Atrederm - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 20:04   #3331
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Moje są po wyciskaniu tych podskórnych "czopków" Teraz juz nie drapię nic i staram się dbać o skórę. Na noc smaruję olejkiem arganowym , rano oczyszczam i nakładam zwykły krem nawilżający, ale teraz gdy przyszło lato przyszła mi chęć na filtry

Zastanawia mnie jeszcze nowość z Bielendy Bielenda, Bikini, Ochronny krem do twarzy SPF 30 do cery mieszanej i tłustej
Skład: Aqua, Caprilic/ Capric Triglyceride, EthylexylMethoxycinnamate , Octocrylene, Sorbitan Stearate, Sorbityl Laurate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Glycerin, Dimethicone, Propylene Glycol, Ceasalpinia Spinos, Oligosacchrides, Ceasalpinia Spinosa Gum, Sodium Hzaluronate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglicerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Parfum, Butylpentyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Nie znam się na składzie, więc może ktoś pomoże? Czy mam napisać w Biochemii Urody? :P Podobno nie zapycha i nie zostawia białej poswiaty, a jest o wiele tańszy niż Vichy
obawiałabym się o Caprilic/ Capric Triglyceride. Może zapychać.

A powiedzcie mi, w jakiej aptece/ sklepie mogę znaleźć emulsję matującą Vichy SPF50? Byłam już w kilku aptekach, m.in w Superpharm, ale nigdzie nie ma.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:15   #3332
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Atrederm

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w Aptece z uśmiechem, Aptece dr max są na pewno
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:19   #3333
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

W moim mieście w aptekach można zamawiać i na drugi dzień kosmetyk jest, także myślę, że wystarczy popytać w swoich aptekach, nawet jesli nie będzie.
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"

Edytowane przez aaash
Czas edycji: 2013-07-04 o 20:21
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:32   #3334
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

A ile za niego mniej więcej płacicie?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:55   #3335
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
A ile za niego mniej więcej płacicie?
Oj, nie kupowałam i nie używałam jeszcze filtrów, dopiero mam zamiar, także pytaj się mnie a ja Ciebie, haha
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:07   #3336
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Atrederm

Wszędzie, nawet na allegro są koło 50zł z przesyłką, w aptece też ostatnio widziałam, ze kosztował 49.90zł
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 06:01   #3337
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

ja go kupiłam za 30 kilka zł w aptece internetowej. poszukaj właśnie w takich aptekach, oni mają czasem konkurencyjne ceny
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 11:35   #3338
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
ja go kupiłam za 30 kilka zł w aptece internetowej. poszukaj właśnie w takich aptekach, oni mają czasem konkurencyjne ceny
Skoro go kupiłaś, to mogłabyś napisać, jak się spisuje? Czy faktycznie jest lekki i nie taki ciężki i tłusty jak większość filtrów?
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:55   #3339
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Odp: Atrederm

Ash, faktycznie jest lekki, wchlania sie minute, nie ma problemu z nalozeniem przepisowej ilosci. Na poczatku matuje ale ja mam bardzo tlusta cere wiec i tak po jakims czsie sie swiece.
Ale przede wszystkim chroni. Bylam teraz na wczasach, smarowalam sie tylko raz dziennie na twarzy, a i tak jest biala taka jak przed wyjazdem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:58   #3340
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
A wiesz może jakie on ma filtry? Chętnie też wypróbuję. Póki co używam ziaji oliwkowej ale ona jest mega tłusta i nie wchłania się zbyt dobrze.


Ja póki co po 3 użyciach Atre jestem. Wczoraj się nawet trochę złuszczyłam ale bez szału jakoś, dość delikatnie. Żałuję, że wzięłam słabsze stężenie:/
Jak atre mi nie pomoże to chyba już rzucę tą walkę i po prostu zaakceptuje swoją beznadziejną cerę.
Zerknąłem na kartonik i jest tam napisane, że ma fotostabilny filtr UV, na opakowaniu i w internecie nie doszukałem się o jakiej wartości, ale mam wrażenie, że kiedyś o tym czytałem i że jest to 15, ale nie dam sobie ręki uciąć
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:18   #3341
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odp: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Ash, faktycznie jest lekki, wchlania sie minute, nie ma problemu z nalozeniem przepisowej ilosci. Na poczatku matuje ale ja mam bardzo tlusta cere wiec i tak po jakims czsie sie swiece.
Ale przede wszystkim chroni. Bylam teraz na wczasach, smarowalam sie tylko raz dziennie na twarzy, a i tak jest biala taka jak przed wyjazdem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W takich razie na pewno się na niego zdecyduję, dzięki wielkie!
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 12:31   #3342
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Odp: Atrederm

Ash tylko miej na uwadze ze ten vichy zapchal troche osob. Widzialam chyba na watku o tradziku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:49   #3343
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Odp: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Ash tylko miej na uwadze ze ten vichy zapchal troche osob. Widzialam chyba na watku o tradziku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hmm... Tak czy siak będę używać go przy kuracji Atre, a przy Atre używałam taaakich tłuściochów i zapychaczy, że szok i nic się nie działo, poza tym przy Atre tendencja do zapychania jest znikoma
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:50   #3344
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tekanan Pokaż wiadomość
Zerknąłem na kartonik i jest tam napisane, że ma fotostabilny filtr UV, na opakowaniu i w internecie nie doszukałem się o jakiej wartości, ale mam wrażenie, że kiedyś o tym czytałem i że jest to 15, ale nie dam sobie ręki uciąć
Dzięki
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 18:02   #3345
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Słuchajcie a ja mam pewnie postanowienie, które chcę wprowadzić w życie jak tylko wrócę po 24 lipca z wakacji.
Chodzi o kwasy, jednak nie znam się na nich jakoś perfekcyjnie, dlatego chcę się Was poradzić.

Mianowicie...

Chcę ukręcić sobie dwa proste toniki:
Kwas mlekowy + woda (stężenie 10%)
Kwas kojowy + woda (stężenie ok. 3,5 %)

Mam zamiar stosować oba toniki na wieczór, przecierając twarz wacikiem. Chcę spróbować tego, jeszcze zanim zacznę stosować Atre (no chyba, że pomogą i nie będę musiała).
Generalnie to mam zapytanie, czy wg. was mogę połączyć taką kurację. Wiadomo, że nie nawalę obu toników na raz, powiedzmy, że po umyciu buzi wieczorem najpierw nałożę tonik z kwasem kojowym, odczekam 20 minut i potem przetrę buzię tonikiem z kwasem mlekowym. Potem na to mam zamiar położyć jakiś krem nawilżający (standardowo mój Hydreane pewnie) i po jakimś czasie punktowo Acnederm.

Jak myslicie, czy takie połączenie kwasu kojowego, mlekowego i azelainowego (Acnedermu) nie pogryzie się? Bo czytałam na jakimś blogu, że dziewczyna używała i kojowego i mlekowego jednocześnie i nic się chyba nie działo.

Co Wy myślicie? Bo kurczę mam ogromną nadzieję, że akurat TE kwasy zadziałają, bo mlekowy ma działanie zarówno przeciwtrądzikowe jak i własnie rozjaśniające przebarwienia pozapalne, no a kojowy to już w ogóle, ponoć typowy rozjaśniacz. Kurczę nakręciłam się strasznie i już mam ochotę to zamawiać.
Ale... CO WY NA TO?
__________________
"Dam radę, kto jak nie ja?!"
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 09:35   #3346
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
ja go kupiłam za 30 kilka zł w aptece internetowej. poszukaj właśnie w takich aptekach, oni mają czasem konkurencyjne ceny
Mogłabyś jeszcze napisać w jakiej aptece internetowej go kupiłaś? Zawsze trochę zostanie w kieszeni
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 11:36   #3347
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Mogłabyś jeszcze napisać w jakiej aptece internetowej go kupiłaś? Zawsze trochę zostanie w kieszeni
kupiłam tu za 37,99
http://www.aptekagemini.pl/
ja akurat kupowałam coś jeszcze więc wyszło mnie tanio, ale zamawiać sam filtr chyba nie ma sensu, bo z przesylką wyjdzie podobna cena jaka jest w aptekach
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 12:42   #3348
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Atrederm

ashhh - nie znam sie za bardzo na recepturach ale zerknij http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Ton...B3-by-Lorri/51 jaa bede robic ten tonik, brakuje mi tylko kwasu. Ogolnie to zakochalam sie znow w migdałku http://www.italianablog.com/2012/11/...o-czyli-o.html mialam to serum jest proste i genialne, teraz robie peelingi migdalowe, narazie 20%. Juz po zmyciu peelingu czuje ze skora jes ozyszczona, rozjasniona. Uzywalam atre w ziemie, wiem jak ciezko przejsc na "lagodniejsza" pielegnacje w lecie. Dlatego ja wybralam w zastepstwie kwas migdalowy i ten tonik w kwasem mlekowym chce wlaczyc, ( w ogole mam w domu wit B3 i musze ja wlaczyc w zycie)


dziewczyny polecam Wam mydelko Aleppo, ja mam 40% , kupilam na helfy.pl mam o tyle szczescie ze ten sklep jest w moim miescie wiec kupuje te cuda Maska ze spiruliny i ziolami - w zyciu nie mialam tak czystych porow! Robie raz w tygodniu, innym razem peeling, potem algi bielendy. Regularne zluszczanie i oczyszczanie porow, musi byc dobrze!

Ja bralam antybiotyk na gronkowca po ktorym mialam mega tradzik, gule, zostaly mi plytkie blizny. Prwie pozbylam sie przebarwien, u mnie dermokosmetyki + naturalna pielegnacja + retinoidy/kwasy to jest to


pytacie o filtry - zerknjcie na allegro, ja nigdy nie kupuje pelnego wymiaru jak nie znam produktu. Mam ten z vichy i baaardzo go lubie! Teraz czaje sie na kremy avene i LRP tez kupie probki na allegro
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:02   #3349
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Widzę, że jest tu jeszcze kilka znajomych osób, które czytały moje zmagania z retinoidami i ogólnie walką z trądzikiem. Niestety poniosłam porażkę. Moja 2-letnia kuracja retinoidami u dr Wasyłyszyna skończyła się niepowodzeniem. Nadal mam trądzik, pryszcze-kulki które miesiącami zalegają na twarzy, codziennie wyskakuje coś nowego. Obecnie szukam nowego dermatologa i mam nadzieję, że uda mi się rozpocząć kurację Izotekiem..
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 19:02   #3350
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Widzę, że jest tu jeszcze kilka znajomych osób, które czytały moje zmagania z retinoidami i ogólnie walką z trądzikiem. Niestety poniosłam porażkę. Moja 2-letnia kuracja retinoidami u dr Wasyłyszyna skończyła się niepowodzeniem. Nadal mam trądzik, pryszcze-kulki które miesiącami zalegają na twarzy, codziennie wyskakuje coś nowego. Obecnie szukam nowego dermatologa i mam nadzieję, że uda mi się rozpocząć kurację Izotekiem..
Staram się o tym zbyt wiele nie mówić, bo wiele osób jest baaaaardzo negatywnie nastawionych na tego typu "leczenie".
Ale po przeczytaniu miliarda stron i totalnej zmianie stylu życia mój trądzik bardzo się, tfu tfu tfu, uspokoił.
Wywaliłam z diety słodycze, wszelkie fast foody, pszenną mąkę itd. Obżeram się warzywamy, jem, ile mi wlezie Codziennie biorę naprzemienne prysznice, ruszam się najwięcej, jak mogę, używam filtra. Piję zielonego bełta (http://www.laboratoriumurody.pl/foru...tk,t10516.html), biorę probiotyki i... smaruję twarz maścią Clotrimazolum. O dziwo mnie nie zapchała. Bardzo ostrożnie do niej podeszłam, ale byłam zdesperowana i stwierdziłam, że gorzej i tak nie będzie
Co tam jeszcze... do nawilżania używam oleju z kwasem hialuronowym, zmieniam pościel co drugi dzień, wietrzę pokój, biorę tabletki na alergię.

Nie wiem, co pomogło, może jedna rzecz, a może wszystko razem. I nie wiem, czy komukolwiek innemu to pomogło. Ale piszę o tym, bo teraz mogę wyjść z domu z samym filtrem na twarzy, nawet bez pudru, a kiedyś miałam tak bolesne czyraki, że nie mogłam jeść.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:20   #3351
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Czytając ostatnie posty czuję, że mam szczęście- u mnie Atrederm zadziałał, nie tylko pozbywając się tego co na twarzy było to jeszcze zapobiegając, także teraz moja cera wygląda tak jak u każdego innego.

Początkowo robiłem wiele z tych rzeczy, które robiła jyyli, ale nie dawało to pozytywnych efektów.
Teraz nie rezygnuję z niczego, nie wykreśliłem niczego z jadłospisu i nie robię niczego szczególnego, a twarz ma się dobrze.
Bardzo mi Cię szkoda Selavie, ale może akurat ten Izotek Ci pomoże. Trzymam kciuki.
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:53   #3352
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tekanan Pokaż wiadomość
Czytając ostatnie posty czuję, że mam szczęście- u mnie Atrederm zadziałał, nie tylko pozbywając się tego co na twarzy było to jeszcze zapobiegając, także teraz moja cera wygląda tak jak u każdego innego.

Początkowo robiłem wiele z tych rzeczy, które robiła jyyli, ale nie dawało to pozytywnych efektów.
Teraz nie rezygnuję z niczego, nie wykreśliłem niczego z jadłospisu i nie robię niczego szczególnego, a twarz ma się dobrze.
Bardzo mi Cię szkoda Selavie, ale może akurat ten Izotek Ci pomoże. Trzymam kciuki.
Bo tak naprawdę na każdego działa co innego, przyczyn trądziku jest mnóstwo. Ja się mimo wszystko cieszę, że nie leczyłam się Izotekiem. Zbyt duże efekty uboczne, niekoniecznie pomoże, a może nastąpić nawrót.
Mimo wszystko warto styl życia polepszyć tak czy siak. Jeśli nie dla skóry, to dla samego zdrowia.

Dodam, że po prostu zawsze chodzi o zwalczenie przyczyny
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez jyyli
Czas edycji: 2013-07-09 o 14:52
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 11:51   #3353
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bo tak naprawdę na każdego działa co innego, przyczyn trądziku jest mnóstwo. Ja się mimo wszystko cieszę, że nie leczyłam się Izotekiem. Zbyt duże efekty uboczne, niekoniecznie pomoże, a może nastąpić nawrót.
Mimo wszystko warto styl życia polepszyć tak czy siak. Jeśli nie dla skóry, to dla samego zdrowia.

Dodam, że po prostu zawsze chodzi o zwalczenie przyczyny
Prawda! Ja nie rezygnowałem z niczego, również dlatego, żeby sprawdzić, czy Atrederm da radę, bo był taki okres w którym piłem herbatki z bratka, twarz myłem wywarami z ziół, okładałem się parzonym rumiankiem i wykluczałem różne rzeczy z diety, ale efekty pomimo półrocznego maratonu hiper-zdrowego życia były żadne.

Ja ogólnie lubię dużo rzeczy zdrowych, ale jeśli mam ochotę zaszaleć to nie rezygnuję z tego, ale obserwując cerę- u mnie nie ma to najmniejszego wpływu na jej stan

Ja też chyba nie byłbym na tyle odważny, żeby zdecydować się na Izotek, ale jeśli ktoś ma w sobie na tyle odwagi to czemu nie?
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 19:54   #3354
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez tekanan Pokaż wiadomość
Prawda! Ja nie rezygnowałem z niczego, również dlatego, żeby sprawdzić, czy Atrederm da radę, bo był taki okres w którym piłem herbatki z bratka, twarz myłem wywarami z ziół, okładałem się parzonym rumiankiem i wykluczałem różne rzeczy z diety, ale efekty pomimo półrocznego maratonu hiper-zdrowego życia były żadne.

Ja ogólnie lubię dużo rzeczy zdrowych, ale jeśli mam ochotę zaszaleć to nie rezygnuję z tego, ale obserwując cerę- u mnie nie ma to najmniejszego wpływu na jej stan

Ja też chyba nie byłbym na tyle odważny, żeby zdecydować się na Izotek, ale jeśli ktoś ma w sobie na tyle odwagi to czemu nie?
Jeśli ktoś nie widzi dla siebie innej opcji i nie boi się, to jasne, że Izotek jest dobrym rozwiązaniem. Chociaż ja też byłam zdesperowana i strasznie cierpiałam, że nie mogę go brać (zaczęłam kurację i po ok. tygodniu przerwałam z powodu strasznych bólów głowy), a udało mi się, tfu tfu tfu, opanować sytuację Cieszę się, bo w moim wypadku nie było tej "ostatecznej opcji", jaką jest Izotek.

Chociaż muszę przyznać, że Atrederm też zrobił tu dużo dobrego. Kiedy zaczynałam stosować parę lat temu, naprawdę poprawił mi stan cery i myślę, że miał duży wpływ na obecny stan.
No i uzależnił mnie od łuszczenia się
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 11:24   #3355
tekanan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 57
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie widzi dla siebie innej opcji i nie boi się, to jasne, że Izotek jest dobrym rozwiązaniem. Chociaż ja też byłam zdesperowana i strasznie cierpiałam, że nie mogę go brać (zaczęłam kurację i po ok. tygodniu przerwałam z powodu strasznych bólów głowy), a udało mi się, tfu tfu tfu, opanować sytuację Cieszę się, bo w moim wypadku nie było tej "ostatecznej opcji", jaką jest Izotek.

Chociaż muszę przyznać, że Atrederm też zrobił tu dużo dobrego. Kiedy zaczynałam stosować parę lat temu, naprawdę poprawił mi stan cery i myślę, że miał duży wpływ na obecny stan.
No i uzależnił mnie od łuszczenia się
O tak! Rok temu kiedy zaczynałem stosować Atrederm łuszczenie było dla mnie straszne, ale teraz kiedy potrafię je opanować to zawsze kiedy je widzę się uśmiecham
tekanan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:14   #3356
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

Hej!
Robię kurację Atredermem 0,05% już od miesiąca i zawsze smarowałam się np. 3 dni pod rząd i 2 dwa dni przerwy i znów zaczynałam - następowało łuszczenie itp jak zawsze.
Ale teraz już drugi miesiąc idzie, a tu muszę smarować się 4 dni żeby skóra cokolwiek się złuszczyła i dostałam małego wysypu( ropnych krostek - raptem 3, nigdy nie miałam takich problemów, zawsze zaskórniki, bardzo dziwne), naskórek nie chce się złuszczać prawie wcale, siedzi przyklejony...

Nie rozumiem skąd 3 ropne krostki, skoro na początku kuracji miałam wysyp zaskórników, a taki problem nigdy mnie nie dotyczył.

Nie wiem też czemu skóra się nie chce złuszczać... do niedawna wystarczyło umyć buzię, lub zrobić delikatny peeling wacikiem peelingującym.

Może znacie odpowiedź??

(Mówię od razu, że nie mam poparzonej skóry ani nic w tym stylu, kiedyś to przeżyłam z gorączką i bólem, nawet chyba opisywałam tutaj)
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:22   #3357
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez TOFUSIA07 Pokaż wiadomość
Hej!
Robię kurację Atredermem 0,05% już od miesiąca i zawsze smarowałam się np. 3 dni pod rząd i 2 dwa dni przerwy i znów zaczynałam - następowało łuszczenie itp jak zawsze.
Ale teraz już drugi miesiąc idzie, a tu muszę smarować się 4 dni żeby skóra cokolwiek się złuszczyła i dostałam małego wysypu( ropnych krostek - raptem 3, nigdy nie miałam takich problemów, zawsze zaskórniki, bardzo dziwne), naskórek nie chce się złuszczać prawie wcale, siedzi przyklejony...

Nie rozumiem skąd 3 ropne krostki, skoro na początku kuracji miałam wysyp zaskórników, a taki problem nigdy mnie nie dotyczył.

Nie wiem też czemu skóra się nie chce złuszczać... do niedawna wystarczyło umyć buzię, lub zrobić delikatny peeling wacikiem peelingującym.

Może znacie odpowiedź??

(Mówię od razu, że nie mam poparzonej skóry ani nic w tym stylu, kiedyś to przeżyłam z gorączką i bólem, nawet chyba opisywałam tutaj)
A jak przechowujesz buteleczkę z Atre? Bo może "stracił moc" () i dlatego już się tak nie łuszczysz.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 21:27   #3358
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Atrederm

w szafce, w opakowaniu.
Nie wystawiam go na słońce, a szafka jest dosyć chłodna.
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:05   #3359
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia kuracji Atredermem zauważyłyście że ilość pryszczy zaczęła się zmniejszać?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:34   #3360
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie od rozpoczęcia kuracji Atredermem zauważyłyście że ilość pryszczy zaczęła się zmniejszać?
Co najmniej po miesiącu-dwóch. Czy raczej wtedy zaczął zanikać wysyp. Prawdziwe efekty pojawiły się po paru miesiącach.
Ale ja stosowałam tylko raz w tygodniu jedną cienką warstwę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.