Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 17:21   #1891
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje Drogie;D
Wracając do tematu tego forum...heheh... właśnie przyszła mi paczka z BU- i jestem tak podekscytowana jakby to był mój wymarzony i długooczekiwany prezent pod choinkę...!

Wszystko przyszło rewellacyjnie zapakowane i prosto się robi...to szok że za 60zł można miec takie cuda natury,,,

Peeling cukrowy korzenno-sytrusowy pachnie tak, że miałam ochotę go zjeśc podczas robienia;D Będę się czuła jak księżniczka miziając sie nim pod prysznicem;D

Olejek wanilioowy do buzi pierwsze uczucie super- cera gładziutka, czyściutka , nawilżona i pachnąca. Zobaczymy jak na dłuższą metę.

Maseczka morka z perłami- jak wypróbuje to dam znac, może będzie mniej śmierdziec aniżeli sama spirulina- chociaz i do tego smrodu idzie się przyzwyczaic;D a wiecie ile sie do tej maski dodaje hydrolatu?(zamiast wody)

A dziś zamówiłam
do włosów: amlę i Ecliptę
do buzi na dzień: serum z zielonej herbaty
dla mamuśki: serum GRANAT

Już się nie mogę doczekac;D

A koleżanka już dostała ten puder perłowy?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:59   #1892
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
też chcę zamówic teraz amlę i ecliptę do włosów- próbowałas wcześniej? A olejka tanamu jak chcesz używac? ( ile razy, miejscowo czy na całą powierzchnię, rozcieńczonego?)
Paczka powinna przyjść jutro, myślałam, że może w poniedziałek, ale widocznie paczkonosz nie pracował Tych produktów, o które pytasz nie próbowałam jeszcze. Amlę i ecliptę zamierzam połączyć w formie maski na włosy i trzymać ok. godziny, bo liczę na to, że nieco przyciemni mi pojedyncze srebro we włosach.. i wzmocni całościowo..
Tamanu też nie miałam jeszcze, a zamówiłam dużą porcję, bo wiele słyszałam o świetnym działaniu na kobiece problemy.. chcę też zastosować na wszelkie niedoskonałości skóry, spróbuję też całościowo na twarz - opiszę wrażenia

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
I małe pytanko do pozostałych ( wiem, czasem was zanudzam swoją amatorszczyzną;D ) Czy żadna z was nie stosuje na dzień żadnego aptecznego blokera z filtrami? Bo mam mieszane uczucia co do tego...;/Nie chcę kolejjnego tłuściocha na buzię, czy kolejną warstę czegoś pod podkład ( on też ma filtry) Wiem że już któreś o tym pisały, ale tyle się tego naczytałam że czasem się gubię co dotyczy czego eheheh
Na filtry w podkładzie bym nie liczyła. Przecież np. mleczko Avene jest delikatne i wcale nietłuste.. u mnie wsiąka całkowicie. Filtry stosuję całorocznie, bo używam też kwasów i retinoidów, więc w sumie muszę się zabezpieczać. A efekty zachwycają mnie do tego stopnia, że nie muszę stosować podkładów wystarczy puder i już.

Z BU kupiłam poprzednio serum jedwabiste (wit. C + kompleks silikonowy) - byłam zachwycona, a silikony działające na gładkość i aksamitność cery działały również jako świetny polepszacz humoru - nakładając i głaszcząc się po twarzy czułam że to jest to, co tygryski lubią

Natomiast dla mnie całowitym niewypałek jest peeling z bromenaliną - bardzo mi podrażnił twarz, która po chwili od nałożenia tak zaczynała swędzieć, że musiałam szybko zmywać miałam dwa podejścia, dwa zakończone tak samo - myślałam, że rozdrapię twarz.. czy myślicie, że mogłabym to nałożyć na ciało?? Czy lepiej nie ryzykować????
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:07   #1893
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hmm, z tym peelingiem to ja bym spróbowała na ciele, ale nie nakładała od razu na całą powierzchnię, tylko na jakiś gruboskórny fragment;-) Testując różne rzeczy trzeba niestety liczyć się z tym, że nie zawsze wszystko jest KWC a może być i totalny niewypał...dobrze że odkrywa się przy tym również cuda;-)

Ja nie daję w ogóle pudru tylko podkład bardzo lekki niezapychający o jasnym kolorze, a kryje na tyle że wszystkie niedoskonałości schowane;-) do pudrów jakoś nie mam zaufania

amlę i ecliptę też chcę jako maskę;D

Już sobie wymyśliłam na dzień Serum z zielonej herbaty a na noc Serum-olejek regenerujący Tanamu- zobaczymy jak sięto na mnie sprawdzi
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 20:40   #1894
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja na dzień chcę serum z wit C i silikonami, na to filtr i puderek (dr. Hauschka jedwabny do ciała lub skrobia dry-flo z Mazideł) a na noc będę szaleć na pewno z serum 3xRose, tamanu, jakieś własne wymysły z olejkami i kw. hialuronowym..

Spróbuję jeszcze z tym peelingiem... heh, najwyżej będę miała najgładsze pięty świata hihi
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 15:04   #1895
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ajj dziewczyny ale z was kusicielki Do mnie dopiero dotrała paczka z tonikiem BHA i serum amla a już czaje się na tyle rzeczy. Żałuję, że nie zamówiłam wcześniej. Kusi mnie olejek myjący waniliowy olej monoi, peeling korzenno-cytrusowy, maseczka truskawkowa/wulkaniczna i hydrolat z kocanki/oczarowy. A propos tych dwóch ostatnich, używałyście tych produktów? Tak się zastanawiam, która maseczka i hydrolat byłyby lepsze. Dużo czytałam o truskawkowej i h. oczarowym ale przyznam, że dwa pzoostałe też mają zachęcające opisy.

Edytowane przez balitagscarlet
Czas edycji: 2008-11-12 o 16:01
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 15:54   #1896
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Ajj dziewczyny ale z was kusicielki Do mnie dopiero dotrała paczka z tonikiem BHA i serum amla a już czaje się na tyle rzeczy. Żałuję, że nie zamówiłam odrazu. Kusi mnie olejek myjący waniliowyolej monoi, peeling korzenno-cytrusowy, maseczka truskawkowa/wulkaniczna i hydrolat z kocanki/oczarowy. A propos tych dwóch ostatnich, używałyście tych produktów? Tak się zastanawiam, która maseczka i hydrolat byłyby lepsze. Dużo czytałam o truskawkowej i h. oczarowym ale przyznam, że dwa pzoostałe też mają zachęcające opisy.

Hydrolat oczarowy zużyłam w wielkośc 0,5l...jak dla mnie może byc ,ale zdecydowanie moim skromnym zdaniem przebija go różany;-) Natomiast maseczka truskawkowa przyjdzie mi za ok 3 dni to dam znac;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 16:28   #1897
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

balitagscarlet, jeśli masz cerę mocno przetłuszczającą się weź maseczkę wulkaniczną, bo ładnie pochłania sebum. Ja mam mieszaną, nieraz się przesusza, nieraz przetłuszcza, ale jak dla mnie ta wulkaniczna była za mocna. Zdecydowanie wolę truskawkową. Bardzo dobra była też czereśniowa, ale już jej nie ma. Truskawkowa super wygładza, buźka jest fajnie oczyszczona, mięciutka i delikatna w dotyku. Przynajmniej u mnie tak się sprawdziła. Co do hydrolatów, to z tych dwóch jakie wymieniasz miałam tylko oczarowy. Ze swojej strony poleciłabym różany lub oczarowy. Ale każdy tu będzie mieć swoje typy
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 17:40   #1898
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Generalnie mam cerę dość konkretnie przetłuszczającą się ale właśnie jestem na starcie kuracji kwasami, dlatego obawiam się o zbyt mocne wysuszenie. Przydałoby się coś ściągającego pory i oczyszczającego ale wolałabym uniknąć wyschniętej i napiętej skorupy na twarzy więć może faktycznie lepiej zamówić tą truskawkową. Ciężka sprawa Co do hydrolatów to chyba skuszę się na ten z kwiatu kocanki (głównie przez to, że jest ekologiczny i dobry dla cery naczynkowej) i oczarowy albo różany (ten mogłabym zmieszać z h. z kocanki) skoro dużo dziewczyn je zachwala.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:46   #1899
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pytanie do posiadaczek waniliowego olejku myjącego. Czy on Wam pachnie wanilią, bo dla mnie ten zapach to porażka straszna. Smród okropny, nie mający nic wspólnego z zapachem waniliowym, który bardzo lubię
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:27   #1900
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pytanie do posiadaczek waniliowego olejku myjącego. Czy on Wam pachnie wanilią, bo dla mnie ten zapach to porażka straszna. Smród okropny, nie mający nic wspólnego z zapachem waniliowym, który bardzo lubię
Jest taki cukierkowy, słodki- niekoniecznie waniliowy, jak ktoś lubi słodkości to ok, jak nie to właśnie jest taka reakcja. Ja uwielbiam ten waniliowy, zresztą jak cała moja rodzinka;D ale Mariolce może bardziej utrafiłby ten cytrusowy?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 18:45   #1901
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Jest taki cukierkowy, słodki- niekoniecznie waniliowy, jak ktoś lubi słodkości to ok, jak nie to właśnie jest taka reakcja. Ja uwielbiam ten waniliowy, zresztą jak cała moja rodzinka;D ale Mariolce może bardziej utrafiłby ten cytrusowy?
Miałam pomarańczowy i był ok, delikatnie ładnie pachniał pomarańczem właśnie. Jak przeszłam do waniliowego to dla mnie ten zapach przypominał ropę naftową
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 19:20   #1902
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mariolka, mnie również ten aromat waniliowy zupełnie nie podszedł. Ciekawa jestem tego różanego... Ma ktoś?

balitagscarlet, no, weź truskawkową. Jest delikatniejsza, chociaż ostrzegam, niektóre osoby ta maseczka podrażniła... Nie wiem czy akurat to była wina maski, ale takie były recenzje. Weź pod uwagę również maseczkę morską
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:43   #1903
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mariolka, mnie również ten aromat waniliowy zupełnie nie podszedł. Ciekawa jestem tego różanego... Ma ktoś?

balitagscarlet, no, weź truskawkową. Jest delikatniejsza, chociaż ostrzegam, niektóre osoby ta maseczka podrażniła... Nie wiem czy akurat to była wina maski, ale takie były recenzje. Weź pod uwagę również maseczkę morską
Szczerze powiem, że skreśliłam ją od razu ze względu na prawdopodobnie specyficzny "zapach morza" Ciekawa jestem jak będzie z olejkiem waniliowym ale słodziaki są jak najbardziej w moim typie więc pewnie zapachowo mi podejdzie.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:45   #1904
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja uwielbiam zapach olejku waniliowego.to połączenie zapachu wanili i ylang ylang,ale..niesttey nie mogę i umżywac, nad czym bardzo ubolewam, bo zapach kocham!
Maseczka morska pachnie..wit E w kaspłkach!..kiedyś, jak bylam mala uwielbiałam rozgryzać kapsulki z wit E..one miały własnie taki zapach..jak ta maseczka!Uwielbiam ten zapach!
No i najładniej pachnie maseczka wulkaniczna z limornką-soczyście, prawdziwie cytrusowo!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 21:11   #1905
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zapach olejku waniliowego.to połączenie zapachu wanili i ylang ylang,ale..niesttey nie mogę i umżywac, nad czym bardzo ubolewam, bo zapach kocham!
Dlaczego nie możesz używać, zapycha Cię może?
Ja jak narazie jestem pozytywnie zaskoczona zapachem toniku z 2% BHA - bardzo przyjemny a spodziewałam się sama nie wiem dlaczego delikatnego smrodku.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 21:27   #1906
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nie, nie zapycha(dobrze uzyty i zmyty olejek pieknie oczyszcza skóre twarzy)-to kwestia nietoleracji olejku ylang ylang-ale ja jestem taki dziwoloagiem jesli o cere chodzi-mna sie nie sugeruj
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:03   #1907
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, dotarła do mnie paczka z BU - zrobiłam na szybko tonik BHA 2& i serum z zieloną herbatą. To serum wyszło mi jakieś bardzo płynne, a robiłam wszystko jak należy... Hydrolat miętowy pachnie jakoś... dziwnie. Bez kitu, nie mentolowo, raczej jak mięta kędzierzawa, generalnie nie takiego aromatu oczekiwałam.

Testy zaczynam od jutra
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:07   #1908
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Nie, nie zapycha(dobrze uzyty i zmyty olejek pieknie oczyszcza skóre twarzy)-to kwestia nietoleracji olejku ylang ylang-ale ja jestem taki dziwoloagiem jesli o cere chodzi-mna sie nie sugeruj
Pierwszy raz będę używać olejku do oczyszczania twarzy stąd ta moja podejrzliwość
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 22:20   #1909
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Szczerze powiem, że skreśliłam ją od razu ze względu na prawdopodobnie specyficzny "zapach morza" Ciekawa jestem jak będzie z olejkiem waniliowym ale słodziaki są jak najbardziej w moim typie więc pewnie zapachowo mi podejdzie.
No cóż... Nie ukrywam, maseczka morska nie pachnie zby ładnie, ale to kwestia przyzwyczajenia . Jak pierwszy raz odkręciłam pojemnik to mnie odrzuciło na kilometr, a mama kazała mi się wynosić z nią do swojego pokoju . Teraz sama ją używa! Ja teraz przymierzam się do tej z dodatkiem perły. Oczywiście truskawkowa też wyląduje w koszyku.

Czy ktoś testował już skwalan? Jestem ciekawa jak z jego właściwościami w praktyce.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 07:05   #1910
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ta z dodatkiem perły jest super!!! I powiem wam że faktycznie ciutę mniej smyra;D Najbardziej odpycha przy zmywaniu, ale już w ogóle nie przeszkadza mi jej zapach jak trzymam ją na buzi, jak nakładam też mniejszy. I jest mniej podrażniona buzia aniżeli po spirulina + woda + jogurt naturalny. także osobiście polecam;-) Chcę właśnie robic maseczki dwa razy w tydodniu- pierwsza morska z perłami - druga truskawkowa;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 07:24   #1911
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No cóż... Nie ukrywam, maseczka morska nie pachnie zby ładnie, ale to kwestia przyzwyczajenia . Jak pierwszy raz odkręciłam pojemnik to mnie odrzuciło na kilometr, a mama kazała mi się wynosić z nią do swojego pokoju . Teraz sama ją używa! Ja teraz przymierzam się do tej z dodatkiem perły. Oczywiście truskawkowa też wyląduje w koszyku.

Czy ktoś testował już skwalan? Jestem ciekawa jak z jego właściwościami w praktyce.
ja go mam używam go pod oczy bo mnie inaczej zapycha czasami dodaje do kremu ale trzeba piling robić zapychacz jest z niego niezły ale pod oczy dobry jest no tylko na noc
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:01   #1912
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

leana1, dzięki za recenzję. W takim razie dam sobie spokój ze skwalanem, zapcha i dopiero bym sobie narobiła .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 08:18   #1913
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czekam na paczkę z maseczką morską i serum z wit. C dla mamy - jest od niego uzależniona
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:12   #1914
joann19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
GG do joann19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czesc a ja wlasnie wczoraj dostałam i od razu uzylam toniku różano-mlecznego z kwasami. Mam pytanie o ten tonik. Czy was tez tak troche szczypało po użyciu? I czy to normalne??
joann19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 13:05   #1915
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie paczuszka przyszła w BU
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 13:29   #1916
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joann19 Pokaż wiadomość
Czesc a ja wlasnie wczoraj dostałam i od razu uzylam toniku różano-mlecznego z kwasami. Mam pytanie o ten tonik. Czy was tez tak troche szczypało po użyciu? I czy to normalne??
tak jak masz mikrouszodzenia na buzi to szczypie przynajmniej ja dopiero wtedy dowiadywałam się o takim czyms to moje zdanie bo tez mnie czasami piecze
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 13:48   #1917
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moja buzia jeszcze za czasów retinoidów a potem po kwasach nawet pod maseczką nawilżającą szczypała- w każdym razie nie ma co rezygnowac w takim układzie z maseczek, bo mi na przykład po kwasach wygładzały i ujednolicały buśkę i nie wiem czy tylko mi się wydawało,ale jakby lepiej się składniki z maseczki w tedy wchłaniały...też czysto subiektywna opinia
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 19:27   #1918
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

doprawdy nie wiem jak to sie moglo stac, ze do tej pory tu nie weszłam

czytam Was od paru godzin, ogladam ten sklep i dostaje kręciołka
niewiele rozumiem z tego co piszecie, pewnych fragmentów w ogole ale przyznaje ze jestem totalnie zielona w tym temacie.
Czuje sie jak dziecko we mgle

mam cere bardzo wrażliwa (przy tym ŁZS) wiec uzywam tylko aptecznych specyfikow.

wypatrzylam juz pare ciekawych dla mnie rzeczy, ale jeszcze sie musze wczuc bo to wszystko takie dla mnie pokomplikowane

licze na Waszą pomoc, jakby co
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 19:59   #1919
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Motylek - wiem co czujesz Na początku też mnie głowa boała od nadmiaru informacji :p Ale jak uż sie przekopałam przez te wszystkie watki i zaczęłam świadomie dobierać kosmetyki, satysfakcja i efekty sa niesamowite
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:01   #1920
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

za duzo sie chyba dzis naczytalam juz

ciekawe czy bede umiala to zrobic, bo naparwde takie rzeczy to umiem zawsze skopac, ostatnio mialam szampon w pudrze i oczywiscie skopalam to
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.