kolorówka Bobbi Brown - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 01:44   #1681
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Talking Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie zwróciłam chyba uwagi. Bylam dziś na stoisku Bobbi... kręciłam się przy kremie pod oczy, ostatecznie go nie kupiłam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 10:50   #1682
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A czy u Was Skin Foundation dobrze się trzyma? U mnie to jakaś tragedia, wystarczy, że dotknę twarzy a on się ściera, tak jakby nigdy nie zastygał i był żywy na twarzy. Uwielbiam Long Wear Even Finsh Foundation, Skin daje fajny efekt jak zrobię makijaż, ale nie chciałabym, żeby podkład mi 'jeździł' na twarzy.
U mnie bardzo dobrze się trzyma. Zastyga delikatnie na twarzy i nie przesuwa się w ogóle. Dla mnei to w tym momencie jeden z lepiej trzymających się podkładów. Z rich mialam tak jak mówisz, był bardziej sklonny do przesuwania, ale Skin trzyma się cudowanie. Nie mam problemu ze swieceniem, cera mieszana, ale w kierunku suchej
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:13   #1683
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
U mnie bardzo dobrze się trzyma. Zastyga delikatnie na twarzy i nie przesuwa się w ogóle. Dla mnei to w tym momencie jeden z lepiej trzymających się podkładów. Z rich mialam tak jak mówisz, był bardziej sklonny do przesuwania, ale Skin trzyma się cudowanie. Nie mam problemu ze swieceniem, cera mieszana, ale w kierunku suchej
A jak trzymał się na filtrze ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:54   #1684
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A jak trzymał się na filtrze ?
Bardzo dobrze . Używam przepisowej ilości(ok 1ml), w tym przypadku nałożyłam filtr Kose Sekkisei, on jest na prawdę mocno nawilżający i z reguły gorzej się na nim utrzymują podkłady w ogóle dlatego byłam bardzo ciekawa jak będzie z tym bobbikiem.

Myślę, że na filtrze Shisheido Anessa(pozostawia bardziej satynowo-matowe wykończenie) utrzymał by się jeszcze lepiej, ale niestety w tym momencie nie mam tego filtra przy sobie żeby sprawdzić. Dam znać jeśli kogoś to interesuje jak przetestuje

Mam trochę problematyczną brodę, jest zawsze trochę przesuszona i dziwnie osadzają się na niej podkłady, a w tym przypadku tego nie zauważyłam, również na skrzydełkach nosa i ogólnie na nosie podkład utrzymał się bardzo ładnie, nie starł się w ogóle a mamy teraz remont więc robiłam różne rzeczy a wieczorem pojechałam na miasto i nie poprawiałam w ogóle makijażu.

Dla mnie to będzie taki podkład, który wiem, że utrzyma się dłużej i lepiej niż inne . Nie wiem z czego to wynika, ale u mnie lekko zastyga na twarzy i się jej na prawdę porządnie trzyma, zupełnie się tego nei spodziewałam.

Niestety nie mam pojęcia jak by się utrzymał na typowych europejskich filtrach typu LRP Anthelios bo takowych nie używam już od jakiegoś czasu.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:12   #1685
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze . Używam przepisowej ilości(ok 1ml), w tym przypadku nałożyłam filtr Kose Sekkisei, on jest na prawdę mocno nawilżający i z reguły gorzej się na nim utrzymują podkłady w ogóle dlatego byłam bardzo ciekawa jak będzie z tym bobbikiem.
Dzięki mam Kose i będę BB SF testować m.in. i na nim bardzo jestem ciekawa jak się spisze
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 10:19   #1686
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A jak trzymał się na filtrze ?
Pytanie nie do mnie ale u mnie się trzyma o ile pod filtrem jest tylko serum nawilżające ( uzywam teraz filtra capitan solei 50+ z vichy )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 16:46   #1687
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja właśnie poszukuję jakiegoś bardziej trwałego podkładu, testowałam Clarins Everlasting jednak bardzo spinał mi twarz, nie mogłam w nim wytrzymać, z tego też powodu nawet nie testowałam EL DW.
Ja nie polecę żadnego trwałego podkładu, bo też lubię te lżejsze. Mam na stanie Marca Jacobsa Re(marc)able, ale on jest totalną tapetą (trzeba nauczyć się go nakładać i rozcierać pędzlem) i używam go na specjalne wyjścia, albo gdy muszę/chcę mieć nieskazitelny makijaż przez cały dzień W moim przypadku zdarza się to niezwykle rzadko, bo jestem teraz na urlopie wychowawczym i głównie "uprawiam" wyjścia do piaskownicy

A testowałaś nowy podkład Chanel Les Beiges? On jest dosyć lekki, średnio kryjący, ale moim zdaniem na twarzy trzyma się bardzo dobrze. U mnie niestety ma tendencję do osadzania się w porach, ale myślę, że to kwestia pielęgnacji.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Long lasting z Bobbi mnie nie spinal, a suchotnik jestem
Zapomniałam zupełnie o tym podkładzie! Mam go w swoim zbiorze i dzięki Tobie dzisiaj go odkopałam Jutro potestuję, bo odłożyłam go w kąt i nie pamiętam dlaczego. Z tego co pamiętam to trzymał mi się na twarzy dobrze i "mocno".

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zastanawiam się miłko jak serum by się sprawił wiosną u suchotnika....hmmmmm ciekawe. Chyba wezme próbke i sprawdze czy nie spłynie
Weź próbkę Ja na początku nie polubiłam się z tym podkładem, okazało się, że nie współgrał on z moimi naturalnymi kremami (ale te naturalne/organiczne kremy pielęgnacyjne są generalnie trudniejsze we współpracy z makijażem, przynajmniej u mnie) i nie ze wszystkimi pudrami. Zwalam jednak głównie na krem.
Potem go pokochałam , zwłaszcza zimą.
Myślę, że do cery suchej będzie bardzo dobry.
Ja go jeszcze będę testować podczas cieplejszych dni, tylko muszę kupić jakiś lżejszy krem.

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A czy u Was Skin Foundation dobrze się trzyma? U mnie to jakaś tragedia, wystarczy, że dotknę twarzy a on się ściera, tak jakby nigdy nie zastygał i był żywy na twarzy. Uwielbiam Long Wear Even Finsh Foundation, Skin daje fajny efekt jak zrobię makijaż, ale nie chciałabym, żeby podkład mi 'jeździł' na twarzy.
U mnie trzyma się dobrze. Ja raczej nie mam problemów z dotykaniem i "skubaniem" twarzy w ciągu dnia, więc to może i dlatego. Używam filtra JMO, a latem pod ten filtr nakładam jakiś lekki krem nawilżający i jest ok. Skin zawsze trzymał się dobrze, inne bobbiki (rozświetlające, nawilżające) już nie koniecznie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 18:42   #1688
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Myślałam też o jakimś Marca Jacobsa, no po prostu muszę wziąć próbki, nie ma innej rady.

Mnie już Lancome Teint Mirale bardzo spinał bo byl suchy na mojej twarzy więc nie wiem jak to będzie z większymi tapetkami.

Testowałam to serum z bobbi, ale niestety to nie to , u mnei skin zdecydowanie lepszy. Serum pięknie nawilżało, byłam pod ogromnym wrażeniem, kolor(alabaster) też super, niestety to co zdyskwalifikowało ten podkład to straszne podkreślenie faktury skóry. Nie zbierał się w załamaniach, ale jakoś tak, no nie wiem, nie wyglądał upiększająco . Może na zimę byłby lepszy. Na pewno wrócę do testów na jesień.

Rich niestety ma za ciemne odcienie dla mnie. Musiałabym mieć alabaster bo porcelain wymięka, tak więc wygrał skin .

myślałam jeszcze o tym o którym mówicie dziewczyny czyli long lasting. Ciekawa jestem bardzo jakby się spisał. Może przejdę się po próbkę .
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 21:52   #1689
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dzięki dziewczyny za odp dotyczące trwałości Skin. Widocznie u mnie jakoś nie współgra z cerą, która jest dziwna - jednocześnie wrażliwa i przesuszająca się, jak i skłonna do zapychania i przetłuszczania. Stosowałam różne pudry dla utrwalenia, ale nawet czysta krzemionka nie dawała rady. Na szczęście Long Lasting się z moją skórą polubił, kocham tą naturalność a jednocześnie przyzwoite krycie!
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 23:47   #1690
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ciekawa jestem nowego podkładu nawilżającego w kompakcie
http://www.bobbibrowncosmetics.com/p...S16#undefined4
tylko pewnie w Polsce wprowadzą go za pół roku
Muszę podreptać do Douglasa w ZT i przepytać konsultantkę BB
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 10:38   #1691
saharmalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

W Polsce nigdzie ich nie widziałam. Raczej pozostaje zagramanica lub Internet.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-01 o 16:24
saharmalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 22:50   #1692
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Byłam zapytać i faktycznie w PL tego podkładu nawilżającego w kompakcie nie ma i raczej nie będzie. Szkoda.
Od 1 maja będzie w sprzedaży nowy żel do brwi i nowe szczoteczki, pójdę obejrzeć i pewnie dobiorę sobie jakiś odcień.http://www.bobbibrowncosmetics.com/l...Eye-_-Shop_Now
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:16   #1693
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

http://www.bobbibrowncosmetics.com/p...ng-Powder/SS16

Ja na tego misia mam ochote.... Wielką
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:18   #1694
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
http://www.bobbibrowncosmetics.com/p...ng-Powder/SS16

Ja na tego misia mam ochote.... Wielką
Też ostatnio chciałam go sobie kupić.. Kusi kusi! Ostatecznie jednak wybrałam inny, ale nadal myślę..
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 22:43   #1695
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Widziałam je ostatnio w Douglasie, ale ja na razie mam inne bronzery do wykończenia, więc nie poczułam się pokuszona (uff )
W Warszawie otworzyli stoisko bobbikowe w Douglasie w Blue City. Jutro jadę do tego centrum handlowego coś załatwić to sprawdzę przy okazji jaką mają tam konsultantkę BB.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 13:45   #1696
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Słuchajcie a macie porównanie zelowych eyelinerów Bb i Maca? Który lepszy?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 15:38   #1697
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Słuchajcie a macie porównanie zelowych eyelinerów Bb i Maca? Który lepszy?
Mac
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:11   #1698
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mac
Też wolę MAC
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:18   #1699
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

I ja też jestem za Maczkowym
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 15:45   #1700
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

A który szybciej wysycha?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 17:39   #1701
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja wolę Bobbi Brown.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 09:54   #1702
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja tez macowe wolę. U mnie szybciej wysycha BB, ale macowe tez długo nie wytrzymują
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 18:14   #1703
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja wolę Bobni.

Stałam się dziś posiadaczką już wszystkoch podkładów płynnych bobbi
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 00:45   #1704
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja wolę Bobni.

Stałam się dziś posiadaczką już wszystkoch podkładów płynnych bobbi
co masz, co kupiłaś, co lubisz najbardziej?

Ja właśnie wykańczam bobbikowe zapasy. Po latach używania cały czas powracam do Skin Foundation (miałam już kilka buteleczek) i zastanawiam się nad ponownym kupnem sztyftu, zwłaszcza, że chyba jakiś czas temu zmienił nieco formułę.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 03:14   #1705
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dokupiłam rich I serum mam tez even finish oraz skin foundation. Mam też resztkę kremu BB z....BB ale nie byłam zadowolona. Co do reszty mi pasuje

Skin foundation także ze mną jest najdłużej ale pasują mi wszystkie 4 Rich aktualnie najbardziej wygląda pieknie i daje rade nawet na mojej suuuxhenkiej skórze; )



Generalnie jestem mega fanką Bobbikow i juz niczego nie szukam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 05:40   #1706
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Tak sztufty nie tak całkiem dawno zmieniły formułę. Ja nie przepadam za sztyftami . Bobbikowy jest bardzo ok. Kryje nie przesusza.



Jakoś jednak wolę płynne.



Generalnie Bobiki z tego co zauważyłam super sprawdzają się na suchyvh "potrzebujących " cera ch . Fajnie ze tak jest bo takie suchotniki jak ja na ogół cierpią. WSzyszko ma być trwałe i kryjące. Gdy już dorwe coś nawilzajacego okazuje się ze kolor nie taki... a ja lubię mieć kilka podkładów do wyboru na toaletce. Wybrać ten na który mam w danej chwili ochotę a nie być skazana na przyciemny jeden lub dwa... zima to już całkiem masakra.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 06:17   #1707
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja też tak mam, że mam wieeele podkładów - testuje nowości ale Skin Foundation muszę zawsze mieć na czarną godzinę...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 09:54   #1708
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja w pewnym momencie zaczęłam miec klopot z cerą przez te testy. Zwalalam na kremy i złe silikony itd itp a po prostu lupalam codziennie inny podkład i cera się uczula. Teraz jest lepiej. Tez uwielbiam Skin Foundation



Btw dziewczyny z barfzo sucha cerą. . Znalazłam fajny i taniusi krem na codzień. Bialy jelen dla atopowcow. Miazga! Super produkt

Zdradzam olejki i krem serum super aqua na jego rzecz a kosztuje całe 11 zł

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

A miała któraś z Was ten podkład tinted moustotiour spf 25 do cery bardzo suchej?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 15:10   #1709
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

http://m.bobbibrown.pl/product/14460...lip-color/fh15



Chce chce ten kolor chce !!!!!
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 01:25   #1710
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A miała któraś z Was ten podkład tinted moustotiour spf 25 do cery bardzo suchej?
Miałam solidną próbkę, taką firmową (w małej tubce) tego podkładu i używałam go po kosmetycznych zabiegach, kiedy miałam bardzo przesuszoną cerę. Wydaje mi się fajny, myślę, że za 2-3 lata się na niego skuszę. Na razie jeszcze takim suchotnikiem nie jestem
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.