Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 16:10   #3331
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Podpisuje sie w pelni Prosta pielegnacja to podstawa w przypadku cery sklonnej do zaychania.Ja tez mam taka cere. Gdy moja cera pierwszy raz w zyciu dosc uparcie mi sie zbuntowala zaczelam grzebac w internecie poszukujac pomocy na swoje bolaczki Oczywiscie wiekszosc informacji czerpalam z blogow dziewczyn ktore maja za soba sukcesywna walke z tradzikiem. One ogromna wage przywiazywaly wlasnie do dokladnego oczyszczania twarzy i do peelingowania.Nawet nie podejrzewalam ze to moze miec az takie znaczenie, glownie zwracalam uwage na niekomedogenne podklady, kremy, produkty z kwasami,ale do oczyszczania jakos tak po macoszemu podchodzilam. Zainwestowalam pieniadze w dobry, lagodny zel ktory fajnie oczyszcza cere. I nie zaluje bo po kilku dniach widac roznicee, zniknely podskorne krostki, te ktore mialam zmalaly i juz nie powstaja kolejne. Wiec Dziewczyny jezeli wasza cera sie zanieczyszcza dosc szybko zwroccie uwage na oczyszczanie i peelingowanie, w przypadku naszych cer to jest duzo wazniejsze niz nawilzanie, choc to ostatnie takze jest wazne.
A jakiego żelu używasz?

Ja póki co odstawiłam na zimę żele na rzecz Buche de Noel z Lusha
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:33   #3332
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Nie wiem czy tutaj tak mozna sobie rzucac firmami,ale uzywam Ziaji antybakteryjnej , do tego dodaje troche pantenolu i kapke potrojnego zelu hialuronowego, zeby cera nie byla sciagnieta Wczesniej uzywalam Babydream ale niestety mimo braku silnych deteregentow podraznial mi cere, a tego aktualnie bardzo unikam.

Wczesniej uzywalam olejku z BU pod wzgledem lagodnosci byl optymalny , natomiast cera po jego uzyciu byla jakas taka szara i niefajna, poza tym zapychal mnie,wiec mimo dobrych checi produkt jest niestety nie dla mnie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:10   #3333
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny i glinki bardzo zmieniaja postac rzeczy.
Tylko regularnie- bardzo skuteczne dla mnie
Muszę przyklasnąć. Ja co prawda rozpoczęłam od regularnych peelingów mechanicznych - korundem, który oczyścił mi (w duecie z glinkami i nie zapychającymi serami) nagromadzone latami brzydactwa w cerze. Jednakże - chociaż nie miałam poważnego trądziku - to mam naczynka i od m/w dwóch miesięcy jedyny peeling jaki wykonuje to enzymatyczny (i to rzadko, glinki 1-2 razy w tygodniu). I wiecie co? Cera ma się tak samo dobrze jak w okresie intensywnego programu pielęgnacyjnego z peelingami mechanicznymi itd. Fakt, że stosowałam serum z kwasem migałowym a obecnie tonik depigmentacyjny tzn gdzieś tam przy okazji stosuje kwasy a one są super na pory i brudy
Byłam duuużym peelingo-enzymatyczno-sceptykiem sądząc że to nie wiele daje, ale widzę, że np. peeling z owoców tropikalnych działa jak i świetne na rozjaśnienie i zwężenie porów są ekstrakty z truskawki czy ananasa. Wydaje mi się, że duża regularność, trochę cierpliwości, sumienne oczyszczanie cery z nieczystości (makijaż!!) - w tej kwestii doskonałe jest mydło aleppo (wg mnie), dbanie o higienę twarzy (nie wycierać twarzy ręcznikiem tylko papierem), codzienne delikatne peelingowanie (świetne są wg mnie ściereczki muślinowe) i 2-3 razy w tygodniu poważniejsze peelingowanie , regularne glinki no i odstawienie komodennych kosmetyków do makijażu.. przyniosą dobre rezultaty.
Należy też pamiętać o filtrach do twarzy!
Jeszcze innym, fajnym specyfikiem do oczyszczania twarzy, porów itd są indyjskie zioła. Amla robi u mnie bardzo dobrą robotę, pory są super zwężone.
I co najważniejsze - nie wyciskać nie dotykać za dużo twarzy (BHP)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Podpisuje sie w pelni Prosta pielegnacja to podstawa w przypadku cery sklonnej do zaychania.Ja tez mam taka cere. Gdy moja cera pierwszy raz w zyciu dosc uparcie mi sie zbuntowala zaczelam grzebac w internecie poszukujac pomocy na swoje bolaczki Oczywiscie wiekszosc informacji czerpalam z blogow dziewczyn ktore maja za soba sukcesywna walke z tradzikiem. One ogromna wage przywiazywaly wlasnie do dokladnego oczyszczania twarzy i do peelingowania.Nawet nie podejrzewalam ze to moze miec az takie znaczenie, glownie zwracalam uwage na niekomedogenne podklady, kremy, produkty z kwasami,ale do oczyszczania jakos tak po macoszemu podchodzilam. Zainwestowalam pieniadze w dobry, lagodny zel ktory fajnie oczyszcza cere. I nie zaluje bo po kilku dniach widac roznicee, zniknely podskorne krostki, te ktore mialam zmalaly i juz nie powstaja kolejne. Wiec Dziewczyny jezeli wasza cera sie zanieczyszcza dosc szybko zwroccie uwage na oczyszczanie i peelingowanie, w przypadku naszych cer to jest duzo wazniejsze niz nawilzanie, choc to ostatnie takze jest wazne.
Tutaj też się zgadzam. Zauważyłam, że w momencie gdy osiągnęłam odpowiednią równowagę cery - oczyszczona, nawilżona - przestałam się strasznie świecić i mogę w zasadzie nałożyć na siebie każdy krem i fluid i nie spowoduje to jak wcześniej wysypu.
Oczywiście ta strona ma 2 medale kilka dni bez "standardowej" pielęgnacji i zaczyna się jazz, cera się zanieczyszcza okropnie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-02-01 o 07:15
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:24   #3334
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Tutaj też się zgadzam. Zauważyłam, że w momencie gdy osiągnęłam odpowiednią równowagę cery - oczyszczona, nawilżona - przestałam się strasznie świecić i mogę w zasadzie nałożyć na siebie każdy krem i fluid i nie spowoduje to jak wcześniej wysypu.
Oczywiście ta strona ma 2 medale kilka dni bez "standardowej" pielęgnacji i zaczyna się jazz, cera się zanieczyszcza okropnie.
O tak, skąd ja to znam... Chwilowe zaniedbanie, odpuszczenie i katastrofa gotowa A potem, żeby wyprowadzić na prostą, potrzeba zdecydowanie więcej czasu.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-02-01 o 07:27
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:46   #3335
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
O tak, skąd ja to znam... Chwilowe zaniedbanie, odpuszczenie i katastrofa gotowa A potem, żeby wyprowadzić na prostą, potrzeba zdecydowanie więcej czasu.
Oj tak...
Ja w zeszłym tygodniu dostałam mega wysypu (okres, resztki zaburzeń hormonalnych po odstawieniu tabsów i stres sesyjny), w dodatku jeszcze sama sobie pogorszyłam, robiąc masakrę z nerwów na twarzy (ah te zaskórniki) i przez tydzień jest niewiele lepiej...
Dobrze, że sesja się kończy i mam nadzieję, że doprowadzę tą twarz do porządku, żeby móc się zacząć kwasić
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:03   #3336
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Gosia140, jakbyś jeszcze nie trafiła na ten blog to warto:
http://zapuszczanie-wlosow.blogspot....ic-na-eko.html
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:19   #3337
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny co powiecie na wprowadzenie do mojej dotychczasowej pielęgnacji (drogeryjnej głównie) żelu hialuronowego i peelingu enzymatycznego z BU? Chciałabym jakoś zapobiec nadmiernemu świeceniu się a kremy matujące są dla mnie zbyt wysuszające
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:42   #3338
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie na wprowadzenie do mojej dotychczasowej pielęgnacji (drogeryjnej głównie) żelu hialuronowego i peelingu enzymatycznego z BU? Chciałabym jakoś zapobiec nadmiernemu świeceniu się a kremy matujące są dla mnie zbyt wysuszające

polecam Ci już słynny i chwalony przez wiele wizażanek żel hialuronowy z B5 i alantoiną - świetny, goi, wygładza, nie zapycha, nawilża. Używam go zawsze po peelingu.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:48   #3339
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Oj tak...
Ja w zeszłym tygodniu dostałam mega wysypu (okres, resztki zaburzeń hormonalnych po odstawieniu tabsów i stres sesyjny), w dodatku jeszcze sama sobie pogorszyłam, robiąc masakrę z nerwów na twarzy (ah te zaskórniki) i przez tydzień jest niewiele lepiej...
Dobrze, że sesja się kończy i mam nadzieję, że doprowadzę tą twarz do porządku, żeby móc się zacząć kwasić
Ah, ja doszłam do wniosku, że gdybym nie grzebała pazurami w twarzy, byłaby niemal idealna Ale to jakoś tak zawsze SAMO się zrobi... Nic, tylko poucinać te niecierpliwe paluchy.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny co powiecie na wprowadzenie do mojej dotychczasowej pielęgnacji (drogeryjnej głównie) żelu hialuronowego i peelingu enzymatycznego z BU? Chciałabym jakoś zapobiec nadmiernemu świeceniu się a kremy matujące są dla mnie zbyt wysuszające
Chyba każdy naturalny element w pielęgnacji wyjdzie na zdrowie Tylko żel mieszaj z czymkolwiek, bo sam ściąga masakrycznie. Możesz do tego celu kopić sobie jakiś olej, zyskasz fajne, proste serum bez tłustej powłoki. Zresztą, jeśli o żel chodzi, możesz go dodawać nie tylko w przypadku produktów do twarzy
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:50   #3340
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
polecam Ci już słynny i chwalony przez wiele wizażanek żel hialuronowy z B5 i alantoiną - świetny, goi, wygładza, nie zapycha, nawilża. Używam go zawsze po peelingu.
A ten żel matuje nieco? Bo zależy mi na lekkim macie przed nałożeniem podkładu
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:54   #3341
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ten żel matuje nieco? Bo zależy mi na lekkim macie przed nałożeniem podkładu
ogólnie żele tego typu nie mają zmatowić buzi, jednakże buzia po nim się nie świeci, bo przy nałożeniu odpowiedniej ilości szybko się wchłania. Sugeruję Ci go stosować na noc, rano będzie i tak miała buzię nawilżoną. A czym myjesz twarz i jaki podkład używasz?
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:59   #3342
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
ogólnie żele tego typu nie mają zmatowić buzi, jednakże buzia po nim się nie świeci, bo przy nałożeniu odpowiedniej ilości szybko się wchłania. Sugeruję Ci go stosować na noc, rano będzie i tak miała buzię nawilżoną. A czym myjesz twarz i jaki podkład używasz?
Twarz myję mydełkiem z nanosrebrem w płynie No i używam Revlona CS (tak wiem, to potwór wśród podkładów )

Czyli żel na noc a w takim razie co wtedy pod makijaż?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:04   #3343
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Twarz myję mydełkiem z nanosrebrem w płynie No i używam Revlona CS (tak wiem, to potwór wśród podkładów )

Czyli żel na noc a w takim razie co wtedy pod makijaż?

Kochana czemu chcesz jeszcze matowić buźkę i nakładać Revlona? Toż to sadomasochizm

Wiesz ja mam np. tłustą cerę i pod makijaż (Lily Lolo na buzię) nakładam najpierw serum AZELO/Oliwkowe z BU jak się wchłonie to nakładam mineralka i nie świecę się prawie cały dzień. Dobrze matuje też puder bambusowy z BU, można go stosować pod makijaż i na makijaż.

Ja ogólnie mimo tłustej cery nie stosuję matujących kosmetyków, bo w tedy moja buzia produkuje nadmiar sebum i błyszczy się bardzie.A kiedy stosuję nawilżające kosmetyki, twarz się unormowała i bardzo mało się błyszczy.

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2013-02-01 o 10:06 Powód: dop.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:07   #3344
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Kochana czemu chcesz jeszcze matowić buźkę i nakładać Revlona? Toż to sadomasochizm

Wiesz ja mam np. tłustą cerę i pod makijaż (Lily Lolo na buzię) nakładam najpierw serum AZELO/Oliwkowe z BU jak się wchłonie to nakładam mineralka i nie świecę się prawie cały dzień. Dobrze matuje też puder bambusowy z BU, można go stosować pod makijaż i na makijaż.
No właśnie chcę ją tylko lekko zmatowić, żeby makijaż trzymał mi się nieco dłużej. Nie chcę stosować typowych kremów matujących, bo użyłam raz i taki podkład po nałożeniu kremu matującego zrobił mi sieczkę na twarzy Czyli twarz w samych suchych skórkach, których de fakto nie mam

A to serum stosujesz zamiast kremu tak? Tylko rano?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:19   #3345
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Świetny mat daje niezmydlana frakcja olejowa. Jest dobra dla cery mieszanej, bo zarazem nawilża ładnie partie suche czyli policzki itd. Nie wiem czy latem się sprawdzi, ale teraz zimą jest szał (zrobiłam sobie takie serum ze śliwką, shea, HA, pantenol, B3). Jedyne co to ta irytująca, grudkowa konsystencja. Nie wiem jak te grudki rozpuścić skutecznie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:37   #3346
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Twarz myję mydełkiem z nanosrebrem w płynie No i używam Revlona CS (tak wiem, to potwór wśród podkładów )

Czyli żel na noc a w takim razie co wtedy pod makijaż?
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No właśnie chcę ją tylko lekko zmatowić, żeby makijaż trzymał mi się nieco dłużej. Nie chcę stosować typowych kremów matujących, bo użyłam raz i taki podkład po nałożeniu kremu matującego zrobił mi sieczkę na twarzy Czyli twarz w samych suchych skórkach, których de fakto nie mam

A to serum stosujesz zamiast kremu tak? Tylko rano?
Serum stosuję i rano i wieczorem zamiast kremu (tak świetnie na mnie działa, że w ogóle nie potrzeba kremu, co do niego to jest to mój KWC uwielbiam je. Buzia się po nim nie błyszczy, ale czuć że jest nawilżona. To właśnie ono uregulowało mi przetłuszczanie skóry twarzy (oczywiście nie od razu, ale trzeba być cierpliwym). Dobrze trzyma podkładzik na buzi. Natomiast żel hialuronowy co 3 dni gdzieś tak. Na noc nakładam tak sporo, po każdym peelingu. Aaaa no i regularnie kwasuję twarz tonikiem AHA/BHA 2 razy w tygodniu to tak na marginesie.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:41   #3347
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Serum stosuję i rano i wieczorem zamiast kremu (tak świetnie na mnie działa, że w ogóle nie potrzeba kremu, co do niego to jest to mój KWC uwielbiam je. Buzia się po nim nie błyszczy, ale czuć że jest nawilżona. To właśnie ono uregulowało mi przetłuszczanie skóry twarzy (oczywiście nie od razu, ale trzeba być cierpliwym). Dobrze trzyma podkładzik na buzi. Natomiast żel hialuronowy co 3 dni gdzieś tak. Na noc nakładam tak sporo, po każdym peelingu. Aaaa no i regularnie kwasuję twarz tonikiem AHA/BHA 2 razy w tygodniu to tak na marginesie.
Łoo matko, dużo tego Spróbuję poczytać i wybrać najodpowiedniejsze specyfiki dla mojej cery
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:18   #3348
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Używacie samego kwasu HA na skórę? Bez oleju?

Też ma korund, ale w sumie trzeba pamiętać, że nie wolno mieć żadnych ropnych krostek na twarzy, a żeby doprowadzić cerę do takiego stanu to też trzeba się namęczyć.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 13:06   #3349
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Używacie samego kwasu HA na skórę? Bez oleju?
Ja właśnie chciałam go tak używać, bo czytałam, że można, ale dziewczyny doradzają olej
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 14:07   #3350
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja właśnie chciałam go tak używać, bo czytałam, że można, ale dziewczyny doradzają olej

Ja używam HA bez oleju, ponieważ sam HA jest niekomodenny, natomiast mnie wszelkie oleje bardzo zapychają i powodują mega wysypy na twarzy. Także jeśli o mnie chodzi to sam HA sprawdza się idealnie,a używam i tego z BU 1% z B5 i alantoiną i tego z ZSK potrójnego HA 1,5%. W obu przypadkach bez żadnych olejów i jestem zadowolona. Aczkolwiek bardziej skłaniam się ku temu z BU.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:08   #3351
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Ja używam HA bez oleju, ponieważ sam HA jest niekomodenny, natomiast mnie wszelkie oleje bardzo zapychają i powodują mega wysypy na twarzy. Także jeśli o mnie chodzi to sam HA sprawdza się idealnie,a używam i tego z BU 1% z B5 i alantoiną i tego z ZSK potrójnego HA 1,5%. W obu przypadkach bez żadnych olejów i jestem zadowolona. Aczkolwiek bardziej skłaniam się ku temu z BU.
Kupię na próbę to z BU, choć trochę się boję, że nie będę umiała używać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:12   #3352
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kupię na próbę to z BU, choć trochę się boję, że nie będę umiała używać
Ale dlaczego masz nie umieć używać? Wylewasz troszkę na dłoń (jak Ci się "lujnie" więcej to się nic nie stanie ) rozcierasz lekko w dłoniach i wsmarowujesz w buzię jak kremik. Później delikatnie możesz wklepać i wykonać sobie masaż w okolicach gdzie pojawiają się zmarszczki mimiczne. Na początku możesz mieć uczucie lepkości na twarzy, które z czasem znika
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:14   #3353
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Ale dlaczego masz nie umieć używać? Wylewasz troszkę na dłoń (jak Ci się "lujnie" więcej to się nic nie stanie ) rozcierasz lekko w dłoniach i wsmarowujesz w buzię jak kremik. Później delikatnie możesz wklepać i wykonać sobie masaż w okolicach gdzie pojawiają się zmarszczki mimiczne. Na początku możesz mieć uczucie lepkości na twarzy, które z czasem znika
Dzięki

Czekam tylko na znak od koleżanek czy też coś chcą z BU, bo samej mi się nie opłaca zamawiać 2 rzeczy i płacić 12zł za wysyłkę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:17   #3354
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dzięki

Czekam tylko na znak od koleżanek czy też coś chcą z BU, bo samej mi się nie opłaca zamawiać 2 rzeczy i płacić 12zł za wysyłkę
Cała przyjemność po mojej stronie
Ja jestem już tak uzależniona, że zawsze znajdę "coś potrzebnego" dodatkowo jak chcę zamówić jedna lub dwie rzeczy
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:19   #3355
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Cała przyjemność po mojej stronie
Ja jestem już tak uzależniona, że zawsze znajdę "coś potrzebnego" dodatkowo jak chcę zamówić jedna lub dwie rzeczy
Mi nie pozwala na to stypendium, które jest jedynym źródłem "utrzymania" No a w tym miesiącu chcę dodatkowo kupić puder Ben Nye, więc też trochę kasy poleci

Na początek kupię HA, peeling enzymatyczny z BU no i ten tonik z BAIKAL i myślę, że na początek wystarczy zmian
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:22   #3356
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mi nie pozwala na to stypendium, które jest jedynym źródłem "utrzymania" No a w tym miesiącu chcę dodatkowo kupić puder Ben Nye, więc też trochę kasy poleci

Na początek kupię HA, peeling enzymatyczny z BU no i ten tonik z BAIKAL i myślę, że na początek wystarczy zmian
A co to za puder, bo ja nic nie wiem napisz coś więcej proszę
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:24   #3357
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
A co to za puder, bo ja nic nie wiem napisz coś więcej proszę
Zachwalany przed blogosferę, puder używany głównie przy charakteryzacjach Trochę drogi, ale jest go 85gr/ok.90zł więc się opłaca wziąć z kimś na pół np
O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ge-powder.html Ponoć daje fajny jedwabisty efekt na twarzy. Potwierdzę jak spróbuję
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:27   #3358
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zachwalany przed blogosferę, puder używany głównie przy charakteryzacjach Trochę drogi, ale jest go 85gr/ok.90zł więc się opłaca wziąć z kimś na pół np
O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ge-powder.html Ponoć daje fajny jedwabisty efekt na twarzy. Potwierdzę jak spróbuję

No to ja go chcę tylko, że zastanawiam się czy jako sam puder na buzię mógłby się nadać? Bo ja raczej stronię od podkładów w płynie.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:29   #3359
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
No to ja go chcę tylko, że zastanawiam się czy jako sam puder na buzię mógłby się nadać? Bo ja raczej stronię od podkładów w płynie.
Wydaję mi się, że tak. Używasz pewnie minerałów tak?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:43   #3360
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ah, ja doszłam do wniosku, że gdybym nie grzebała pazurami w twarzy, byłaby niemal idealna Ale to jakoś tak zawsze SAMO się zrobi... Nic, tylko poucinać te niecierpliwe paluchy.

Chyba każdy naturalny element w pielęgnacji wyjdzie na zdrowie Tylko żel mieszaj z czymkolwiek, bo sam ściąga masakrycznie. Możesz do tego celu kopić sobie jakiś olej, zyskasz fajne, proste serum bez tłustej powłoki. Zresztą, jeśli o żel chodzi, możesz go dodawać nie tylko w przypadku produktów do twarzy
No właśnie ja dochodzę do tego samego wniosku
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.