Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 16:31   #2281
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowalam kilka dni temu róż bourjois, ten sławny odcien 95, ktory tak bardzo mi się podobał, ale na mojej skórze (maznęlam nadgarsek) był po prostu pomaranczowy Spróbuję chyba zrobic jeszcze jedno podejscie, bo na testerze wygląda sliczna, nie wiem, dlaczego na mnie jest taki ceglasty.
Jeśli chodzi o to wydobywanie dziwnych tonów, to np. moja siostra ma tak z revlonem. U niej Buff utlenia się w kierunku różowego, choć przecież jest w tonacji żółtej!
Fajnie że dałaś cynk, że ten róż tak robi, chciałam go kupić - właśnie ten kolor - i teraz przezornie rozważę inne kolory

estra, ja mam zmarszki mimiczne; niestety jak się śmieję albo martwię to marszczę się jak suszona śliwka i mam wyraźne i głębokie zmarchy pod oczami, ma czole i w okolicach warg

W ogóle dzisiaj zauważyłam ciekawe zjawisko; jak nałożę fair neutral EDM-a na filtr z Ducraya, to ten filtr (mimo iż jest całkowicie bezbarwny) w jakis tajemniczy sposób podbija kolor podkładu tak, że wydaję się jeszcze bledsza niż zwykle

Wielokropku, ja obcięłam na krótko (własnie na jeżyka) włosy do łopatek. W tamtych czasach miałam je bardzo ładne, gęste kręcone i zdrowe (teraz mam farbowane i przesuszone, więc jak ich nienaodżywkuje, to wygladam jak biały upiór w operze) i fryzjerka z trzy razy pytała mnie, czy mi ich nie szkoda. Ale jak mi obcięła je i postawiła jeżyka, wyglądało to świetnie! Kobietka stwierdziła, że mam kształtną głowę, więc z włosami mogę sobie na wiele pozwolić.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 18:52   #2282
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
estra, ja mam zmarszki mimiczne; niestety jak się śmieję albo martwię to marszczę się jak suszona śliwka i mam wyraźne i głębokie zmarchy pod oczami, ma czole i w okolicach warg
Ja też niestety cierpię na tę przypadłość. Prawie każdy po poznaniu mówi mi, że byłabym genialnym mimem Może rozważę taką karierę (Prawdobodobne jest też to, że za 40 lat zrobię karierę pomarszczonej czarownicy)


Dziewczyny potrzebuję pilnie jakiegoś podkładu w niskiej cenie (do 30 zł), który jest jasny, raczej żółtawy i łatwo dostępny. Coś do kupienia w drogeriach. Jest mi potrzebny na już, bo próbki EDM ani widu ani słychu......
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-11 o 18:53
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:41   #2283
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jasny ,żółtawy jest Pharmaceris F w aptekach (kolor 01) jakieś 32 zł... poza tym hmm może coś z Golden Rose?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:49   #2284
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
U mnie wygląda na różowy,ale już nie raz czytałam ze ta 95 wygląda na kimś ceglasto. Jeżeli z Burzujki szukasz różu, to ja mam też 15 Rose Eclat, wydaje mi się bardziej różowa, ale bez drobinek.
Fotki zrobiłam na burzujkowy wątek,może się przydadzą
U mnie 95 wychodzi na policzkach ciepła, a w opakowaniu jest zimna
A wiecie, jaki kolor strasznie mi się z burżujowych róży spodobał? Rose Frisson, 54. Cudny, ostry róż
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:19   #2285
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

w sumie to Dermacol, można znaleźć zwłaszcza w małych drogeryjkach, 208 jest dość neutralny/chłodny, 209 chyba wpada w żółć, może kosztować koło 20zł; tylko, wiadomo, cieżki, mocno kryjący, chyba takiego nie potrzebujesza coś ostatnio chyba ktoś tu pisał, że jakiś Rimmel jest jasny i żółtawy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 20:39   #2286
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Faktycznie, rimmel jest w miarę jasny (jak na podkład powszechnie dostępny w drogeriach) chciaż wedle naszych wiazażowych kryteriów cudem, niestety, nie jest. Ale nic lepszego w tej cenie nie przychodzi mi do głowy. Jeszcze podkłady z nr 100 Astora są jasne, tyle że w ciągu ostatniego roku ich ceny podskoczyły, więc to odpada.
Nie wiem, jak z podkładami takich marek jak Joko czy Golden Rose. Tzn. z Golden Rose miałam mus i był dość jasny, z tym że różowy...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 21:09   #2287
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki dziewczyny za pomoc.
Dermacol niestety odpada, bo szukam czegoś stricte na dzień.
Nie umiem sobie przypomnieć jaki był nr tego jasnego Rimmela. Bo z nimi jakoś tak jest, że ten najjaśniejszy w numeracji jest ciemniejszy niż następne. Chyba, że znowu coś pomyliłam. Muszę skoczyć do jakiejś małej drogerii, bo obawiam się, że rossmanowskie światło nie jest korzystne dla bladolicych poszukiwaczek podkładu.

EDIT:
Przeglądałam recenzje na KWC i czytam o świetnym podkładzie. Już się napaliłam, bo jakaś nieznana firma to może bedzie tani, a tu cena 590 zł ! Jestem w szoku.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-11 o 21:13
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 21:19   #2288
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rimmel ma chyba standardową kolorystykę - znaczy - im niższy numer techniczny, tym jaśniejszy kolor. Natomiast maybelline ma coś dziwnego w tych kolorach i numerach technicznych; tam chyba cameo jest najjaśniejsze, chociaż ma jeszcze pod sobą inne kolory. Podkreślam: chyba.
Co do wyprawy do małej drogerii - to jest całkiem dobry pomysł. W tych małych drogeryjkach często można kupić tanie podkłady nieznanych nikomu firm, które jakościowo nie odbiegają od tych droższych. Ja kiedyś miałam taką drogeryjkę, gdzie właśnie zaopatrywałam się w jasne podkłady marki Lumene (fińska firma więc kolorówka była jasna). Ale co dobre, musi się skończyć - sklepik zlikwidowano

Znalazłam kolor który mnie interesuje... Ah, marzenia: http://www.yesstyle.com/en/anna-sui-...pid.1004773111
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-11 o 22:00
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 22:36   #2289
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, mnie tez kusi zeby zrobic cos z wlosami aktualnie mam dlugie,proste z grzywką na bok. I tak jest juz od dawna Chociaz 3 lata temu scielam wlosy tak przed ramiona i to byla dla mnie juz superkrótka dlugosc :O Kusi mnie jakis asymetryczny bob,wlasnie mniej wiecej przed ramiona, ale uwielbiam dlugie wlosy i bez nich czuję sie trochę nieswojo
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 22:44   #2290
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
w sumie to Dermacol, można znaleźć zwłaszcza w małych drogeryjkach, 208 jest dość neutralny/chłodny, 209 chyba wpada w żółć, może kosztować koło 20zł; tylko, wiadomo, cieżki, mocno kryjący, chyba takiego nie potrzebujesza coś ostatnio chyba ktoś tu pisał, że jakiś Rimmel jest jasny i żółtawy
To Dermacol mozna kupic w Polsce??? Ja sobie zawsze ze Slowacji przywozilam, a tu prosze, naprawde jest do kupienia u nas? Ale jaja.
Z tanszych podkladow moge polecic Eris matujacy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...gladzajacy.htm ale z tego, co pamietam, to chyba musialam go mieszac z Dermacolem, bo nawet najjasniejszy byl za ciemny.

A co do krotkich wlosow, nosze takie o 8 klasy, z przerwa na ciemne dlugie na 1 roku studiow i tak sie juz przyzwyczailam, ze raczej sobie nie wyobrazam miec dlugich. Jakos mi sie poszczescilo, ze mam w miare zgrabna czaszke i wszyscy mi mowia, ze seksownie wygladam w takich wlosach. Dla mnie glownie to ma byc wygodne, raz dwa mycie, szybkie suszenie, krem do wlosow i w droge, a nie jakies dlugie prostowanie i ukladanie. A ze przy okazji ludziom sie podoba, to mnie bardzo cieszy Dziekuje Wam moje drogie bladziochy za mile slowa!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 23:24   #2291
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

moje marzenie: compact concealer w kolorze meringue Becca http://4.bp.blogspot.com/_t1h6I-UUFp...hing_Guide.jpg ma też doskonałe róże, ale w małych pojemnościach i wielkich cenach i wąż z kieszeni to by mnie chyba nie tyle połknął, ile rozszarpał na strzępy a co ciekawe, podkłady o przerażających składach- w życiu bym tototego na twarz nie położyła, za straszne ceny, ale może to jakaś wyższa biochemia, która mnie przerasta, jest, która superzapychające składniki czyni superkorzystnymi?

swoją drogą skojarzyłaś mi tą Anną Sui - Paul & Joe, podobne, piękne buteleczki, podobnie jasne kolory, podobnie kosztowne i wreszcie podobnie niedostępne u Nas http://www.paul-joe-beaute.com/en/cr...au_makeup.html zabiłabym za tę szminkę kotka, ale nigdy bym nie napoczęła i tylko trzymała w torebce i gładziła raz po raz jak incepcyjny totem cacuszko w załączniku ich nowe podkłady...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 08:21   #2292
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

denq- szminki sa po prostu obłędne.

Zanim otworzyłam link przeczytałam, że zabiłabyś kotka za tą szminkę

Ty brutalu
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 09:33   #2293
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomoc.
Dermacol niestety odpada, bo szukam czegoś stricte na dzień.
Nie umiem sobie przypomnieć jaki był nr tego jasnego Rimmela. Bo z nimi jakoś tak jest, że ten najjaśniejszy w numeracji jest ciemniejszy niż następne. Chyba, że znowu coś pomyliłam. Muszę skoczyć do jakiejś małej drogerii, bo obawiam się, że rossmanowskie światło nie jest korzystne dla bladolicych poszukiwaczek podkładu.

EDIT:
Przeglądałam recenzje na KWC i czytam o świetnym podkładzie. Już się napaliłam, bo jakaś nieznana firma to może bedzie tani, a tu cena 590 zł ! Jestem w szoku.
niech zgadnę - może La Prairie? też czytałam o tym podkładzie
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość

swoją drogą skojarzyłaś mi tą Anną Sui - Paul & Joe, podobne, piękne buteleczki, podobnie jasne kolory, podobnie kosztowne i wreszcie podobnie niedostępne u Nas http://www.paul-joe-beaute.com/en/cr...au_makeup.html zabiłabym za tę szminkę kotka, ale nigdy bym nie napoczęła i tylko trzymała w torebce i gładziła raz po raz jak incepcyjny totem cacuszko w załączniku ich nowe podkłady...
denq -
tu są kociary
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:01   #2294
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
denq -
tu są kociary
Oj, myślnika dziewczynie zabrakło, a Ty już z tasakiem

Wybaczcie, że nie pamiętam, kto zaczął szał na szmacenie się, ale padam usłużnie do nóżek - chyba po raz pierwszy w życiu nie mam suchych skórek na nosie Pokochałam swoją szmatę

Elianko, Tobie też należą się podziękowania za polecanie tutaj i na blogu podkładu Deborah U mnie, w przeciwieństwie do recenzentek z KWC, od razu po nałożeniu nie podkreśla wszystkiego, co możliwe, ale jest strasznie różowy. Chwila mija, czary-mary i kolor jest idealny
Może przy testowaniu w drogerii wydawał mi się różowy, bo nałożyłam go na lekko żółte nadgarstki
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:04   #2295
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Srebrnousta- cieszę się, że CI odpowiada myślałam, ze ja jestem jakaś dziwna.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:19   #2296
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Bladolice, jakiś czas temu w tym wątku (albo w jego poprzednim wydaniu) dziewczyny pokazywały swoje biadolice zbiory podkładów, szminek, pomadek itp. podkreślających jasną cerę....ciekawa mnie Wasze szminki i błystki :d
Pokażecie co macie ?

Apropo zmiany fryzur to ja się zastanawiam czy dalej brnąć w blond, czy wrócić do brązów
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:26   #2297
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi- mi się wydaje, że lepiej CI w ciemniejszych
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:28   #2298
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wybaczcie mi BŁAGAM, ale muszę wrócić do mikrofiby
Z racji, ze na watku dla bladolicych nie było mnie przez całe wakacje
I jestem daleko w tyle, a zawsze was podglądam...
ta mikrofiba : czy poza wagrami i wygladzeniem twarzy, da się nią pozbyć przebarwień?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:31   #2299
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
ta mikrofiba : czy poza wagrami i wygladzeniem twarzy, da się nią pozbyć przebarwień?
Nie sądzę.. to w końcu rewelacyjny, ale jednak zwykły peeling
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 10:43   #2300
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
swoją drogą skojarzyłaś mi tą Anną Sui - Paul & Joe, podobne, piękne buteleczki, podobnie jasne kolory, podobnie kosztowne i wreszcie podobnie niedostępne u Nas http://www.paul-joe-beaute.com/en/cr...au_makeup.html zabiłabym za tę szminkę kotka, ale nigdy bym nie napoczęła i tylko trzymała w torebce i gładziła raz po raz jak incepcyjny totem cacuszko w załączniku ich nowe podkłady...
A tak to możemy co najwyżej ślinę wytrzeć z klawiatury. W ogóle jak przeglądam zagraniczne kolorówki to mi tylko ciśnienie skacze

Ishikawa, moje zbiory szminek i błyszczyków są zerowe. Po prostu ich nie używam
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:48   #2301
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ishikawa, moje zbiory szminek i błyszczyków są zerowe. Po prostu ich nie używam

Szkoda, szkoda :d byłam ciekawa co tam masz za skarby


ide szukac jakies szmatki z mikrofibry w domu :P Nie daje mi ona spokoju
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:17   #2302
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Srebrnousta- cieszę się, że CI odpowiada myślałam, ze ja jestem jakaś dziwna.
Jak widać ja też jestem
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Bladolice, jakiś czas temu w tym wątku (albo w jego poprzednim wydaniu) dziewczyny pokazywały swoje biadolice zbiory podkładów, szminek, pomadek itp. podkreślających jasną cerę....ciekawa mnie Wasze szminki i błystki :d
Pokażecie co macie ?

Apropo zmiany fryzur to ja się zastanawiam czy dalej brnąć w blond, czy wrócić do brązów
Mam trochę błyszczyków, ale używam może... mhm... jednego? Mam pełne usta, więc nie potrzebuję podkreślania ich i wypełniania błystkami, a poza tym mam długie włosy, które zawsze lepią się do błyszczyków Szminki mam może ze dwie, namiętnie używałam jednej

Wg mnie lepiej Ci w brązach Wybacz, ale w blondzie wyglądasz dla mnie sztucznie.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:23   #2303
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja mam od cholery błyszczyków i używam dwóch- wiśniowego joanny na co dzień i czerwonego na wyjścia.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:26   #2304
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość

Mam trochę błyszczyków, ale używam może... mhm... jednego? Mam pełne usta, więc nie potrzebuję podkreślania ich i wypełniania błystkami, a poza tym mam długie włosy, które zawsze lepią się do błyszczyków Szminki mam może ze dwie, namiętnie używałam jednej

Wg mnie lepiej Ci w brązach Wybacz, ale w blondzie wyglądasz dla mnie sztucznie.
dzieki myślę ze jednak wrócę do brązów,ale z jakimiś refleksami i może z grzywka....no eh, zmiany w życiu zapowiadają zmiany we fryzurach hehe :P


czyli tylko ja z uporem maniaka kolekcjonuje i używam czerwonych, malinowych, ciemnorozwych mazideł ? :brzyda l:

Ps. Niech Was nie zwiodą kolory fioletowej i zielonej szminki - na ustach są malinowo różowe :P

Może ktoś inny pokaże co ma fajnego, czym można podkreślić jasna cere ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:44   #2305
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ps. Niech Was nie zwiodą kolory fioletowej i zielonej szminki - na ustach są malinowo różowe :P

Może ktoś inny pokaże co ma fajnego, czym można podkreślić jasna cere ?
Pomadka utleniająca Celii?

I skoro tak chciałaś, to proszę Jeśli znajdę coś więcej, to postaram się wrzucić.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:45   #2306
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Pomadka utleniająca Celii?

I skoro tak chciałaś, to proszę Jeśli znajdę coś więcej, to postaram się wrzucić.

SI Seniora :d u mnie jest drogeria gdzie maja wszystkie odcienie tego cudaka
2 granatowe szminy to Miss Sporty ? Mam jedna, różowa Love Me, jest ok
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-12 o 11:46
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:00   #2307
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No to się przyznam, że ja napisałam na wątku o mikrofibrze Jednak pokłony należą się Cathy, bo pomysł został zaczerpnięty z jej bloga.

Och dziewczyny jak dobrze wrócić i mieć tyle do czytania.
Niestety po cudownym obozie integracyjnym nastąpił kataklizm na mojej twarzy. No cóż sama sobie jestem winna (przez 5 nocy przespałam może z 20 h i te ilości alkoholu). Teraz czas na kampanię wrześniową: piękna buzia
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:48   #2308
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
SI Seniora :d u mnie jest drogeria gdzie maja wszystkie odcienie tego cudaka
2 granatowe szminy to Miss Sporty ? Mam jedna, różowa Love Me, jest ok
Ja też chcę!

Tak, MS odcienie Lolita (jaśniejszy) i Kiss me

Valie, to przez Was pokochałam szmatę Teraz aż żal będzie wycierać mikrofibrą kurz
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 13:33   #2309
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

aaa, właśnie, interpunkcja... przepraszam, późno było XD ale na studiach mnie zreformują i naprostują oczywiście, kotka to było uściślenie, jaką szminkę... czyżbyście ostatnio oglądały american psycho? bo mi się 'feed me a stray cat' z bankomatu skojarzyło...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 14:00   #2310
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Co do jasnej cery... po latach poszukiwań znalazłam podkład idealny.
Revlon colorstay.
Ivory, 100. Jest jaśniutki, dla mnie po prostu IDEALNY... Zachwycam się. Do tego transparentny puder manhattan
http://img.bazarek.pl/140349/10902/1...e1a976a6cc.jpg

i wio )
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.