zły zrost po wycięciu pieprzyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 06:38   #1
kolosek777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6

zły zrost po wycięciu pieprzyka


witam, miałem dwa razy usuwany pieprzyk z kącika nosa, za pierwszym razem skalpelem, potem laserem co2 (ponieważ były trochę zrośniete skrzydeło i skóra twarzy). Myslalem że to błąd chirurga ale po laserze znów to samo na początku gdy się rana goiła było ok, nie zrastało się skrzydełko i fragment polika. potem jakby coraz bardziej skrzydełko nosa ciągnęło fragment polika.

Zamierzam jeszcze raz iść na co2 ale tym razem jakoś przeciwdziałać temu ściąganiu skrzydełka do policzka,
czy możecie mi poradzić jak to mogę zrobić?
myślałem o smarowaniu jakaś maścią albo mechanicznym odciąganiu nosa w inną stronę np plastrem.
sam już nie wiem prosze bardzo o pomoc!!
dziekuje
kolosek777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:14   #2
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: zły zrost po wycięciu pieprzyka

To trudne miejsce do zabiegów. Przy nosie skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa. Może zanim pójdziesz na laser, skonsultuj się z chirurgiem plastykiem, czy nie trzeba wycinać zrostu. Blizny z wiekiem się kurczą i wyglądają nieciekawie. Na twarzy lepiej ograniczyć zabiegi do minimum. Ja miałam usuwany pieprzyk między piersiami. Był sporych rozmiarów więc i blizna jest duża. Lekarz poradził mi smarowanie blizny maścią Contractubex. Dzięki temu blizna jest płaska i nie kurczy się., nie ściąga ciała jak fastryga. Ja na Twoim miejscu poradziłabym się chirurga plastyka. Pozdrawiam!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.