Sekret kto stosuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 16:34   #1
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna

Sekret kto stosuje?


Stosuje ktoś sekret - prawo przyciągania. Podzielcie sie opiniami i doswiadczeniami na ten temat. Ja obejzalam film i potem przez krótki czas to stosowałam i czułam sie wtedy świetnie.. nawet przyciagnelam jednego chłopaka do siebie, ale potem naszły mnie złe myśli, że to sie nie uda i , że on pozna inną .. i tak właśnie sie stało.. :/ nie wiem czy to prawo przyciagania czy przypadek? Piszcie
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:04   #2
_K_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 35
Dot.: Sekret kto stosuje?

Ja przeczytałam książkę, którą dostałam od przyjaciółki. Nie powiem, żebym była do tego sceptycznie nastawiona. Moje koleżanki to stosują, ale moim zdaniem nie jest to jakieś niesamowite odkrycie. Przecież wiadomo, że dobre podejście do wszystkiego, marzenia, optymizm i wiara w siebie pomagają człowiekowi w osiągnięciu jakichś tam celów, a na pewno to ułatwiają
Zastanawiam się tylko czy to jakaś 'siła wyższa' czy zwyczajne emanowanie dobrą energia. To nieważne. Wiem, że lepiej jest być dobrej myśli, na 100% nie wyjdziesz na tym źle.

Mnie osobiście przeraża tylko jedno słowo- rozczarowanie. Ale to nieważne

Tobie powinno się udać. Co do tego chłopaka... To nie wystarczy tylko myślenie, zacznij działać

Pozdrawiam
__________________
ze mną można TYLKO pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko.
_K_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:55   #3
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Sekret kto stosuje?

Przeczytałam już "Potęge podświadomości", teraz mam ochotę na ta ksiązkę Muszę kupić ale ostatnio jej nie znalazłam.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:04   #4
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sekret kto stosuje?

Polecam obszerny wątek dotyczący tematu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324176
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:36   #5
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna
Dot.: Sekret kto stosuje?

właściwie to robiłam już to nie jest aktualne, bo on jest z tą dziewczyną. Troche nie było to fer z jego strony, ale cóż trzeba żyć dalej. Ja ksiazki nie czytałam , ale ogladalam film i czytalam rozne fora na ten temat, wiele osób raczej pozytywnie o tym opowiada a niektórzy mówią właśnie, że to ma coś wspólnego z szatanem itd. co myslicie o tym ? chciałabym zebyscie opisaly moze macie jakies doswiadczenia
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:01   #6
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Sekret kto stosuje?

Pogląd, jakoby prawo przyciągania miało cokolwiek wspólnego z satanizmem, to za przeproszeniem skończony kretynizm. Tak to jest, gdy rzep się nie ma czego czepić
Rhonda Byrne w swojej książe "Sekret", niejednokrotnie zaznacza, że mnóstwo osób przypisuje PP ewidentnie działaniom Boga, czyli mechanizmowi "proszę-wysyłam w kosmos-jeżeli jest to dla mnie dobre, to otrzymuje". Zresztą w tym temacie interpretacja jest niejednoznaczna, bo są też tacy, którzy bardziej niż w Boga wierzą np. w prawo grawitacji, ale to i tak wzajemnie się nie wyklucza
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:31   #7
wishyoulove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6
Dot.: Sekret kto stosuje?

wierzę w 'Sekret', kieruję się 'Sekretem' i czytam codziennie ; p
Osobiście uważam, że wszystko jest kwestią ludzkiego nastawienia. No spójrzcie tylko na przykład z tabletkami placebo. Czy to nie fascynujące?^^
__________________
"Sekretem szczęścia jest zdecydowanie, by być szczęśliwym zawsze, zamiast czekania na zewnętrzne okoliczności, by uczyniły nas szczęśliwymi."
wishyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 14:10   #8
Kukarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 148
Dot.: Sekret kto stosuje?

Ogladądałm film. Razem z kumpelami zaczęłyśmy stosować. Razem zorganizowałyśmy sylwestra, chciałyśmy żeby był wyjątkowy, i cholera, efekt piorunujący! Polecam, na prawdę się sprawdza. Tylko chyba każdy musi mieć jakieś swoje wytłumaczenie. Ja właśnie kojarzę to, jak koleżanka u góry napisała, z efektem placebo.
Kukarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 21:05   #9
angelamatek
Przyczajenie
 
Avatar angelamatek
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 5
GG do angelamatek
Dot.: Sekret kto stosuje?

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Przeczytałam już "Potęge podświadomości" i "Sekret", teraz mam ochotę na ta ksiązkę Muszę kupić ale ostatnio jej nie znalazłam.
Zdecydowanie polecam obie te pozycje bo mogą trochę rozjaśnić i poukładać w głowie. Wiadomo, nie można podchodzić do nich w 100% z ufnością i wszystkiego brać do siebie. Ale polecam wybrać sobie najważniejsze dla siebie fragmenty i je stosować, w okół nich działać.

Edytowane przez angelamatek
Czas edycji: 2017-12-14 o 17:07
angelamatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-08 22:05:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.