essence - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 21:22   #3571
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Oj będę testować ten utrwalacz no bo jak dałam za niego 8 zł to musi mi się na coś przydać...
aako, ten utrwalacz jest w stałej ofercie, wygląda jak mały błyszczyk i jest gdzieś po lewej stronie poniżej lini bioder Kosztuje 8 zł i jest w 3 kolorach. Ale na razie szukam formuły jak go używać żeby sieczki na oku nie zrobić Dobrze że u mnie w pracy nie muszę wyglądać jak bogini i wszyscy mają gdzieś mój makijaż więc jakoś przetrwałam 8 godzin z tym brokatem na oczach.

A może ten utrwalacz lepiej będzie użyć pod cień? Ogłośmy burzę mózgów - zbieram opinie i je potestuję - przynajmniej się pobawię
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:24   #3572
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

jak to jest takiej konsystencji jak błyszczyk to trudno bedzie nałożyć go pod cienie.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:36   #3573
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Dziewczyny, czy któraś z was stosujących podkład mineralny zauważyła jego ciemnienie na twarzy lub inne ,,zjawiska'' ze zmianą koloru na twarzy?
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:45   #3574
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was stosujących podkład mineralny zauważyła jego ciemnienie na twarzy lub inne ,,zjawiska'' ze zmianą koloru na twarzy?
Nic takiego nie zauwazyłam... Chociaż nie noszę samego tego podkładu, zawsze jeszcze na niego idzie puder, ale zmian koloru nigdy nie stwierdziłam
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:24   #3575
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

wiem ze ktos pisal o tym ze on ciemnieje na twarzy ale to juz bylo jakis czas temu jutro ide do Natury polookac na te cudnosci wszystkie i pewnie wroce z kredka z UJ tylko
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 23:16   #3576
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wiem ze ktos pisal o tym ze on ciemnieje na twarzy ale to juz bylo jakis czas temu jutro ide do Natury polookac na te cudnosci wszystkie i pewnie wroce z kredka z UJ tylko
i co jeszcze masz sprawdzić
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 06:59   #3577
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Hehe, to się pewnie mijamy, bo ja też jestem zawsze jedyną klientką przy stoisku essence. Zaraz po wejściu IL pytałam się o niebieskie błyszczyki, bo JUŻ nie było i pani powiedziała, że niestety już nie będzie dostawy, a całą limitowankę wyłożyli od razu. Dostawy essence na Solvayu są przeraźliwie rzadkie, po kilku miesiącach nie doczekałam się zalotek, a kiedyś je tam widziałam.
Jak się czegoś dowiesz, to informuj, ja będę na Solvayu jakoś w ten weekend po róż i AOH, ale zobaczymy, co z moich zakupów wyjdzie. Mogę się przy okazji o coś spytać, jak coś to proszę o listę propozycji.
O to ja będę pewnie we wrześniu dopiero jakoś
Mnie interesuje tylko kiedy mają wógle dostawy Essence(raz na miesiąc, raz na dwa miesiące czy jak ). Pamiętam, że gdy pierwszy raz byłam w tej Naturze jakoś w grudniu(a otwarcie było chyba w październiku rok temu) to cała szafa była pełna Essence(kupiłam wtedy tylko róż cykowy BF ). Potem dłuuugo tam nie byłam aż do wiosny, gdy zaczęła się na Wizażu rodzić essencomania i szał na limitowanki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 07:04   #3578
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Witam
Szczerze mówiąc nie rozglądałam się bardzo, byłam w czwartek w zeszłym tygodniu.
Na pewno było wszystko z UJ za wyjątkiem bibułek, ale nie jestem pewna, były resztki z SC zdaje się, że same te kremy, tochę Laguny, w tym 1 pomarańczowy błyszczyk, niebieskich brak.
Ale wtopa, nie laguny, tylko Ibizy... Wstyd, taka wtopa
Na swoje wytłumaczenie mam tylko tyle, że pisałam z pracy w pośpiechu...
Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę Essence'ową propagande chocby na wizażu to ja się wcale szybko nie dziwie że im szybko schodzi Poza tym w Krakowie, jak na nasze realia sporym mieście, jest tylko jedna Natura, więc siłą rzeczy szybko im towar schodzi.
No właśnie, tyle galerii a same Rossmanny (chociaż też je lubię). W takim dużym mieście powinni zrobić porządną, w pełni wyposażoną Naturę bliżej centrum!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja myślę, że może oni dostawy mają bezpośrednio z Niemiec i to dłużej trwa czy coś Bo inne marki mają w PL swoich przedstawicieli a Essence pewnie nie
Jak będę w najbliższym czasie w Solvayu to zapytam jak to jest z tymi dostawami
Wydaje mi się, że była gdzieś w wątku mowa o polskim przedstawicielu essence i nawet link do ich strony (na której nic ciekawego nie było), ale nie pamiętam ich nazwy.
Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Hehe, to się pewnie mijamy, bo ja też jestem zawsze jedyną klientką przy stoisku essence. Zaraz po wejściu IL pytałam się o niebieskie błyszczyki, bo JUŻ nie było i pani powiedziała, że niestety już nie będzie dostawy, a całą limitowankę wyłożyli od razu. Dostawy essence na Solvayu są przeraźliwie rzadkie, po kilku miesiącach nie doczekałam się zalotek, a kiedyś je tam widziałam.
Jak się czegoś dowiesz, to informuj, ja będę na Solvayu jakoś w ten weekend po róż i AOH, ale zobaczymy, co z moich zakupów wyjdzie. Mogę się przy okazji o coś spytać, jak coś to proszę o listę propozycji.
Ja proszę o sprawdzenie dostępności AOH
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:42   #3579
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
i co jeszcze masz sprawdzić
Twoj jasny zel brazujacy czy jest ale dzisiaj zła jestem...........
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:32   #3580
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Twoj jasny zel brazujacy czy jest ale dzisiaj zła jestem...........
a to czemu?


ja nie jestem zła ale coś mnie rozkłada, gorączka chyba i coś z żołądkiem po wczorajszej pizzy... Umieram
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 09:59   #3581
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Twoj jasny zel brazujacy czy jest ale dzisiaj zła jestem...........


pomyśl sobie o nowym błyszczydle to Ci się od razu humor poprawi
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 10:06   #3582
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: essence

Melduje poslusznie ,ze wrocilam w wakacji w Gdansku bogatsza o cienie UJ i bibulki.
Ogladalam brazer ,ale to chyba najwieksze rozczarowanie essence..
Musialysyscie mnie widziec jak weszlam do natury po cos na chwilke i stanelam przed szafa essence mowiec :"jest nowa limitowanka"
Za to w Czechach ostatnia limitowanka to sun club.Ani Ibizy ani UJ u nich niet.za to kupilam zmywacz do paznokci ,bo tam jest duuzo wiecej pielegnacji essence ( widzialam fajne mietowe balsamy do ust drobinkowe jeden bialy drogi rozowy ).
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:30   #3583
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
a to czemu?


ja nie jestem zła ale coś mnie rozkłada, gorączka chyba i coś z żołądkiem po wczorajszej pizzy... Umieram
na allegro trafila mi sie taka klientka co to nie chce placic i sie mi wykloca o wszystko! nawet stwierdzila ze jestem naciagaczka:/
oj to musisz siedziec w domu i sie leczyc zebys mogla leciec do sklepu jak sie pojawi cos ciekawego z essence ja wczoraj kupilam taka mrozona i calkiem dobra byla ale pozniej mnie zmulila :/
Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość


pomyśl sobie o nowym błyszczydle to Ci się od razu humor poprawi
hehe pomysle sobie o tym blado rozowym ktorego mam zamiar kliknac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:32   #3584
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Dziewczynki, a jakie są wasze opinie do tyczące różowo-brązowej kredki UJ? Bo ja mam jakiś problem żeby się nią dobrze pomalować... Brązu w ogóle nie widać... A mi kreska na górnej powiece jest potrzebna do optycznego zagęszczenia rzęs...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:35   #3585
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a jakie są wasze opinie do tyczące różowo-brązowej kredki UJ? Bo ja mam jakiś problem żeby się nią dobrze pomalować... Brązu w ogóle nie widać... A mi kreska na górnej powiece jest potrzebna do optycznego zagęszczenia rzęs...
ja osobiście z nią problemów nie mam. u mnie kolory są bardzo dobrze widoczne nakładam na powiekę "ufluidowaną" i oprószoną pudrem i jest cud miód
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:39   #3586
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a jakie są wasze opinie do tyczące różowo-brązowej kredki UJ? Bo ja mam jakiś problem żeby się nią dobrze pomalować... Brązu w ogóle nie widać... A mi kreska na górnej powiece jest potrzebna do optycznego zagęszczenia rzęs...
A u mnie różu w ogóle nie widać i jest taka dziwna ta strona kredki Ale za to brąz ładnie wygląda i podkreśla moje niebieskie oczy
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:10   #3587
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Odwiedziłam dziś Naturę, ale nic w naszej szafeczce nie było ciekawego. Widziałam te bazy na cienie - Boże drogi: 1 - jak one mają dużo brokatu!!! 2 - jakie one są malutkie!!! 1/4 wielkości błyszczyka chyba!
A potem zdradziłam Essence z poczwórną paletką cieni Sensique :P I przy kasie dostałam taką oto karteczkę, jak jest w załączniku.
Czy któraś z Was już kiedyś była na takim czymś w Naturze? Bo zastanawiam się, czy iść. Może ktoś z Essence będzie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skan4.jpg (140,9 KB, 128 załadowań)
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:45   #3588
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Drugi dzień testowania utrwalacza:
Dziś nałożyłam go na zwykły cień prasowany i nieco inną metodą - zamiast maziać oczka to punktowo miejsce przy miejscu delikatnie przykładałam aplikatorek i nie maziałam - w ten sposób cien jakoś nie stracił na urodzie. Po wszystkim jeszcze delikatnie zasypałam to cieniem żeby nieco ten brokat zasłonić - efekt zadowalający, trwałość zachowana. Ale na jakieś wymyślne malowanie oczu kilkoma cieniami to może być niefajnie...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:09   #3589
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: essence

A ja muszę Wam napisac, że dzis zmieniłam zdanie o cieniach UJ na lepsze...jak je kupiłam to załamka bo takie te kolorki słabe..ale dziś się miło zaskoczyłam...rano nałozyłam je mniej więcej tak jak w instrukcji (dosyc tak grubszą warstwę) na upudrowaną powiekę i teraz po 10 godzinach wróciłam z pracy, patrzę w lustro a tu cienie siedzą na swoim miejscu czyli na moich powiekach w takim samym stanie w jakim były zaraz po nałożeniu ....jestem w szoku, bo do tej pory wszystkie cienie jakie miałam po 10 godzinach były tylko wspomnieniem
__________________


Zaręczona i przeszczęśliwa od 3.01.2011 r.
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 21:41   #3590
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

onlythebest, co do trwałości tych cieni to ja też nie mam zastrzeżeń. Najgorszy jest brak intensywności w kolorach
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 07:03   #3591
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
A ja muszę Wam napisac, że dzis zmieniłam zdanie o cieniach UJ na lepsze...jak je kupiłam to załamka bo takie te kolorki słabe..ale dziś się miło zaskoczyłam...rano nałozyłam je mniej więcej tak jak w instrukcji (dosyc tak grubszą warstwę) na upudrowaną powiekę i teraz po 10 godzinach wróciłam z pracy, patrzę w lustro a tu cienie siedzą na swoim miejscu czyli na moich powiekach w takim samym stanie w jakim były zaraz po nałożeniu ....jestem w szoku, bo do tej pory wszystkie cienie jakie miałam po 10 godzinach były tylko wspomnieniem
ja też się przychylam. Na początku psioczyłam tu i wylewałam pomyje a teraz jestem zadowolona, że efekt taki naturalny ale ładny jak do pracy czy na uczelnię, a jednocześnie trwałość bardzo dobra Ale już co do błyszczyka zdania nie zmienię
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 07:48   #3592
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Dziewczyny, mam róż do policzków broznizng star nr 03 i idealnie pasuje do mojej karnacji. Kolor tego różu to złoto- brązowy. chciałabym kupić sobie jeszcze jeden kolorek i zastanawiam który z nich byłby dla mnie najlpeszy?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1218475163
czy mogłybyście opisać jaki w rzeczywistości dają kolor, oraz doradzić mi który z nich by mi pasował (skoro pasuje mi nr 03)?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 07:56   #3593
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam róż do policzków broznizng star nr 03 i idealnie pasuje do mojej karnacji. Kolor tego różu to złoto- brązowy. chciałabym kupić sobie jeszcze jeden kolorek i zastanawiam który z nich byłby dla mnie najlpeszy?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1218475163
czy mogłybyście opisać jaki w rzeczywistości dają kolor, oraz doradzić mi który z nich by mi pasował (skoro pasuje mi nr 03)?
Wszystkie 3 a najbardziej wydaje mi się ze:

Miss Pretty: jest bardziej intensywny niż BS, bardziej brzoskwiniowy
Almost Famous: ciepławy (nie ciepły ale cieplejszy niż Best Friends) brudny błyszczący róż (na zdjeciu z linka to ten po lewej stronie)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:12   #3594
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Ja proszę o sprawdzenie dostępności AOH[/quote]

Nie ma sprawy, bo też pragnę nabyć to cudo. Na pewno zwrócę też uwagę na róż BF, ostatnio się na niego nie skusiłam, bo wydawało mi się, że nie jest on różowy i będzie wpadał w pomarańcz, ale tak go tu chwalą, że co tam

A nie wiecie, czy essence, albo inna firma z tej półki cenowej (tak, to ja- zdrajczyni) produkuje niebieski tusz? Prócz Miss Sporty.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:33   #3595
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Hosenko, to ile w końcu jest tych róży? Bo cały czas myslałam, że 3? A piszesz o 4
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:39   #3596
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
A nie wiecie, czy essence, albo inna firma z tej półki cenowej (tak, to ja- zdrajczyni) produkuje niebieski tusz? Prócz Miss Sporty.
Z niebieskich serdecznie polecam Rimmel Extra Super Lash nr 103 Electric Blue. Jest w odcieniu szafirowym, dobrze go widać nawet na czarnych rzęsach i kosztuje jakieś 13 zł.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:40   #3597
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

są 4: Best Friends, Almost Famous, Bronzing Star i Miss Pretty Szkoda że tak mało ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 09:50   #3598
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wszystkie 3 a najbardziej wydaje mi się ze:

Miss Pretty: jest bardziej intensywny niż BS, bardziej brzoskwiniowy
Almost Famous: ciepławy (nie ciepły ale cieplejszy niż Best Friends) brudny błyszczący róż (na zdjeciu z linka to ten po lewej stronie)
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
są 4: Best Friends, Almost Famous, Bronzing Star i Miss Pretty Szkoda że tak mało ...
czyli w skrócie:
Bronzing star- kolor złoto- brązowy
Miss Pretty- intensywna brzoskwinia
Almost Famous- brudny róż
A Best Frinend? Jaki ma kolor???
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:01   #3599
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czyli w skrócie:
Bronzing star- kolor złoto- brązowy
Miss Pretty- intensywna brzoskwinia
Almost Famous- brudny róż
A Best Frinend? Jaki ma kolor???
BS to róż, poprostu róż
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:02   #3600
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez onlythebest Pokaż wiadomość
A ja muszę Wam napisac, że dzis zmieniłam zdanie o cieniach UJ na lepsze...jak je kupiłam to załamka bo takie te kolorki słabe..ale dziś się miło zaskoczyłam...rano nałozyłam je mniej więcej tak jak w instrukcji (dosyc tak grubszą warstwę) na upudrowaną powiekę i teraz po 10 godzinach wróciłam z pracy, patrzę w lustro a tu cienie siedzą na swoim miejscu czyli na moich powiekach w takim samym stanie w jakim były zaraz po nałożeniu ....jestem w szoku, bo do tej pory wszystkie cienie jakie miałam po 10 godzinach były tylko wspomnieniem
wlasnei u mnie cienie z essence sie lepiej trzymaja niz lancoma a cena jak! cuda

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja osobiście z nią problemów nie mam. u mnie kolory są bardzo dobrze widoczne nakładam na powiekę "ufluidowaną" i oprószoną pudrem i jest cud miód
czuje sie skuszona na kredeczke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.