Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 20:58   #2491
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Super Makrelo Na drugim zdjęciu nawet widać lekki uśmiech ! Życzę Ci z całego serca żeby wszystko dalej szło w dobrym kierunku bo Ci się kurde należy po tym wszystkim .
A teraz już nie zaśmiecam i przestaję marudzić na moje drobne krosteczki
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:24   #2492
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

makrela super poprawa!! a będzie jeszcze lepiej dobrze że już dłużej nie zwlekałaś

u mnie dwa tyg po odstawieniu izo buźka super, całodniowy mat, włosy trochę gorzej bo zaczynają się już trochę szybciej przetłuszczać, i jeszcze troche wypadają ale mam nadzieje że to w końcu minie
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:39   #2493
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ja jestem 4 miesiące po kuracji i tak jak pisałam wczesniej czar prysł
Zero matu, włosy muszę myć prawie codziennie, wyskakuja pojedyncze pryszzce no i mam znów tendencje do zapychania
paznokcie dopiero teraz dochodzą do ładu ale bardziej dzięki mocnej odżywce Herome
Absolutnie nie mówię, że żałuje kuracji, bo jest dużo lepiej, ale prawdę mówiąc oczekiwałam lepszych efektów..... a przynajmniej takiej cery jak w trakcie kuracji.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:47   #2494
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Makrelo, nie jest jeszcze idealnie, ale poprawa jest naprawdę przeogromna. To straszne, że musiałaś się tak wymęczyć przez to.
Dobrze, że teraz wszystko idzie ku zdecydowanie lepszemu. Trzymam mocno, mocno kciuki za ostateczny sukces ;*
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:18   #2495
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziekuję wszystkim za miłe słowa!
Odebralam dzis wyniki krwi, mysłałam, ze po tak wielkiej dawce zatrzymają mnie od razu w szpitalu po zobaczeniu tych wyników, ale dalej jest dobrze- tzn. OB troszkę wyższe, MCH i MCHC (nie mam pojęcia co to jest) ciut za małe i triglicerydy podskoczyły do ponad 160 (max jest 140). Chyba nie bedę zmniejszać dawki, ale zmeczenie coraz bardziej mnie rozkłada. Wczoraj po południu aż mi było niedobrze i mysłałam, że zasnę na siedząco.. ale poźniej mąż mnie zacząl tak rozśmieszać, że się popłakałam ze śmiechu i trochę obudzilam
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:25   #2496
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co najwazniejsze...czy po terapii retinoidami, bo zaprzestaniu i odczekaniu miesiąca czy dwóch można normalnie zajść w ciąże, czy dziecko będzie zdrowe. Bo szczerze to już wolałabym mieć trądzik na buzi, a móc normalnie zajść w ciąże. Odpiszcie...
Na ulotce jest napisane, że po 2 miesiącach można. Na różnych forach czytałam o min pół roku. Ja jeśli się zdecyduję chcę poczekać min rok od zakończenia leczenia.. Nawet przed braniem leku nie chciałam mieć dzieci ze względu na strach przed ewentualną chorobą dziecka (różne przypadki się zdarzają) - a teraz - to już w ogóle się boję i odczekam jak najwięcej.....
Ale chyba na ulotce nie pisaliby czegoś co naraziłoby ich na procesy sądowe...
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:23   #2497
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Na dniach będe przyjmował Izotek, więc jakie pomadki i kremy do ust polecacie? Pomadke to chyba z Nivea ale taka zwykla wystarczy? Krem bym chcioal stosować rano i wieczorem jakiś nawilzający a pomadke miec przy sobie, co jest godne polecenia ?

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 15:07   #2498
nnajnna
Raczkowanie
 
Avatar nnajnna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 162
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Dziekuję wszystkim za miłe słowa!
Odebralam dzis wyniki krwi, mysłałam, ze po tak wielkiej dawce zatrzymają mnie od razu w szpitalu po zobaczeniu tych wyników, ale dalej jest dobrze- tzn. OB troszkę wyższe, MCH i MCHC (nie mam pojęcia co to jest) ciut za małe i triglicerydy podskoczyły do ponad 160 (max jest 140). Chyba nie bedę zmniejszać dawki, ale zmeczenie coraz bardziej mnie rozkłada. Wczoraj po południu aż mi było niedobrze i mysłałam, że zasnę na siedząco.. ale poźniej mąż mnie zacząl tak rozśmieszać, że się popłakałam ze śmiechu i trochę obudzilam


Makrelko!!!ale jak moglo sie stac cos takiego nagle i bez zadnej przyczyny i w tak szybkim czasie sie rozprzestrzenic????jestem w wielkim szoku!!!leakrze nie powiedzieli co moze byc tego przyczyna?to chyba nie jest normalne.....pozdrawiam
nnajnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:45   #2499
ada_rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Makrela w kapeluszu nie wiem jak bym sobie poradziła na twoim miejscu(chyba bym się załamała). Oczywiście życzę tobie takich efektów jak dotychczas, bo naprawdę widać dużą poprawę. Mimo, że teraz jest widoczna poprawa to i tak niestety słyszę przykre komentarze na mój temat(chyba możecie sobie wyobrazić ich poziom ze strony chłopaków w gimnazjum ), staram się nimi nie przejmować i po prostu nie odpowiadać na tez "zaczepki" ale przyznam szczerze że niestety nie jest to łatwe. Oczywiście mam wsparcie ze strony rodziny, ale to nie to samo co usłyszeć komentarz na wiadomy temat ze strony chłopaków(z których większa część niestety jest bardzo niedojrzała i myśli że trądzikiem można się zarazić przez podanie ręki itp., chociaż akurat chłopacy z mojej klasy mi nie dokuczają(no może kiedyś, chociaż kiedyś tak)). Niestety tak jak ci niedojrzali chłopacy myślą też niektórzy dorośli ludzie Ale dość tych już moich wywodów Właśnie wróciłam od pani dermatolog, która twierdzi że jest ogromna poprawa(oczywiście mam jeszcze mnóstwo blizn) i że dobrze że zaczęłam już się leczyć bo mam skłonności do blizn potrądzikowych(tzw. trądzik bliznowaty). Może wyjem nawet minimalną dawkę tzn 120 mg. Przy mojej wadze powinnam wyjeść 8400 mg, a już wiem że na pewno wyjem 8100. Ehh trochę się rozpisałam Życzę powodzenia wszystkim i żeby mieli skóry jak pupa niemowlaka
ada_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:47   #2500
ada_rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A teraz trochę was pomęczę zdjęciami Zdjęcia z lampą więc w rzeczywistości to wygląda trochę gorzej(większość zdjęć w pudrze). A i dodam że Curacne biorę dopiero od kwietnia 2008
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wrzesien- pazdziernik 2007.jpg (17,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesien- pazdziernik 2007(3).jpg (29,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrzesien- pazdziernik 2007(2).jpg (26,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg styczeń- marzec 2008.jpg (23,7 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg styczeń- marzec 2008(3).jpg (26,9 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg styczeń- marzec 2008(2).jpg (29,5 KB, 121 załadowań)
ada_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:50   #2501
ada_rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwiec-grudzień 2008.jpg (30,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwiec-grudzień 2008(3).jpg (25,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwiec-grudzień 2008(2).jpg (27,5 KB, 93 załadowań)
ada_rut jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 18:07   #2502
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Na ulotce jest napisane, że po 2 miesiącach można. Na różnych forach czytałam o min pół roku. Ja jeśli się zdecyduję chcę poczekać min rok od zakończenia leczenia.. Nawet przed braniem leku nie chciałam mieć dzieci ze względu na strach przed ewentualną chorobą dziecka (różne przypadki się zdarzają) - a teraz - to już w ogóle się boję i odczekam jak najwięcej.....
Ale chyba na ulotce nie pisaliby czegoś co naraziłoby ich na procesy sądowe...
Pół roku? rok ?! to przecież straszne... ja chce odczekać 2 miesiące i starać się o baby, tzn zakonczyłabym w marcu, a próbowałabym od maja. Przecież na ulotce pisze, ze juz po 1-2 mies. można zajść. Więc po co czekać rok. Szczerze to dla mnie byłaby katastrofa gdybym miała czekać rok :/
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2008-12-04 o 18:09
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:25   #2503
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Na dniach będe przyjmował Izotek, więc jakie pomadki i kremy do ust polecacie? Pomadke to chyba z Nivea ale taka zwykla wystarczy? Krem bym chcioal stosować rano i wieczorem jakiś nawilzający a pomadke miec przy sobie, co jest godne polecenia ?

Pozdrawiam

balsam do ust CARMEX super jest nivea Ci nie wystarczy chyba że masz minimalne wysuszanie

ten CARMEX do kupienia w SuperPharmie
ale Wam zazdrosze, poprawa jest u Was świetna ;d
ale mi nikt nie przypisze
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2008-12-04 o 18:26
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:48   #2504
doUwantme2
Przyczajenie
 
Avatar doUwantme2
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

wow, Makrelo, gratulacje! Twoja buzia wyglada naprawde 1000 razy lepiej! podziwiam Cie za to, ze sie nie zalamalas i umialas z tym walczyc dolaczam sie do pytania nnajnni, czy to byl zwykly tradzik czy moze cos innego? czy lekarze powiedzieli Ci co moze byc tego przyczyna?
ada_rut u Ciebie tez widac wielka poprawe trzymam kciuki za dalsze leczenie!
ja zamieszcze swoje zdjecia po skonczeniu kuracji, jak mi sie buzka poprawi, prowadze hmm powiedzmy pamietnik zdjeciowy, tzn co miesiac robie sobie zdjecia twarzy, zeby potem moc zobaczyc postep w leczeniu.
Nierozumiany15 witaj w gronie retinoidowcow:P mysle, ze pomadka nivea powinna wystarczyc, a na noc najlepiej stosowac krem nivea, przynajmniej ja tak robie co do kremow, to nie znam sie na meskich kosmetykach, ale moge Ci powiedziec, ze ja uzywam kremu mocno nawilzajacego do skory suchej z Pharmaceris A, bardzo dobrze nawilza, ale troche buzia mi sie po nim swieci. dla mnie to akurat nie problem, bo i tak nakladam tone tapety i pudru, wiec nic nie widac.
pozdrawiam!
__________________
seize the day
doUwantme2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:59   #2505
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Na dniach będe przyjmował Izotek, więc jakie pomadki i kremy do ust polecacie? Pomadke to chyba z Nivea ale taka zwykla wystarczy? Krem bym chcioal stosować rano i wieczorem jakiś nawilzający a pomadke miec przy sobie, co jest godne polecenia ?

Pozdrawiam
Ja z pomadek korzystam za dnia - używam przede wszystkim Neutrogeny. Natomiast kiedy jestem w domu smaruję usta i skórę dookoła nich maścią robioną od pani dermatolog (i tak mnie tam nikt nie ogląda z tymi białymi wąsami ) Ja biorę Aknenormin i do niego jest dołączona pomadka - też jest bardzo dobra, a z tego co słyszałam do Izoteku też powinna być dodana.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ale mi nikt nie przypisze
mnie też nikt nie chciał przepisać, ale w końcu trafiłam na właściwą panią dermatolog. naprawdę poszukaj przecież szkoda, żebyś się z tym jeszcze męczyła

ada_rut - widać naprawdę widać poprawę i chyba sama to czujesz łatwo napisać - ale kolegami się nie przejmuj, bo takie zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o ich braku szarych komórek.
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:43   #2506
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kasiaash Pokaż wiadomość

mnie też nikt nie chciał przepisać, ale w końcu trafiłam na właściwą panią dermatolog. naprawdę poszukaj przecież szkoda, żebyś się z tym jeszcze męczyła
.
a masz duży trądzik?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:54   #2507
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a masz duży trądzik?
wstawiałam już wcześniej zdjęcia, chyba na 78-79 stronie, nie pamiętam dokładnie - niedawno.

nie był tak duży, ale był upierdliwy, bo nie chciał się wyleczyć od wielu lat. no i był nie tylko na buzi, ale i na dekolcie i plecach. były to zaskórniki w dużej ilości z których robiły się kolejno duże niespodzianki - takie guzki, które bardzo bolały. w te wakacje kiedy wróciłam z nad morza zrobiło mi tego 3 razy tyle.
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:10   #2508
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kasiaash Pokaż wiadomość
wstawiałam już wcześniej zdjęcia, chyba na 78-79 stronie, nie pamiętam dokładnie - niedawno.

nie był tak duży, ale był upierdliwy, bo nie chciał się wyleczyć od wielu lat. no i był nie tylko na buzi, ale i na dekolcie i plecach. były to zaskórniki w dużej ilości z których robiły się kolejno duże niespodzianki - takie guzki, które bardzo bolały. w te wakacje kiedy wróciłam z nad morza zrobiło mi tego 3 razy tyle.

a pamiętam a jak teraz, nadal masz taką ładną cerę?

właśnie też mam upierdliwy, 6lat go lecze a isotex to chyba jedyna szansa żeby sie go pozbyć NA STAŁE dlatego Wam zazdrosze

wątpie, żeby mi przypisali, 3 pryszcze na krzyż w miesiącu. Ale nieustannie smaruje się maściami, więc bez leczania napewno byłoby gorzej. a jeszcze słysze opinie że do końca życia będe musiala się smarowac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:01   #2509
Inside92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Na zdjęciach niektórych dziewczyn widzę znaczą poprawę gratuluję ;*
A ja mam tzw. prosaki i mam nadzieję , że retinoidy na to podziałają.
Jutro mijają 3 tygodnie brania leków
bardzo często leci mi krew z nosa ;/ a usta ciągle smaruje wazeliną bądź pomadką.
Inside92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 21:16   #2510
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a pamiętam a jak teraz, nadal masz taką ładną cerę?

właśnie też mam upierdliwy, 6lat go lecze a isotex to chyba jedyna szansa żeby sie go pozbyć NA STAŁE dlatego Wam zazdrosze

wątpie, żeby mi przypisali, 3 pryszcze na krzyż w miesiącu. Ale nieustannie smaruje się maściami, więc bez leczania napewno byłoby gorzej. a jeszcze słysze opinie że do końca życia będe musiala się smarowac
czasem jeszcze jakiś potwór wyskoczy, ale wiąże się to z tym, że jeszcze nie wszystkie zaskórniki mi poginęły - i niejako się "oczyszczam". ale z dnia na dzień widzę, że jest ich coraz, coraz mniej.

ja też się bezustannie czymś smarowałam. a to, że znowu miałam, aż tak drastyczne pogorszenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że samo nie przejdzie i czas najwyższy wreszcie się tego pozbyć...

Cytat:
Napisane przez Inside92 Pokaż wiadomość
Na zdjęciach niektórych dziewczyn widzę znaczą poprawę gratuluję ;*
A ja mam tzw. prosaki i mam nadzieję , że retinoidy na to podziałają.
Jutro mijają 3 tygodnie brania leków
bardzo często leci mi krew z nosa ;/ a usta ciągle smaruje wazeliną bądź pomadką.
mi dzisiaj leciała krew, ale to z powodu kataru śluzówki jeszcze bardziej mi się "obsuszyły"
__________________


Edytowane przez kasiaash
Czas edycji: 2008-12-04 o 21:21
kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:24   #2511
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

dziewczyny, więc jak to jest z tym farbowaniem? Ide w sobotę do fryzjera, miałam sobie zrobic cienkie, ale gęste pasemka, tyle, ze mam coraz większe wątpiwości...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:29   #2512
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, więc jak to jest z tym farbowaniem? Ide w sobotę do fryzjera, miałam sobie zrobic cienkie, ale gęste pasemka, tyle, ze mam coraz większe wątpiwości...
ja miałam robione pasemka dwa tygodnie temu i jest jak najbardziej ok mimo, że z natury mam słabe włosy.
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:49   #2513
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Na dniach będe przyjmował Izotek, więc jakie pomadki i kremy do ust polecacie? Pomadke to chyba z Nivea ale taka zwykla wystarczy? Krem bym chcioal stosować rano i wieczorem jakiś nawilzający a pomadke miec przy sobie, co jest godne polecenia ?

Pozdrawiam
Dobry do ust jest Tisane ok 8zł, mam tez Oeparol ok 6zł, a nawet zwykła wazelina za dwa złote mi wystarcza- chociaz na samym początku był dramat, tak mi usta wyschły - może zaniedbałam to ciągłe smarowanie- że nic z tych nie pomagało, usta krwistoczerwone, zeszła mi z nich skóra, aż nozyczkami musiałam ociąć Teraz jest ok i cokolwiek stosuję - jest dobre.
A kremik mam cały czas ten sam- AA do bardzo suchej skóry

Cytat:
Napisane przez nnajnna Pokaż wiadomość
Makrelko!!!ale jak moglo sie stac cos takiego nagle i bez zadnej przyczyny i w tak szybkim czasie sie rozprzestrzenic????jestem w wielkim szoku!!!leakrze nie powiedzieli co moze byc tego przyczyna?to chyba nie jest normalne.....pozdrawiam
Lekarze sami nie wiedzieli stawiali różne diagnozy - trądzik różowaty, ropowiczy. Moj lekarz i tak stwierdził, że takiego przypadku jeszcze nie spotkał - żeby tak szybko sie to rozwinęło. Tak więć potwierdzonej, pewnej diagnozy nie mam... Oby sie nie okazało, że jakaś przyczyna dalej jest, a przez Iotek tylko ją przygłuszę, a poźniej będzie nawrót.. tak się tego boję- ze dlatego biorę tą wielką dawkę, żeby zmniejszyć ryzyko nawrotu..

Cytat:
Napisane przez ada_rut Pokaż wiadomość
Makrela w kapeluszu nie wiem jak bym sobie poradziła na twoim miejscu(chyba bym się załamała).
Byłam załamana i codzienie płakałam (poźniej to juz nawat normalnie popłakać sobie nie mogłam, bo każdy grymas twarzy to wielki ból) Ale jakoś starałam się to przetrwać no i na szczęscie się udało i za wielkich szkód w psychice chyba nie mam... Ada_rut - chyba zmieniłaś nicka.. a poprawę bardzo widać i sie nie przejmuj tymi głupkami z Twojej szkoły... powodzenia!
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:52   #2514
intenssimo
Przyczajenie
 
Avatar intenssimo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Witajcie, ja biorę Acnenormin od 27.11., 30 mg jednorazowo dziennie wieczorem do kolacji . Waże 55 kg. Powiem Wam, że juz widzę zmiany na lepsze. Wszystkie stare wykwity pozanikały i jak narazie buzia jest czysta. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Jedynie delikatnie wysuszone usta i troche całe ciało, ale radzą sobie z tym świetnie kosmetyki Neutrogena płace 150 zł za opakowanie 20 mg i 100 zł za opakowanie 10 mg.

Jak ktoś zna namiary na aptekę, w której kupiłabym ten lek taniej to proszę o kontakt.

Trzymam kciuki za nas wszystkich

Edytowane przez intenssimo
Czas edycji: 2008-12-05 o 10:53
intenssimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:34   #2515
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Witaj w naszym elitarnym gronie! INiezrozumianego15 też przy okazji witam, bo wcześniej nie zdążyłam )
Polecam zobaczyć internetową aptekę na str. www.☠☠☠☠☠☠☠ tam ostatnio za 30x20mg płaciłam 128zł.
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:49   #2516
intenssimo
Przyczajenie
 
Avatar intenssimo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Witaj w naszym elitarnym gronie! INiezrozumianego15 też przy okazji witam, bo wcześniej nie zdążyłam )
Polecam zobaczyć internetową aptekę na str. www.☠☠☠☠☠☠☠ tam ostatnio za 30x20mg płaciłam 128zł.

Super dzięki za szybką odpowiedz, przystępuje do społeczności i w miare możliwości zamierzam sie udzielać
intenssimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:00   #2517
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez intenssimo Pokaż wiadomość
Super dzięki za szybką odpowiedz, przystępuje do społeczności i w miare możliwości zamierzam sie udzielać
Jeśli ktoś jest z okolic Szczecina, to ja za Izotek płace 10mg-89zł, a 20mg-99zł, aknenormin 10mg 65zł, a 20mg chyba 75-80zł, wiec nie jest chyba tak zle Dziekuje za polecenie kremu do ust oczywiscie wyprobuje, dzisiaj jestem po badaniam m.in cholesterolu i wlasnie sie zastanawiam czy 133. mg/dL to dobry wyniki? Dermatolog przed wypisanem recepty mnie na owe badania wyslala. Kurcze obawiam sie , troche tej pierwszej tabletki, choc dostalem mala dawke 20mg i podobno wiekszej juz nie bedzie...

Pozdraweiam wszystkich odwiedzajacych
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:22   #2518
gosiaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez intenssimo Pokaż wiadomość
Witajcie, ja biorę Acnenormin od 27.11., 30 mg jednorazowo dziennie wieczorem do kolacji . Waże 55 kg. Powiem Wam, że juz widzę zmiany na lepsze. Wszystkie stare wykwity pozanikały i jak narazie buzia jest czysta. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Jedynie delikatnie wysuszone usta i troche całe ciało, ale radzą sobie z tym świetnie kosmetyki Neutrogena płace 150 zł za opakowanie 20 mg i 100 zł za opakowanie 10 mg.

Jak ktoś zna namiary na aptekę, w której kupiłabym ten lek taniej to proszę o kontakt.

Trzymam kciuki za nas wszystkich
polecam po raz drugi aptekę na Chłodnej 20 w Warszawie - 95 zł za 20 mg i 86zł za 10 mg (izotek) pozdrawiam
gosiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 21:29   #2519
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez intenssimo Pokaż wiadomość
Witajcie, ja biorę Acnenormin od 27.11., 30 mg jednorazowo dziennie wieczorem do kolacji . Waże 55 kg. Powiem Wam, że juz widzę zmiany na lepsze. Wszystkie stare wykwity pozanikały i jak narazie buzia jest czysta. Nie zauważyłam u siebie skutków ubocznych. Jedynie delikatnie wysuszone usta i troche całe ciało, ale radzą sobie z tym świetnie kosmetyki Neutrogena płace 150 zł za opakowanie 20 mg i 100 zł za opakowanie 10 mg.

Jak ktoś zna namiary na aptekę, w której kupiłabym ten lek taniej to proszę o kontakt.

Trzymam kciuki za nas wszystkich
Tanio jest w sieci aptek Aralia, ja kupilam na Fieldorfa (Gocław) 30x20mg za 99zl
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 08:24   #2520
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

To ja chyba pobiłam rekord :P za 30x20 mg + pomadka w Łodzi płacę 91 hyhy
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.