Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 20:43   #1801
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja chodzę do kościoła nie dla księży lecz dla Boga, a na wszystkie mankamenty księży patrzę z przymrużeniem oka. w końcu to też ludzie. w sumie tak jak nie wszyscy lekarze mają powołanie, tak i niektórzy ludzie wybierają drogę kapłańską/zakonną z innych pobudek niż wiara i daleko im od prawdziwego powołania
A ja od dłuższego czasu nie szukam Boga w kościele, uważam że nie muszę. Moge go znaleźć w wielu bardziej przyjaznych miejscach i czynach. Ale to wynik moich doświadczeń po prostu. Mamnadzieję, że nikogo nie uraziłam.

Użyłam w końcu macerat brzozowy (Vea ) na zmasakrowaną podkładem mineralnym alverde twarz i pokładam w nim wielkie nadzieję mam nadzieję, że pomoże mi w regeneracji paszczy
A własnie - podkład mineralny alverde ( w płynie) narobił mi sporych szkód przez 3 dni. Zapowiadał sie cudnie (miałam próbkę)!!! Użyłam raz - wow po paru dniach znowu uzyłam - znowu
Użyłam drugi dzień z rzędu, nie powiązałam faktów. Kupiłam podkład. Użyłam 3 dzień z rzędu i powiązałam fakty....... Wysusz totalny, szorstka skóra i wielkie pory! Szkoda, że zdążyłam kupić podkład

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:04
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:09   #1802
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Jakie stężenie olejku herbacianego robisz ?
A wylewam parę kropel na wacik i tak przecieram skórę. Ale trzeba bardzo uważać, żeby nie przesuszyć skóry. Robie to baaaaaaaaardzo rzadko i tylko w takich ekstremalnych sytuacjach. Olejku herbacianego nie można stosować na całą twarz, najlepiej nanosić go punktowo i nie za wiele razy w jednym miejscu, wtedy buzia nie narzeka
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:21   #1803
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja olejek herbaciany dodaję do oleju bazowego, ewentualnie kilka kropelek daję an wacik z hydrolatem chociaż rzeczywiście trzeba uważać, bo można podraznic skore

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:23
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:45   #1804
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu używam kremu do rąk Alterry (granat i aloes chyba, nie wiem czy jeszcze jakiś inny jest). Dość ładnie się wchłania, na początku delikatnie go czuć na dłoniach, zostawia lekki film. Ale jak już się wchłonie, to ręce są naprawdę jak aksamit nawet tata mnie pochwalił, że mam wyjątkowo zadbane dłonie. Mały minus- efekt nie jest długotrwały (chociaż też nie używam go regularnie). No i na plus cena.
moze wyprobuje... chociaz od dzisiaj jestem zachwycona kremem do rak annemarie börlind wzielam go malutko rano, jechalam w zimnym na poczatku samochodzie, na zimnej kierownicy rece... normalnie to takie szaro-biale rece mi sie robia potem. a tu nic - i co najlepsze, to ten efekt byl wlasnie dluuuugotrwaly jak mi nie spieprzy skory dloni po 3 dniach (Anula, Aniu - uklon w wasza strone ), to bede go kupowac dalej. aha! krem ladnie pachnie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:10   #1805
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu używam kremu do rąk Alterry (granat i aloes chyba, nie wiem czy jeszcze jakiś inny jest). Dość ładnie się wchłania, na początku delikatnie go czuć na dłoniach, zostawia lekki film. Ale jak już się wchłonie, to ręce są naprawdę jak aksamit nawet tata mnie pochwalił, że mam wyjątkowo zadbane dłonie. Mały minus- efekt nie jest długotrwały (chociaż też nie używam go regularnie). No i na plus cena.
ja ten krem mam od kiedy się ukazał i jeszcze go nie zmęczyłam (wtedy jeszcze Kredka na wątku się udzielała i miałam jej powiedzieć jak się będzie dalej spisywał kremik, no właśnie gdzie jest Kredka?). ogólnie mnie strasznie drażni zapach, choć lubię ten efekt śliskich, gładkich dłoni (to pewnie dzięki woskowi pszczelemu). podobny efekt daje alverde rumiankowy, którego zapach bardziej mi podchodzi. Ale i tak najbardziej uwielbiam AA sensitive nature spa który jest bardziej nawilżający niż ochronny, pachnie przecudnie słodko, a do tego jest dość wydajny
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:38   #1806
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja też witam wszystkich w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego
Czy wam też uciekł gdzieś 1 stycznia, bo ja nie zdążyłam się wygrzebać z łóżka a już trzeba było iść znowu spać?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Zaczęłam używac mydełko przywrotnik urody znaczy raz użyłam na razie. Fajnie sie pieni ładnie pachnie. Za parę dni dam znac jak sie spisuje.
A czym pachnie ?
Ja już dzisiaj z tęsknoty przeglądałam ofertę lawendowej farmy ...

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

ja chodzę do kościoła nie dla księży lecz dla Boga, a na wszystkie mankamenty księży patrzę z przymrużeniem oka. w końcu to też ludzie. w sumie tak jak nie wszyscy lekarze mają powołanie, tak i niektórzy ludzie wybierają drogę kapłańską/zakonną z innych pobudek niż wiara i daleko im od prawdziwego powołania
szkoda tylko,że niektórzy mają tak poważne mankamenty,że powinni się leczyć lub siedzieć w więzieniu
(również nie chciałabym nikogo urazić, ale im dłużej żyję na tym świecie tym bardziej jestem przekonana że kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem ani miłością jest tylko perfidnym narzędziem do zarabiania i
manipulowania)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, dlatego się na nie zdecydowałam jeszcze raz dziękuję za polecenie

Od jakiegoś czasu używam kremu do rąk Alterry (granat i aloes chyba, nie wiem czy jeszcze jakiś inny jest). Dość ładnie się wchłania, na początku delikatnie go czuć na dłoniach, zostawia lekki film. Ale jak już się wchłonie, to ręce są naprawdę jak aksamit nawet tata mnie pochwalił, że mam wyjątkowo zadbane dłonie. Mały minus- efekt nie jest długotrwały (chociaż też nie używam go regularnie). No i na plus cena.
oj to muszę spróbować, bo krem do rąk to mój niezbędnik kosmetyczny a ideału jeszcze nie znalazłam
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:58   #1807
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość


szkoda tylko,że niektórzy mają tak poważne mankamenty,że powinni się leczyć lub siedzieć w więzieniu
(również nie chciałabym nikogo urazić, ale im dłużej żyję na tym świecie tym bardziej jestem przekonana że kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem ani miłością jest tylko perfidnym narzędziem do zarabiania i
manipulowania)


oj to muszę spróbować, bo krem do rąk to mój niezbędnik kosmetyczny a ideału jeszcze nie znalazłam
e tam, nie ma co generalizować i wyolbrzymiać. Ja spotkałam fantastycznych duchownych w swoim krótkim życiu, kilku nie lubie bo nie lubie, ale nie spotkałam się nigdy z czymś mega rażącym. Kościół tworzą ludzie, są lepsze i gorsze wspólnoty, ale zawsze to one tworzą Kościół. Jeśli ktoś się w danym miejscu nie odnajduje to powinien szukać dalej, a przede wszystkim szukać Boga. Najlepiej zacząć od Biblii.
Ale już koniec, to ja zaczęłam ten temat i przepraszam, bo to nie jest dobry wątek i miejsce na takie rozkminy


Co do kremu, to jeśli używasz też kosmetyków drogeryjnych, nienaturalnych to polecam Kamil Intensiv(e). A jeśli tylko naturalnych to masło shea, albo mieszankę shea, kakaowe, kokosowe. Rączki będą wdzięczne
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 06:44   #1808
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
szkoda tylko,że niektórzy mają tak poważne mankamenty,że powinni się leczyć lub siedzieć w więzieniu
(również nie chciałabym nikogo urazić, ale im dłużej żyję na tym świecie tym bardziej jestem przekonana że kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem ani miłością jest tylko perfidnym narzędziem do zarabiania i
manipulowania)
muszę odpisać, ostatni raz :p

Leczyć to się powinna moja pani przedszkolanka, bo przez nią mam trwały uraz psychiczny po tym jak mną popchnęła, albo na nas krzyczała, albo jak nawrzeszczała na moją koleżankę bo jej bocian miał za dużo czarnego ogonka. Zamykać to powinni tych ojców, którzy wobec dzieci stosują przemoc, zarówno fizyczną jak i psychiczną. A Ci ojcowie którzy piją i nie potrafią stworzyć dzieciom ciepłego i bezpiecznego domu, powinni być wysyłani na przymusowe leczenie. A lekarze, którzy biorą w łapę powinni… No właśnie dlaczego my ludzie oceniamy jakąś grupę społeczną, ludzi pełniących daną funkcję przez pryzmat garstki ludzi, którzy ze swej funkcji nie potrafią się należycie wywiązać? Dlaczego media kształtują naszą opinię, pokazując pojedyncze negatywne przypadki, pomijając tym samym setki tych pozytywnych – dobrych ojców, uczciwych lekarzy. To mnie cholera w dzisiejszych czasach najbardziej bulwersuje… bo ludzie nie są z natury źli. źli są bo to zło jest nam wmawiane.
A Wy jeśli traficie na 2-3 buble wśród naturalnych kosmetyków, zrażacie się całkowicie do naturalnej pielęgnacji ? - tym samym wracam do tematu kosmetyków
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 08:00   #1809
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Jakie stężenie olejku herbacianego robisz ?
Grażka, ja "na oko" czyli na wacik z hydrolatem kilka kropelek daję i przemywam twarz. Ewentualnie na patyczek kosmetyczny dwie krople i punktowo pacam po wypryskach - ta opcja o wiele lepsza, bo wysuszanie miejscowe, a działam skoncentrowanym, czyli silniejszym odkażaczem.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam w końcu macerat brzozowy (Vea ) na zmasakrowaną podkładem mineralnym alverde twarz i pokładam w nim wielkie nadzieję mam nadzieję, że pomoże mi w regeneracji paszczy
Niech Ci służy
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 08:11   #1810
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
muszę odpisać, ostatni raz :p

Leczyć to się powinna moja pani przedszkolanka, bo przez nią mam trwały uraz psychiczny po tym jak mną popchnęła, albo na nas krzyczała, albo jak nawrzeszczała na moją koleżankę bo jej bocian miał za dużo czarnego ogonka. Zamykać to powinni tych ojców, którzy wobec dzieci stosują przemoc, zarówno fizyczną jak i psychiczną. A Ci ojcowie którzy piją i nie potrafią stworzyć dzieciom ciepłego i bezpiecznego domu, powinni być wysyłani na przymusowe leczenie. A lekarze, którzy biorą w łapę powinni… No właśnie dlaczego my ludzie oceniamy jakąś grupę społeczną, ludzi pełniących daną funkcję przez pryzmat garstki ludzi, którzy ze swej funkcji nie potrafią się należycie wywiązać? Dlaczego media kształtują naszą opinię, pokazując pojedyncze negatywne przypadki, pomijając tym samym setki tych pozytywnych – dobrych ojców, uczciwych lekarzy. To mnie cholera w dzisiejszych czasach najbardziej bulwersuje… bo ludzie nie są z natury źli. źli są bo to zło jest nam wmawiane.
A Wy jeśli traficie na 2-3 buble wśród naturalnych kosmetyków, zrażacie się całkowicie do naturalnej pielęgnacji ? - tym samym wracam do tematu kosmetyków
Gdybym miała się tak łatwo zrażać, już dawno bym odpadła
Większość kosmetyków naturalnych mi średnio pasuje, przynajmniej na początku - tylko silna wola trwania przy tym, co teoretycznie lepsze - nie pozwala mi się zniechęcić
A jeśli chodzi o ludzi - cóż, myślę, że nie ma się co spodziewać, że odsetek psycholi - że tak to ujmę skrótowo będzie inny w środowisku lekarzy i księży niż dajmy na to - kierowców autobusów
Chociaż ogólnie szkoda, że tak nie jest. Ludzkość więcej wymaga od niektórych profesji... zresztą całkiem słusznie - ale realnie patrząc Ludzie są różni, po prostu Aga może wrzuć namiary na panią przedszkolankę Już sobie wyobrażam, że jakieś babsko miało by moim aniołkiem pomiatać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 09:06   #1811
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Użyłam w końcu macerat brzozowy (Vea ) na zmasakrowaną podkładem mineralnym alverde twarz i pokładam w nim wielkie nadzieję mam nadzieję, że pomoże mi w regeneracji paszczy
A własnie - podkład mineralny alverde ( w płynie) narobił mi sporych szkód przez 3 dni. Zapowiadał sie cudnie (miałam próbkę)!!! Użyłam raz - wow po paru dniach znowu uzyłam - znowu
Użyłam drugi dzień z rzędu, nie powiązałam faktów. Kupiłam podkład. Użyłam 3 dzień z rzędu i powiązałam fakty....... Wysusz totalny, szorstka skóra i wielkie pory! Szkoda, że zdążyłam kupić podkład
Co Ty nie powiesz

Ja też dzisiaj już alverde odstawiłam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 09:59   #1812
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
A Wy jeśli traficie na 2-3 buble wśród naturalnych kosmetyków, zrażacie się całkowicie do naturalnej pielęgnacji ? - tym samym wracam do tematu kosmetyków
No co Ty Chociaż kilka razy zdradziłam naturalne kosmetyki, ale to np szampony, kremy do rąk, płyny do kąpieli, lakiery do włosów. W domu rodzinnym mam same chemiczne (w sensie nienaturalne) rzeczy. Nie wożę ze sobą po 200km szamponu i żelu pod prysznic. Wszystko co nakładam na ryjka musi być naturalne, co do reszty ciała nie mam takiego bzika. Czasem też trzeba przeczekać, aż nasza skóa przyzwyczai się do danego kosmetyku. Ja tak miałam z kremem Mineral Flowers, na początku zachwyt, potem poszedł w odstawkę, a dziś nie wyobrażam sobie bez niego życia.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Już sobie wyobrażam, że jakieś babsko miało by moim aniołkiem pomiatać
Mam nadzieję, że moje pokolenie przedszkolanek będzie lepsze. Ja będę na pewno Wyżywać się będę na mężu a nie na dzieciach.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 10:11   #1813
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moze wyprobuje... chociaz od dzisiaj jestem zachwycona kremem do rak annemarie börlind wzielam go malutko rano, jechalam w zimnym na poczatku samochodzie, na zimnej kierownicy rece... normalnie to takie szaro-biale rece mi sie robia potem. a tu nic - i co najlepsze, to ten efekt byl wlasnie dluuuugotrwaly jak mi nie spieprzy skory dloni po 3 dniach (Anula, Aniu - uklon w wasza strone ), to bede go kupowac dalej. aha! krem ladnie pachnie
strasznie lubie krem amb
a powiem Ci, że kupiłam krem do rak suhady z granatem i tez strasznie mi pasuje!! Mam go w łazience na umywalce i z każdym dniem jakos lepiej mi sie wchłania i juz nie ma mowy o warstwewce, którą zostawiał na początku. Łapki mam fajne po nim.
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja też witam wszystkich w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego
Czy wam też uciekł gdzieś 1 stycznia, bo ja nie zdążyłam się wygrzebać z łóżka a już trzeba było iść znowu spać?



A czym pachnie ?
Ja już dzisiaj z tęsknoty przeglądałam ofertę lawendowej farmy ...


szkoda tylko,że niektórzy mają tak poważne mankamenty,że powinni się leczyć lub siedzieć w więzieniu
(również nie chciałabym nikogo urazić, ale im dłużej żyję na tym świecie tym bardziej jestem przekonana że kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem ani miłością jest tylko perfidnym narzędziem do zarabiania i manipulowania)


oj to muszę spróbować, bo krem do rąk to mój niezbędnik kosmetyczny a ideału jeszcze nie znalazłam
przywrotnik urody ma mieszany zapach, ale to przyjemna mieszanka - z tego co widze na stronie lawenda, olejek lemonograsowy i szałwia. Zapach nie jest mocny bardzo i naprawdę fajny, taki łąkowo-zielskowy
Spróbuj sobie krem suhady - tani a mi wyjątkowo służy. Oczywiście amb tez super - świetnie sie wchłania i faktycznie ładnie pachnie.

My wrócilismy z imprezy ok. 4 a ja o 9.09 juz byłam na nogach - włączył mi sie chodzony i nie mogłam uleżeć
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 10:30   #1814
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Meow ma darmową przesyłkę i 20%. Nie mogłam sie powstrzymać i zamowilam podklad i kilka próbek
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 10:40   #1815
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Co Ty nie powiesz

Ja też dzisiaj już alverde odstawiłam

normalnie pierwszy raz nie czekam z niecierpliwością na przesyłke i napewno nie rzuce sie od razu na testowanie nowego zakupu
Napewno wiesz o czym mówie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Meow ma darmową przesyłkę i 20%. Nie mogłam sie powstrzymać i zamowilam podklad i kilka próbek
Prawidłowo!!!
Powstrzymywanie sie jest niezdrowe
Lubie meow mam podkładzik
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 10:43   #1816
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A w ogóle to wczoraj skończył mi się olejek myjący, wiec ukręciłam sobie nowy
Tym razem na olejach: złotym jojoba i z orzechów włoskich z dodatkiem olejków: z drzewka herbacianego i mielisowego (dla zapachu).
Poużywam, to zamelduję, jak się sprawuje
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 11:19   #1817
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

grazkako
Dziękuje Wam wszystkim że pomagacie mi optymistycznie myśleć.

Pierwszy raz nasmarowałam się pigwowym kremem i na razie sama nie wiem co myśleć bo mam kilka białych krostek na ryjku. Oby to był zbieg okoliczności....
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 11:38   #1818
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wiecie, że w internetowej drogerii Douglas można kupić kosmetyki AMB i Dr. Hauschka? Nie wiem, czy te marki pojawią się w sklepach stacjonarnych, ale i tak Douglas najwyraźniej idzie w dobrym kierunku.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 11:40   #1819
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
grazkako.

Pierwszy raz nasmarowałam się pigwowym kremem i na razie sama nie wiem co myśleć bo mam kilka białych krostek na ryjku. Oby to był zbieg okoliczności....
Oby, oby. Moja skóra jest bardzo podatna na zapychanie i kremik z pigwą dobrze służył. Używałam go jednak na przemian z olejkiem. Troszkę mógł być bardziej tłustawy. Dlatego też zastanawiam się nad Lekkim kremem z róży, choć ten może być już zbyt konkretny.

Najgorszy jest dla mnie jednak zakup kremu z filtrem. Kończę właśnie mojego Hipp'a i od dłuższego czasu (jakiś 2miesiecy) szukam naturalnego kremu z filtrem. Jest ich na pozór dużo, ale wczytując się w recenzje zostaje garstka, w moim przypadku chyba nie zostaje mi nic innego jak sięgnąć po Clinique Denerwują mnie te filtry okropnie i szczerze już ich nienawidzę, ale używam Triacneal'u i wiem, ze muszę używać

A z miłych wiadomości w sklepie Matique pojawiło się całkiem sporo nowości, szczególnie Lavery. Czytałam, że używacie, więc kuszę


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wiecie, że w internetowej drogerii Douglas można kupić kosmetyki AMB i Dr. Hauschka? Nie wiem, czy te marki pojawią się w sklepach stacjonarnych, ale i tak Douglas najwyraźniej idzie w dobrym kierunku.
Wiemy Dr.Hauschka jest nawet w przyjaznej cenie. Wczoraj mój mąż przelał mi nawet, żebym sobie coś z Douglas'a zamówiła (nawiasem mówiąc, mam nadzieję że nic nie zbroił, bo normalne to nie jest ) Niestety stacjonarnie nie widziałam tych kosmetyków.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-03 o 11:44
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 11:43   #1820
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wiecie, że w internetowej drogerii Douglas można kupić kosmetyki AMB i Dr. Hauschka? Nie wiem, czy te marki pojawią się w sklepach stacjonarnych, ale i tak Douglas najwyraźniej idzie w dobrym kierunku.
ja nawet nie wiedziałam, że douglas ma internetowa drogerię....
I coś czuję, ze ta niewiedza była dla mnie zbawienna....
Ale fajnie byłoby cos stacjonarnie kupic, obmacać, powachać

Kakulinka
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 11:49   #1821
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Margoltka, ja poległam i kupiłam filtr chemiczny, znalazłam jakiś na KWC (Ducray chyba). następnym razem zamówię chyba Albę z iHerb. Kończę na razie Biodermę, a musiałam mieć cos na 'już', bo tez się kuruję Triacnealem.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 11:57   #1822
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Margoltka, ja poległam i kupiłam filtr chemiczny, znalazłam jakiś na KWC (Ducray chyba). następnym razem zamówię chyba Albę z iHerb. Kończę na razie Biodermę, a musiałam mieć cos na 'już', bo tez się kuruję Triacnealem.
Jakaś masakra z tymi filtrami. Albo trudno dostępne, albo w kosmicznej cenie, albo bielą, zapychają... Mój Hipp tragiczny nie jest, ale mam wrażenie, że zapycha. Jest dość treściwy i czuję go na twarzy cały dzień, czego nie lubię. Przyznaję się bez bicia, że nie używam go regularnie.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:03   #1823
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ta Bioderma wchlania się dość szybko, na dodatek do matu (z tym, ze to jest SPF30). No i od kiedy uzywam Tri, nakładam ją codziennie. Naczytalam sie na forum Basi Kwiatkowskiej o przebarwieniach itd
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:36   #1824
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

normalnie pierwszy raz nie czekam z niecierpliwością na przesyłke i napewno nie rzuce sie od razu na testowanie nowego zakupu
Napewno wiesz o czym mówie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


Prawidłowo!!!
Powstrzymywanie sie jest niezdrowe
Lubie meow mam podkładzik

Ja też jakoś nie czekam na tą przesyłkę
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
grazkako
Dziękuje Wam wszystkim że pomagacie mi optymistycznie myśleć.

Pierwszy raz nasmarowałam się pigwowym kremem i na razie sama nie wiem co myśleć bo mam kilka białych krostek na ryjku. Oby to był zbieg okoliczności....
Oby nie...mi tam on krzywdy nie zrobił.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Wiecie, że w internetowej drogerii Douglas można kupić kosmetyki AMB i Dr. Hauschka? Nie wiem, czy te marki pojawią się w sklepach stacjonarnych, ale i tak Douglas najwyraźniej idzie w dobrym kierunku.
Nie wiedziałam o AMB w Douglasie.Fajnie
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jakaś masakra z tymi filtrami. Albo trudno dostępne, albo w kosmicznej cenie, albo bielą, zapychają... Mój Hipp tragiczny nie jest, ale mam wrażenie, że zapycha. Jest dość treściwy i czuję go na twarzy cały dzień, czego nie lubię. Przyznaję się bez bicia, że nie używam go regularnie.
Ja już nie szukam.Mam dosyć.I od dłuższego czasu już ich nie używam.

Dziewczyny(Anula) moja siostra jest po testach bourjois detox płynny podkład i jest zachwyconaMówi,że trądzik ma zakryty-a to już cud nad cudami.Łatwo się nakłada i jest bardzo z niego zadowolona.
Bardzo się cieszę,że jej pasuję.
Jutro lecę po swoją buteleczkę podkładu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:40   #1825
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Co do kremu, to jeśli używasz też kosmetyków drogeryjnych, nienaturalnych to polecam Kamil Intensiv(e). A jeśli tylko naturalnych to masło shea, albo mieszankę shea, kakaowe, kokosowe. Rączki będą wdzięczne
mam mieszankę kokos, kakao i olej ze słodkich migdałów. jest super ale to taki tłuścioch na noc a ja pracy muszę często myć ręce i kremik jest obowiązkowy

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
A Wy jeśli traficie na 2-3 buble wśród naturalnych kosmetyków, zrażacie się całkowicie do naturalnej pielęgnacji ? - tym samym wracam do tematu kosmetyków
nie ale niektórzy nie kupują produktów jakiejś firmy bo uważają np. że postępuje nieetycznie i nawet gdyby ta firma wypuściła jedną serię spełniającą ich wymagania to nie chcą wspierać całego koncernu,z którego ideologią się nie zgadzają

albo niektórzy uważają że kosmetyk jest naturalny jak zawiera kilka składników naturalnych a my w tym wątku uznajemy, że kosmetyk jest naturalny jak tej naturalności jest w nim o wiele więcej...
To zależy kto na co potrafi przymknąć oko

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
strasznie lubie krem amb
a powiem Ci, że kupiłam krem do rak suhady z granatem i tez strasznie mi pasuje!! Mam go w łazience na umywalce i z każdym dniem jakos lepiej mi sie wchłania i juz nie ma mowy o warstwewce, którą zostawiał na początku. Łapki mam fajne po nim.

przywrotnik urody ma mieszany zapach, ale to przyjemna mieszanka - z tego co widze na stronie lawenda, olejek lemonograsowy i szałwia. Zapach nie jest mocny bardzo i naprawdę fajny, taki łąkowo-zielskowy
Spróbuj sobie krem suhady - tani a mi wyjątkowo służy. Oczywiście amb tez super - świetnie sie wchłania i faktycznie ładnie pachnie.

My wrócilismy z imprezy ok. 4 a ja o 9.09 juz byłam na nogach - włączył mi sie chodzony i nie mogłam uleżeć
ja nie znam takiego stanu ducha, że nie można uleżeć... bardziej, że nie można ustać

suhada to są kosmetyki dostępne w Lidlu ? muszę w końcu tam wybrać
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:46   #1826
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Dziewczyny(Anula) moja siostra jest po testach bourjois detox płynny podkład i jest zachwyconaMówi,że trądzik ma zakryty-a to już cud nad cudami.Łatwo się nakłada i jest bardzo z niego zadowolona.
Bardzo się cieszę,że jej pasuję.
Jutro lecę po swoją buteleczkę podkładu
W Rossmann'ie, o ile dobrze pamietam, jest teraz promocja tego podkładu i korektora. Raczej nie są to raczej kosmetyki naturalne, ale minerałki już mnie nudzą, a naturalne podkłady są jakie są i kupiłam kiedyś podkład Bourjois Haelthy Mix, bardzo sobie go chwalę. Dla swojej obrony muszę zaznaczyć, że ostatnio niezwykle rzadko nakładam podkład, zazwyczaj tylko puder i brązer dr.Hauschka, ale taka mała zdrada chyba nie jest aż taka zła
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:48   #1827
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
W Rossmann'ie, o ile dobrze pamietam, jest teraz promocja tego podkładu i korektora. Raczej nie są to raczej kosmetyki naturalne, ale minerałki już mnie nudzą, a naturalne podkłady są jakie są i kupiłam kiedyś podkład Bourjois Haelthy Mix, bardzo sobie go chwalę. Dla swojej obrony muszę zaznaczyć, że ostatnio niezwykle rzadko nakładam podkład, zazwyczaj tylko puder i brązer dr.Hauschka, ale taka mała zdrada chyba nie jest aż taka zła
Wiemy,wiemy o promocji
Bio detox ma ecocert

A jak z kryciem radzi sobie?z ciekawości pytam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:50   #1828
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
W Rossmann'ie, o ile dobrze pamietam, jest teraz promocja tego podkładu i korektora. Raczej nie są to raczej kosmetyki naturalne, ale minerałki już mnie nudzą, a naturalne podkłady są jakie są i kupiłam kiedyś podkład Bourjois Haelthy Mix, bardzo sobie go chwalę. Dla swojej obrony muszę zaznaczyć, że ostatnio niezwykle rzadko nakładam podkład, zazwyczaj tylko puder i brązer dr.Hauschka, ale taka mała zdrada chyba nie jest aż taka zła
Podkład i korektor Bio detox mają ecocert 98,8 % składników pochodzenia naturalnego, w tym 21,9 % pochodzi z upraw ekologicznych
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:54   #1829
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Podkład i korektor Bio detox mają ecocert 98,8 % składników pochodzenia naturalnego, w tym 21,9 % pochodzi z upraw ekologicznych
O nie i po co to napisałyście, teraz jestem skuszona, a mój portfel stracony

Anakazar powiem szczerze, że od dawna nie miałam tak dobrego podkładu. Kryje jednak delikatnie tzn z większością przebarwień, mniejszych niespodzianek sobie radzi.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 12:57   #1830
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
O nie i po co to napisałyście, teraz jestem skuszona, a mój portfel stracony

Anakazar powiem szczerze, że od dawna nie miałam tak dobrego podkładu. Kryje jednak delikatnie tzn z większością przebarwień, mniejszych niespodzianek sobie radzi.
Urok wizażu

Kurcze Ty też kusisz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.