karmelkowe włosy:)) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 19:05   #841
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Hejka!Byłam miesiąc temu u fryzjera.Zrobił mi dużo platynowych pasemek na moich naturalnych włoskach..Ostatnio farbnełam wloski szamponetką Joanny orzechowy brąz.Miałam śliczny brązik.Taki jak na okładce.Ale niestety po dzisiiejszym umyciu kolorek zszedł.Teraz mam takie "brudne" pasemka.Kupiłam farbe L'oreal Casting Creme Gloss Karmel.Czy taki kolorek wyjdzie na jasnych włoskach?Z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:31   #842
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Miviki666 dzisiaj zrobilam sobie karmel z Castinga. Jesli chcesz jutro wrzuce fotke jaki kolor mi wyszedl.
Przyznam szczerze ze liczylam na ciemniejszy kolor no i obawiam sie ze z karmelem nie ma on nic wspolnego Moj naturalny kolorek to byl zlocisty blond a teraz...?sama nie wiem
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 23:03   #843
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Miviki666 dzisiaj zrobilam sobie karmel z Castinga. Jesli chcesz jutro wrzuce fotke jaki kolor mi wyszedl.
Przyznam szczerze ze liczylam na ciemniejszy kolor no i obawiam sie ze z karmelem nie ma on nic wspolnego Moj naturalny kolorek to byl zlocisty blond a teraz...?sama nie wiem
Ja też dzisiaj farbowałam włosy Castingiem karmelem. Mi kolor wyszedł nawet fajny.Jestem zadowolona z efektu .Wrzuć fotki zobacze jak Tobie wyszedł
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 16:24   #844
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Mam karmelkowe wlosy za sprawa castinga orzecz laskowy, po 3 myciach jest karmel
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:36   #845
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A czy mój dawny kolor włosów też można podciągnąc pod karmelkowy ? Ostatnio zastanawiam się czy do takiego nie wrócic. Znalazłam
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 17:17
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:44   #846
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a ja sie zdecydowalam i ide w przyszlym tygodniu na dekolor. i wracam do swojego naturalnego karmelkowego koloru ehh
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:26   #847
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: karmelkowe wlosy:))

jestem po dekoloryzacji ogolnie jestem zadowolona ze pozbyłam sie tego ciemnego i mysle ze cos na kształt karmelowego mi wyszlo kolor barrdzooo zblizony do mojego naturalnego zdjecie przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3450.JPG (44,7 KB, 653 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3465.JPG (53,0 KB, 434 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie_1x.jpg (23,8 KB, 446 załadowań)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 22:16   #848
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a to moje tak z 3 tygodnie temu..bo znowu troche rozjasnilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0718.jpg (60,3 KB, 280 załadowań)
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:22   #849
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Na farbowanym średnim brązie ?! Nie wierzę! Na opakowaniu tej farby jest tak cudny kolor, ze zawsze przystaję przy nim w sklepie i podziwiam. Ale nigdy nie sądziłam, że tak ładnie wyjdzie na farbowanych na ciemno! Ja na swoich ciemnobrązowych miałam już położony dekoloryzator elgon a potem tylko szamponetkę kawowy brąz chyba ze trzy raz (wciąż się zmywa). Sądzisz, że wyszedłby mi taki kolor jak Tobie?
Przepraszam ze tak pozno odpisuje ale jakos ostatnio nie sledzilam watku Mysle ze Ci wyjdzie. Sama mialam ciemne
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:00   #850
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dziewczyny, myślę, że ta farba:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1197726582

bylaby rozwiązaniem dla niejednej z nas.. Większość z nas i tak musi przejśc rozjaśnianie włosków żeby uzyskać karmel, więc te farby dla ciemnoskórych kobiet zalatwilby to za jedną koloryzacją. Moze jakos zbierzemy się i kupimy te farby? Sama chcialam napisać maila na tej stronce:

http://www.softsheen-carson.com/_us/_en/
Jednak moj angielski jest mocno łamany i do tego te ceny za cło itd, lepiej się zlozyć. Co Wy na to??
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:34   #851
karolinapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: karmelkowe wlosy:))

mmmmmmmmmm honey blond mniammm jakie sa ceny tych farb?
karolinapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 20:09   #852
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Cytat:
Napisane przez karolinapl Pokaż wiadomość
mmmmmmmmmm honey blond mniammm jakie sa ceny tych farb?
Przyłączam się do pytania bo ja zakochałam się, w może nie aż tak karmelowym ale pięknym Chestnut Blonde ! Zamówiłabym z 2 albo 3 opakowania . Tylko ta cena mnie ciekawi.

Edit: Cenę już znam! 6,49$, kupuje się tu http://www.walgreens.com/beauty/beau...ame&PID=307292
Nie jestem jednak pewna czy wysyłają do Europy

Przeszukałam internet , z tąd -> http://www.americarx.com/SearchProdu...nd+Lovely+Hair
da się zamówic do Polski, cena to niecałe 4$ ale koszty wysyłki to ok. 30 $ :/.
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-05 o 15:03 Powód: post pod postem
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 23:06   #853
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Przeszukałam internet , z tąd -> http://www.americarx.com/SearchProdu...nd+Lovely+Hair
da się zamówic do Polski, cena to niecałe 4$ ale koszty wysyłki to ok. 30 $ :/.

Mi się najbardziej podoba Golden Bronze
Gdyby ok 10-15 Wizazanek sie zebralo to gdyby to podzielic + koszty wysylek do poszczególnych miejscowosci z Polski nie byłoby tak źle.. Bo paczka przyszlaby to jednej z nas...
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:48   #854
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej podoba Golden Bronze
Gdyby ok 10-15 Wizazanek sie zebralo to gdyby to podzielic + koszty wysylek do poszczególnych miejscowosci z Polski nie byłoby tak źle.. Bo paczka przyszlaby to jednej z nas...
Golden Bronze też piękny, ja bym się jeszcze zastanowiła między tymi dwoma. Mam nadzieję że uda się zebarac jescze chociaż kilka dziewczyn bo we 2 to się na pewno nie opłaci .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 15:05   #855
zakochanitomy
Raczkowanie
 
Avatar zakochanitomy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 230
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a ja dzisiaj kupilam lorela 832 miodowy blond i zobaczymy jaki to wyjdzie kolorek
zakochanitomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 09:43   #856
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Widzę, że niewiele chętnych nas jest do zakupow z tej stronki USA..

Ja mam teraz ciemno brazowe wlosy z jasnymi pasemkami i strasznie boje sie rozjaśnić. Moze jak po lecie troche moje wlosy odpoczną to w październiku-listopadzie zrobie sobie jakis jasny balejaz u fryzjerki. Bo nie ma co sie oszukiwac, wiekszosc z gwiazd ktore maja karmelek maja wlasnie pasemka..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:30   #857
natalia161417
Przyczajenie
 
Avatar natalia161417
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Ostatnio eva longoria zrobiła sobie coś na kształt karmelkowego, mi bardzo podobnie wyszedł karmel z castinga, na włosach ciemny blond
natalia161417 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:29   #858
karolinapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: karmelkowe wlosy:))

mi wyszedl karmel na rozjasnionych włosach ale juz z odrostami ciemnymi. uzyłam farby wellaton kolorek cynamon no i chwycil nawet ciemne odrosty. tylko ze szybko sie zmyl z rozjasnionych włosow ale po 2 myciach wychodzi wlasnie karmelkowy
karolinapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 10:09   #859
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Karmelowy blond!!!!!

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
A robilas tym szamponen włosy?? Bo jestem ciekawa jak wychodzi...
witam.wczoraj kupilam sobie karmelowy blond Feria color 3D L'oreal a nr 72 no i zrobilam sobie nim wlosy,moje naturalne,czyli odrosty wyszly rudawe,a pasemka blond,ktore mialam wczesniej maja poswiate fioletowo niebieska.I tak w ten sposob zaoszczedzilam,ze jutro musze isc do fryzjera i dodatkowo podniszczylam sobie wlosy,a moglam odrazu pojsc do fryzjerki,ale z tego co wiem,to nie wina farby tylko sprawa kondycji wlosa i jego ubarwienia.wiec trudno powiedziec.ja tylko dziele sie zToba moim doswiedczeniem.pozdrawiam
omesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 20:50   #860
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: karmelkowe wlosy:))

O rety, rety, jak mi się ten kolorek podoba Czy będzie mi pasować, jeśli mam jasną cerę i szare oczy (ale malowane dosyć mocno)?
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 17:07   #861
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Hej,dziewczynki,ratujcie, mam rozjasniane wlosy,masakrycznie przez to zniszczone w bardzo krotkim czasie,chcialabym je potraktowac jakims karmelkiem(np.karmel z castinga,karmelowa czekolada z weli,a najbardziej mi sie podoba zlocisty cynamon z safiry) tylko panicznie boje sie,ze bede miala pomaranczowe wloski,co myslicie?dam rade osiagnac jakis fajny efekt??
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 07:55   #862
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Pokaż wiadomość
Hej,dziewczynki,ratujcie, mam rozjasniane wlosy,masakrycznie przez to zniszczone w bardzo krotkim czasie,chcialabym je potraktowac jakims karmelkiem(np.karmel z castinga,karmelowa czekolada z weli,a najbardziej mi sie podoba zlocisty cynamon z safiry) tylko panicznie boje sie,ze bede miala pomaranczowe wloski,co myslicie?dam rade osiagnac jakis fajny efekt??
Jezeli twoje wloski sa mocno rozjasnione to musisz byc przygotowana ze wyjda bardzo ciemne ja kiedys na rozjasnione wlosy polozylam ciemny blad i wyszly ciemnobrazowe moze sprubuj na poczatek jakis jasniejszy kolorek jak nie bedziesz zadowolona zawsze mozesz przyciemnic ja rozjasniam rozjasniaczem profesjonalnym kiedys trzymalam go 50 minut a teraz skrocilam czas do 30 minut i to zupalnie wystarcza ten profesjonalny mniej niszczy od tych z marketu - rozjasniam nim sam odrost a po 2 tyg. nakladam na wloski farbe garnier naturals 9.13 bezowy blond i kolorek jest sliczny klade ja na odrost ten pokryty rozjasniaczem a na 10 minut przed zmyciem farbki nakladam ja na reszte wloskow i zauwazylam ze ta farba fajnie nawilza wloski i sa mieciutkie dodatkowo uzywam profesjonalna maske rigenol i jedwabiu gliss kur wloski sie swieca i nie wychodza a rozjasniam z cimnego brazu-powodzenia
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 08:39   #863
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Pokaż wiadomość
Hej,dziewczynki,ratujcie, mam rozjasniane wlosy,masakrycznie przez to zniszczone w bardzo krotkim czasie,chcialabym je potraktowac jakims karmelkiem(np.karmel z castinga,karmelowa czekolada z weli,a najbardziej mi sie podoba zlocisty cynamon z safiry) tylko panicznie boje sie,ze bede miala pomaranczowe wloski,co myslicie?dam rade osiagnac jakis fajny efekt??

Najlepiej wybierz sie do fryzjera,niech ci przefarbuje wlosy sama nic niekombinuj.Patrz kilka postow wyzej sama opisywalam i dodalam zdjecie jakie mi wyszly po rozjasnionych wlosach.Fryzjerka zmieszala mi 2 odcienie farby carmel ciemny i jeszcze jakis. Na poczätku mialam ciemne ale po kilku myciach calkowicie sie zmyl i mam taki srednio jasny odcien teraz.Nie bylam zadowolona ze uzyskalam taki odcien,myslalam ze mi nie pasuje,ale teraz zmienilam zdanie
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:01   #864
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A ja mam naturalny karmelkowy kolorek włosów Taki jasny karmel
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 14:09   #865
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dziewczyny, bardzo bym chciała zrobić sobię karmelkowy kolor na włosach, obecnie mam blond włosy i mnóstwem rozjaśnianych pasemek i tu moje pytanie - czy na tych rozjasnionych włosach nie wyjdzie mi jakiś rudy czy wręcz pomarańczowy kolor? Obawiam się że przez te pasemka nie wyjdzie mi za ciekawie...
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:58   #866
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Honey blond piękny ten kolor tylko farba bardzo droga, szkoda że nie jest dostepna w Polsce.
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 22:25   #867
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: karmelkowe wlosy:))

a farbowala ktoras z Was Castingiem ZŁOCISTY MIOD? wlasnie go kupilam i sie zastanwaiam czy nalozyc,na opakowaniu jest piekny karmelowy blond
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:13   #868
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: karmelkowe wlosy:))

A ja własnie wróciłam od fryzjera z karmelkowym kolorkiem na głowie najpierw oczywiscie dekoloryzacja bo mialam farbowane na ciemno, fryzjerka zmieszala mi blond z ciemnym blondem i wyszedł własnie taki karmel
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:00   #869
Pauliss92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
jestem po dekoloryzacji ogolnie jestem zadowolona ze pozbyłam sie tego ciemnego i mysle ze cos na kształt karmelowego mi wyszlo kolor barrdzooo zblizony do mojego naturalnego zdjecie przed i po

A po dekoloryzacji robiłas jakąs farbą jescze?? bo ja w sobotę robie dekoloryzacje z ciemno brazowych elgonem, pewnie dwa razy, no i potem po jakas farbe lece i chłabym uzyskac zbilizony kolor do Twojego
__________________
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz...
Pauliss92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:42   #870
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
jestem po dekoloryzacji ogolnie jestem zadowolona ze pozbyłam sie tego ciemnego i mysle ze cos na kształt karmelowego mi wyszlo kolor barrdzooo zblizony do mojego naturalnego zdjecie przed i po
Kolor cudownytaki mi sie marzyale chodze po tych sklepach, gapie sie na te farby i sama nie wiem, nie umiem zlanezc podobnego
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.