Jak Wam sie podoba? :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 16:14   #2341
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A ja myślę, że Paula wróci tu ale pod innym (pewnie podobnym) nickiem
Paula nie wróci pod innym nickiem, bo każde sklonowane konto zbanowanego użytkownika jest blokowane przez Moderatora.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:18   #2342
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Spoko, mamy Paulę na innym forum, na GG

szczerze mówiąc ( pewnie się narażę) nie zgadzam się z zasadą " tu nie uczymy przedłużania paznokci", uczymy radząc i pokazując piekne paznokcie, jeśli kilka dziewczyn nawet bez kursu, po takich poradach lepiej zrobi paznokietki to bedzie to nasz wspólny sukces i krok bliżej do eliminowania "krzywdzących" klientki, jestem za instrukcjami krok po kroku w zdobieniu, malowaniu, w podstawowych poradach, chcę pomagać początkującym tak jak na innych forach pomagano mi zanim podjęłam decyzję o kursie ( nie wiedziałam przecież czy na pewno chcę to robić). Postuluję o zmianę tego zakazu ) Teraz możecie mnie bić ))))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:28   #2343
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
niestety moderatorzy (nie wiem dlaczego) nie rozumieja dalej jedne rzeczy glownego problemu o jaki tu chodzi i ktory wywoluje najwiecej irytacji w doswiadczonych wizaznkach.
DOlaczam odpowiedz jaka dostalam na PV i moje odpowiedz. Pozdrawiam :

Napisane przez ***
Witaj,
Nikt z nas nie neguje tego, że dziewczyny z pazurkowego mają wiedzę, dyplomy, są świetnymi stylistkami itd.
Sprawa dotyczy zupełnie czegoś innego- kultury wypowiedzi. Nie przemawia do mnie fakt zdenerwowania, bo ktoś zadał głupie pytanie. Takie będą się zdarzać i nic na to nie poradzimy. Poradzić za to możemy sobie z brakiem kultury i łamaniem regulaminu forum. Nie pozwolimy psuć atmosfery na wizażu kilku osobom, które być może wiedzę mają, ale nie potrafią się zachować na poziomie jakiego tutaj spodziewają się zaglądające każdego dnia użytkowniczki. Paula nie dostawała punktów za niewinność, nikt się na nią nie uparł, a każde upomnienie jest udokumentowane i można sprawdzić czym sobie na nie zasłużyła.
Tyle ode mnie, zdania nie zmienimy. A teraz przepraszam, ale znikam do szpitala, gdzie pewnie też spotkam pacjentów mających różne pomysły, które mi by do głowy nie wpadły, ale wrzeszczeć, wyśmiewać ich i ubliżać czy dyskutować o poziomie ich inteligencji nie będę, bo to ja posiadam taką a nie inną wiedzę i ja wiem czym zwiększenie dawki leku grozi, oni tego wiedzieć nie muszą, a ja zabierając się do tłumaczenia konsekwencji takiego postępowania używać argumentów poniżej pasa nie będę, bo to nie w moim stylu. Gdyby niektóre stylistki z forum podchodziłyby do tego w podobny sposób, najpewniej nie wymieniałybyśmy PW w tej chwili.
Pozdrawiam.

moja odp -> A ja tylko jedna rzecz dodam.. owszem nie odpowiedsz w szpitalu nasmiewajac sie itd.. A jakby pacjent zapragnal byc lekarzem i zdobc od Ciebie cala wiedze...
Prosze rozrozniaj te 2 rodzaje informacji..
Dziewczyny ktore szly robic 1 raz paznokcie u stylistek dostawaly nie raz porady na coz wrocic uwage itd.. Natomiast.. dziewczyny ktore chca poznac tajniki zakladania paznokci typowo i ewidentwnie w celach zarobkowych byly odsylane na kurs.

Bardzo prosze rozrozniajcie takie rzeczy bo tu glownie o to chodzi. A co do Pauli to wielokrotnie widzialam jak ktos obrazal ja hmm w kulturalny sposob.. ze ta obraza tak ladnie ubrana w slowa przemykala przez modow niezauwazona... PaulaKrk nie tyle obrazala co uzywala ironii..czasem zdarzylo sie do uzytkowniczek a czasem typowo bezosobowo.

Pozdrawiam i zycze milego dnia


P.S. Smutno tu bez PAuli i jej kontrolowanej ironi
Ujawnianie treści prywatnej korespondencji jest zabronione regulaminem forum
Proszę się z nim zapoznać.

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A ja myślę, że Paula wróci tu ale pod innym (pewnie podobnym) nickiem
Nie wróci.
Każdy klon dowolnie zbanowanej osoby (zarówno dla BANa tymczasowego jak i stałego) zostaje banowany na stałe.
Wykrywaniem klonów zajmuje się odpowiedni system o którym można przeczytać na forum redakcyjnym.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:28   #2344
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
niestety moderatorzy (nie wiem dlaczego) nie rozumieja dalej jedne rzeczy glownego problemu o jaki tu chodzi i ktory wywoluje najwiecej irytacji w doswiadczonych wizaznkach.
DOlaczam odpowiedz jaka dostalam na PV i moje odpowiedz. Pozdrawiam :
Nie uważasz, że aby pokazywać publicznie prywatne wiadomości, należy mieć do tego zgodę drugiej strony?

Punkt 9 Regulaminu Forum.


Poza tym - ironia ironii nierówna. Czasami lepiej trzymać język za zębami.
Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
Powiem szczerze ze ja zobaczylam przy jej avatarze tego bana stalego to mi sie smiac zachcialo.. bo ktos tu chyba sie zagalopowal i na sile chce pokazac swoje "ja moge". bez przesady no nie popadajmy w skarajnosci coz ona takiego zrobila? tak naprawde to przyjzyjmy sie temu forum i powiedzmy sobie szczerze: ile jeszcze byloby takich watkow: krok po kroku, gdyby nie jej odpowiedzi? nosz kurde mol, jakis porzadek musi byc,

aha moje pyt do moderatorow jest następujące: czy pytanie jak krok po kroku zalozyc.., albo jak zalozyc.., albo chcialabym zalozyc ale nie wiem jak.. to NIE JEST PRZYPADKIEM ŁAMANIE REGULAMINU?
Moja odpowiedź na część pierwszą: Wizaż należy do Agnieszki i Złośliwca - nie muszą nikomu nic udowadniać, to ich forum i podlegamy ich zasadom i regulaminowi.
Jak widać, gwarantuje to ład i porządek - wszyscy znają (haha, a raczej - powinni znać) regulamin i wiedzą, jakie są konsekwencje nieprzestrzegania go.

Drugiej części nie rozumiem, więc nie skomentuję.




P.S. Rambo, widzę że mnie wyprzedziłaś
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:33   #2345
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

no to przepraszam kasuje odpowiedz moderatora , swoja zostawiam.
Myslalam ze to nie bedzie wielki problem skoro problem pauli dotyczy naszej wiekszosci na tym watku i wszystkie (z tego co mi sie wydaje) mamy podobny stosunek do calej sytuacji.

No coz.. Wizaz coraz bardziej mnie zawodzi..ale tak tak wiem..nikt mnie tu na sile nie trzyma..

lepiej zeby tu zostaly same pseudo stylistki, przekazujace sobie (jedna drugiej) niekompletne informacje o robieniu pazurkow
moze wogole na forum pazurkowym szefowie zrobia podtemat : Uczymy robic tipsow, darmowe kursy bez wychodzenia z domu, zarobki gwarantowane?!

No prosze... szkoda ze moderatorzy nie chca spojrzec na ta sprawe.. a inne bardzo w porzadku uzytkowniczki dostaja po lapach za to ze stosuja sie do regulaminu propagujac korzystanie z wyszukiwarki lub odsylajac na kurs

No ale tak... liczy sie kultura, nie mozna sie poirytowac, uzywac ironii (tak tak to nie nasze zadanie..szkoda ze mdoeratorzy bija po lapach zirytowane uzytkowniczki a nie te ktore nie przestrzegaja regulaminu doprowadzajac do takich sytuacji )...takze mozna tu chciec wyciagac za darmo wiedze ktorej dziewczyny uczyly sie dlugo i wydawaly na nia duzo pieniedzy... lepiej szkolic i ulatwiac pseudo stylistkom
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:39   #2346
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Decyzja Szefostwa była taka a nie inna.
Nie jesteście w stanie jej odwołać - a wywołując zbiorowy "lament"(?) nie poprawicie sytuacji na forum.

Chcemy Wam pomóc przywrócić zdrową atmosferę i porządek
Niedługo będziecie mieć jeszcze jednego moderatora - już na stałe.

Pomożecie nam ? Czy mamy się o to starać same ?

Zapraszam do tego wątku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194552
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:47   #2347
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Pomożemy jak najbardziej chcemy, zeby była tu miła atmosfera, chcemy pomagać i chcemy się uczyć, rozwijać, wszystkie kochamy stylizację paznokci i nie damy sie ponieść emocjom, niezależnie od swoich sympatii i żalu z powodu nieobecności Pauli, te podforum BĘDZIE najmilszym, szczerze w to wierzę będzie, bo są tu przemiłe i pomocne laski. Ot co!!!
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 16:47   #2348
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Decyzja Szefostwa była taka a nie inna.
Nie jesteście w stanie jej odwołać - a wywołując zbiorowy "lament"(?) nie poprawicie sytuacji na forum.

Chcemy Wam pomóc przywrócić zdrową atmosferę i porządek
Niedługo będziecie mieć jeszcze jednego moderatora - już na stałe.

Pomożecie nam ? Czy mamy się o to starać same ?

Zapraszam do tego wątku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=194552
Dla mnie idealnym moderatorem takiego podforum (pazurkowego) bylby nikt inny jak PaulaKRK, ktora zna sie na rzeczy itd...No ale nie jest na tyle kulturalna aby wogole przebywac na wizazu..zreszta pewnie jej codzienne zajecia, mnostwo zainteresowan i brak czasu nie pozowlilby jej na to

ja sie juz nie wypowiadam.. decyzji szefostwa nie uda sie nam odwolac...a nasz lament.. eh to tylko skutek autonomicznj wladzy
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:48   #2349
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Nikt mi nie wmówi, że posty Pauli to tylko ironia. Regulamin forum jest po to, żeby go przestrzegać. Notoryczne obrażanie innych użytkowników przelało u mnie czarę goryczy i mówię takiemu postępowaniu DOŚĆ.
Jeśli to rozczarowuje, przykro mi, ale zdania nie zmienię.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:51   #2350
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

SuperRobisz to zawodowo? pewnie tak Cudowne tylko sama bym takich nie chciała ,bo nie lubie tipsów,ale do oglądania -jak najbardziej!
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 16:53   #2351
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Podpisuję się pod ostatnią wypowiedzią Awy. Ja też chętnie pomogę.

Ale nie zmienia to faktu, że uważam (i jak widać nie jestem w tym osamotniona), że Paula została ukarana zbyt surowo. Rambo - nie lamentujemy żeby psuć atmosferę. Jest nam przykro, że nasza koleżanka została potraktowana w sposób, który uznajemy za niesprawiedliwy.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 17:18   #2352
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

A tak nawiasem mówiąc, szkoda takiego pieknego wątku, Paula słynęła z ekstrawaganckich zdobień, uwielbiałam je, może wklejajmy tu pazurki paulopodobne? znalezione w necie czy cuś Ku jej pamięci
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 17:37   #2353
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
.Moja odpowiedź na część pierwszą: Wizaż należy do Agnieszki i Złośliwca - nie muszą nikomu nic udowadniać, to ich forum i podlegamy ich zasadom i regulaminowi.
Jak widać, gwarantuje to ład i porządek - wszyscy znają (haha, a raczej - powinni znać) regulamin i wiedzą, jakie są konsekwencje nieprzestrzegania go.

Drugiej części nie rozumiem, więc nie skomentuję.

rozumiem, dziekuje za odp i przepraszam za ironie

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Pomożemy jak najbardziej chcemy, zeby była tu miła atmosfera, chcemy pomagać i chcemy się uczyć, rozwijać, wszystkie kochamy stylizację paznokci i nie damy sie ponieść emocjom, niezależnie od swoich sympatii i żalu z powodu nieobecności Pauli, te podforum BĘDZIE najmilszym, szczerze w to wierzę będzie, bo są tu przemiłe i pomocne laski. Ot co!!!
jak najbardziej sie zgadzam!!

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
A tak nawiasem mówiąc, szkoda takiego pieknego wątku, Paula słynęła z ekstrawaganckich zdobień, uwielbiałam je, może wklejajmy tu pazurki paulopodobne? znalezione w necie czy cuś Ku jej pamięci
Paula słynie (a nie słyneła bo jeszcze zyje miejmy nadzieje jak sie nie pociela) z FRENCZÓW hehehe
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."

Edytowane przez karolka-bobasek
Czas edycji: 2007-06-20 o 17:50 Powód: znowu literówka
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 18:11   #2354
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Paula nie wróci pod innym nickiem, bo każde sklonowane konto zbanowanego użytkownika jest blokowane przez Moderatora.
Hmmmm... ciekawe ten system działa Mod musi być świetnym psychologiem skoro potrafi poznać klona po tym co użytkownik pisze na forum, bo jeżeli ma zmienne IP, to nie wiele może zdziałać Więc teoretycznie każdy może założyć sobie 1000 kont, wystarczy połączyć się ponownie z netem, żeby zmieniło się IP.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 18:14   #2355
morderator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

mnie się bardzo podobają tipsy ale tylko z french zadnych innych dodatków
;d

a co do pauli to jest tak ze sie nie wypowiadam bo boje sie coś powiedzieć
morderator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 19:13   #2356
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Hmmmm... ciekawe ten system działa Mod musi być świetnym psychologiem skoro potrafi poznać klona po tym co użytkownik pisze na forum, bo jeżeli ma zmienne IP, to nie wiele może zdziałać Więc teoretycznie każdy może założyć sobie 1000 kont, wystarczy połączyć się ponownie z netem, żeby zmieniło się IP.
Bardzo błędne myślenie, ale wyjaśniać nie będę.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 19:43   #2357
desso
Zadomowienie
 
Avatar desso
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 089
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod ostatnią wypowiedzią Awy. Ja też chętnie pomogę.

Ale nie zmienia to faktu, że uważam (i jak widać nie jestem w tym osamotniona), że Paula została ukarana zbyt surowo. Rambo - nie lamentujemy żeby psuć atmosferę. Jest nam przykro, że nasza koleżanka została potraktowana w sposób, który uznajemy za niesprawiedliwy.
Nie zdążyłam wypowiedzieć się na tym wątku http://www.wizaz.pl/forum.showthread...=194118&page=7 , ale może i lepiej. Zgadzam się z mysiak; poznałam Paulę tutaj, czasem zadawałam gupie pytania, uzyskiwałam odpowiedzi, czasem ironiczne-nigdy się o nie nie obraziłam, nigdy nie były niegrzeczne. Ironia nie równa się brakowi kultury(jestem filologiem polskim i wiem coś nt.ironii i sarkazmu). Z podstaw psychologii rozwojowej zaś można się dowiedzieć, że aby zrozumieć ironię, należy osiągnąc pewien poziom rozwoju myślenia metaforycznego(np.dzieci do ok.8.-9.roku życia nie rozumieją ironii). Są na tym świecie ludzie, którzy nigdy do tego nie dojdą, nie dlatego że są głupsi czy zbyt leniwi, ale po prostu tak mają. Choć faktem jest, ze takich osób jest mało. Jeżeli ktoś obraża się za ironię, być może nie umie bądź nie chce wyciągnąć z niej nauki dla siebie. Ironia jest narzędziem perswazji, nie obrazy, być może niezbyt wyszukanym, ale jednak.

Podsumowując:wywalono Paulę za ironizowanie i zgadzam się, że ban stały to lekka przesada.
Dziwi mnie natomiast,że (w powyżej wklejonym wątku) nazywanie osób, które się odważyły nie zgodzić z odgórną decyzją, "mafią" i "sektą" pozostało bez odzewu? Nie czuję się ani mafiarą ani sekciarą, mimo że szanuję Paulę za wiedzę, umiejętności i szczerość.
__________________
"Oni nie boją się niczego. Gotowi we dwoje stawić czoło szatanowi i jego zastępom." (Emily Bronte)

Zapraszam serdecznie na mój wątek pazurkowy
desso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:53   #2358
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

przepraszam bardzo ale ja zaznaczylam ze zartuje z ta mafia:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 23:46   #2359
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

hej
Powiem tak:
pisuję na innych forach paznokciowych, wymieniać nie będę, może tam nie jest tak ostro jak tu, ale tez nie jest tak duzo wpisów dziennie jak tu. W sumie ja jestem ogromnym przeciwnikiem ograniczen. Nie spodobało mi się absolutnie zbanowanie pauli i bynajmniej się nie boję o tym pisać ani jasno wyrażać swoich uczuć w tej sprawie. Paula jest osobą bardzo inteligentną, bystrą, elokwentną, odważną i na tym polega jej nieszczęście - w tym kraju się nie ceni osób wychodzących przed szereg i mających odwagę jasno i dobitnie wyrażać swoje poglady. I to jest powszechnie wiadome. Forum - należy może i do Złosliwca i Agnieszki co nie zmienia faktu że to tak jak w socjaliźmie - wszystko było wspólne czyli w sumie niczyje - tutaj może to i forum do Nich nalezy ale tak naprawdę nalezy do osób które na nim piszą, bo one je tworzą, nie Moderatorzy. I powiem jedno - weszła na forum jakaś osoba która była tu po raz pierwszy, popisała sobie cos tam, obraziła parę osob (np. ja się poczulam nietegens - jako posiadaczka obrzydliwych sztucznych wlosów i takich samych pazurów) i zaburzyła i efekt jest taki że paula ma bana.

Czyli ktos kto tu pisze latami, ma tysiące wpisów, jest nieceniony wogóle bo jest czasem chamski i czasem ostro się wypowie, a ktos kto jest tu raz na czas - spoko, luzik. Może pisać co chce.

Jakos tak chyba za ostro ktoś tu pojechał i dodam bynajmniej że to nie Paulę mam na myśli. A efekt chyba będzie odwrotny od zamierzonego. Szczerze mowiąc ja zamiast ciepłej herbatki i ciasteczka u cioci kloci w klubie wzajemnej adoracji - wolę ostre nocne Polaków rozmowy. Chyba Szanowna Moderia nie pomyślała że zabierając możliwość głosu osobie kontrowersyjnej ale jednocześnie mającej coś do powiedzenia - wylała dziecko z kąpielą. Ja osobiscie bardzo lubię tu pisywać a jeszcze bardziej lubię czytać, zwłaszcza jej wypowiedzi. ma dziewczyna jaja po prostu. Ostra babka z niej ale jest w porządku. Ja nie mam 20 latek tylko prawie 40 i mnie nie obrażają różne teksty pod moim adresem, łatwo mnie nie obrazi nikt. I nie dlatego że ja jestem chamowata i na kogos jeszcze bardziej wyskoczę tylko dlatego że znam swoją wartość i tyle. I na poczatku też się z nią spierałam ale wiem że jest ok, jest normalną fajną bystrą dziewczyną i mam corkę (2letnią) i wcale bym sobie nie krzywdowała jakby mi ta moja na taką pannę wyrosła. Cenię w ludziach charakter. A Paula charakter ma. Nie znoszę ludzi bez kregosłupa, którzy nie mają żadnych uczuc i emocji, a nawet jak mają to ich nie pokazują.

Jak rzeczywiście Paula tu nie będzie pisać, to ja osobiście chyba tutaj za często nie będę zaglądać. Bo jak mam mało slodyczy to sobie kremówkę zjem. A bez niej tu będzie tak słodko że aż do obrzydzenia.

Ta dziewczyna to jest dusza całego tego forum paznokciowego. A jak funkcjonuje organizm bez duszy wiadomo chyba każdemu. Wnosi tu powiew jakiegos takiego wariactwa, szalenstwa, powiew mlodości. Jest swietna. Popełniliście błąd. Moim skromnym zdaniem.

Wogóle to forum juz nie będzie takie samo jak bylo, i bynajmniej nie zmieni się na lepsze. Będzie mdlo, nudno, bez sensu, bez pieprzu, bez emocji, bez jaj, bez humoru. budyń z grysikiem na wodzie
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 23:55   #2360
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez dobrarada
Wogóle to forum juz nie będzie takie samo jak bylo, i bynajmniej nie zmieni się na lepsze. Będzie mdlo, nudno, bez sensu, bez pieprzu, bez emocji, bez jaj, bez humoru. budyń z grysikiem na wodzie
Po Twoim poście można wywnioskować, że Paula jako jedyna Wizażanka "coś wnosiła" do tego Forum i jako jedyna nie słodziła.

Mdło, bez jaj, bez humoru?


Słowem, wrzuciłaś wszystkie dziewczyny, wypowiadające się na Paznokciach, do jednego wora. Trochę pojechałaś, jak to się mówi...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 00:19   #2361
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

hej
ja nikogo nigdzie nie wrzucam. Myslę że to nadinterpretacja. Uważam że wnosiła tutaj bardzo bardzo duzo. I nie będzie to forum już takie jak z jej obecnością. I tyle. I nie będzie i nie ma chyba tutaj nawet sesnu poddawać tego pod dyskusję. Jak myslisz że nic się nie zmieni to pozwolisz ale kompletnie się z Tobą nie zgodzę. Ja bardzo lubię pogadać z kimś. Zwłaszcza z kimś kto ma cos do powiedzenia. Ja nigdy nie oczekuję że ten ktoś się musi ze mną zgadzać, myslę nawet że jak się nie zgadza to jest bardziej interesujące niż żebym sobie z kimś siedziała i potakiwala: no tak masz rację, bo ten ktoś tez mi przyzna rację, pokiwamy sobie głowkami na znak obopólnej zgody i akceptacji wzajemnej i dyskusja umrze
a forum chyba sluzy do rozmow czyli wzajemnego wymieniania się zdaniami, opiniami itd... i jak ktoś sie z czymś nie zgadza i daje temu wyraz to jest błe.... ?
i nie manipuluj moją wypowiedzią jesli mogę o to prosić, bo ja nie obrażam dziewczyn tu piszących - i nie mam takich intencji - nie twierdzę że nikt tu oprócz Pauli nie ma poczucia humoru, bo tak nie jest. Nie przepadam za odwracaniem kota ogonem. Ja pisałam o Pauli i jej nieobecności tutaj i jeszcze raz powiem że będzie jej tu bardzo brakować, nie tylko mnie ale wielu wielu osobom. Bo to jest dziewczyna która kocha to zajecie i pisze o nim z pasją - a pasja do czegokolwiek jest ostatnio wśród młodych osób rzadkim zjawiskiem niestety.
Powiem jeszcze raz - nie przepadam jak ktos próbuje moją wypowiedź tak odwrócić żeby sens jej był inny niż mój zamierzony. Chyba wiesz o co mi chodzi? Ja się nigdy nie staram tak odwrócić wypowiedzi innej osoby aby wyszlo na coś zupełnie innego niz chciała powiedzieć. Bardzo lubię dziewczyny tu piszące, zwłaszcza niektore darze dużą sympatią i chyba nie jestem tu osobą nielubianą więc byłoby mi miło jak dalej by taki stan miał miejsce.

Będzie miło i słodko. Smacznego. Dobranoc
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 00:24   #2362
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Nie manipuluję. Użyłam sformuowania "po Twoim poście można wywnioskować" - bo ja tak Twoją wypowiedź zrozumiałam.
Jeżeli jest inaczej, to ok.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 07:23   #2363
desso
Zadomowienie
 
Avatar desso
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 089
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

a ja tak wypowiedzi DBR nie odebrałam i nie sądzę, żeby ktokolwiek odebrał ją negatywnie; powiem więcej - zgadzam się, zwłaszcza z tym:
Cytat:
Napisane przez dobrarada
Ta dziewczyna to jest dusza całego tego forum paznokciowego. A jak funkcjonuje organizm bez duszy wiadomo chyba każdemu. Wnosi tu powiew jakiegos takiego wariactwa, szalenstwa, powiew mlodości. Jest swietna. Popełniliście błąd. Moim skromnym zdaniem.
__________________
"Oni nie boją się niczego. Gotowi we dwoje stawić czoło szatanowi i jego zastępom." (Emily Bronte)

Zapraszam serdecznie na mój wątek pazurkowy
desso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 08:49   #2364
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Rozczarowuje i to bardzo.
Widzę, że forum konsekwentnie zaczyna prowadzić politykę wywalania niewygodnych użytkowników.

Wypowiedź pozwolę sobie rozwinąć w wolnej chwili.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 09:56   #2365
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez desso Pokaż wiadomość
a ja tak wypowiedzi DBR nie odebrałam i nie sądzę, żeby ktokolwiek odebrał ją negatywnie; powiem więcej - zgadzam się, zwłaszcza z tym:
Cytat:
Napisane przez dobrarada
Ta dziewczyna to jest dusza całego tego forum paznokciowego. A jak funkcjonuje organizm bez duszy wiadomo chyba każdemu. Wnosi tu powiew jakiegos takiego wariactwa, szalenstwa, powiew mlodości. Jest swietna. Popełniliście błąd. Moim skromnym zdaniem.
Powiew braku samokrytyki, dużych uchybień w kulturze wypowiedzi, osobistych wycieczek pod adresem cudzej inteligencji lub wykształcena, przycinków, nagonek... To moja perspektywa, możesz się nie zgodzić.

Tak, to jest wręcz idealna definicja użytkownika niewygodnego. Takich właśnie usuwamy, skądinąd od 7 lat. I będziemy usuwać do końca tego portalu.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 10:00   #2366
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Dobra rada ma rację, wywalanie osób kontrowersyjnych coś mi przypomina, też mam ok. 40-tki i takie czasy już przeżyłam, myślę, ze mozna znaleźć inne rozwiązanie, szczególnie teraz kiedy wreszcie będą moderatorzy na nasyzm forum, można taki " niegrzeczny" post skasować, można go wykropkować, można wiele zdziałać, jeśli się wykaże odrobinę dobrej woli i .... chyba odwagi.
Zlikwidowanie skutku, zamiast przyczyny niczego nie zmieni, kiedy załatwimy sprawę zdublowanych wątków i pytań typu " opiszcie mi krok po kroku jak nałożyć żel" zginie też powód do nerwów i ostrych słów, zajmijmy się więc rozwiązaniem tego problemu, wywalanie tych, których czasem nerwy poniosą niczego nie zmieni. Widziałam kilka for, które określiłabym "landrynkami", było tak słodko, że aż.... pozwólcie, że nie skonczę.Na zrobione przez moda pazurki o kształcie wielorybiego ogona poleciały "achy" i "ochy", nie chciałabym, żeby na naszym forum też tak było.Słusznie napisała jedna z Wizażanek " prawdziwa Wizażanka wychodzi stąd, tylko wtedy kiedy nie ma prądu" ( sory, za niedokładny cytat"), jestem zdania, że dobre forum to takie, które opuszcza się wtedy, kiedy mama, mąż, chłopak lub dziecko Wizażanki wezwało pogotowie z kroplówką. Rozwiążmy przyczyny naszych problemów, samo uporządkowanie wątków sytuacji nie załatwi, musi być ktoś, kto przynajmniej raz dziennie będzie zaglądał i naprawiał, usuwał,edytował ( wybierz co chcesz) " stresogenne" wątki.

P.S. Dobra Rado cieszę się razem z Tobą z wyników, kamień z serca.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 10:00   #2367
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

To czemu po 2 latach?
edek: Zresztą, nie ma sensu brnąć w jakieś pyskówki czy grę półsłówek. Przyśmigam później, to, nieproszona rzecz jasna , wyleję, co mi leży na wątrobie. Uważam, że Paula dostała zbyt dotkliwą karę.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 10:21   #2368
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Po Twoim poście można wywnioskować, że Paula jako jedyna Wizażanka "coś wnosiła" do tego Forum i jako jedyna nie słodziła.

Mdło, bez jaj, bez humoru?


Słowem, wrzuciłaś wszystkie dziewczyny, wypowiadające się na Paznokciach, do jednego wora. Trochę pojechałaś, jak to się mówi...
Uważam to za nadinterpretacje
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 10:38   #2369
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

hej
wiecie co dziewczyny, ja myślę że spór z Moderią jest darmeny , to jest bez sensu. Nie przypuszczam żeby była tu jakaś demokracja, tu panuje autokracja - wiadomo kogo. Jeśli była by możliwość - np. watek z sondą kto jest za odbanowaniem i każdy by zaglosował jak w referendum - i wyniki byłyby uznane - mialoby to sens. Każdy by raz oddal głos za lub przeciw i byłaby jasność. No ale tak jest w demokracji a takowa miejsca tu nie ma
bo jesteśmy jak stadko niesfornych gąsek które jest pilnowane i napominane
hehe już nic nie piszę bo zaraz ja dostanę bana
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 10:54   #2370
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
To czemu po 2 latach?
edek: Zresztą, nie ma sensu brnąć w jakieś pyskówki czy grę półsłówek. Przyśmigam później, to, nieproszona rzecz jasna , wyleję, co mi leży na wątrobie. Uważam, że Paula dostała zbyt dotkliwą karę.
Doprawdy biedactwo, źle osądzone, niesłusznie karane upomnieniami, karteczkami, a my świętoszkowaci moderatorzy o poziomie rozwoju myślenia metaforycznego 8-9 latków nie łapaliśmy w lot tych inteligentnych ironii, osobistych wycieczek, przytyków odnośnie wyszkatłcenia czy poziomu IQ i uroczych sarkazmów, dzięki którym na pazurkowym nie było za słodko
Miała dość szans na poprawienie się, niestety rola wodza, któremu się przyklaskuje przy niemalże każdej pyskówce była silniejsza.
Cytat:
Napisane przez desso Pokaż wiadomość
Podsumowując:wywalono Paulę za ironizowanie i zgadzam się, że ban stały to lekka przesada.
Podsumowując zerknij na odpowiedź Zło, pozbędziesz się wątpliwości-> "Powiew braku samokrytyki, dużych uchybień w kulturze wypowiedzi, osobistych wycieczek pod adresem cudzej inteligencji lub wykształcena, przycinków, nagonek... To moja perspektywa, możesz się nie zgodzić."
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.