Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-22, 19:54   #4381
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że z mojego podkładu robi się ciastolina(?) na twarzy, tak jakby się ważył. Mam formułę kryjącą. Zastanawia mnie czy to wina słabego nawilżenia twarzy czy może z tym podkładem jest coś nie tak?
Miałam AM kryjącą i niestety mi się warzył na czole, pomijając ogólnie za ciemny podkład. Próbowałam na różnych kremach i niestety nie wyglądało to zbyt dobrze.
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
chyba wielu osobom się kryjący z AM ciastoli.
w ogóle ja byłam pewna, że kryjący jest dla osób z bardzo tłustą cerą i trądzikiem, ale po opiniach widzę, że na tych cerach bardzo często się ciastoli. ja mam taką mieszaną i nie było dobrze.

myślałam, że suchą skórę wysuszy, ale u mojej mamy na suchej i dojrzałej cerze nie ciastoli się, nie wysusza, czasami delikatnie podkreśla pory, ale to jak się kremu nie da wcześniej. nie wysusza ani nic. dziwnie. kryje za to jej bardzo duże naczynka na nosie i policzkach
Potwierdzam regułę, mam cerę mieszaną, w zimie z tendencją do przesuszania. Kryjący nie sprawdził się. Teraz spróbuję z formułą matującą.
Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
A ja się zniechęciłam do mienrałów. Użwyałam ich prezz wiele lat (różnych firm), wierząc w ich cudowne właściwości. Mam tłustą, trądzikową cerę, ale jednocześnie wrażliwą i podrażnioną w wyniku stosowania masci/leków przeciwtradzikowych. Z AM ciągle czułam, że mam coś na twarzy, buzia była ściągnięta i napięta ( w złym tego słowa znaczeniu). W akcie desperacji sięgnęłam po Rimmela i ... moja buzia odżyła. Cera się trochę poprawiła, już nie wariuje tak jak kiedyś, nie mam codziennie nowych wykwitów. No i przede wszystkim nie czuję dyskomfortu. Może zimą wrócę do Anabelek, ale chwilowo zdecydowanie daje sobie spokój.
Na zimę przerzucę się pewnie na podkłady drogeryjne. Minerały w mrozach mi nie służą. Od razu czuję, że skóra mi marznie. Niestety nie mogę używać kremów półtłustych, czy bardziej skondensowanych, cięższych poza nawilżającymi Tak więc drogeria robi mi za "ocieplacz"
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 20:13   #4382
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Obecnie Sunny LIGHT jest dla mnie idealny. Zastanawiam się czy na jesień/zimę będzie w dalszym ciągu taki dopasowany....

Jednak tym razem po lecie - nie wracam do płynnych podkładów, żeby nie wiem co

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2015-08-27 o 14:07
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 12:29   #4383
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wymienię Sunny Light (kryjący) 4g (użyty tylko raz) plus gratis Sunny Light (matujący) tester na Golden Light / Golden Fair kryjący lub matujący. Wymiana na terenie Warszawy.
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 05:23   #4384
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie mam nic na wymianę ale chętnie odkupie!
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 10:56   #4385
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurde. Tyle tu ostatnio było o tym, że wersja matująca się mniej warzy niż kryjąca.. no i kupiłam matującą, bo kryjąca w sumie lubiła się ciastolić po jakichś 4-5 godzinach. I żałuję.

Matująca ciastoli mi się w ciągu 5 minut po tym czasie nie mam go już na skrzydełkach nosa i mostku, wszystko transferuje i robi się jedna wielka ciastolina na czubku nosa i w tym zagłębieniu pod skrzydełkami :v nigdy tego nie miałam przy kryjącym. Ogólnie reszta twarzy wygląda dobrze.

Mam cerę tłustą.

Spróbuję jeszcze tak, jak przy kryjącym robiłam, że od razu ładowałam dużo mikrosfer silikonowych w te miejsca i się trzymał cały dzień. Może jakoś zużyję ten nieszczęsny matujący w ten sposób (głupia kupiłam biga)... ale po tym, jak szybko transferuje, to się obawiam, że skończy na allegro. Następnym razem kupuję kryjącą
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:03   #4386
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Kurde. Tyle tu ostatnio było o tym, że wersja matująca się mniej warzy niż kryjąca.. no i kupiłam matującą, bo kryjąca w sumie lubiła się ciastolić po jakichś 4-5 godzinach. I żałuję.

Matująca ciastoli mi się w ciągu 5 minut po tym czasie nie mam go już na skrzydełkach nosa i mostku, wszystko transferuje i robi się jedna wielka ciastolina na czubku nosa i w tym zagłębieniu pod skrzydełkami :v nigdy tego nie miałam przy kryjącym. Ogólnie reszta twarzy wygląda dobrze.

Mam cerę tłustą.

Spróbuję jeszcze tak, jak przy kryjącym robiłam, że od razu ładowałam dużo mikrosfer silikonowych w te miejsca i się trzymał cały dzień. Może jakoś zużyję ten nieszczęsny matujący w ten sposób (głupia kupiłam biga)... ale po tym, jak szybko transferuje, to się obawiam, że skończy na allegro. Następnym razem kupuję kryjącą
a może pod podkłąd dawaj puder mineralny matujący lub jakąś bazę (ja mam z benefitu poreminimizer i daje radę na tlustych cerach)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:42   #4387
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej Przyszłam się pożalić, ale widzę ze nie jestem sama nigdy nie miałam takiego problemu z podkładami mineralnymi jak z Annabelle (ostatnio używałam Amilie w starej formule). Nowe kolory super, sunny fairest kryjący jest wręcz idealny, ale warzy się niemiłosiernie po zaledwie 2 godzinach. W dodatku okropnie mnie wysypało (nic w pielęgnacji nie zmieniałam, generalnie mam skórę trądzikową ale po tym podkładzie zauważyłam znaczne pogorszenie). Czy komuś cos wiadomo na temat Kryjących Amilie, czy tez lubią się ciastolić ?
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 12:03   #4388
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie kryjacy Amilie sprawdzil sie lepiej niz Annabelle kryjacy. Nie ciastolil sie i lepiej wygladal na skorze.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 22:46   #4389
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak to dobrze jest mieć cerę suchą.. Minerały oczywiście pięknie wyglądają, mam taki rozciapierzony pędzelek a w ciągu sekundy niewielka warstwa zakrywa mi zaczerwienienia. Taka magia to jest, gdyby jeszcze nie było trądziku w okolicy żuchwy to byłoby cudnie.. Ogólnie mam taką pielęgnację, że nie musiałabym używać w ogóle podkładu, taką mam rozświetloną cerę, gdyby nie szpecące pojedyncze kropki. Ale już przywykłam, dobrze że są minerały by to zakryć
Musiałam sobie sama namieszać swój kolor, bo obkupiłam się w golden fairest który jest zbyt ciemny (zanim jeszcze nowe odcienie wyszły) ;-) ale dobrze mi ten namieszany kolor służy :P
Ja właśnie nie wiem o co chodzi z tym wysypywaniem po annabelle ale nie spotkałam jeszcze podkładu który by tak samo (tak dobrze) krył i był w tej samej cenie.. Może ktoś coś wie na temat równie dobrze kryjących minerałów?
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 01:58   #4390
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Kurde. Tyle tu ostatnio było o tym, że wersja matująca się mniej warzy niż kryjąca.. no i kupiłam matującą, bo kryjąca w sumie lubiła się ciastolić po jakichś 4-5 godzinach. I żałuję.

Matująca ciastoli mi się w ciągu 5 minut po tym czasie nie mam go już na skrzydełkach nosa i mostku, wszystko transferuje i robi się jedna wielka ciastolina na czubku nosa i w tym zagłębieniu pod skrzydełkami :v nigdy tego nie miałam przy kryjącym. Ogólnie reszta twarzy wygląda dobrze.

Mam cerę tłustą.

Spróbuję jeszcze tak, jak przy kryjącym robiłam, że od razu ładowałam dużo mikrosfer silikonowych w te miejsca i się trzymał cały dzień. Może jakoś zużyję ten nieszczęsny matujący w ten sposób (głupia kupiłam biga)... ale po tym, jak szybko transferuje, to się obawiam, że skończy na allegro. Następnym razem kupuję kryjącą
A jaki kolor masz?

Może się dogadamy;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 09:52   #4391
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A jaki kolor masz?

Może się dogadamy;-)

Sunny fairest
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 13:46   #4392
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja zawsze się uważałam na bladziocha ale teraz sunny fair jest dla mnie za jasne :-( a mam całego biga. Jeśli ktoś ma medium albo light z sunny lub Golden to chętnie odkupie
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:08   #4393
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja zawsze się uważałam na bladziocha ale teraz sunny fair jest dla mnie za jasne :-( a mam całego biga. Jeśli ktoś ma medium albo light z sunny lub Golden to chętnie odkupie
Heh to co powiesz o tych którzy mają golden fairest za ciemny? Żadnym bladziochem nie jesteś ^^ Ja w sumie też nie, bo nie świecę mąką na ulicach a takich ludzi widywałam jestem po prostu normalna.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:28   #4394
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Alexzus przecież cała gama Sunny jest jaśniejsza od Golden Fairest
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:51   #4395
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Sunny Cream to mój odcień idealny, postawiłam na próbkę wersji matującej i niestety ciasto po kilkunastu minutach... wersji kryjącej w ogóle chyba nie będę próbować. Czy wersja rozświetlająca zachowuje się podobnie, czy jest jeszcze dla mnie nadzieja?
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 16:59   #4396
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Może ktoś coś wie na temat równie dobrze kryjących minerałów?
Co prawda mam probke matujaca, ktora uwazam za bardzo dobra dla mojej cery, ale jesli chodzi o kryjace to znam Chrimaluxe bez miki. Kryje duzo mocniej od AM wersji matujacej, wiec moze i jest porownywalna z wersja kryjaca
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 17:11   #4397
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Sunny Cream to mój odcień idealny, postawiłam na próbkę wersji matującej i niestety ciasto po kilkunastu minutach... wersji kryjącej w ogóle chyba nie będę próbować. Czy wersja rozświetlająca zachowuje się podobnie, czy jest jeszcze dla mnie nadzieja?

Po matujacej opcji ciasto po kilkunastu minutach? Co dajesz pod spod, a czym wykanczasz?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:34   #4398
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Heh to co powiesz o tych którzy mają golden fairest za ciemny? Żadnym bladziochem nie jesteś ^^ Ja w sumie też nie, bo nie świecę mąką na ulicach a takich ludzi widywałam jestem po prostu normalna.


swego czasu zimą uzywalam golden fairest i bylo ok, wiec jak kupilam sunny fair bylo idealnie, ale teraz jestem opalona i z dodatkiem pol na pol golden medium/light (ktorys z tych) jest dopiero ok. Niestety pokonczyly mi sie wszystkie probki i juz nie mam z czym mieszac, a zanim zblednę... ehh wiecznie coś
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:46   #4399
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mnie osobiście nie wysypywało po żadnych minerałach (ale miałam do czynienia tylko z AM, Elf, Lumiere i próbkami: Meow). Ważna jest higiena pędzla, demakijaż i pielęgnacja cery...

Ostatnio mam dylemat co kłaść pod minerałki. Skończył mi się krem i nie chciałabym kupować byle czego - polećcie, CO SIĘ SPRAWDZA U WAS ? Mam skórę mieszaną (powiedziałabym, ze normalną, ale w wieku 23 lat z tego co slyszalam to nie jest mozliwe) z tendencją do ściągania się po umyciu. Warunek - jak najmniej chemii!

Cóż... tym razem chciałabym coś innego niż Tołpa (niestety nie wchodzi w grę wyższa półka cenowa). Jak na razie nakładam olejek z pestek malin wymieszany z żelem hialuronowym

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2015-09-03 o 19:47
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 20:17   #4400
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ostatnio mam dylemat co kłaść pod minerałki. Skończył mi się krem i nie chciałabym kupować byle czego - polećcie, CO SIĘ SPRAWDZA U WAS ? Mam skórę mieszaną (powiedziałabym, ze normalną, ale w wieku 23 lat z tego co slyszalam to nie jest mozliwe) z tendencją do ściągania się po umyciu. Warunek - jak najmniej chemii!

Cóż... tym razem chciałabym coś innego niż Tołpa (niestety nie wchodzi w grę wyższa półka cenowa). Jak na razie nakładam olejek z pestek malin wymieszany z żelem hialuronowym
jesteśmy w tym samym wieku i ja też mam skórę normalną raczej choć czasem mi się przetłuszcza w strefie T. pojawiają mi się też suche skórki w okolicy nosków od okularów, ale generalnie problemów nie mam z cerą. Wypryski pojawiają się zwykle w okolicy okresu i to świecenie też, o ile w ogóle.
po umyciu twarzy wodą w innym mieście niż moje (Kielce) - twarz ściąga mi się niemiłosiernie :P Ale podobno w Kielcach mamy najlepszą wodę, kranówkę można pić bez obaw :P a całą reszta miast... no cóż. wtedy cierpię :P

skoro nie tołpa to coś podobnie cenowego (ale nie dużo droższego)... ciężko będzie. sama używam różnych kosmetyków z różnych półek cenowych (tołpa u mnie przewija się bardzo często), ale...

mogę ci polecić lekki krem brzozowy sylveco, bo grał całkiem nieźle z moją cerą, ale nie spodziewaj się jakiegoś działania przeciwzmarszczkowego. on po prostu świetnie nawilżał i nie rolował mi się na buzi. lekki, nie tłusty i szybko wchłaniający się. sylveco ma w swoim asortymencie więcej kremów, ale ten lekki tylko testowałam dłużej. rokitnikowy miałam w kilkunastu próbkach ale jego zapach mi przeszkadzał. brzozowy tak dziwnie nie pachniał. nie posiada spfu ale jest całkowicie z naturalnym składem.

prócz tego mam na noc krem z mythos, ale to wyższa półka cenowa, ma dobry skład i bazuje na... oliwkach
na dzień wykańczam prócz tego brzozowego sylveco jeszcze korresa z magnolią spf15.
posiadam też benefit dream screen spf45 ale to wyższa półka cenowa.

dodatkowo stosuję olej z nasion malin i z pestek śliwki na buzię (z resztą one są wielofunkcyjne, bo na włosy też etc) oraz masło shea (idealnie odrobina pod oczy się sprawdza, wygładza pięknie i w ogóle )
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:32   #4401
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ostatnio mam dylemat co kłaść pod minerałki. Skończył mi się krem i nie chciałabym kupować byle czego - polećcie, CO SIĘ SPRAWDZA U WAS ? Mam skórę mieszaną (powiedziałabym, ze normalną, ale w wieku 23 lat z tego co slyszalam to nie jest mozliwe) z tendencją do ściągania się po umyciu. Warunek - jak najmniej chemii!

Cóż... tym razem chciałabym coś innego niż Tołpa (niestety nie wchodzi w grę wyższa półka cenowa). Jak na razie nakładam olejek z pestek malin wymieszany z żelem hialuronowym
No to może Biolaven, dostępny całkiem nieźle (np Auchan, Real) albo sylveco (w sumie to ta sama firma tylko, że Biolaven ma ładnie pachnieć i jest trochę tańszy ;D), który jest zielarskich i w aptekach.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:55   #4402
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No to może Biolaven, dostępny całkiem nieźle (np Auchan, Real) albo sylveco (w sumie to ta sama firma tylko, że Biolaven ma ładnie pachnieć i jest trochę tańszy ;D), który jest zielarskich i w aptekach.
W paru internetowych drogeriach to biolaven figurowal jako ten droższy od SYLVECO.to były jakieś grosze no ale :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 22:06   #4403
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ahh planuję wreszcie kupno Sunny Fairest żeby z Creamem mieszać, ale po tym co piszecie, już sama nie wiem czy zmienić formułę, czy zostać przy tej której z ktora cały czas jestem- czyli z kryjacą. Niby mi służy i jest w porządku, więc może niepotrzebnie kombinuje... Czy wersja matująca jest o wiele mniej kryjąca? Niby co raz rzadziej potrzeba mi czegoś bardzo kryjacego (alleluja ), ale jednak co kryjące, to kryjące.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 06:13   #4404
lovender
jazzoholiczka
 
Avatar lovender
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mnie osobiście nie wysypywało po żadnych minerałach (ale miałam do czynienia tylko z AM, Elf, Lumiere i próbkami: Meow). Ważna jest higiena pędzla, demakijaż i pielęgnacja cery...

Ostatnio mam dylemat co kłaść pod minerałki. Skończył mi się krem i nie chciałabym kupować byle czego - polećcie, CO SIĘ SPRAWDZA U WAS ? Mam skórę mieszaną (powiedziałabym, ze normalną, ale w wieku 23 lat z tego co slyszalam to nie jest mozliwe) z tendencją do ściągania się po umyciu. Warunek - jak najmniej chemii!

Cóż... tym razem chciałabym coś innego niż Tołpa (niestety nie wchodzi w grę wyższa półka cenowa). Jak na razie nakładam olejek z pestek malin wymieszany z żelem hialuronowym
Kupiłam olejek z ostropestu, stoi i dumam
Póki co używam kremu Hipp i olejku avokado.

Edytowane przez lovender
Czas edycji: 2015-09-04 o 06:16
lovender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 22:59   #4405
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Po matujacej opcji ciasto po kilkunastu minutach? Co dajesz pod spod, a czym wykanczasz?
Pod spód daję samorobione serum z wit.C zawierające silikony oraz olej z pestek malin zmieszany z frakcją sojową (małą ilość, wszystko się wchłania i cera nie jest tłusta) nie wykańczam niczym... czasami w strefie T (mam cere mieszaną) pudruję krzemionką, a podkład warzył się nawet na policzkach. Na tej bazie używałam podkładów innych firm, nie było tego problemu (stara wersja Pixie wyglądała bosko, obecnie używam podkładu z kolorówki która słabo kryje, ciastoli się po paru godzinach, więc szukam czegoś nowego).

Przyznam się, że używam wyłącznie minerałów od 6 lat, tylko parę razy użyłam primera i efekt był gorszy niż bez niego, może nie umiem go aplikować. Czym wykańczać? Nie będzie efektu nadmiernej pudrowości?
Czy wersja rozświetlająca ma mniejszą tendencję do ciastolenia się?
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 23:57   #4406
Munczajld
Przyczajenie
 
Avatar Munczajld
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ma z was ktoś oliwkową cerę? Szukam odcienia korektora mineralnego z Anabelle i nie mam pojecia, który zamowic. Jeżeli chodzi o podkład to używam Loreala Vanilla N2. Bardzo ładnie proszę o pomoc!
Munczajld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 00:39   #4407
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Akurat w korektorach Annabelle nie ma piorunującego wyboru odcieni niestety Jeśli już to Medium
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:47   #4408
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Potwierdzam... tylko medium
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:08   #4409
lovender
jazzoholiczka
 
Avatar lovender
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 208
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Potwierdzam... tylko medium
U mnie też tylko medium w użyciu
lovender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:09   #4410
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Munczajld Pokaż wiadomość
Ma z was ktoś oliwkową cerę? Szukam odcienia korektora mineralnego z Anabelle i nie mam pojecia, który zamowic. Jeżeli chodzi o podkład to używam Loreala Vanilla N2. Bardzo ładnie proszę o pomoc!
Ano ja mam Używam w AM odcienia Light na poziomie Light - jest idealny
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.