Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 19:31   #421
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mam pytanie, czy któraś z was widziała jakieś produkty przecenione Catrice u siebie w Naturze? Czy przecenione powinny być produkty wycofywane? Pytam, bo u mnie przeceny jakiekolwiek są tylko w gazetce w szafie ze świecą szukać.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:08   #422
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To jak Ci się zachce,to daj znać-wtedy będzie toast
Właśnie popijam herbatkę z nalewką, czziiiiirrrsssss Siostry.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:17   #423
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Właśnie popijam herbatkę z nalewką, czziiiiirrrsssss Siostry.
Cziiiirrrrssss,Sis
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:23   #424
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No właśnie...Ja też żałuję,że nie można się spotkać i porozmawiać tak "na żywca" ale trzeba się cieszyć z tego co mamy
Mój różoholizm mija i zmienia się w ...pomadkoholizm Ja chyba już zawsze będę uzależniona
Tak właśnie
No to nieźle zaczyna być
Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Oo, to jakbyś kupiła czekam na recenzję ;> Wiadomo kiedy w ogóle te nowości się pojawią?
Przypomina, choć mogliby dać więcej różu. Pomarańcz jest dużo bardziej napigmentowany we Floraliście i może dominować. Ten róż ma coś w sobie, bo mimo że jestem chłodnym typem i dobrze mi w zimnych różach w tym wyglądam naprawdę dobrze Choć po wielu miesiącach używania już mi się nudzi
Jak zwykle nie wiadomo kiedy zawsze chyba były jakoś na wiosnę...
Masz Floralistę? fajnie. Jak będę miała to powiem co i jak, ale do tego długa droga
Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak oceniacie puder fixujący z Las Vegas? Dziś stałam przed pełniutkim standem i zawzięcie kusił mnie właśnie on (głównie ze względu na wytłoczony wzór), ale wydawał mi się przeokrutnie jasny
Ja już bardzo rekomendowała puder z pańcią i rekomenduję jeszcze raz - kieszonkowy Photoshop
tylko uwaga - parę przypadków zapchania było, bo niestety - silikon
Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z was widziała jakieś produkty przecenione Catrice u siebie w Naturze? Czy przecenione powinny być produkty wycofywane? Pytam, bo u mnie przeceny jakiekolwiek są tylko w gazetce w szafie ze świecą szukać.
Ja nawet nie wiem Nie zauważyłam przecen... to raczej ściema zawsze była z tymi przecenami wycofywanych produktów z E. i C.

Ej a ja otwieram pomarańczowego Redsa
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-01-07 o 20:32
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:10   #425
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Jeszcze wczoraj myślałam, że wygrałam swoją walkę z zakupoholizmem i będę potrafiła odpuścić sobie limitkę HW, a dziś znowu wszystkie cienie krzyczą do mnie: "weź mnie, mnie weź!" i jeszcze róż dodatkowo zaczął kusić
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:28   #426
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja uwolniłam się od różu - nie ma jakichś super recenzji ale wszystkie 3 cienie w musie niezmiennie chcę

Jeszcze chciałam powiedzieć, że oba lakiery In The Bronx oraz Mona Lisa są po prostu zjawiskowe.
Nudziaki z E z Crystalliced i złoty z BB się chowają.
gdyby nie to, że tyle tego mam dokupiłabym zapas. Bierzcie, póki możecie
Dzięki Kochane za polecenie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 00:07   #427
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja uwolniłam się od różu - nie ma jakichś super recenzji ale wszystkie 3 cienie w musie niezmiennie chcę

Jeszcze chciałam powiedzieć, że oba lakiery In The Bronx oraz Mona Lisa są po prostu zjawiskowe.
Nudziaki z E z Crystalliced i złoty z BB się chowają.
gdyby nie to, że tyle tego mam dokupiłabym zapas. Bierzcie, póki możecie
Dzięki Kochane za polecenie

Mona Lisa + fioletowy pękacz = super efekt. Wszyscy pytają, gdzie miałam robione tak piękne paznokcie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 09:14   #428
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Skusiłam się na kameleona wczoraj ale dzielnie walczyłam kilka miesięcy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 09:53   #429
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Skusiłam się na kameleona wczoraj ale dzielnie walczyłam kilka miesięcy
Ja już mam, ale się czaję na My First Coperware Party.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:33   #430
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dzień dobry dziewczynki
Rzadko udzielam się na forum ale regularnie Was czytam (choć swoją drogą nie wiem czy to jest najlepszy pomysł bo każde wejście na forum kończy się chęcią zakupu stu tysięcy nowych kosmetyków )

Obecnie zastanawiam się który liner sobie sprezentować : ze stałej oferty żelowy khaki czy może ten z limitki VL (o ile jeszcze go dostanę ). Zależy mi na naturalny efekcie, liner chciałabym stosować do codziennego makijażu. Byłam już niemal zdecydowana na ten żelowy (tym bardziej, że linera w takiej formie jeszcze nigdy nie miałam) ale jak zobaczyłam ten z VL zostałam ugodzona strzałą Amora Obawiam się tylko czy efekt nie jest zbyt "świecący i imprezowy" bo jednak preferuję makijaż klasyczny Doradźcie proszę, który wziąć (tylko błagam nie mówcie, że oba)

Z góry Wam dziękuję
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:35   #431
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Eh ja też mam ochotę na pare rzeczy z catrice, czają się na kameleona, ale ostatnio kupiłam paletkę z Velcome to Las Vegas i te cienie są tak beznadziejnej jakości że boje się że z kameleonem bedzie to samo
Tak samo jak kusi mnie pomadla frozen rose (mam be natural i o ile w kolorze jestem zakochana to trwałość nie najlepsza niestety ) i cień w kremie. Tylko środków na zakupy brak
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 10:40   #432
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wychodzi na to, że jestem jedyną osobą której Mona Lisa nie przypadła do gustu Najlepiej wygląda u mnie jedna warstwa, która daje efekt "zdrowego paznokcia" ale lakier zostawia wtedy strasznie smugi. A przy 2 lub 3 warstwie gdy wreszcie udaje mi się je jakoś zamalować, lakier wygląda strasznie sztucznie, nienaturalnie i podkreśla tylko moje czerwone dłonie
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:13   #433
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Eh ja też mam ochotę na pare rzeczy z catrice, czają się na kameleona, ale ostatnio kupiłam paletkę z Velcome to Las Vegas i te cienie są tak beznadziejnej jakości że boje się że z kameleonem bedzie to samo
Tak samo jak kusi mnie pomadla frozen rose (mam be natural i o ile w kolorze jestem zakochana to trwałość nie najlepsza niestety ) i cień w kremie. Tylko środków na zakupy brak
Słyszałam, że paletka VtLV jest bardzo słaba, ja także trochę zawiodłam się na paletce z innej limitki: (Berlin) Big City Life, mimo to kupiłam kameleona i jest on jednym z moich najlepszych cieni
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:19   #434
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Eh ja też mam ochotę na pare rzeczy z catrice, czają się na kameleona, ale ostatnio kupiłam paletkę z Velcome to Las Vegas i te cienie są tak beznadziejnej jakości że boje się że z kameleonem bedzie to samo
Tak samo jak kusi mnie pomadla frozen rose (mam be natural i o ile w kolorze jestem zakochana to trwałość nie najlepsza niestety ) i cień w kremie. Tylko środków na zakupy brak
Nie ma co porównywać bo jedynki są świetne
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:19   #435
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Eh ja też mam ochotę na pare rzeczy z catrice, czają się na kameleona, ale ostatnio kupiłam paletkę z Velcome to Las Vegas i te cienie są tak beznadziejnej jakości że boje się że z kameleonem bedzie to samo
Tak samo jak kusi mnie pomadla frozen rose (mam be natural i o ile w kolorze jestem zakochana to trwałość nie najlepsza niestety ) i cień w kremie. Tylko środków na zakupy brak

Wiesz co, dziewczyny dużo dobrego pisały o kameleonie dlatego sie skusiłam bo z tego co wymacałam testery cieni C. w Naturze to wydają mi się różne, jedne twarde i słabo npigmentowane,inne grubo zmielone i jakieś takie nijakie...ja mam poza kameleonem 1 cień z limitki Enter Wonderland i jest na tyle średni że nie ciągnie mnie do innych cieni.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:33   #436
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki
Rzadko udzielam się na forum ale regularnie Was czytam (choć swoją drogą nie wiem czy to jest najlepszy pomysł bo każde wejście na forum kończy się chęcią zakupu stu tysięcy nowych kosmetyków )

Obecnie zastanawiam się który liner sobie sprezentować : ze stałej oferty żelowy khaki czy może ten z limitki VL (o ile jeszcze go dostanę ). Zależy mi na naturalny efekcie, liner chciałabym stosować do codziennego makijażu. Byłam już niemal zdecydowana na ten żelowy (tym bardziej, że linera w takiej formie jeszcze nigdy nie miałam) ale jak zobaczyłam ten z VL zostałam ugodzona strzałą Amora Obawiam się tylko czy efekt nie jest zbyt "świecący i imprezowy" bo jednak preferuję makijaż klasyczny Doradźcie proszę, który wziąć (tylko błagam nie mówcie, że oba)

Z góry Wam dziękuję

ten khaki ma cudny kolorek i jak kocham żelowe linery tak nienawidzę konsystencji żelaków cosnovy, bo jest mazista i trzeba się z nią szczypać, ten z limitowanki las vegas też jest śliczny, wcale nie jest aż tak imprezowy, owszem, kreska błyszczy, ale wygląda jak mokra, co bardzo mi się podoba. To są dwa różne linerki i naprawdę powinnaś wziąć oba


a paleta las vegas jest do okiełznania - po zdrapaniu nadruków i nałożeniu cieni pędzelkiem na bazę wygląda przyzwoicie, czarny cień jest boski a tutaj moje swatche jeśli ktoś reflektuje

http://glitterinmyhead.blogspot.com/...62090954752611
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:15   #437
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Jak zwykle nie wiadomo kiedy zawsze chyba były jakoś na wiosnę...
Masz Floralistę? fajnie. Jak będę miała to powiem co i jak, ale do tego długa droga
Mam floralistę i używam i używam od wielu miesięcy i dopiero mi się starł wzorek. Ten róż jest chyba nie do zużycia

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja już bardzo rekomendowała puder z pańcią i rekomenduję jeszcze raz - kieszonkowy Photoshop
tylko uwaga - parę przypadków zapchania było, bo niestety - silikon
Kieszonowy fotoszop... Lepszej reklamy puder sobie wymyśleć nie może, ale ze względu na silikony to chyba sobie daruję
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:47   #438
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Użyłam dzisiaj pierwszy raz pańci i jestem zachwycona
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:52   #439
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj pierwszy raz pańci i jestem zachwycona
Pańcia jest oszałamiająca Troch żałuję,że nie kupiłam drugiego opakowania
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 13:18   #440
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pańcia jest oszałamiająca Troch żałuję,że nie kupiłam drugiego opakowania
No ja chyba dziś dokupię jak będzie, chociaż może nie, bo nie wiem jak z tym zapychaniem u mnie będzie
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:35   #441
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31483709]t To są dwa różne linerki i naprawdę powinnaś wziąć oba [/QUOTE]

Mam Cię Kusicielko ! To u Ciebie na blogu tak mnie zachwycił ten linerek khaki
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:39   #442
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki
Rzadko udzielam się na forum ale regularnie Was czytam (choć swoją drogą nie wiem czy to jest najlepszy pomysł bo każde wejście na forum kończy się chęcią zakupu stu tysięcy nowych kosmetyków )

Obecnie zastanawiam się który liner sobie sprezentować : ze stałej oferty żelowy khaki czy może ten z limitki VL (o ile jeszcze go dostanę ). Zależy mi na naturalny efekcie, liner chciałabym stosować do codziennego makijażu. Byłam już niemal zdecydowana na ten żelowy (tym bardziej, że linera w takiej formie jeszcze nigdy nie miałam) ale jak zobaczyłam ten z VL zostałam ugodzona strzałą Amora Obawiam się tylko czy efekt nie jest zbyt "świecący i imprezowy" bo jednak preferuję makijaż klasyczny Doradźcie proszę, który wziąć (tylko błagam nie mówcie, że oba)

Z góry Wam dziękuję
Kurcze, praktycznie tak jest z większością wątków na Wizażu: wchodzisz na własne ryzyko, w regulamienie chyba powinien być pkt. założenie konta grozi pustym portfelem ;-)

Liner z limitki raczej nie będzie dostępny za jakiś czas, a ten w żelu zawsze będziesz mogła sobie potem dokupić. Ja bym obstawiała na limitkę, pomimo nawet tych drobinek.



Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z was widziała jakieś produkty przecenione Catrice u siebie w Naturze? Czy przecenione powinny być produkty wycofywane? Pytam, bo u mnie przeceny jakiekolwiek są tylko w gazetce w szafie ze świecą szukać.
Ja właśnie nie widziałam nic, a brałam pod czytnik to mi stare, czyli aktualne ceny wchodziły.



Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No właśnie, a ja ponawiam pytanie o jakość pigmentów z tej strony


Też chcę ten rozświetlacz i mógłby być złoty
Faktycznie przypomina Floraliste,z tą różnicą że byłby w stałej a nie w limitowanej!
Pigmenty z kolorówka.com są niezłe, ja często mieszam je i robię nowe cienie, ale zauwazyłam, ze nie zawsze takie mieszanie w torebce strunowej dobrze łączy pigmety, lepiej jest rozcierać w moździerzu, a na np. Allegro taki ceramiczne za niewiele można zakupić.
A sama trwałość na oku: bez bazy nie są dobre, albo trzeba mieć coś w stylu Maxim Medium, zrobić takie coś samemu z gliceryny, płyn Kobo lub Inglota, albo zwykłą bazę pod cienie, wtedy są nie do zdracia.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No jasne,że Ty wymyśliłaś to określenie Polej mi,ach polej
;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.

Edytowane przez siwa anka
Czas edycji: 2012-01-08 o 13:45
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:47   #443
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Laseczki, a ja musze Wam bardzo podziękować

Rzadko się udzielam, ale cały czas Was czytam (Wariatki jesteście ) iv skusiłam się wczoraj na PhotoFinish i puder z pancią Poszłam na imprezę, uzyłam photo finisha, zafixowałam pudrem z pancia i CUD! Na imprezie tylko RAZ się zmatowiłam! Co u mnie na co dzień zdarza się 68550 razy

Kusi mnie jeszcze kameleon, ale czekam na promocję Tzn. tak sobie tłumaczę, żeby nie pójść z torbami na raz

Więc jesteście dla mnie największymi expertkami co do kosmetyków Cartice, i Wasze opinie sprawdzają się, dlatego będę dalej uważnie czytac i kupować nowe kosmetyki Oczywiście tylko te przez Was polecane

Ale zawiało wazeliną
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:16   #444
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ingeborg dzięki za rekomendację może na wakacje sobie sprawię
tymczasem mam na paznokciach In The Bronx - piekniejszego złota me oczy nie oglądały wielowymiarowe, bling bling jak się paczy
Ishi, Emilia - obydwa kocham

Cucuma,
respekt za okiełznanie palety LV widać kawał dobrej roboty
siwa anka dzieki
magda to fajnie wobec tego muszę wreszcie nabyć PF
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:36   #445
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj pierwszy raz pańci i jestem zachwycona
a ja mialam ja szanse kupic i nie zrobilam tego, bo mam kilka pudrow.. ale teraz nie wiem czy nie popelnilam bledu

normalnie, co to forum z czlowiekiem robi
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:40   #446
Lenka_1105
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_1105
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Witajcie Dziewczyny Podobnie jak wiele z Was, moja kosmetyczka zaczyna zapełniać się produktami z Catrice. Latem kupiłam podkład Infinite Matt i był genialny. Potem wróciłam do ukochanego z Kobo, no i teraz postanowiłam znowu zakupić ten z Catrice i niestety nie spisuje się już tak rewelacyjnie. Podejrzewam, że to przez moją cerę, zawsze w zimie jest z nią gorzej, ale nie podejrzewałam, że będę się tak po tym podkładzie "świecić"
Może macie podobne doświadczenia??? Pozdrawiam cieplutko
Lenka_1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:41   #447
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Laseczki, a ja musze Wam bardzo podziękować

Rzadko się udzielam, ale cały czas Was czytam (Wariatki jesteście ) iv skusiłam się wczoraj na PhotoFinish i puder z pancią Poszłam na imprezę, uzyłam photo finisha, zafixowałam pudrem z pancia i CUD! Na imprezie tylko RAZ się zmatowiłam! Co u mnie na co dzień zdarza się 68550 razy

Kusi mnie jeszcze kameleon, ale czekam na promocję Tzn. tak sobie tłumaczę, żeby nie pójść z torbami na raz

Więc jesteście dla mnie największymi expertkami co do kosmetyków Cartice, i Wasze opinie sprawdzają się, dlatego będę dalej uważnie czytac i kupować nowe kosmetyki Oczywiście tylko te przez Was polecane

Ale zawiało wazeliną
Coś w ty jest, odkąd czytam niektóre wątki, przestałam kupować buble. Więc również dziękuję
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:42   #448
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
a ja mialam ja szanse kupic i nie zrobilam tego, bo mam kilka pudrow.. ale teraz nie wiem czy nie popelnilam bledu

normalnie, co to forum z czlowiekiem robi
mam to samo, to buy or not to buy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 16:37   #449
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

To może i ja kupię skoro taki niezły ten puder. NAwet jeśli mi się nie spodoba, to ktoś może będzie chętny na wizażowym Targowisku

Za 2 tygodnie jadę do babci, to skoczę do DN Może jeszcze coś się uchowa.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977

Edytowane przez paradiso perduto
Czas edycji: 2012-01-08 o 16:38
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 16:54   #450
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki
Rzadko udzielam się na forum ale regularnie Was czytam (choć swoją drogą nie wiem czy to jest najlepszy pomysł bo każde wejście na forum kończy się chęcią zakupu stu tysięcy nowych kosmetyków )

Obecnie zastanawiam się który liner sobie sprezentować : ze stałej oferty żelowy khaki czy może ten z limitki VL (o ile jeszcze go dostanę ). Zależy mi na naturalny efekcie, liner chciałabym stosować do codziennego makijażu. Byłam już niemal zdecydowana na ten żelowy (tym bardziej, że linera w takiej formie jeszcze nigdy nie miałam) ale jak zobaczyłam ten z VL zostałam ugodzona strzałą Amora Obawiam się tylko czy efekt nie jest zbyt "świecący i imprezowy" bo jednak preferuję makijaż klasyczny Doradźcie proszę, który wziąć (tylko błagam nie mówcie, że oba)

Z góry Wam dziękuję
Ja bym wzięła ten z limitki. Ze stałej oferty zawsze zdążysz jeszcze kupić .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.