Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 21:55   #3361
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
April - jeśli rozrobisz kwas HA wielkocząsteczkowy z wodą to wyjdzie żel. Jeśli HA małocząsteczkowy - to woda/hydrolat nie zmieni swojej konsystencji.
Aaa to już wszystko wiem Dziękuję, może następnym razem też kupię kwas w proszku
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:59   #3362
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
W Krakowie kupiłam go w aptece Dbam o Zdrowie na al. Pokoju (prawie vis a vis przychodni, od ronda Grzegórzeckiego w stronę Nowej Huty po prawej stronie). Nie było wystawionego ale pani miała zapas w szafce więc zapytaj i napewno Ci da Ze zniżką zapłaciłam chyba 19 zł
dziękuję ci dobra kobieto.juz jutro tam pojde.jeszcze tylko jedno male pytanko:mozna placic kartą??dziekuje
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:00   #3363
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziękuję ci dobra kobieto.juz jutro tam pojde.jeszcze tylko jedno male pytanko:mozna placic kartą??dziekuje
Nie ma za co Można bo tak płaciłam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:08   #3364
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Można bo tak płaciłam
dziekuje.a jak uzywasz filtru z rzeczami z bu?mozna cos pod spod klasc czy nie bardzo?czytalam na innym watku ze nie powinno sie nic dawać.myslalam zeby matowic filtr pudrem z bambusa
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:14   #3365
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziekuje.a jak uzywasz filtru z rzeczami z bu?mozna cos pod spod klasc czy nie bardzo?czytalam na innym watku ze nie powinno sie nic dawać.myslalam zeby matowic filtr pudrem z bambusa
ja daje czasem pod spód serum amla z wit C. czasem jak mam wysuszoną skórę i więcej czasu rano to najpierw krem nawilż, potem filtr. Można kłaśc pod spód ale filtr musi byc ostatnią warstwą

ja nie muszę go niczym matowic, wchłania się mi do matu ale do niedawna nakładałam podkład i puder, teraz już nie muszę
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-01 o 22:17
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:27   #3366
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja daje czasem pod spód serum amla z wit C. czasem jak mam wysuszoną skórę i więcej czasu rano to najpierw krem nawilż, potem filtr. Można kłaśc pod spód ale filtr musi byc ostatnią warstwą

ja nie muszę go niczym matowic, wchłania się mi do matu ale do niedawna nakładałam podkład i puder, teraz już nie muszę
szczesciara.ja musze miec podklad ,ale planuje zrobic sobie naczynka laserem na jesieni.narazie uzywam kremu ruborilu i tez jakies specyfiki na wzmocnienie scianek naczyn.dla tego tez mysle czy nie kupic czegos z BU na to.myslalam o hydrolacie cytrynowym.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:29   #3367
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja daje czasem pod spód serum amla z wit C. czasem jak mam wysuszoną skórę i więcej czasu rano to najpierw krem nawilż, potem filtr. Można kłaśc pod spód ale filtr musi byc ostatnią warstwą
Ja daję zwykłe serum flavo C, albo krem AA dla trądzikowców zmieszany z żelem HA.
Do tej pory na filtr kładłam podkład mineralny TBS, ale coś mnie zapycha i nie wiem czy filtr czy minerały. Teraz odstawiłam to i to- jak zalecze buzię to spróbuję najpierw jedno potem drugie i zobaczę. Mnie się TBS do matu nie wchłania - ale też nie przeszkadza mi to bardzo bo lubię lekki glow. Za to muszę kłaść coś na buzię bo mam fatalne cienie pod oczami, a jak tylko tam nałożę podkład to mi się odcina od reszty. Reasumując - jestem w fazie testów ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 22:36   #3368
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a myslicie ze mozna dac tak :?
-przetrzec twarz hydrolatem
-na to olejek z czeresni wymieszany z zelem HA
-filtr
-podkład
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 23:20   #3369
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a myslicie ze mozna dac tak :?
-przetrzec twarz hydrolatem
-na to olejek z czeresni wymieszany z zelem HA
-filtr
-podkład
Nie wiem jak z podkładem na filtr - musiałabyś przejrzeć wątek na ten temat. Z tego co wiem minerały można kłaść ale zwykły podkład... nie mam pojęcia - bałabym się chyba że mi to je zdestabilizuje.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 23:23   #3370
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z podkładem na filtr - musiałabyś przejrzeć wątek na ten temat. Z tego co wiem minerały można kłaść ale zwykły podkład... nie mam pojęcia - bałabym się chyba że mi to je zdestabilizuje.
czytalam ze na lirene mozna kłaść.zreszta i tak mam w opcji na lato mineralny podkład wiec własciwie jest ok.bardziej mi chodzi o ten olej z czereśni...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 07:42   #3371
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
no właśnie do wszystkiego , a kobietki powiedzcie mi macie jakiś sprawdzony patent na zmarszczki mimiczne wokół oczu? Bo kurza twarz mam już drugi drogeryjny krem i za chiny nie znikają, co więcej - jest ich więcej co drugi dzień używam serum amla na dzień wiec pod oczy też wklepuję, ale na noc? Jakieś pomysły?
Na Mazidlach smigneła mi opinia że super sie w tym celu sprawdza masło Cupuacu

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Hosenko a powiedz mi, czy jak rozrobisz kwas hialuronowy w proszku to wyjdzie żel? Bo gdzieś mi śmignęło na forum że żel robi się jakoś inaczej i po wymieszaniu proszku z wodą czy hydrolatem wyjdzie coś, ale nie żel taki jak ten gotowy. To chyba w wątku mazidlanym było... Ale może coś mi się pomylilło?
Ja nie wiem, bo jeszcze nie robiłam

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Aaa to już wszystko wiem Dziękuję, może następnym razem też kupię kwas w proszku


Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a myslicie ze mozna dac tak :?
-przetrzec twarz hydrolatem
-na to olejek z czeresni wymieszany z zelem HA
-filtr
-podkład
Jak sie spisuje olej z czeresni?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 07:48   #3372
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja pisałam o rozrobieniu hialuronu w proszku. Ten gotowy 1% jest chyba rozrabiany wodą.
Hialuronu dodaję do wszytkiego co się da - oleje, sera, kremy, balsamy do ciała, kremy do stóp, rąk ...
I do tego jest całkiem wydajny. 50 ml starczyło mi na 4 miesiące
W przyszłym miesiącu kupię stężenie 1% i będę dodawać do szamponu itp. a to 2% tylko na twarz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 07:55   #3373
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zetafon, ja właśnie tak robię:
na twarz zwilżoną hydrolatem nakładam od razu serum [HA + olej zależny od mojego widzimisię dziś HA+róża+1kr pantenolu, czekam kilkanaście minut aż się wchłonie, nakładam filtr, znowu czekam aż się wchłonie i matowię pudrem perłowym+jedwab
podkładu na razie nie używam [czekam na minerały] ewentualnie odrobina różu i już

dziś użyłam pierwszy raz Lirene Family 50 - leciutki kremik, zapachu charakterystycznego dla filtra nie czuć - chyba się polubimy

proszek HA wielkocząsteczkowy rozrobiony w wodzie/hydrolacie = żel
małocząsteczkowy rozrobiony nie zmieni konsysytencji hydrolatu = płyn
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 08:14   #3374
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy serum amla też mieszacie z HA ?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 08:43   #3375
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
z

dziś użyłam pierwszy raz Lirene Family 50 - leciutki kremik, zapachu charakterystycznego dla filtra nie czuć - chyba się polubimy
A jak tam składowo ten Lirene wygląda? Ma stabilne filtry I parafine albo silikony?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 09:01   #3376
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
A jak tam składowo ten Lirene wygląda? Ma stabilne filtry I parafine albo silikony?
jest fotostabilny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-303082
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 10:06   #3377
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ale ma silikony ;-) Nie wiem czy one mnie nie zapychają... ale w sumie kompleks który dodaję do serum flavo C nic mi nie robi ... Więc już nie mam pojęcia...
Tak się zastanawiam - jak sobie dodam do hydrolatu kwas hialuronowy małocząsteczkowy, to będę mieć hydrolat o silnych właściwościach nawilżających - dobrze myślę? Bo to by całkiem fajna opcja była
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 11:06   #3378
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pierwsze wrażania z używania pudru bambusowego:
- jednak jest strasznie drobny, baaaardzo drobny
- nie bieli mnie, choć być może jestem już tak biały
- podkreśla suche skórki - u mnie uwydatnił na skrzydełkach nosa, więc skóra musi być naprawdę tłusta
- dość mocno się pyli
- mat.... megamat
- największy minus jaki zauważam to to, że po użyciu jest dość tępy - więc dobrym rozwiązaniem jest kupno od razu z tym jedwabiem

Niestety nie umiem go jeszcze używać, więcej leci w powietrze niż ląduje na twarzy...
W końcu to mój pierwszy "puder".
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-04-03 o 14:03
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 11:09   #3379
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mosutatsu dziękuję za odpowiedź. Jest to dla mnie dziwne bo 24 też miałam potwierdzone. A mi wysłali dopiero wczoraj i pewnie we wtorek listonosz przyniesie mi paczkę.
Osoby stosujące PHA, napiszecie jak wrażenia?
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 11:15   #3380
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażania z używania pudru bambusowego:
- jednak jest strasznie drobny, baaaardzo drobny
- nie bieli mnie, choć być może jestem już tak biały
- podkreśla suche skórki - u mnie uwydatnił na skrzydełkach nosa, więc skóra musi być naprawdę tłusta
- dość mocno się pyli
- mat.... megamat
- największy minus jaki zauważam to to, że po użyciu jest dość tępy - więc dobrym rozwiązaniem jest kupno od razu z tym jedwabiem

Niestety nie umiem go jeszcze używać, więcej leci w powietrze niż ląduje na twarzy...
W końcu to mój pierwszy "puder".
dziękujemy za relacje.
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 13:38   #3381
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
dziękujemy za relacje.
To ja się dołaczam do podziękowańSkoro już wiem że porządnie matowi to zamawiam bez zastanowienia
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:29   #3382
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje dzisiejsze zamowienie:
1 x Butelka 50 ml z atomizerem (2.35 z) = 2.35 z
1 x Hydrolat cytrynowy - 100 ml (6.00 z) = 6.00 z
1 x Hydrolat migdaowy - 100 ml (6.50 z) = 6.50 z
1 x Hydrolat oczarowy - 200 ml (12.00 z) = 12.00 z
1 x Olej MONOI - 50 ml (12.60 z) = 12.60 z
1 x Olej tamanu EKOLOGICZNY - 15 ml (9.80 z) = 9.80 z
1 x Puder bambusowy - 50 ml (9.60 z) = 9.60 z
1 x Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml (12.90 z) = 12.90 z
1 x Serum antyok.Amla-C15E - 40g (+ Komp.silikonowy) (24.00 z) = 24.00 z
1 x Tonik z kwasami AHA/BHA 10% - 110 ml (16.50 z) = 16.50 z
1 x el hialuronowy z alantoin i pantenolem 5% - 50ml (13.80 z) = 13.80 z
jeszcze tylko ktoś musi zapłacic...
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 18:59   #3383
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja zamówiłam właśnie:
1 x Butelka 50 ml z atomizerem (2.35 zł) = 2.35 zł
1 x Hydrolat geraniowy - 100 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Hydrolat migdałowy - 100 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Hydrolat rumiankowy - 200 ml (12.00 zł) = 12.00 zł
1 x Hydrolat z kwiatu pomarańczy - 100 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Olej tamanu EKOLOGICZNY - 15 ml (9.80 zł) = 9.80 zł
1 x Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml (8.80 zł) = 8.80 zł
3 x Słoik kosmetyczny mały 20 ml (1.95 zł) = 5.85 zł

Suma: 58.30 zł
Przesyłka: 11.50 zł
DO ZAPŁATY: 69.80 zł
A wszystko przez Wizaz i Wizazanki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 23:24   #3384
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hosenko nie mam jeszcze oleju z czereśni ale nad nim mysle.skoro bambus nie bieli to kupuje , z jedwabiem.z zamowieniem jeszcze czekam bo za czesto zmieniam zdanie.
April007 znalazlam dzis lirene 50+ w aptece na wroclawskiej bo nie udalo mi sie odnaleźć tej apteki dbam o zdrowie.szlam od ronda grzegorzeckiego i po prawej stronie w kier. huty nie mialam takiej apteki na przeciwko przychodni.no ale moze cos sie pomieszalo,nie wiem.dobrze ze w tej innej była.pani juz mowila ze nie ma ,az nagle sobie przypomniala o kartonie ktory dzis przyszedl i zaczela grzebać w nim i szukac.chwila napięcia i moich modlitw i powiedziala ze jest.cieszylam sie bardzo bo bylam w conajmniej 5 aptekach i wszedzie sie patrzyli jak na wariatke.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 01:12   #3385
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Apteka jest troche dalej,a przynajmiej była wieki temu.Jeden przystanek tramwajem, od ronda Grzegórzeckiego,strone Nowej Huty.
I jeszcze kawałek na nogach.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 08:29   #3386
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Apteka jest troche dalej,a przynajmiej była wieki temu.Jeden przystanek tramwajem, od ronda Grzegórzeckiego,strone Nowej Huty.
I jeszcze kawałek na nogach.
Dokładnie tak, wysiada się na przystanku pod przychodnią i kawałek dalej jest apteka, ale ten budynek jest troszkę cofnięty od ulicy więc mógł się schować za budynkiem ze szkołą językową ( czy jakoś tak ;-) ). Dawniej to była zwykła apteka osiedlowa - teraz przerobili na DoZ.

Zetafon - ale na całe szczęście dostałaś Może kiedyś przy okazji wypatrzysz tą DoZ, to będziesz wiedziała A patrzą jak na wariatke bo kto się smaruje filtrami 50+ w kwietniu ???
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:02   #3387
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Hosenko nie mam jeszcze oleju z czereśni ale nad nim mysle.skoro bambus nie bieli to kupuje , z jedwabiem.z zamowieniem jeszcze czekam bo za czesto zmieniam zdanie.
April007 znalazlam dzis lirene 50+ w aptece na wroclawskiej bo nie udalo mi sie odnaleźć tej apteki dbam o zdrowie.szlam od ronda grzegorzeckiego i po prawej stronie w kier. huty nie mialam takiej apteki na przeciwko przychodni.no ale moze cos sie pomieszalo,nie wiem.dobrze ze w tej innej była.pani juz mowila ze nie ma ,az nagle sobie przypomniala o kartonie ktory dzis przyszedl i zaczela grzebać w nim i szukac.chwila napięcia i moich modlitw i powiedziala ze jest.cieszylam sie bardzo bo bylam w conajmniej 5 aptekach i wszedzie sie patrzyli jak na wariatke.
a możesz powiedzieć ile zapłaciłaś? z ciekawości, chce porównać cenę z all... bo ja tylko tam kupuję, u mnie w mieście nie dostanę
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:03
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:36   #3388
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć ile zapłaciłaś? z ciekawości, chce porównać cenę z all... bo ja tylko tam kupuję, u mnie w mieście nie dostanę
ja zapłaciłam 21,99 w Naturze
ale tu masz link do apteki internet http://www.vena-vita.pl/produkt,id,9...azliwej+100+ml
cena jest zachwycająca
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 09:48   #3389
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja płaciłam ostatnio właśnie 18 zł na allegro,w zestawie z piłką dmuchaną lirene dla dzieciaka

chyba dziś wyślę kolejne zamówieniie do BU. mam kupon na rabat 5%, co wychodzi mi ok 3 zł mniej... echhh
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:51
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 15:12   #3390
qrczaque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przypominam sobie że któraś z Was wspominała o stosowaniu jednego z toników z kwasami z BU na blizny po trądziku. Które to było stężenie? Dzięki z góry.
qrczaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.