow na forme drugiej czesc prezentacji. ma to byc zadanie tzw activity ktore wlacza wszystkich do dzialania.... jedyne co mi narazie przychodzi do glowy to podzielic ich wszytskich na mniejsze grupy i zadac jakies zadania... wydaje mi sie to jednak troche banalane i nudne dlatego pytam czy mialby ktos jakies pomysly albo moze widzial cos takiego na swoich zajeciach lub zna z wlasnej autopsji....

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez PinkOrange Pokaż wiadomość
a ja bym Tobie chętnie pomogła, bo wiem jak to jest być na Twoim miejscu, ale nie wiem co to jest marketingowa komunikacja i nie wiem na czym będzie polegać Twoja pierwsza część... jak byś to opisała bardziej, to może coś wymyślimy
Dzieki za checi ale chodzi mi tylko o ciekawe pomysly na gry/zabawe/zadanie ktore wlacza do dzialania cala grupe.
Tematem przewodnim prezentacji jest to jak szybko przekazywane jest 'slowo' np reklamowe w przestrzen (tzw droga pantoflowa albo przez maila). Nie za bardzo wiem jak ugryzc ten temat ale z tym sobie poradzimy. Zalezaloby mi na wprowadzenie czegos innowacyjnego i nie tuzinkowego do tego zadania na koncu prezentacji dlatego miedzy innymi ze to bedzie wlasnie koncowka 'wystepu' ktora jesli bedzie interesujaca moze wplynac pozytywnie na ocene. jesli ktos ma jakies fresh ideas to prosze sie podzielic
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:46   #13
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: BURZA MÓZGÓW wszystkie pomysły sie liczą!prezentacja...

Cytat:
Niestety czasu coraz mniej a inne grupy juz zaczely przygotowania i nie sadze zeby w tym momencie byloby to najlepsze rozwiazanie...
Nie przesadzajmy jelonkiem nie jestem i z siebie robic nie dam. Nie bede odwalac calej roboty za kogos chodzi mi tylko o kilka pomyslow na forme drugiej czesc prezentacji. ma to byc zadanie tzw activity ktore wlacza wszystkich do dzialania....
Rób jak uważasz, jednak ja bym i tak się nie dała w to wrobić...
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.