Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 17:18   #3541
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Opakowanie wyrzuciłam a na tubce nie ma.....zapytam koleżanki moze spisze z opakowania albo cyknie zdjecie...
to ten filtr KLIK ??

sklad jest w linku
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:24   #3542
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Na allegro jest Obagi za 145zł z wysylka.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:46   #3543
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W sklepach internetowych po 126
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:47   #3544
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A ile wysylka?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:51   #3545
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

tak, to ten filtr jak ktos jest z Wawy to moge kupic
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:53   #3546
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
A ile wysylka?
bezplatna
http://www.topestetic.pl/obagi/sun-s...uva-i-uvb-85-g
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:16   #3547
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Ja reflektowalabym na CC i bb i ewentualnie fluid ujędrniający tylko musiałabym wiedzieć ktore dokładnie to są i jakie numerki masz...

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Norka- w klinice gdzie pracuje kosztuje 126 zł za 80g
W fotkach zobaczysz nazwy specyfików.Hera cc 21 Hera Fluid 21 O Hui 02 Honey Beige

Na wcześniejszej stronie gdzieś są fotki Hery a dziś dorzucę Ci bb Ohui. Ohui jest najciemniejszy taki lekki beżowy brąz,Hery są żółte. Moim zdaniem po nałożeniu na twarz są jaśniejsze niż na ręce ale teraz jestem trochę opalona i ciężko mi ich odcienie określić lepiej. Robiąc zdjęcie dostrzegłam o zgrozo,że mam małe przebarwienia na twarzy,wychodzi używanie filtra w kratkę..
Pierwsza się zgłosiłaś to mogę Ci wysłać każdego z tych smarowideł po 1 próbce.A dałabyś radę jakąś malutką odlewkę swojego filtra??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160627_104033.jpg (43,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160627_104047.jpg (40,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160627_105048.jpg (160,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160627_105111.jpg (89,1 KB, 10 załadowań)
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 11:19   #3548
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
A ile masz tych probeczek? Moze tak po iednej saszetce?
Mam jeszcze dwie do rozdania Hera cc i Hera fluid .dorzucę Ci filtr Hery,może być?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:21   #3549
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Mam jeszcze dwie do rozdania Hera cc i Hera fluid .dorzucę Ci filtr Hery,może być?
To co dasz, to wyprobuje 😊 A noz widelec, moze podpasuje mi to i bede piac z radosci. Mogę chociaż za wysyłkę Ci oddać? 😉
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:28   #3550
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
To co dasz, to wyprobuje 😊 A noz widelec, moze podpasuje mi to i bede piac z radosci. Mogę chociaż za wysyłkę Ci oddać? 😉
Nie ma potrzeby,wyślę pocztą ekonomicznym,to groszowe sprawy są.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Wyślijcie mi adresy na priv
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:29   #3551
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Nie ma potrzeby,wyślę pocztą ekonomicznym,to groszowe sprawy są.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Wyślijcie mi adresy na priv
Jesli tylko bedziesz zainteresowana jakimis probkami, a ja bede miala, to sie odwdziecze
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 11:49   #3552
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Jesli tylko bedziesz zainteresowana jakimis probkami, a ja bede miala, to sie odwdziecze
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:59   #3553
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Naprawdę można tak szybko nabawić się przebarwień? Ja nigdy filtrów nie używałam, zawsze tylko to co w bb mi starczyło i nigdy się nie opaliłam ani nie mam przebarwień a mam cerę na poziomie nc-7 z mac co prawda teraz mam ciało dużo ciemniejsze od twarzy ale jakoś mi to nie przeszkadza😂

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:13   #3554
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Naprawdę można tak szybko nabawić się przebarwień? Ja nigdy filtrów nie używałam, zawsze tylko to co w bb mi starczyło i nigdy się nie opaliłam ani nie mam przebarwień a mam cerę na poziomie nc-7 z mac co prawda teraz mam ciało dużo ciemniejsze od twarzy ale jakoś mi to nie przeszkadza😂

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
To chyba juz osobiste predyspozycje Niektorzy szybko lapia opalenizne i delikatnie przechodza, a niektorzy wyja z bolu. Tak samo jest z kazdym innym czynnikiem. Np. wlosy, niektorzy prostuja i susza latami i maja piekne, geste, mocne wlosy, a inni wyszusza kilka razy i juz biale koncoweczki, wiecznych puch, rozdwojenie (ja).

Geny.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:30   #3555
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja nie mialam duzej tendencji do przebarwien ale z wiekiem widze ze to sie zmienia i kilka mam.Ja od jutra wracam na droge filtrow bo szkoda skory.Bardziej martwie sie o zmarchy i brak jedrnosci a z tego co slyszalam promienie uszkadzaja cos tam wiezy😜 kolagenowe. Polecicie jakies serum z antydoksantami?










Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja nie mialam duzej tendencji do przebarwien ale z wiekiem widze ze to sie zmienia i kilka mam.Ja od jutra wracam na droge filtrow bo szkoda skory.Bardziej martwie sie o zmarchy i brak jedrnosci a z tego co slyszalam promienie uszkadzaja cos tam wezly😜 kolagenowe. Polecicie jakies serum z antydoksantami?










Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:57   #3556
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zgodzę się z tym że geny mają duże znaczenie przy wszystkim, zmarszczkach przebarwieniach itd ja miałam tylko na myśli to że filtry w bb działają bo nigdy się nie opaliłam na twarzy mając bb a ciało lekko brązowe.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:03   #3557
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Zgodzę się z tym że geny mają duże znaczenie przy wszystkim, zmarszczkach przebarwieniach itd ja miałam tylko na myśli to że filtry w bb działają bo nigdy się nie opaliłam na twarzy mając bb a ciało lekko brązowe.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Ach, to pewnie ja cos zle zrozumialam, jestem dosc narwana
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:12   #3558
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Naprawdę można tak szybko nabawić się przebarwień? Ja nigdy filtrów nie używałam, zawsze tylko to co w bb mi starczyło i nigdy się nie opaliłam ani nie mam przebarwień a mam cerę na poziomie nc-7 z mac co prawda teraz mam ciało dużo ciemniejsze od twarzy ale jakoś mi to nie przeszkadza😂

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Można, można nabawić się przebarwień nawet stosując stabilne filtry z wysokim SPF i PPD i unikając przebywania na słońcu. Wystarczy mieć do tego skłonność. Są też różne rodzaje przebarwień.

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja nie mialam duzej tendencji do przebarwien ale z wiekiem widze ze to sie zmienia i kilka mam.Ja od jutra wracam na droge filtrow bo szkoda skory.Bardziej martwie sie o zmarchy i brak jedrnosci a z tego co slyszalam promienie uszkadzaja cos tam wiezy😜 kolagenowe. Polecicie jakies serum z antydoksantami?
Myślałam o galactomyces, podobało mi się Purebess serum KLIK, ale coś mi wtenczas w długością wysyłek nie pasowało (albo mi się przywidziało). Korzystając z wizyty w PL zamówiłam więc słynne LIQ CC light serum, ale jeszcze mi apteka nie sprowadziła.

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Zgodzę się z tym że geny mają duże znaczenie przy wszystkim, zmarszczkach przebarwieniach itd ja miałam tylko na myśli to że filtry w bb działają bo nigdy się nie opaliłam na twarzy mając bb a ciało lekko brązowe.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Niektórzy się nie opalają mając podkład mineralny o orientacyjnym faktorze SPF 15, mnie poparzyło kiedyś.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:59   #3559
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja bylam zadowolona z LIQ zmniejszyl mi pory i cera nabrala ladnego kolorytu.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 17:35   #3560
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja bylam zadowolona z LIQ zmniejszyl mi pory i cera nabrala ladnego kolorytu.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Wiec czemu nie uzywasz dalej?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 17:52   #3561
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Wiec czemu nie uzywasz dalej?
Lubie probowac nowych rzeczy.Do LIQ wroce a teraz chce jakies azjatyckie serum.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 22:01   #3562
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Uzywacie cos z fermentem drozdzy?To chyba jakis hit jak czytam o tym na necie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-06-30 o 11:51
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 12:06   #3563
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Proszę o radę posiadaczki tłustej zanieczyszczonej cery z bliznami potrądzikowymi. Szukam kosmetyków dla męża. Śmiał się jak przychodziły do mnie paczki z Korei, że kupi mi koreańską flagę a teraz zażądał czegoś dla siebie. Kupię serię Innisfree Green Tea Fresh (no dobra ja też będę podbierać) i wypatrzyłam Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask,używałyście? Wiem wiem glinkę z mazideł można kupić ale oboje nie lubimy tego jak glinka ściąga skórę a ta maska podobno nie wysusza. Szukam mu jeszcze jakiegoś porządnego czyścika ale odpuszczę czarne mydło, na co dzień jest za mocne. Może też coś z Innisfree, Chimay masz od nich jakiś żel do mycia twarzy?? No i filtr choćby 30spf do tłustej bo odkąd posmarowałam go jakimś tłustym bieluchem woli chodzić po słońcu i wyglądać jak różowy prosiak niż posmarować się Biodermą czy Iwostinem. Tylko nie może być z błyskiem bo przecież się nie popudruje chłopina. Moje próbki odpadają bo przecież trzeba otworzyć, odpowiednio przechować, wyciskać...ech szkoda gadać.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:26   #3564
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Proszę o radę posiadaczki tłustej zanieczyszczonej cery z bliznami potrądzikowymi. Szukam kosmetyków dla męża. Śmiał się jak przychodziły do mnie paczki z Korei, że kupi mi koreańską flagę a teraz zażądał czegoś dla siebie. Kupię serię Innisfree Green Tea Fresh (no dobra ja też będę podbierać) i wypatrzyłam Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask,używałyście? Wiem wiem glinkę z mazideł można kupić ale oboje nie lubimy tego jak glinka ściąga skórę a ta maska podobno nie wysusza. Szukam mu jeszcze jakiegoś porządnego czyścika ale odpuszczę czarne mydło, na co dzień jest za mocne. Może też coś z Innisfree, Chimay masz od nich jakiś żel do mycia twarzy?? No i filtr choćby 30spf do tłustej bo odkąd posmarowałam go jakimś tłustym bieluchem woli chodzić po słońcu i wyglądać jak różowy prosiak niż posmarować się Biodermą czy Iwostinem. Tylko nie może być z błyskiem bo przecież się nie popudruje chłopina. Moje próbki odpadają bo przecież trzeba otworzyć, odpowiednio przechować, wyciskać...ech szkoda gadać.
Przy tej masce też trzeba uważać, bo jest w 2 wersjach: Jeju Volcanic Pore Clay i Super Volcanic Pore Clay Miałam je na oku, ale wyczytałam gdzieś po blogach, że one głównie odtłuszczają i usuwają sebum. Niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba ich pryskać w trakcie trzymania na twarzy, czego w glinkach z naszego rynku nie cierpię.

Ja żeli nie używam już od lat, w ogóle niczego z typowymi detergentami, zawsze miałam cerę bardzo podatną na odwodnienie i produkty tego typu, a już najbardziej mydła, napędzały mi okropnie fabrykę smalcu. Podejrzewam, że może tu chodzić o pH, być może są żele i pianki o niskim pH, które by mi tego nie robiły, ale nie znałam wtenczas tej teorii o pH. Przez długi czas myłam moją tłustą cerę tylko Biodermą Sensibio, od niedawna testuję olejki, kremy i podobne wynalazki, ale też skóra mi się bardzo zmieniła ostatnio, więc trudno mi określić, jak by te myjadła działały na mocno przetłuszczającej się twarzy.

Co do filtra, to nawet teraz każdy muszę po nałożeniu popudrować, bo Biore i Kose się błyszczą.

Z moich zamówień doszło na razie tylko Laneige Water Sleeping Mask i po pierwszym użyciu jestem trochę zawiedziona. Żadna blogerka się słowem nie zająknęła, że to taki klejuch Nie znoszę klejących kosmetyków, ani na dzień ani na noc. Wacik po przemyciu rano był aż czarny od różnych farfocli, które mi się przyczepiły przez noc do tej klejącej warstwy

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-30 o 13:30
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 15:38   #3565
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przy tej masce też trzeba uważać, bo jest w 2 wersjach: Jeju Volcanic Pore Clay i Super Volcanic Pore Clay Miałam je na oku, ale wyczytałam gdzieś po blogach, że one głównie odtłuszczają i usuwają sebum. Niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba ich pryskać w trakcie trzymania na twarzy, czego w glinkach z naszego rynku nie cierpię.

Ja żeli nie używam już od lat, w ogóle niczego z typowymi detergentami, zawsze miałam cerę bardzo podatną na odwodnienie i produkty tego typu, a już najbardziej mydła, napędzały mi okropnie fabrykę smalcu. Podejrzewam, że może tu chodzić o pH, być może są żele i pianki o niskim pH, które by mi tego nie robiły, ale nie znałam wtenczas tej teorii o pH. Przez długi czas myłam moją tłustą cerę tylko Biodermą Sensibio, od niedawna testuję olejki, kremy i podobne wynalazki, ale też skóra mi się bardzo zmieniła ostatnio, więc trudno mi określić, jak by te myjadła działały na mocno przetłuszczającej się twarzy.

Co do filtra, to nawet teraz każdy muszę po nałożeniu popudrować, bo Biore i Kose się błyszczą.

Z moich zamówień doszło na razie tylko Laneige Water Sleeping Mask i po pierwszym użyciu jestem trochę zawiedziona. Żadna blogerka się słowem nie zająknęła, że to taki klejuch Nie znoszę klejących kosmetyków, ani na dzień ani na noc. Wacik po przemyciu rano był aż czarny od różnych farfocli, które mi się przyczepiły przez noc do tej klejącej warstwy
Kurde ja myslalam ze ta maska ma konsystencję kremu i ze zostawia lekka warstwe.Mialam kiedys taka maske na noc z Orientany kleilo sie okrutnie cos strasznego!A jak skora po calonocnej masce?Zapchana czy ok?
Używasz jakies maski oczyszczajacej?Co do żeli to racja te mocne przesuszaja skore.Czytalam o jakiejs piance Laneige gleboko oczyszczającej ze nie wysusza a dobrze oczyszcza
Dziewczyny ktora Anessa jest najlepsza do tlustej skory?

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:02   #3566
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mnie właściwie kosmetyki nigdy nie zapychały, chociaż kiedyś mi się tak wydawało. Wszystkie trądzikowo - łojotokowe problemy mają u mnie źródło hormonalne.
Poużywam trochę tę sleeping mask, na razie nie mam zdania.

Z Innisfree miałam próbkę pianki czyszczącej Jeju coś tam. Już po pierwszym użyciu ściągnęła mi skórę, więc resztę wyrzuciłam. Może rzeczywiście niskie pH jest tu kluczem? Nie wiem co prawda jakie ta pianka ma pH.

Moja Anessa jeszcze jest w drodze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:52   #3567
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja myslalam o laneige deep pore cleansing foam.Tylko zastanawiam sie czy jest sens wydawac 60zl na cos co ma myc buzie?Chyba poszukum czegos tanszego u nas.Mozesz mi dac przyklad czegos do mycia z niskim pH?Niestety olejow myjacych z biochemii czy mazidel nie lubie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:57   #3568
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja myslalam o laneige deep pore cleansing foam.Tylko zastanawiam sie czy jest sens wydawac 60zl na cos co ma myc buzie?Chyba poszukum czegos tanszego u nas.Mozesz mi dac przyklad czegos do mycia z niskim pH?Niestety olejow myjacych z biochemii czy mazidel nie lubie.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Tu jest lista azjatyckich wrzucona na Reddicie KLIK
Właśnie znalazłam tę piankę Innisfree, która mi ściągnęła skórę, ma wg tej listy pH 8. I Laneige Deep Pore Cleansing Foam też tam jest, pH 9.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-30 o 19:17
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 22:07   #3569
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tu jest lista azjatyckich wrzucona na Reddicie KLIK
Właśnie znalazłam tę piankę Innisfree, która mi ściągnęła skórę, ma wg tej listy pH 8. I Laneige Deep Pore Cleansing Foam też tam jest, pH 9.


A z jakim pH szukać myjadeł?Im niżej tym lepiej?Pewnie to banalne pytanie ale pierwszy raz ktoś mi mówi, że to ważne jakie pH ma kosmetyk myjący. Ma być bliski pH skóry?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 22:27   #3570
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
A z jakim pH szukać myjadeł?Im niżej tym lepiej?Pewnie to banalne pytanie ale pierwszy raz ktoś mi mówi, że to ważne jakie pH ma kosmetyk myjący. Ma być bliski pH skóry?
Tak, czyli między 4,2 a 5,6.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.