Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 12:31   #1171
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Kurcze jak czytam te wszystkie opinie o Depilclinic to wam zazdroszczę że nie ma takiego salonu w Krakowie
... i we Wrocławiu
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 13:23   #1172
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Kurcze jak czytam te wszystkie opinie o Depilclinic to wam zazdroszczę że nie ma takiego salonu w Krakowie
Ba Warszawa jest naprawdę fajna - fajnie by było obalić mit tzw. "Warszawki", bo wszędzie są normalni ludzie i parapety . A jak widać i salony mamy fajne i niedrogie - przyjeżdżajcie w odwiedziny i się depilować
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 16:22   #1173
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Kurcze jak czytam te wszystkie opinie o Depilclinic to wam zazdroszczę że nie ma takiego salonu w Krakowie
no szkoda ale poki co ja na nasze revision nie narzekam w dermikos ciut gorzej. a gdzie Ty robisz?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:23   #1174
alfa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Pisałam już tutaj, że jestem ponad 7,5 roku od ostatniego zabiegu na łydki laserem aleksandrytowym (a jest ponoć to mniej skuteczny laser niż LS) i usunięte owłosienie nie odrosło. Tak że masz złe informacje (abstrahując już od tego, że nawet nie wiesz, co to jest dokładnie to SPTF, z którego chcesz skorzystać).

A pytanie skieruj raczej do wątku o IPL (chyba taki jest), bo ten dotyczy laserów, a nie urządzeń podszywających się pod nie.
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów, żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać, bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów... Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej. A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona. I przynajmniej nikogo nie reklamuję, tylko piszę o swoich odczuciach.
alfa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:43   #1175
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów
Ale Ty nie wiesz nic na ten temat, nawet tego czy SPTF to laser, czy nie, a to przecież jest wiedza minimalna.

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać
Ale skoro już Ci napisałyśmy, że to nie jest laser, lecz rodzaj IPL - a, to w tym wątku nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie...

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów...
Kogo masz konkretnie na myśli? Dziewczyny się wymieniają doświadczeniami z różnymi salonami, które sprawdzały, tak samo jak Ty - dlaczego mają nie polecać dobrych miejsc? Zwłaszcza, jeśli można uzyskać zniżki dodatkowe?

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej.
Osoby wykonujące zabiegi niedokładnie to niestety, nie jest rzadkość, to po pierwsze, po drugie, jak dla mnie, 4 serie to nie jest dużo, możliwe, że potrzebowałaś więcej. Ja tym aleksandrytowym miałam więcej serii, a jak pisałam - efekty są do dziś.

Wytłuszczone - to ciekawe, jak przyznając się do nikłej wiedzy w zakresie laserów, wysuwasz tak odważne hipotezy.

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona.
Powtarzam, to jest wątek o depilacji laserowej, a SPTF nie jest laserem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-12-21 o 09:45
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 12:09   #1176
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ba Warszawa jest naprawdę fajna - fajnie by było obalić mit tzw. "Warszawki", bo wszędzie są normalni ludzie i parapety . A jak widać i salony mamy fajne i niedrogie - przyjeżdżajcie w odwiedziny i się depilować
Może masz rację.... w każdym razie przyznaję się bez bicia że moja znajoma kupiła na gruponie zabiegi na depilację LS w "DERM-LINE" w Warszawie, pojechała zrobiła zabieg, po rozmowie z panią okazało się że w takiej samej cenie mogą kupić zabiegi jej koleżanki, więc spakowałyśmy się w cztery w samochód i wycieczka z Krakowa na Warszawę, zrobiłam dwa zabiegi z trzech (pachy, bikini) ale były one bardzo na odczep się więc stwierdziłam że nie wiem czy opłaca mi się wydawać pieniądze na paliwo i znów jechać na zabieg który będzie zrobiony byle jak, może gdybym kupiła w "demaline" jeszcze w dobrej cenie i miała zabieg w tym samym dniu np kolejny zabieg na łydki to może bym się wybrała.....

Przypomnijcie jakie tam są ceny bo teraz poważnie rozważam wycieczkę do Warszawy

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no szkoda ale poki co ja na nasze revision nie narzekam w dermikos ciut gorzej. a gdzie Ty robisz?

ja robiłam w Dermikos no i jak pisałam jest tak sobie..... patrzyłam na stronę revision ale ceny mają zdecydowanie większe więc średnio mi się opłaca

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez alfa2000 Pokaż wiadomość
Chwila chwila..bo coś mi tu nie gra... Niekoniecznie muszę wiedzieć wszystko na temat laserów, żeby na forum zapytać gdzie się wykonuje zabiegi tym, którym ja chcę wykonać, bo sprawdziłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, a nie tym, które tu reklamują podejrzane osoby z zamiarami reklamy swoich salonów... Ja mogę pokazać zdjęcie po depilacji light sheerem - 4 sesje, włosów jest dziś, po 3 latach jakieś 40 procent, więc sorry, ale skuteczność również nie jest rewelacyjna - i IPL i light sheer to ta sama zasada działania - światło... a light sheer droższy 6krotnie. IPl też dziadostwo, ale i tak sumując po 8 sesjach IPLa - efekt jest taki jak po 4 light sheera, więc i tak wychodzi taniej. A po SPTF mam wrazenie, że jest wręcz jak po light sheer - zobaczymy jak zrobię kilka serii. Wtedy napiszę. ale jak na pierwszy zabieg - byłam megazpozytywnie zaskoczona. I przynajmniej nikogo nie reklamuję, tylko piszę o swoich odczuciach.
Nie zgadzam się że LS i IPL to ta sama zasada działania i nie zgadzam się że ktoś tu coś reklamuje wymiana doświadczeń to jest właściwe słowo, po ośmiu zabiegach ILP będziesz mieć efekt ale po jakimś czasie wszystkie włosy znów Ci wyrosną praktycznie w 100%
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 12:16   #1177
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się że LS i IPL to ta sama zasada działania i nie zgadzam się że ktoś tu coś reklamuje wymiana doświadczeń to jest właściwe słowo, po ośmiu zabiegach ILP będziesz mieć efekt ale po jakimś czasie wszystkie włosy znów Ci wyrosną praktycznie w 100%
Tak jak mnie po 15 zabiegach IPL...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 14:25   #1178
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
Może masz rację.... w każdym razie przyznaję się bez bicia że moja znajoma kupiła na gruponie zabiegi na depilację LS w "DERM-LINE" w Warszawie, pojechała zrobiła zabieg, po rozmowie z panią okazało się że w takiej samej cenie mogą kupić zabiegi jej koleżanki, więc spakowałyśmy się w cztery w samochód i wycieczka z Krakowa na Warszawę, zrobiłam dwa zabiegi z trzech (pachy, bikini) ale były one bardzo na odczep się więc stwierdziłam że nie wiem czy opłaca mi się wydawać pieniądze na paliwo i znów jechać na zabieg który będzie zrobiony byle jak, może gdybym kupiła w "demaline" jeszcze w dobrej cenie i miała zabieg w tym samym dniu np kolejny zabieg na łydki to może bym się wybrała.....

Przypomnijcie jakie tam są ceny bo teraz poważnie rozważam wycieczkę do Warszawy

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------
W Depiclinic depilacja jest wykonywana bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie na pierwszą wizytę dostajesz 50% i na FB możesz zdobyć dodatkowe 10% - czasami można trafić też fajne promocje okresowe.
Ja jestem BARDZO zadowolona. A dostałam jak byłam u nich w gabinecie nowy numer Miasto Kobiet i tam mają kupon 60% zniżki - w Krakowie to pismo też można chyba dostać.
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 18:26   #1179
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam pytanko zauważyłam że chwalicie sobie tutaj Panią Małgosie z DepiClinic czy żeby na nią trafić powinnam przy zapisaniu się na wizytę powiedzieć że chcę się konkretnie do niej zapisać ?

Dziewczyny czy to jest ten sam laser który oferują w Depi Clinic bo coś mi się wierzyć nie chce że mają tak tanio ??

http://www.depi-light.pl/index.html

Edytowane przez jula smarkula
Czas edycji: 2012-12-21 o 18:42
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 18:33   #1180
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Tylko że zabieg depilacji laserem Light Sheer w jednym salonie mają firmy Lumenis a, w innym Coherent także zależy na który trafiłaś skoro nie spełnił Twoich oczekiwań...



Mam pytanko zauważyłam że chwalicie sobie tutaj Panią Małgosie z DepiClinic czy żeby na nią trafić powinnam przy zapisaniu się na wizytę powiedzieć że chcę się konkretnie do niej zapisać ?
z tego co mi wiadomo to tylko Pani Małgosia wykonuje tam zabiegi
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 19:03   #1181
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo to tylko Pani Małgosia wykonuje tam zabiegi
Tak, to jednocześnie właścicielka salonu.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 00:19   #1182
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość

ja robiłam w Dermikos no i jak pisałam jest tak sobie..... patrzyłam na stronę revision ale ceny mają zdecydowanie większe więc średnio mi się opłaca
no tak, ceny podane na stronie sa masakryczne.ale w rzeczywistosci placi sie nwet mniej. na kazdy miesiac maja jakas promocje, ja na pierwsze i drugie bikini poszlam jak po promocji bylo za 99zl. promocja trwala 2 mmiesiace, wiec akurat na jeden zabieg poszlam na poczatku pierwszego, a na drugi na koniec nastepnego mies. a ze juz dzieki temu jestem ich klientka to na nastepne zabiegi za znizki, za trzecie bikini zaplacilam juz 50% mniej. a i tak uwazam ze warto, pani Martyna naprawde sie stara
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 10:32   #1183
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no tak, ceny podane na stronie sa masakryczne.ale w rzeczywistosci placi sie nwet mniej. na kazdy miesiac maja jakas promocje, ja na pierwsze i drugie bikini poszlam jak po promocji bylo za 99zl. promocja trwala 2 mmiesiace, wiec akurat na jeden zabieg poszlam na poczatku pierwszego, a na drugi na koniec nastepnego mies. a ze juz dzieki temu jestem ich klientka to na nastepne zabiegi za znizki, za trzecie bikini zaplacilam juz 50% mniej. a i tak uwazam ze warto, pani Martyna naprawde sie stara

Mówisz o revision w Krakowie?
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:52   #1184
megi342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć czy jest ktos może z rzeszowa?? chciałabym sie czegos dowiedziec na temat tamtych salonow, ktory polecacie??
megi342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:01   #1185
KASIA_lelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie na tvn lecą sekrety chirurgii. Coś strasznego, kobieta przez menopauzę ma problem z bardzo dużym owłosieniem twarzy, a jakaś mądra pani robi jej fotodepilację i mówi, że to załatwi problem. To jest przerażające, że kosztem tej biednej kobiety robi się wodę z mózgu telewidzom. A niestety siła rażenia tv jest ogromna.
KASIA_lelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:01   #1186
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
Cześć czy jest ktos może z rzeszowa?? chciałabym sie czegos dowiedziec na temat tamtych salonow, ktory polecacie??
Ja częściowo jestem z Rzeszowa Rok temu zrobiłam 3 zabiegi depilacji łydek w Ośrodku Chirurgii Plastycznej. Ale z tego co wiem już nie wykonuje się tam depilacji - kobieta, do której należy laser przeniosła się do innego salonu.

W każdym razie laser to Quantel Derma, babka średnio kompetentna, efekty marne.

Na razie szukam salonu z przystępnymi cenami i marzę o jakimś grouponie
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:45   #1187
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Mówisz o revision w Krakowie?
Tak

Cytat:
Napisane przez KASIA_lelo Pokaż wiadomość
Właśnie na tvn lecą sekrety chirurgii. Coś strasznego, kobieta przez menopauzę ma problem z bardzo dużym owłosieniem twarzy, a jakaś mądra pani robi jej fotodepilację i mówi, że to załatwi problem. To jest przerażające, że kosztem tej biednej kobiety robi się wodę z mózgu telewidzom. A niestety siła rażenia tv jest ogromna.
Oj,ogladalam odcinek w poniedzialek, tez super pani kosmetolog mowila o skutecznej na wieki fotodepilacji... az sie smialam do telewizora
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 07:46   #1188
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny, podczytując Wasze wypowiedzi i nadrabiając zaległości z pierwszej części wątku i ja zdecydowałam się na depilacje laserową. Zgodnie z Waszymi wskazówkami wybrałam salon który wydawał mi się profesjonalny i posiada LSD. Ceny średnio atrakcyjne zapłaciłam 615 zł za całe nogi. Atmosfera na miejscu cudowna świeczki muzyczka, dostałam ankietę do wypełnienia o moim stanie zdrowia itp. Pani czeka na moje pytania po czym sama zaczyna opowiadać o cudownych zaletach jej lasera (nie chciałam przerywać ale to wszystko już od Was wiem) Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 09:28   #1189
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, podczytując Wasze wypowiedzi i nadrabiając zaległości z pierwszej części wątku i ja zdecydowałam się na depilacje laserową. Zgodnie z Waszymi wskazówkami wybrałam salon który wydawał mi się profesjonalny i posiada LSD. Ceny średnio atrakcyjne zapłaciłam 615 zł za całe nogi. Atmosfera na miejscu cudowna świeczki muzyczka, dostałam ankietę do wypełnienia o moim stanie zdrowia itp. Pani czeka na moje pytania po czym sama zaczyna opowiadać o cudownych zaletach jej lasera (nie chciałam przerywać ale to wszystko już od Was wiem) Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?
Nieciekawie, chyba faktycznie zostałaś oszukana...
4 tygodnie to za krótki odstęp pomiędzy zabiegami na nogi i w ogóle osoba która wykonywała Ci depilacje wydaje się zupełnie niekompetentna...
Ostatnio byłam na depilacji łydek i w niektórych miejscach praktycznie mnie nie bolało, powiedziałam o tym i automatycznie podniesiono mi moc, poza tym głowica przystawiana była miejsce przy miejscu, gdyż nie wykonuje strzału z zapasem.
A jakie masz włosy na nogach? Tam gdzie są twardsze boli bardziej i tym samym podrażnienie jest większe.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 12:40   #1190
megi342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja częściowo jestem z Rzeszowa Rok temu zrobiłam 3 zabiegi depilacji łydek w Ośrodku Chirurgii Plastycznej. Ale z tego co wiem już nie wykonuje się tam depilacji - kobieta, do której należy laser przeniosła się do innego salonu.

W każdym razie laser to Quantel Derma, babka średnio kompetentna, efekty marne.

Na razie szukam salonu z przystępnymi cenami i marzę o jakimś grouponie
sprawdz moze oferte Laser Cosmetics salon na okrzei, moze znajdziesz tam cos dla siebie. ja tam poszlam na moj drugi zabieg depilacji bikini i jestem zadowolona, do tego maja tam teraz znizki dla osoby ktora polecila salon i dla osoby ktorej go polecono. czekam teraz na jakies efekty, mam nadzieje ze beda
megi342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 15:59   #1191
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
sprawdz moze oferte Laser Cosmetics salon na okrzei, moze znajdziesz tam cos dla siebie. ja tam poszlam na moj drugi zabieg depilacji bikini i jestem zadowolona, do tego maja tam teraz znizki dla osoby ktora polecila salon i dla osoby ktorej go polecono. czekam teraz na jakies efekty, mam nadzieje ze beda
Przejrzałam cennik i w Kielcach mam zabiegi na bikini całkowite o 100zł tańsze.

Czemu w mniejszych miastach tak ciężko o fajny groupon? Nawet jeśli coś jest to tylko na IPL lub ostatnio na jakiś nowy Medio Star Nex (nie znalazłam opinii o tym laserze)...
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 21:23   #1192
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
W Depiclinic depilacja jest wykonywana bardzo profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie na pierwszą wizytę dostajesz 50% i na FB możesz zdobyć dodatkowe 10% - czasami można trafić też fajne promocje okresowe.
Ja jestem BARDZO zadowolona. A dostałam jak byłam u nich w gabinecie nowy numer Miasto Kobiet i tam mają kupon 60% zniżki - w Krakowie to pismo też można chyba dostać.
Tej gazety chyba nie ma w normalnych kioskach, można zamówić grudniowy numer z kuponem ze zniżką na stronie internetowej:
http://www.miastokobiet.pl/wp-content/online/06/#/97
http://www.miastokobiet.pl/prenumerata

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?
Mnie też to się wydaje bardzo podejrzane, zwłaszcza że włosy zaczynają wypadać dopiero po ok. 2 tygodniach, a nowe nie zdążą jeszcze wyrosnąć. Tylko jedna uwaga - skóra wcale nie musi być podrażniona, u mnie nie była przy zabiegach z mocą >30-4oJ. No ale bolało bardzo.
W czasie zabiegu klienci widzą na ekranie moc lasera:
http://www.coherent-polska.com/images/promocja2.png
Czy ten "Twój" salon ma stronę internetową? Może to nie był prawdziwy LightSheer...

Edytowane przez _____
Czas edycji: 2012-12-23 o 21:24
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 07:20   #1193
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Nieciekawie, chyba faktycznie zostałaś oszukana...
4 tygodnie to za krótki odstęp pomiędzy zabiegami na nogi i w ogóle osoba która wykonywała Ci depilacje wydaje się zupełnie niekompetentna...
Ostatnio byłam na depilacji łydek i w niektórych miejscach praktycznie mnie nie bolało, powiedziałam o tym i automatycznie podniesiono mi moc, poza tym głowica przystawiana była miejsce przy miejscu, gdyż nie wykonuje strzału z zapasem.
A jakie masz włosy na nogach? Tam gdzie są twardsze boli bardziej i tym samym podrażnienie jest większe.
Włosy mam twarde,grube i czarne niczym mój mąż na twarzy skóre jasną więc niby ideał to zabiegu. Jedyne co wczoraj zauważyłam to trochę popekanych naczynek na nogach ale to pewnie od tego zasysania

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość


Mnie też to się wydaje bardzo podejrzane, zwłaszcza że włosy zaczynają wypadać dopiero po ok. 2 tygodniach, a nowe nie zdążą jeszcze wyrosnąć. Tylko jedna uwaga - skóra wcale nie musi być podrażniona, u mnie nie była przy zabiegach z mocą >30-4oJ. No ale bolało bardzo.
W czasie zabiegu klienci widzą na ekranie moc lasera:
http://www.coherent-polska.com/images/promocja2.png
Czy ten "Twój" salon ma stronę internetową? Może to nie był prawdziwy LightSheer...
Salon jest na liście rekomendowanych gabinetów na oficjalnej stronie dystrybutora. Laser wyglądał identycznie jak ten na stronie Coherent. Może mają stare wystrzelane lampy albo osoba która wykonywałą zabieg nie posiada odpowiednich kwalifikacji. Zwróciłam uwagę na tak krótki termin między zabiegami a Pani że niby bzdury tu wypisujemy bo max. to 4 - 6 tygodni po tym tewrminie to szkoda przychodzić.
Po prostu załamka i wywalony chajs w przysłowiowe błoto. Jak widać lista rekomendowanych gabinetów nie daje nam pewności dobrze wykonanego zabiegu. Poczekam te dwa tygodnie jak nie zaczną mi wypadać włosy to napiszę Wam który to salon w Warszawie żebyście go omijały szerokim łukiem i nie oszukali Was tak jak mnie. Oczywiście po świętach pójdę tam z reklamacją ale nie wiem czy to w ogóle coś da zaczną mi mówić o indywidualnych odczuciach, progach bólu i że każda skóra,włos inny itp.
Dziękuję Wam za odpowiedzi

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Laser którym wykonywana u mnie zabieg wyglądał tak http://www.coherent-polska.com/lightsheer_duet,p-7.html
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:09   #1194
patrycja11
Raczkowanie
 
Avatar patrycja11
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny Jestem po depilacji bikini i włoski nie chcą wypadać;( Pani w salonie mówiła żeby peelingować skórę. Czy możecie polecić jakiś peeling który nie podrażnia??
patrycja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:21   #1195
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycja11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jestem po depilacji bikini i włoski nie chcą wypadać;( Pani w salonie mówiła żeby peelingować skórę. Czy możecie polecić jakiś peeling który nie podrażnia??
A mam takie pytanie z innej beczki - czy peeling jest faktycznie niezbędny? Za każdym razem jak robię peeling całego ciała to specjalnie omijam okolice paszek (jestem ponad tydzień po depi laserowej), ale może ot błąd?

A odnośnie Twojego pytania - jaki czas jesteś po dep? Pamiętam że włoski wypadają w drugim tygodniu, także nie ma sensu wcześniej panikować, chociaż i tak jest to pewnie bardzo indywidualna sprawa. Delikatny peeling? Spróbuj takie, które mają małe drobinki. Ja generalnie od roku używam tylko robionego przez siebie, więc nieco wypadłam z tematu 'peelingi'
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 22:23   #1196
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny jaki jest prawidłowy odstęp czasowy pomiędzy zabiegami na pachy?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:44   #1197
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie z innej beczki - czy peeling jest faktycznie niezbędny? Za każdym razem jak robię peeling całego ciała to specjalnie omijam okolice paszek (jestem ponad tydzień po depi laserowej), ale może ot błąd?
Według mnie peeling nie jest niezbędny, przecież te włosy, które miałyby wypaść, i tak wypadną.

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki jest prawidłowy odstęp czasowy pomiędzy zabiegami na pachy?
Słyszałam o odstępie 8 - 10 tygodni.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:46   #1198
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Według mnie peeling nie jest niezbędny, przecież te włosy, które miałyby wypaść, i tak wypadną.


Słyszałam o odstępie 8 - 10 tygodni.
hmm w Depiclinic sugerowano mi aby robić depilację pach co 4 tygodnie.. wydaje mi się to dość krótki czas.. Robiła któraś z Was pachy w Depiclinic?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:51   #1199
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
hmm w Depiclinic sugerowano mi aby robić depilację pach co 4 tygodnie.. wydaje mi się to dość krótki czas.. Robiła któraś z Was pachy w Depiclinic?
4 tygodnie? Wydaje mi się za krótko...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:54   #1200
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
hmm w Depiclinic sugerowano mi aby robić depilację pach co 4 tygodnie.. wydaje mi się to dość krótki czas.. Robiła któraś z Was pachy w Depiclinic?
Ja jestem w trakcie i mam zaznaczone że od 4 do 6 tygodni
Chodzę co 6

Przy okazji mam pytanie do dziewczyn, które są już po depi pach - ile łącznie miałyście zabiegów na ten obszar ciała?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.