Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 07:22   #4471
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Witam,

Znalazłam 3 sympatyczne podkłady i zastanawiam się, który będzie dla mnie najlepszy (odcienie każdego z nich są moim zdaniem optymalne):

Bourjois Healthy Mix (51)
Bourjois 10 Hour Sleep (51)
Revlon Colorstay (buff)

Zależy mi na dobrym kryciu i wyrównaniu kolorytu, ale mam jednocześnie problem z rozszerzonymi porami. Nie ukrywam, że najbardziej korci mnie Revlon, ale jest ponoć bardzo ciężki (boję się, że będzie pękać i zapychać pory).

Pozdrawiam.
10 hour - jest bardzo lekki, chyba lepiej nadaje sie na zime
healthy mix kiedys uzywalam ale mialam za ciemny.. wiec trudno mi powiedziec.

teraz mam z bourjois flower perfection i mi sie podoba

ale nad revlonem tez sie mocno zastanawiam i chyba sie skusze skoro jest ta promocja w rossmanie. Mysle ze na zime moze byc w porzadku.. chociaz tez sie boje zapychania
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:51   #4472
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mimo tłustej skóry nie mam zazwyczaj dużego problemu z błyszczeniem, więc buzia po tym podkładzie była matowa (chyba, że był 35stopniowy upał ) i nie minęło to po jakimś czasie, byłam do samego końca zadowolona z tego podkładu. Tego samego typu (ale odrobinę lepszym) jest podkład Neutrogeny Skin Clearing, też jest bardzo wydajny, spróbuj, może bardziej Ci się spodoba



Healthy Mix Serum nie polecam do tłustej skóry, bo u mnie znikał z twarzy w ciągu 3-4 godzin
Dziękuję za propozycję ale skład mi nie odpowiada, ma parabeny, silikony i parafinę. Doprowadziłam skórę do dobrego stanu i nie chciałabym, żeby coś zapchało mnie. Poczytałam wizaż i wytestuję minerały LL albo Anabelle.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:54   #4473
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Witam,

Znalazłam 3 sympatyczne podkłady i zastanawiam się, który będzie dla mnie najlepszy (odcienie każdego z nich są moim zdaniem optymalne):

Bourjois Healthy Mix (51)
Bourjois 10 Hour Sleep (51)
Revlon Colorstay (buff)

Zależy mi na dobrym kryciu i wyrównaniu kolorytu, ale mam jednocześnie problem z rozszerzonymi porami. Nie ukrywam, że najbardziej korci mnie Revlon, ale jest ponoć bardzo ciężki (boję się, że będzie pękać i zapychać pory).

Pozdrawiam.
Jeżeli zależy ci na kryciu, to odpuść sobie 10hours. On praktycznie nie kryje, jest wodnisty i w ogóle nie nadaje się na zimę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:13   #4474
Caramella_Krk
Raczkowanie
 
Avatar Caramella_Krk
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja polecam Max Factor lasting performance, świetnie kryje, jest lekki super się nakłada i oczywiście cenowo kusi i co najważniejsze nie zatyka
__________________
"Keep smiling"

61-60-59-58-57

Edytowane przez Caramella_Krk
Czas edycji: 2013-01-25 o 10:53
Caramella_Krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:52   #4475
Katrinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam, aktualnie posiadam podkład Clinique anti blemish i zastanawiam się czy mogłybyście polecić mi jakiś inny podobny podkład? Mam 16 lat, cerę trądzikową, mieszaną, szukam czegoś lekkiego o średnim kryciu. Zastanawiałam się nad podkładem Studio skin ze Smashboxu, co o nim sądzicie? Ewentualnie jakie inne podkłady polecacie (najlepiej były by tańsze). Z góry dziękuję
Katrinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:43   #4476
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Bez przesady, Revlon nie jest jakiś strasznie ciężki owszem, kto jest przyzwyczajony do "wody" typu Affinitone, czy Skin Foundation(nie jestem pewna nazwy) Bobbi Brown to dla niego kremowy Revlon to szpachla choć gdyby go porównać do Illi RF to wydałby się leciutki a co do zapychania to kwestia bardzo indywidualna, mnie np nie zapchał.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:49   #4477
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Bez przesady, Revlon nie jest jakiś strasznie ciężki owszem, kto jest przyzwyczajony do "wody" typu Affinitone, czy Skin Foundation(nie jestem pewna nazwy) Bobbi Brown to dla niego kremowy Revlon to szpachla choć gdyby go porównać do Illi RF to wydałby się leciutki a co do zapychania to kwestia bardzo indywidualna, mnie np nie zapchał.
Dokładnie jeśli ktoś chce spróbować Revlona to najlepiej zdobyć próbkę, bo na początku faktycznie może wydawać się ciężki jeśli ktoś nigdy wcześniej nie używał takiego podkładu. Ale jak się przyzwyczaimy do jego konsystencji, nakładania i noszenia na twarzy to spokojnie może być codziennym podkładem.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 16:54   #4478
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

przeciwko szapchli polecam poprostu pedzel do podkladu, mam wrazenie ze kazdy podklad wtedy dobrze wyglada teraz uzywam Revlona i jestem zadowolona, stosuje zamiennie z roznymi Bourjisami(czy jakos tak) zeby mnie nie zapchal
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 19:42   #4479
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

kurde mam nadzieje, ze ta promocja w rossie jest do jutra.. w sensie z dniem jutrzejszym wlacznie, bo oczywiscie dzisiaj zapomnialam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 20:07   #4480
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A miałyście podkład z L'Oreal Lumi coś tam?Jak się spisuje??
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 20:53   #4481
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Pytanie do znawczyń kolorystyki Make up for ever hd Jak wypada odcień 110 w stosunku do 115? Czy to duża przepaść kolorystyczna.Nie wiem, czy 110 będzie dla mnie odpowiedni, czy nie za jasny.W bourjois jestem w odcieniu 51, w double wear 1n1 12 ecru jeśli to coś mogłoby pomóc.Niestety nie mam możliwości na żywo zobaczyć tych kolorów, a swatche niewiele mi mówią. Na all można w okazyjnej cenie kupić własnie ten odcień, pewnie niechodliwy.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 21:38   #4482
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Leseratte, odpisałam Ci w tym temacie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 12:32   #4483
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Leseratte, odpisałam Ci w tym temacie.
Tak wiem i doceniam Mój poziom bladości osiągnął już apogeum.Dlatego pomyślałam o odcieniu 110 nieco sugeruję się pewnym blogiem, na którym dziewczyna ma podobną karnację i pisała, ze ten 115 jest za ciemny.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:01   #4484
_Dante_
Raczkowanie
 
Avatar _Dante_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ciepły, czerwony koc z frędzlami
Wiadomości: 116
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Używałam już wcześniej dość ciężkich podkładów, więc myślę, że Revlon mi nie zaszkodzi. Wolałam się jednak upewnić, bo na próbkach już parę razy się zawiodłam (różniły się od produktu...nie mam pojęcia czemu - może były stare?).

Dziękuję Wam za pomoc. W takim razie 10 Hour sobie odpuszczę i na pierwszy ogień pójdzie Revlon.

Zobaczę też odcienie Max Factor lasting performance. Potrzebuję dość jasnego podkładu z żółtym pigmentem, więc może 100 fair będzie dobry (nie jest co prawda żółtawy, ale po swatchach oceniając nie jest również różowy).
_Dante_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:10   #4485
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Katrinea Pokaż wiadomość
Witam, aktualnie posiadam podkład Clinique anti blemish i zastanawiam się czy mogłybyście polecić mi jakiś inny podobny podkład? Mam 16 lat, cerę trądzikową, mieszaną, szukam czegoś lekkiego o średnim kryciu. Zastanawiałam się nad podkładem Studio skin ze Smashboxu, co o nim sądzicie? Ewentualnie jakie inne podkłady polecacie (najlepiej były by tańsze). Z góry dziękuję
z Clinique lepszy jest redness solution ,bo tamten jak i balance zmieniaja odcien po tygodniu od zakupu....
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 07:37   #4486
Sweet Devil
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Devil
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 41
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

cześć,
mam pytanie o podkład Max Factor Miracle Touch- który odcień będzie jasny o żóltawym odcieniu? Warm Almond próbowałam, jak dla mnie jest odpowiednio jasny ale za mało żółty.
Czy któraś z Was ma/miała jasny pod żółtawy z tej serii?będę wdzięczna za wskazówki.
Aha, dodam że idealny kolor dla mnie to Loreal Infailible 125 natural rose
Sweet Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:32   #4487
porcelana01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 100
Question Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja używałam od zawsze podkładu Lirene. Nie lubię czuc, że mam maske na twarzy,a Lirene jest właśnie delikatny i nie tworzy grubej warstwy. Zastanawiam się nad zmianą ponieważ ostatnio krótko trzyma się na skórze...

Szukam czegoś delikatnego , ale długo trzymającego się na twarzy...Lekkie krycie i matowienie......Co poradzicie??
porcelana01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 12:05   #4488
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Żelowy Rimmel
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 15:02   #4489
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Sweet Devil Pokaż wiadomość
cześć,
mam pytanie o podkład Max Factor Miracle Touch- który odcień będzie jasny o żóltawym odcieniu? Warm Almond próbowałam, jak dla mnie jest odpowiednio jasny ale za mało żółty.
Czy któraś z Was ma/miała jasny pod żółtawy z tej serii?będę wdzięczna za wskazówki.
Aha, dodam że idealny kolor dla mnie to Loreal Infailible 125 natural rose
...
raczej nie znajdziesz w gamie MF takich odcieni,,zółtków'' najwięcej chy

ba u ''burżuja''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 17:50   #4490
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Poczłapię jutro do Rossmana zmacać burżujki, bo właśnie się bardzo rozczarowałam na Chanel Vitalumiere aqua. Miałam dość pokaźną próbkę i sprawował się super, ale znalazłam w internecie skład i niestety zawiera alkohol i to w na początku składu i boję się, że przy dłuższym stosowaniu by podrażnił naczynka.
Ma ktoś jakiś pomysł na podkład dla naczynkowej cery?
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:38   #4491
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Poczłapię jutro do Rossmana zmacać burżujki, bo właśnie się bardzo rozczarowałam na Chanel Vitalumiere aqua. Miałam dość pokaźną próbkę i sprawował się super, ale znalazłam w internecie skład i niestety zawiera alkohol i to w na początku składu i boję się, że przy dłuższym stosowaniu by podrażnił naczynka.
Ma ktoś jakiś pomysł na podkład dla naczynkowej cery?
...
rozczaruje Cie,ale znakomita większosc podkładów ma to w składzie bliżej początku....typowo dla naczyniowców jest Redness Solution od Cliniqua,może być w duecie z ich bananowym pudrem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 20:09   #4492
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Przy okazji będąc w Douglasie przyjrzę się temu Clinique, chociaż zawsze ich podkłady wydawały mi się brudno różowe, nie mogłam dobrać odcienia.
Zadowalałam się swego czasu "mineralnym" ingrid, ale wysusza cerę i ją strasznie męczy. Aktualnie zostałam bez podkładu i nie wiem, co jutro nałożę na twarz :P
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:15   #4493
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Sweet Devil, mówisz że Loreal Infailible 125 natural rose jest żółty ?

Z żółtych to ja używam Revlona 150 buff ALE mieszam go z odrobiną KURKUMY i jest żółciutki. Tylko nie przegnij, jeśli chcesz wypróbować kurkumę, bo będziesz wyglądać jak UFOludek

Z tych, które mają być żółte, ale ciemnieją mi na twarzy i robią się różowo - ziemiste to od razu Ci piszę:
- dermacol 02
- pierre rene 23

Polecam Ci baaaaardzo puder ben nye banana żółciuuuutki i rewelacyjny wart KAŻDEJ ceny
Ben Nye, Luxury Visage Powder (Puder sypki do twarzy) - KWC
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:45   #4494
Sylwiaaa_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej
Postanowiłam napisać tu i zasięgnąć rady osób bardziej doświadczonych. Szukam jakiegoś podkładu dla siebie niestety nie mam pojęcia jaki byłby dla mnie odpowiedni... tyle tego jest. Mam cerę normalną ze skłonnościami do świecenia w strefie T ale bardzo leciutkiego, mam też do ukrycia kilka blizn po niedoskonałościach po za tym mam jasną cerę. Co do podkładu to szukam czegoś ogólnie dostępnego i nie bardzo drogiego. Czy ktoś mógłby mi polecić coś, nie chcę kupować czegoś co akurat wpadnie mi w rękę
Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Edytowane przez Sylwiaaa_92
Czas edycji: 2013-01-28 o 17:47
Sylwiaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:21   #4495
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Sweet

Polecam Ci baaaaardzo puder ben nye banana żółciuuuutki i rewelacyjny wart KAŻDEJ ceny
Ben Nye, Luxury Visage Powder (Puder sypki do twarzy) - KWC
Ja zamowowilam ten puder ze stronki zagranicznej ktora polecalyscie czyli: wwwbackstageshop.co.uk i nie dosc ze dosyc dlugo czekalam na przesylke to przyslali mi jakis odcien CAMEL....ktory nadaje sie dla czarnych twarzy..nie do jasnej skory... a sprawdzalam dwa razy jak wpisywalam zamowienie zeby byl odcien CAMEO

Dziewczyny ktory podklad z firmy "CLINIQUE" kryje najbardziej i nie zmienia odcienia...nie ciemnieje w pomarancz,czerwien.....
Ostatnio zakupilam podklad z firmy Clinique balance pani w drogeri doradzila mi odcien Ivory ,osobicie zastanawilam sie nad odcieniem Alabaster ale stwierdzila ze Alabaster bedzie zbyt bialy na mojej twarzy lepszy bedzie w moim przypadku odcien Ivory w pierwsze 2 dni jak go nakladalam jakos ok ,ale pozniej zaczal strasznie ciemniec na twarzy szyja jasna a twarz robila sie pomaranczowa,czerwona ..???okropnie to wyglada...czy firma CLINIQUE ma jakis podklad ktory nie ciemnieje ?? i jeszcze jeden probowalam z tej firmy Clinique sos blemish ale on rowniez zmienia kolor,mialam odcien "Fresco" Doradzcie cos
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:20   #4496
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Wydaje mi się, że z Clinique najbardziej kryjący jest właśnie anti blemish. Ale kolory są okropne, najjaśniejszy był na mnie bardzo pomarańczowy ( najbardziej to było widać na zdjęciach ) . Porzuciłam już nadzieję, że znajdę coś z ich podkładów dobranego kolorystycznie.
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:50   #4497
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że z Clinique najbardziej kryjący jest właśnie anti blemish. Ale kolory są okropne, najjaśniejszy był na mnie bardzo pomarańczowy ( najbardziej to było widać na zdjęciach ) . Porzuciłam już nadzieję, że znajdę coś z ich podkładów dobranego kolorystycznie.
No wlasnie mialam ten podklad Clinique sos anti blemish odcien "fresco" okropny odcien..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:21   #4498
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

...
Redness Solution też bardzo nieźle kryje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:01   #4499
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Redness Solution też bardzo nieźle kryje.
a to dziwne ,bo czytalam recenzje ,ze on bardzo dobrze kryje.. a jak porownacie krycie podkladow Clinique sos blemish & clinique balance??
Ale Cliniue musi miec jakis podklad co dosyc dobrze kryje ? i oczywiscie wazne jest zeby nie zmienial koloru na twarzy nie ciemnial..na jakis pomarancz..czerwien..

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-01-28 o 22:05
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:27   #4500
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
a to dziwne ,bo czytalam recenzje ,ze on bardzo dobrze kryje.. a jak porownacie krycie podkladow Clinique sos blemish & clinique balance??
Ale Cliniue musi miec jakis podklad co dosyc dobrze kryje ? i oczywiscie wazne jest zeby nie zmienial koloru na twarzy nie ciemnial..na jakis pomarancz..czerwien..
....
napisałam,że nieźle kryje w sensie,że właśnie całkiem dobrze kryje
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.