Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 11:14   #961
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez gingerX Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Pozwole dołaczyć sie do dyskusji. Kuracje TRI trwająca ponad 4 miesiace mam juz za soba. Tradzik lecze od kiedy pamietam zawsze cos sie dzialo na mojej twarzy raz bylo lepiej raz gorzej ale to co potrafi zrobic ten krem... ufff. Ogromy , przeOGROMNY !!! wysyp wszystkich czortow przez dlugi czas mi towarzyszyl. Po ok. miesiacu stosowania pryszcze wyskakiwały dosłownie jeden na drugim!! myślałam że oszaleje ;( ale byłam juz tak zdesperowana że stojąc przed lustrem powtarzałam sobie ze przetrzymam, wytrwam ... bo gorzej być nie moze . Czytajac opinie TRI,większość dziewczyn mówiła o max 2-3 tygodniowym wysypie, mój trwał do końca kuracji praktycznie
ALE, ALE!!! mimo ciężkich miesiecy moja cera "odetchnęła" jest gładka i ma o 90 % mniej grudek. Jestem ogromnie zadowolona. Patrze na zdjecia z przed i po kuracji i jestem pod wrażeniem, że kosmetyk ogólnie dostępny mógł tak oczyścić moją mordke! A stosowałam już przeróżne cudownie działające specyfiki. Ten krem naprawdę działa ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i być wytrwałym w stosowaniu. Z własnego doświadczenia wiem też, że najlepiej moja skora "czuła " sie gdy stosowałam kosmetyki bardzo delikatne i w minimalnych ilościach żeby dodatkowo nie podrażniać skóry.
takie właśnie wypowiedzi podnoszą mnie na duchu
jak bede miec załamke będe sobie czytać co napisałaś
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:51   #962
gingerX
Przyczajenie
 
Avatar gingerX
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 7
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
takie właśnie wypowiedzi podnoszą mnie na duchu
jak bede miec załamke będe sobie czytać co napisałaś

Miło to słyszeć z chęcią pomogę jakby co...
gingerX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:52   #963
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Wczoraj rozpoczęłam kurację TriAcnealem, jak na razie jestem dobrej myśli. Po posmarowaniu odczuwałam lekkie pieczenie i pojawił się lekki rumień w okolicach brody ale po kilkunastu minutach wszystko wróciło do normy. Rano po przemyciu twarzy zauważyłam jakby poprawienie i wyrównanie kolorytu skóry.
Po ostatnich wakacjach miałam duże problemy z trądzikiem na policzkach. Zawsze miałam wręcz idealną cerę, teraz niestety pozostało mi sporo przebarwień i trochę płytkich blizn. Obecnie jest duuużo lepiej(po kuracji Cleanance k, i 3 zabiegach kwasami AHA)
Wcześniej za polecenie lekarza stosowałam Epiduo i Duac niestety w moim przypadku się nie sprawdziły i powodowały więcej złego niż dobrego.
Zniechęcona i załamana wyglądem mojej skóry zaczęłam szukać coś samodzielnie.
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:51   #964
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

A jeżeli chodzi o ten wysyp, to występuje on z reguły w miejscu, w którym smarujemy się TRI? Ja np nakładam tylko na brodę, bo tam mam największe hormonalne piekiełko, jak już mam, więc mogę się spodziewać ewentualnych niespodzianek własnie w tym rejonie? Czy nie jest to potwierdzone ?

Ginger gratulacje z wyleczenia - 90% poprawy to naprawdę sporo ; - )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:17   #965
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Teraz w superpharm jest promocja na kosmetyki avene cleance (czy cos takiego) -25%. wiecie moze ile moga (mniej wiecej) kosztowac tj. triacneal konkretnie?
Wiem, ze superpharm ma b. wysokie ceny i nie wiem czy to wogole oplaca mi sie jechac tam.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:21   #966
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Teraz w superpharm jest promocja na kosmetyki avene cleance (czy cos takiego) -25%. wiecie moze ile moga (mniej wiecej) kosztowac tj. triacneal konkretnie?
Wiem, ze superpharm ma b. wysokie ceny i nie wiem czy to wogole oplaca mi sie jechac tam.
47,99 zł cena wcześniejsza 59,99
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:23   #967
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

47, 99 przeceniony z 59,99
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 16:30   #968
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez bulineek91 Pokaż wiadomość
47, 99 przeceniony z 59,99

dziekuje
oszczedzilas mi wycieczki do SP

nie ma co superpharm ma super okazje cenowe
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:45   #969
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Czy ja dobrze zauważyłam błąd w obniżce ceny?
-25% więc powinien kosztować 44,99 ?
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:50   #970
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez bulineek91 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze zauważyłam błąd w obniżce ceny?
-25% więc powinien kosztować 44,99 ?
tak 45zl. ale cena normalna triacneal jest porazajaca 60zl

-20% jest na "avene cala marka",
a -25% przy uzyciu karty SP na ta serie dla tradzikowcow czyli triacneal itp.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:53   #971
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
tak 45zl. ale cena normalna triacneal jest porazajaca 60zl

-20% jest na "avene cala marka",
a -25% przy uzyciu karty SP na ta serie dla tradzikowcow czyli triacneal itp.
Mam kartę SP i kupowałam triacneal
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 16:57   #972
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez bulineek91 Pokaż wiadomość
Mam kartę SP i kupowałam triacneal
chcesz powiedziec, ze teraz kupowalas triacneal i ci zle cene naliczyli ?

no pieknie
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 17:03   #973
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
chcesz powiedziec, ze teraz kupowalas triacneal i ci zle cene naliczyli ?

no pieknie
Tak, dokładnie Aż się specjalnie jutro pofatyguje po te 3 zł !
... Superpharm
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:00   #974
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
I faktycznie niby Clinique Anti blemish zapobiega wypryskom ? ;>
Podoba mi się w opisie że jest beztłuszczowy. I jaki Ty masz odcień? Dostanę go pewnie w Douglasie?

Bądź co bądź na razie nic nie potrzebuję, a ilość piętrzących się, nowych podkładów, sprawia, że od razu mam mniejszą ochotę na zakup następnego. Dla mnie najlepszym cudem i lekarstwem na wszystko jest korektor Maybelline Pure Cover i to jemu jestem od kilku miesięcy wierna ; - )
Czy zapobiega? trudno mi powiedzieć,bo mam go od 2 tyg jak stosuję Tri, bo nic innego sobie nie radziło i zdecydowałam się na coś, co na pewno nie zaszkodzi, bo jest chociażby niekomedogenny. Jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi, dlatego będę go stosować po kuracji Tri żeby chociaż nie wywoływać wilka z lasu
Bardzo mi pomógł na świecącą się skórę.
Kupiłam w innej drogerii za 126 zł, a w Douglasie jest za 135 zł.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:26   #975
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

a ja sie zastanawiem czy dokupwac tubkę tri...
uzwałam go w dwuch seriach, i za ta pierwsza bardziej mi podpasował niz za drugim razem...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:30   #976
littleamber
Przyczajenie
 
Avatar littleamber
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o ten wysyp, to występuje on z reguły w miejscu, w którym smarujemy się TRI? Ja np nakładam tylko na brodę, bo tam mam największe hormonalne piekiełko, jak już mam, więc mogę się spodziewać ewentualnych niespodzianek własnie w tym rejonie? Czy nie jest to potwierdzone ?
A właśnie, jak to jest. Bo ja stosuję go praktycznie na całą twarz, a pryszcze(cztery) zaczęły mi wyskakiwać tam, gdzie ogólnie ich nie miałam, a więc na policzkach i skroniach. Jeżeli chodzi o te miejsca które chciałam wyleczyć czyli broda i czoło, to wyskoczyły mi na razie tylko 3 pryszcze, a reszta to nadal grudy i zapchane pory. Póki co się nie łuszczę za mocno,ale skóra jest przesuszona i nie wygląda to ładnie, jak używam podkładu.
I wybiłaś mi z głowy pomysł kupna BHM;-) Za to coraz częściej myślę o...
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Ja polecam Clinique Anti blemish jeśli ktoś oprócz zakrycia niespodzianek, blizn, ma problemy z mega świeceniem jak ja
Dobrze kryje też double wear light Estee Lauder, ale trzeba super idealnie dobrać pod siebie odcień.
A czy ten podkład z Clinique nie podkreśla u Ciebie suchej skóry?
Coraz bardziej się do niego przekonuję, bo Normaderm to porażka, mam też z LRP Unifiance, ale podkreśla strasznie skórki, Aera za ciemny, a z Dermiki True Magiq, który niestety różowieje u mnie na twarzy. Więc rozumiecie, chyba pora wybrać się po porządny podkład^^
littleamber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:10   #977
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja mam strasznie tłustą cerę i nic mi się teraz nie łuszczy, nie wysuszyło mnie jakoś,może skóra się ściągnęła. Ten podkład zatem jest dla mnie ok, przynajmniej się nie świecę. Fakt jego sama konsystencja jest sucha i może się tak wydawać. Kiedyś przed kuracją miałam okazję go próbować na bardziej nawilżonej skórze i wtedy były owszem o wiele lepiej wyglądał, ale wiadomo.
Gdy miałam bardziej suchą skórę, gdy tak mi się wydawało, dawałam odrobinę cetaphilu i podkład świetnie wyglądał ( o ile to możliwe z taką masakrą) jednak ja tak nie nawilżam, bo świecę się niemiłosiernie i sam filtr mi wystarcza.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem, bo ja też długo szukałam ideału.
Na pewno warto go mieć gdy już się skończy kurację, wtedy jest idealny
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 22:34   #978
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Tydzień temu zaczęłam bawić się w kurację TriAcnealem, chociaż używam go jedynie lokalnie na brodę i nos. Naczytałam się różnych opinii i postanowiłam ograniczyć prawdopodobieństwo wysypu pryszczy na policzkach czy czole, które póki co całkiem nieźle wyglądają.

W sumie to jakiś wielkich oczekiwań nie mam; poza wiadomym czasem w miesiącu to niespodzianki mi raczej nie wyskakują. Ale tych zaskórników jednak troszkę jest i zwykłe codzienne oczyszczanie i pielęgnacja sobie z nimi rady nie dają.
Pozostaje życzyć sobie i Wam powodzenia!
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:23   #979
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Hej! U mnie minał pierwszy tydzień w stosowaniu Tri i powiem że coś sie dzieje. Coś wychodzi, te co wyszły szybciej się goją no i mam podrażnioną skórę, po myciu strasznie ściagnięta i sucha jest (musze kupić emulsję Cetaphil). Z makijażem dałam sobie spokój bo wyglądam jeszcze gorzej jak bez niego, suche placki, podkład sie waży i wogóle wygląda jak macha jakaś. Musze zakupic jeszcze krem Cetaphil, jakiś tonik nawilzający oraz maseczki.
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 09:55   #980
bulineek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

U mnie też coś zaczyna się dziać
Wczoraj po umyciu twarzy i osuszeniu jej ręcznikiem zauważyłam lekkie łuszczenie się naskórka w okolicach brody i na nosie. Ale rano zaczęłam stosować krem AAEko z pomidorem, który mieszam z odrobiną żelu hialuronowego z BU i wszystko wróciło do normy. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu i suchości skóry.
Wszystkie "niedorozwinięte" pryszcze dojrzały, szczególnie na czole. Ale nie wygląda to jakoś strasznie, jeżeli to ten wysyp to z pewnością go przetrwam
bulineek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:44   #981
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Hej! U mnie minał pierwszy tydzień w stosowaniu Tri i powiem że coś sie dzieje. Coś wychodzi, te co wyszły szybciej się goją no i mam podrażnioną skórę, po myciu strasznie ściagnięta i sucha jest (musze kupić emulsję Cetaphil). Z makijażem dałam sobie spokój bo wyglądam jeszcze gorzej jak bez niego, suche placki, podkład sie waży i wogóle wygląda jak macha jakaś. Musze zakupic jeszcze krem Cetaphil, jakiś tonik nawilzający oraz maseczki.
też zastanawiałam sie nad cetaphilem do mycia twarzy ale jak zobaczyłam te parabeny w składzie i sls i podziękowałam myje teraz twarz olejami i żelem bd

Cytat:
Napisane przez bulineek91 Pokaż wiadomość
U mnie też coś zaczyna się dziać
Wczoraj po umyciu twarzy i osuszeniu jej ręcznikiem zauważyłam lekkie łuszczenie się naskórka w okolicach brody i na nosie. Ale rano zaczęłam stosować krem AAEko z pomidorem, który mieszam z odrobiną żelu hialuronowego z BU i wszystko wróciło do normy. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu i suchości skóry.
Wszystkie "niedorozwinięte" pryszcze dojrzały, szczególnie na czole. Ale nie wygląda to jakoś strasznie, jeżeli to ten wysyp to z pewnością go przetrwam
i sie szczególnie przesuszyła twarz na miejsach po wypryskach gdzie jest jeszcze slad blizny i na nosie ( zauważyłam ze na nosie zaczynają zanikać mi pory) na miejsca po wypryskach stosuje alantan punktowo a na cała twarz jak jestem w domu nigdzie nie wychodzę nakładam krem do twarzy hipp i ładnie nawilża
zastanawiam sie jeszcze nad kremem sutkowym z lanolina zamiast alantanu bo on ma jednak ta parafine
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:47   #982
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
też zastanawiałam sie nad cetaphilem do mycia twarzy ale jak zobaczyłam te parabeny w składzie i sls i podziękowałam myje teraz twarz olejami i żelem bd
Ja musialam z metody OCM zrezygnować bo skóra była ściagnięta oraz drażniły mnie ściereczki, narazie mam Avene Cleance ale szukam czegos innego do mycia, no i do nawilżania.
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:59   #983
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Ja musialam z metody OCM zrezygnować bo skóra była ściagnięta oraz drażniły mnie ściereczki, narazie mam Avene Cleance ale szukam czegos innego do mycia, no i do nawilżania.
ja odkad mam podrazniona skóre po tri nie scieram twarzy szmatkami tylko masuje twarz olejami potem przykładam sciereczke z ciepla woda i delikatnie przykładam do twarzy, potem myje zelem bd brode nos i czolo aby oczyscic z olejów i zmywam pod kranem letnia woda i pozostawiam twarz az sama sie wysuszy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:35   #984
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja odkad mam podrazniona skóre po tri nie scieram twarzy szmatkami tylko masuje twarz olejami potem przykładam sciereczke z ciepla woda i delikatnie przykładam do twarzy, potem myje zelem bd brode nos i czolo aby oczyscic z olejów i zmywam pod kranem letnia woda i pozostawiam twarz az sama sie wysuszy

a wiesz ze takie pozostaianie wody na twarzy powoduje wysuszanie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:12   #985
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

polecam zakupić ręczniki papierowe np.z biedronki i przyłożyć taki jeden do twarzy.W ten sposób nie roznosimy bakterii .
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:14   #986
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

I jak tam u Was Dziewczyny rezultaty? U mnie za 2 dni 3 tygodnie i wysyp nadal się utrzymuje
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 06:38   #987
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
polecam zakupić ręczniki papierowe np.z biedronki i przyłożyć taki jeden do twarzy.W ten sposób nie roznosimy bakterii .
Ja nie wycieram od wakacji twarzy niczym innym jak ręcznikami papierowymi. Polecam FOXY - są najlepsze z tych co przetestowałam, a testowałam ich sporo. Do każdego mycia używam dwa takie 'odcinki', a jedna rolka wystarcza mi tak hm ... na prawie 2 tygodnie Nie wyobrażam sobie teraz przyłożyć twarzy do czegoś innego - np do zwykłego ręcznika

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
I jak tam u Was Dziewczyny rezultaty? U mnie za 2 dni 3 tygodnie i wysyp nadal się utrzymuje
Ja używam i używam, a obecna pielęgnacja wygląda tak: wieczorem peeling L'Oreal/Queen Helene miętowy/Soray'a brzoskwiniowy bądz żel Vichy, czekam chwilę i TRI, a rano żel Vichy, krem WELEDA z dziką różą połączony z serum Mary Kay, a na to filtr LPR +30 i korektor.

Póki co nie mam żadnego wysypu, na brodzie wciąż mam czerwone plamki, ale są to bardziej pozostałości po hormonalnej, wakacyjnej akcji Mam nadzieję że TRI je chociaż odrobinę rozjaśni, bo próbowałam już wszystkich możliwych kremów rozjaśniających i nic ... A tak to mam spokój na buzi i to mnie dziwi, bo chyba wolałabym jakiś mega wysyp, żebym wiedziała że działa. No ale może jeszcze jest za wcześnie - dzisiaj jest mój 15 dzień kuracji, o ile dobrze liczę

A jak u Was ? ;>
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:36   #988
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a wiesz ze takie pozostaianie wody na twarzy powoduje wysuszanie?
okurcze nie pomyslałam o tym

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
polecam zakupić ręczniki papierowe np.z biedronki i przyłożyć taki jeden do twarzy.W ten sposób nie roznosimy bakterii .
dziękuje, od dziś bede osuszać twarz ręcznikami jednorazowymi
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
I jak tam u Was Dziewczyny rezultaty? U mnie za 2 dni 3 tygodnie i wysyp nadal się utrzymuje
ja dopiero stosuje tri tydzien i 1 dnień ale blizny mam o wiele bardziej rozjaśnione pory na nosie coraz płytsze ale co 2dni tak średnio 2-3 pryszcze ale szybko sie goją dziś rano zauważyłam że zaczęła mi sie skóra na brodzie łuszczyć
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:06   #989
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez gingerX Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Pozwole dołaczyć sie do dyskusji. Kuracje TRI trwająca ponad 4 miesiace mam juz za soba. Tradzik lecze od kiedy pamietam zawsze cos sie dzialo na mojej twarzy raz bylo lepiej raz gorzej ale to co potrafi zrobic ten krem... ufff. Ogromy , przeOGROMNY !!! wysyp wszystkich czortow przez dlugi czas mi towarzyszyl. Po ok. miesiacu stosowania pryszcze wyskakiwały dosłownie jeden na drugim!! myślałam że oszaleje ;( ale byłam juz tak zdesperowana że stojąc przed lustrem powtarzałam sobie ze przetrzymam, wytrwam ... bo gorzej być nie moze . Czytajac opinie TRI,większość dziewczyn mówiła o max 2-3 tygodniowym wysypie, mój trwał do końca kuracji praktycznie
ALE, ALE!!! mimo ciężkich miesiecy moja cera "odetchnęła" jest gładka i ma o 90 % mniej grudek. Jestem ogromnie zadowolona. Patrze na zdjecia z przed i po kuracji i jestem pod wrażeniem, że kosmetyk ogólnie dostępny mógł tak oczyścić moją mordke! A stosowałam już przeróżne cudownie działające specyfiki. Ten krem naprawdę działa ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i być wytrwałym w stosowaniu. Z własnego doświadczenia wiem też, że najlepiej moja skora "czuła " sie gdy stosowałam kosmetyki bardzo delikatne i w minimalnych ilościach żeby dodatkowo nie podrażniać skóry.
Weszłam tutaj zapytać Was o zdanie...
Używam Tri od początku grudnia, czyli już ponad 2 miesiące, intensywny wysyp zaczął się po 3 tyg i trwa do teraz... w ogóle nie jest lepiej, wręcz przeciwnie strupy, cała zaczerwieniona twarz, masa plam, przebarwień, krostek, gul do tego super sucha skóra, pełno skórek... podkład wygląda na tym fatalnie, zresztą i tak nic nie kryje
nie wiem co robić, czy przerwać tę kurację, czy spróbować smarować się co 2-3dzień... co radzicie?
Wypowiedź ginger napawa optymizmem, ale ja już nie mam siły
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:10   #990
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

jesli jesteśmy przy biedronce, to niedawno był zestaw 3 ściereczek mikrodibry, używam do twarzy i są rewelacyjne
wogóle nie trą twarzy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.