BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 17:56   #751
EveP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

hehe ok czekam na zdj jeśli masz takie "wyrwy" o których piszesz, to ja właśnie zrobiłabym te same zabiegi co miałam...nie poszłam z tym problemem do zwykłego gabinetu kosmetycznego, ponieważ bardzo dobry dermatolog mi tego zabronił kosmetyczka szuka konkurencji ,tak?nieważna jakoś sprzętu, jakość środków jakimi leczą tylko ważna jest jak najlepsza cena dla klienta, w miarę dobre warunki i już mają klientów tych "nieprzytomnych". One nie wiedzą w większości przypadków jak docisnać sprzęt żeby usunąć blizny, a ich nie pogłębić,nie wiedzą jak leczyć.Nie wystarczy zwykły kremik np AA czy z dupy wzięty o działaniu "płytko "nawilżającym. Dlatego zaryzykowałam i poszłam w profesjonalne miejsce, za "profesjonalne pieniądze" ale i mam super efekt. Moja znajoma robiła to samo u zwykłej kosmetyczki i efekt?był tylko chwilowy i dziś ma to samo co miała z początku niestety... za tca płaciłam różnie,z każdą wizytą inaczej. Najwięcej 250zł a najmniej NIC.A moje ubytki były bardzo zbliżone

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Po TCA siedzi się dobre dwa tyg w domu (Jeśli robi się go tylko punktowo). Ja sie wybieram na TCA całej twarzy i siedzi się wtedy ok.3tygodnie niestety :/
EveP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:54   #752
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:20
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 21:39   #753
pressgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 73
GG do pressgirl
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Eve, najprawdopodobniej jutro uda mi się wstawić zdjęcie, chociaż pewnie skończy się to u mnie lekkim stresem ... jak się tak zastanawiam i patrzę na siebie (złoo ) to z tego co piszesz i wyczytałam w poprzednich postach pewnie musiałabym mieć raczej punktowe TCA, owo nakłuwanie chyba tylko w paru miejscach.
Już dawno się chciałam zabrać za jakieś poważniejsze pozbywanie, tylko, że po prostu boję się jakichkolwiek ingerencji obcych osób przy mojej twarzy poza tym dwa tygodnie przerwy - z takimi rzeczami u mnie najgorzej
asiulka - patrząc na to zdjęcie policzka myślę, że szansa na poprawę jest, jak najbardziej duża, nie wiem ile zabiegów będzie potrzebnych, ale raczej (moim zdaniem) masz łatwiejszy przypadek do usunięcia, niż dziurki. Tylko czemu mi się wydaje, że pierwsze i drugie zdjęcie to jakby dwie inne buzie? Na tym pierwszym (z makijażem) widzę bardziej dziurki a na tym drugim bardziej plamki ...
Kurczę, chciałabym chyba mieć tylko plamki
__________________
http://lexiebella.blogspot.com/

Edytowane przez pressgirl
Czas edycji: 2010-11-15 o 21:40 Powód: wklejenie przypadkowego tekstu
pressgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 22:12   #754
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:21
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 06:55   #755
EveP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Witam ponownie Mogę Cię pocieszyć bo stan mojej skóry kiedy zaczęłam leczenie był praktycznie taki sam, a nawet myślę że moje doły były głębsze.jeśli chodzi o te przebarwienia to spokojnie znikną po początkowych zabiegach mikrodermabrazji (przynajmniej wiem,że tam gdzie ja robiłam to znikają)po kwasie pirogronowym,a dziury znikają po TCA najsilniejszym,tak jak u mnie,fale na skórze redukują się przez nakłuwanie. Byłam na nakłuwaniu i jest o wiele lepiej ale jeszcze raz pewnie Pani doktor mi je nakluje gdyż wszystkie fale nie zniknęły jeszcze. W tym tygodniu jadę do kontroli. Załączam swoje zdj dzisiejsze przed chwila robione...te czerwone plamki są po nakłuwaniu, a więc jeśli przyrównasz je do swoich obecnych zdjęć to pewnie nie uwieżysz,że mogę tak wyglądać.hehe. Stawałam na rzęsach by do ślubu wyglądać jak najpiękniej jeśli zakładam podkład to bardzo cienką wartwę,trzeba go nakładać z zalecenia lekarza bo chroni przed syfami z naszego powietrza i filt mam bardzo dobry la roche posay 50+ anthelios XL to też jest konieczne,jeszcze teraz gdy słońce się zniża. Głowa do góry ogarniesz to.Tylko na swoim przykładzie wiem,że trzeba wykrzesać z siebie mega dużo cierpliwości, bo to się ciągnie a po pierwszym zabiegu mega szału niema... Znam to uczucie,kiedy wstydzisz się wyjść,pokazać komuś,przechodziłam przez to samo.A teraz jestem tak przewrażliwiona że zostały mi trzy bardzo malutkie dziurki dlatego chce tca na całą twarz,żeby ją idealnie wygładzić.Dąże do perfekcji,a rodzina mi mówi że po co mi to jeszcze,jak jest fajnie. Mają rację ,ale jak już coś robić to na tip top Podaj mi maila jeśli możesz

Edytowane przez EveP
Czas edycji: 2010-11-16 o 07:00
EveP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:53   #756
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

ok, wysłalam ci adres
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:18   #757
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
uwaga !!!! Blizny

ma ktoraś z was coś podobnego na twarzy?? 02.12 ide na pierwszy zabieg laserem fraxel, jak myslicie jet jakas szansa na poprawe? ile zabiegów mi trzeba..
Załącznik 3535085 Załącznik 3535086
Załącznik 3535087

na ostatnim zdjeciu celowo wyostrzone kolory /przez co twarz czerwona wyszła/
asiulka_22 gdzie będziesz robić ten zabieg? Jak lekarz okreslił Twoje blizny? Lekkie, głębokie? A co do zdjęć, to utwierdziły mnie w przekonaniu (wyrobione na podstawie obserwacji mojej cery), że podkład niestety ale podkreśla wszelkiego rodzaju wgłębienia i dziurki Ile zabiegów będziesz potrzebowała? Czy zamierzasz wykonać wszystkie w odstępach czasu proponowanych przez lekarza? Przepraszam za tyle pytań, ale ja też przymierzam się do fraxela i nadal jestem pełna wątpliwości.
Cytat:
Napisane przez EveP Pokaż wiadomość
Witam ponownie Mogę Cię pocieszyć bo stan mojej skóry kiedy zaczęłam leczenie był praktycznie taki sam, a nawet myślę że moje doły były głębsze.jeśli chodzi o te przebarwienia to spokojnie znikną po początkowych zabiegach mikrodermabrazji (przynajmniej wiem,że tam gdzie ja robiłam to znikają)po kwasie pirogronowym,a dziury znikają po TCA najsilniejszym,tak jak u mnie,fale na skórze redukują się przez nakłuwanie. Byłam na nakłuwaniu i jest o wiele lepiej ale jeszcze raz pewnie Pani doktor mi je nakluje gdyż wszystkie fale nie zniknęły jeszcze. W tym tygodniu jadę do kontroli. Załączam swoje zdj dzisiejsze przed chwila robione...te czerwone plamki są po nakłuwaniu, a więc jeśli przyrównasz je do swoich obecnych zdjęć to pewnie nie uwieżysz,że mogę tak wyglądać.hehe. Stawałam na rzęsach by do ślubu wyglądać jak najpiękniej jeśli zakładam podkład to bardzo cienką wartwę,trzeba go nakładać z zalecenia lekarza bo chroni przed syfami z naszego powietrza i filt mam bardzo dobry la roche posay 50+ anthelios XL to też jest konieczne,jeszcze teraz gdy słońce się zniża. Głowa do góry ogarniesz to.Tylko na swoim przykładzie wiem,że trzeba wykrzesać z siebie mega dużo cierpliwości, bo to się ciągnie a po pierwszym zabiegu mega szału niema... Znam to uczucie,kiedy wstydzisz się wyjść,pokazać komuś,przechodziłam przez to samo.A teraz jestem tak przewrażliwiona że zostały mi trzy bardzo malutkie dziurki dlatego chce tca na całą twarz,żeby ją idealnie wygładzić.Dąże do perfekcji,a rodzina mi mówi że po co mi to jeszcze,jak jest fajnie. Mają rację ,ale jak już coś robić to na tip top Podaj mi maila jeśli możesz
Mogłabyś pochwalić się swoim zdjęciem, potrzebujemy tu odrobinę nadziei i wiary w to, że blizny można pokonać
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 11:30   #758
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

więc tak: w poszukiwaniu dobrego gabinetu/i za przystepna cene/ zawędrowałąm do łodzi/ ale tylko telefonicznie/ i umowiłam sie ale termin/ a dzwoniłąm 2 tyg temu/ dopiero na 2 grudnia, wiec pomyślałam ze pojade i od razu zrobie zabieg ,,, bez wczesniejszej wizyty u lekarza. Ale działalm pod wpływem impulsu i jak tak sobie myśle głupio bym zrobiła. wiedziałąm ze u mnie w mieście jest klinika która ma oryginalny fraxel i restore i repair / ale ceny dużo wyzsze/ no i zapisałąm sie. Zobaczyłam na stronie że dr. który tam robi zabiegi laserem, ma również prywatnie swój gabinet>> wiec ide do niego, i taniej!!!! w Jaśle.w sobote ide na konsultacje.
ale ja mam blizny ubytkowe+rozszerzone pory+czasami jakieś pojedyncze syfki. laser co2 jest bardziej inwazyjny niż fraxel>> jest ablacyjny czyli zdziera wierzchnia warstwe, poczatkowo myślałam o nim , jednak na 2-3 trzeba sie zamknac w domu, i buzia wygląda jak po zderzeniu z asfaltem.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:33   #759
bogotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 79
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

hej dziewczyny te ktore mysla o fraxelu --ja mam znajoma ktora pol roku temu robil 6 zabiegow tym laserem -rewelacji naprawde nie widze -i ona sama jest lekko rozczarowana za taka kase naprawde oczekujesz efektow WOW!!! owszem jest lepiej ale cudow nie ma -poza tym pojawiaja sie jej nowe ogniska zapalne -nie wiem czy to wznowa czy reakcja po laserze ?
bogotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:35   #760
pressgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 73
GG do pressgirl
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Jakość może nie najlepsza, bo światło sztuczne i komórką, ale i tak jak dla mnie wystarczająco smucący widok w takich warunkach
__________________
http://lexiebella.blogspot.com/
pressgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:20   #761
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-04-28 o 20:22
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 06:58   #762
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
o widzisz, dodałaś fotke a tak się bałaś
widze ze ty masz blizenki takie ubytkowe-dziurki. Z tego co udało mi sie zorientować, laser fraxel restore w przeciwieństwie do repair działa jakby łagodniej/ nie ma ablacji naskórka/ natomiast repair Co2 wnika głębiej i uszkadzany jest naskórek, i potrzeba mniej zabiegów czasem nawet jeden-dwa. U mnie już zaklepane: jade w sobote/ jeśli sie zakwalifikuje, jak powiedział doktor, to zabieg tez od razu bedzie/. a poniżej wkleje wam cjeszcze bardzo przydatną informacje jaka znalazlam/ dla tych z nas które wahaja sie który laser wybrać/ powodzenia dziewczyny!!!!

-------------------------------------------------------------------------
System Fraxel re:store stanowi skuteczne rozwiązanie dla takich stanów skóry jak zmarszczki płytkie do umiarkowanych, blizny trądzikowe, napięcie i utkanie skóry, rogowacenie aktyniczne i pigmentacja, włącznie z melanodermą. System może być stosowany w szerokim zakresie poziomów leczenia, oferując klinicyście wszechstronność w zakresie zarówno powierzchownych jak i głębokich stanów, w oparciu o cele i preferencje pacjenta. Pacjenci zwykle mają II-III stopień starzenia skóry pod wpływem światła w skali Glogau.

System laserowy Fraxel re:pair otrzymał pierwszą i jedyną przemysłową akceptację FDA 510(K) dla laserowego ablacyjnego systemu frakcyjnego do leczenia zmarszczek, bruzd, rowków, cienkich linii, nieregularności utkania, pigmentacji uszkodzeń i odbarwień naczyniowych. Laser Fraxel re:pair umożliwia wolumetryczne usuwanie do 6 gramów tkanki skórnej za pomocą zabiegów głębokiej dermabrazji frakcyjnej (Fractional Deep Dermal Ablation™ (FDDA™)), dając wysoką skuteczność w większości przypadków najpoważniejszych uszkodzeń posłonecznych, zmarszczek i zgrubień skóry. Pacjenci zwykle mają III-IV stopień starzenia skóry pod wpływem światła w skali Glogau.

Jakie są różnice pomiędzy laserowymi systemami Fraxel re:store a Fraxel re:pair?

Laser Fraxel re:store jest laserem nieablacyjnym, który koaguluje tkankę naskórka i skóry, oszczędzając całkowicie warstwę rogową. Bariera ochronna warstwy rogowej pozostaje nietknięta i działa po prostu jak okno, przez które strzela laser. Zależnie od agresywności leczenia, okres rekonwalescencji społecznej związanej z leczeniem laserem Fraxel re:store jest minimalny i trwa zwykle 1 – 3 dni, bez rekonwalescencji klinicznej lub leczenia rany. W większości stanów procedura może być łatwo zlecona.

Natomiast laser Fraxel re:pair wchodzi w mikroskopijne reakcje ze skórą, przez ablację i usuwanie wszystkich warstw skóry w obszarze jego działania, włącznie z warstwą rogową, chociaż w sposób frakcyjny. Po leczeniu laserem Fraxel re:pair, wskutek usunięcia ochronnej warstwy skóry, istnieje bardzo małe ryzyko infekcji, jak w przypadku leczenia każdym ablacyjnym systemem laserowym. Jednakże dzięki jego frakcyjnej procedurze, ryzyko to jest znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych objętościowych laserów ablacyjnych. Co więcej, w okresie ponad 2 lat doświadczenia klinicznego w leczeniu Fraxel re:pair, nie było doniesień o przypadkach późnych odbarwień. Zależnie od agresywności leczenia, w leczeniu laserem Fraxel re:pair, prawdziwy okres rekonwalescencji klinicznej (określony jako czas konieczny do wygojenia naskórka) może wynosić do 48 godzin wraz z okresem rekonwalescencji społecznej trwającym do 5 dni. W niektórych stanach, ta procedura musi być przeprowadzana przez lekarza i z uwagi na ablacyjny charakter nie może być łatwo zlecana.

Co powoduje, że laser Fraxel re:pair™ jest lepszy w porównaniu z innymi laserami ablacyjnymi?

Laser Fraxel re:pair zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć w sobie różne zalety tradycyjnych laserów powierzchniowych, a równocześnie znacznie redukować ich mniej pożądane cechy, łącznie z ryzykiem działań niepożądanych i rekonwalescencji. Jedną z przyczyn jest fakt, że gojenie po leczeniu laserem Fraxel re:pair przebiega pionowo w przeciwieństwie do gojenia poziomego przez ziarninowanie w przypadkach tradycyjnej ablacji objętościowej. Dane kliniczne sugerują, że lasery Fraxel re:pair mogą być też używane bezpiecznie do leczenia twarzy, w odróżnieniu od tradycyjnych laserów CO2.

Niektóre z kluczowych cech charakteryzujących laser Fraxel re:pair:
Do 2,5 razy szybsze leczenie w porównaniu z innymi urządzeniami ablacyjnymi dostępnymi na rynku.
Wykazana klinicznie, penetracja ponad 1,5 mm, usuwająca do 6 gramów tkanki skórnej, co prowadzi do lepszego napięcia skóry.
Dostarcza pełny zakres frakcyjnego leczenia ablacyjnego w pojedynczym urządzeniu – powierzchowne do głębokiego; łagodne do agresywnego.
Lepszy dostęp do małych powierzchni i okolic oczu.
Technika ciągłego skanowania ruchu – pozwala na optymalną jednorodność leczenia danego obszaru, co zapewnia lepszą skuteczność i szybsze gojenie.
Asiulka trzymam kciuki Zdaj nam koniecznie relację po wizycie u doktora. Rozumiem że zdecydowana jesteś na Fraxel co2? Napisz mi jeszcze kochana czy Ty jesteś po jakiejś kuracji antytrądzikowej tzn. Izotek lub coś w tym stylu?
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:03   #763
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Witam.
Bardzo się cieszę, że wątek zaczął się rozwijać po okresie zastoju, ponieważ właśnie noszę się z zamiarem radykalnej walki z bliznami i przebarwieniami (potrądzikowymi), tak więc wszelkie informacje są dla mnie bardzo przydatne. Mam nadzieję, że uda się wam uzyskać założony cel - gładką skórę i pochwalicie się w jaki sposób to zrobiłyście.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:52   #764
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

mona1 no włsanie zadecyduje lekarz, mowiłam mu przez tel o fraxelu restore/ ale juz na miejscu sie okarze czym nie potraktuje. narazie robie policzki,/i skronie/ bo to mój nawiekszy kompleks>> duzo blizn, i zobacze jaki efekt. tak ja mówie po repair ponoć lepsze efekty ale bardziej inwazyjny, przy restore też zalezy ile robi przejazdów. ok zdam relacje, nie ma sprawy do soboty niedaleko>> wizyta u lekarza o 9
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:56   #765
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

asiulka ile za to cudo płacisz i gdzie robisz w rzeszowie?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:24   #766
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
asiulka ile za to cudo płacisz i gdzie robisz w rzeszowie?


tylko cały czas czytam jeszcze o tych laserach, i znalazłąm bardzo przydatnego posta/ znalazłam na innym forum/ JAK LEKARZE MOGA NAS KANTOWAĆ NA LASERACH , zaraz wam wkleje

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

ok znalazłam, poczytajcie:/ dało mi troche do myślenia/


...Co do laserów to czytałam na innym forum, że lekarze, by nie płacić za nowa końcówkę robią np. zamiast 2 zabiegów 5 tylko lżejszych lub mało przejazdów i tak dodatkowo jeszcze oszczedzają na końcówkach, a my durnie nawet o tym nie wiemy. Ludzie jak robicie te lasery mówicie zawsze, że chcecie najwyższą moc i pytajcie się o ilość przejazdów. Oni niektórym wmawiają, ze mają delikatną cerę i musi być mniejsza moc, a to tylko ich wymysły, by tych koncówek tak czesto nie wymieniać..."


"....JA JESTEM PO 4 ZABIEGACH LASEREM FRAXEL i powiem wam dlaczego na tym forum są tak różne opinie na ten temat.

otóż lekarze OSZUKUJĄ. pewnie wiecie, że po jakims czasie llekarz musi wymienić końcówke głowicce. Wymienia ją jeśli konkretna ilość mj przez nią przepłynie. Czyli jeśli macie zabieg robiopny z większą mocą to on traci więcej kasy i musi wymieniać tą końcówke szybciej a kosztuje ona nie mało bo aż 1,5tys zł. no i jak zrobi słabszy zabieg to starczy mu tak końcówka nie na 3 zabiegi ale np na 10. i co wy na to?
Iteraz prawda, mój lekarz np. robił mi bardzo słabe zabiegi, na śmiesznie niskich parametrach ktlore no nie mogły przynieśc efektów spektakularnych ze względu na zbyt słabą moc. jeśli na drugi dzień możesz normalnie zrobić makijaż i wyjśc z domu to świadczy o tym że zabieg nie zostal zrobiony rzetelnie.

wytłumaczył mi to inny lekarz, który również wykonuje zabiegi tym laserem i mówil ze on zawsze robi już od początku na najwyższych parametrach bo tylko wtedy może być efekt.

tak właśnie oszukują was lekarze. Ja niestety też padlam ofiarą takiego oszusta, który wmawiał mi że mam taką skóre wrażliwą i ona już więcej nie przyjmnie, żałosne poprostu.

wczoraj miałam robiony e CO2 MOSAIC, na najwyższych parametrach no i jakoś to nie zaszkodziło mojej skorze. napisze wam o efektach.
....."

I CO NA TEN TEMAT MYŚLICIE DZIEWCZYNY??????????????? ?????

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:24
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:45   #767
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

to tanio robisz szkoda ze mam daleko do rzeszowa. Hmm ciekawa jestem kto poleci mi lekarza i super gabinet we wroclawiu bo jest pare gabinetow ale chcialabym poznac opinie innych

Edytowane przez Partymix
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:53
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:24   #768
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

kochana , ja jak szukałąm info fraxelu, byłam na stronach różnych gabinetów, i natrafiłąm też na wroław ars estetica. na youtube nawet maja jakieś filmiki, nie mozna wklejac linków, wiec wpisz poprostu Laser Frakcyjny CO2 - Ars Estetica Wrocław i zobaczysz , na pewno znajdziesz jak nie tą to inna, powodzenia
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 13:39   #769
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Hej,

A czy ktoś robił fraxel w Lublinie i może kogoś polecić? będę wdzięczna za informacje
pozdr
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 15:15   #770
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Zbliża się godzina ZERO>>> jutro o 9 fraxel. napewno napisze jak było. mam jeszcze pytanko do was, jaka polecacie maść na regeneracje naskórka/ po laserze należy sie nią smarować/ oprócz Cicaplast z LRP
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:06   #771
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Zbliża się godzina ZERO>>> jutro o 9 fraxel. napewno napisze jak było. mam jeszcze pytanko do was, jaka polecacie maść na regeneracje naskórka/ po laserze należy sie nią smarować/ oprócz Cicaplast z LRP

Cicalfate z Avene - o wiele lepszy od LRP - używałąm obu, więc mam porówananie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:10   #772
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Cicalfate z Avene - o wiele lepszy od LRP - używałąm obu, więc mam porówananie
dzięki
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:35   #773
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
robie u dr, dołby/ pracuje on również w klinice chirurgi plastycznej w rzesz./ ale u niego w gabinecie, bo ma w Jaśle , i włąśnie z koleżanka jade tam w sob. nawet taniej niz w łodzi/ przegladajac różne fora natrafiłam na gab, w łodzi>> policzki zrobione restore 800zł/ dzwonie do dr,dołby/ straszny luzak w rozmowie / pytam o cene, no to mowi cala twarz ok 1000 ja mumówie ze tylko policzki chciałąm a on: "aaaa jak tylko policzki to ze 4 stówy...", wiec jestem /

tylko cały czas czytam jeszcze o tych laserach, i znalazłąm bardzo przydatnego posta/ znalazłam na innym forum/ JAK LEKARZE MOGA NAS KANTOWAĆ NA LASERACH , zaraz wam wkleje

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

ok znalazłam, poczytajcie:/ dało mi troche do myślenia/


...Co do laserów to czytałam na innym forum, że lekarze, by nie płacić za nowa końcówkę robią np. zamiast 2 zabiegów 5 tylko lżejszych lub mało przejazdów i tak dodatkowo jeszcze oszczedzają na końcówkach, a my durnie nawet o tym nie wiemy. Ludzie jak robicie te lasery mówicie zawsze, że chcecie najwyższą moc i pytajcie się o ilość przejazdów. Oni niektórym wmawiają, ze mają delikatną cerę i musi być mniejsza moc, a to tylko ich wymysły, by tych koncówek tak czesto nie wymieniać..."


"....JA JESTEM PO 4 ZABIEGACH LASEREM FRAXEL i powiem wam dlaczego na tym forum są tak różne opinie na ten temat.

otóż lekarze OSZUKUJĄ. pewnie wiecie, że po jakims czasie llekarz musi wymienić końcówke głowicce. Wymienia ją jeśli konkretna ilość mj przez nią przepłynie. Czyli jeśli macie zabieg robiopny z większą mocą to on traci więcej kasy i musi wymieniać tą końcówke szybciej a kosztuje ona nie mało bo aż 1,5tys zł. no i jak zrobi słabszy zabieg to starczy mu tak końcówka nie na 3 zabiegi ale np na 10. i co wy na to?
Iteraz prawda, mój lekarz np. robił mi bardzo słabe zabiegi, na śmiesznie niskich parametrach ktlore no nie mogły przynieśc efektów spektakularnych ze względu na zbyt słabą moc. jeśli na drugi dzień możesz normalnie zrobić makijaż i wyjśc z domu to świadczy o tym że zabieg nie zostal zrobiony rzetelnie.

wytłumaczył mi to inny lekarz, który również wykonuje zabiegi tym laserem i mówil ze on zawsze robi już od początku na najwyższych parametrach bo tylko wtedy może być efekt.

tak właśnie oszukują was lekarze. Ja niestety też padlam ofiarą takiego oszusta, który wmawiał mi że mam taką skóre wrażliwą i ona już więcej nie przyjmnie, żałosne poprostu.

wczoraj miałam robiony e CO2 MOSAIC, na najwyższych parametrach no i jakoś to nie zaszkodziło mojej skorze. napisze wam o efektach.
....."

I CO NA TEN TEMAT MYŚLICIE DZIEWCZYNY??????????????? ?????
asiulka_22 dokładnie to samo mówiła dermatolog, u której byłam na konsultacji (a posiada ona zarówno FRAXEL restore jak i repair) Twierdziła, że częste złe opinie nt fraxela biorą się z tego, że lekarze oszczędzają głowice i robią zabieg na starych, które od dawna wymagają wymienienia lub robią zbyt małą liczbę przejjazdów np. 2,3. Sama pani dermatolog powiedziała, że ona robi 10 przejazdów, bo tylko wtedy zabieg ma sens. Bardzo jestem ciekawa co powie Twój dermatolog na ten temat. Czekam na relacje
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 10:08   #774
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

asiulka daj znac jak po zabiegu czy bolało ??? bo to mnie bardzo inetresuje. bardzo załuje ze nie ma nikogo z wrocławia. Kurcze bo ja w grudniu planuje tez ten zabieg i tak mysle gdzie by najlepiej.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:46   #775
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2010-12-18 o 20:02
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:06   #776
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ZDAJE WAM RELACJE Z DZISIEJSZEJ WIZYTY:
wizyte miałyśmy umówiona na godz 9 / więc przez cała godzine drogi, cieszyłyśmy sie ze bedziemy mieć fraxel/jechałam razem z moją przyjaciółką/ ale też miałyśmy obawy czy dr, napewno nas zakwalifikuje do zabiegu, jak wcześniej mówił telefonicznie, Oczywiście zero makijażu więc wszystkie mankamanty urody na wierzchu, po wejściu do gab, od razu zaczełam szukać fraxela. no wiecie czy oryginalny, ale tak wszytsko ok/ na półce nawet pudełęczko z zapasowymi końcówkami, no i dr. patrzy na nasze buzki i mówi>...... ze cera nam sie przetłuszcza, jest łojotokowa / tyle to i ja wiem/ i że fraxel w takiej sytuacji nic nie da. mi aż mina zrzedła:/ dr, mówi ze co z tego ze nam zrobi laser jeden, za 3 tyg drugi skoro i tak efekt bedzie marny, gdyz mamy "świecące bużki", a to jest kolejny etap niewyleczonego tradziku. / jechałąm pełna nadzieji a tu klapa i tutaj okazał sie bardo profesjonalny, gdyż uprzedził nas o efektach, gdyby mu zależało tylko na kasie , a nie na chęci pomocyto bym nam przecież zrobił,1000zł by mu wpadoł...>>
Dr, zalecił nam na chwile obecna kuracje tabsami CURACNE ale mała dawka 10mg/dobe. za ms do kontroli idziemy, no i juz po 2 tyg, mowił ze zobaczymy poprawe. no i potem laser, ok.marca.
P.S. DR. co mnie bardzo zaciekawiło, dr. miał na rece 2 plamy, no i potem sam nam powiedział, ze testował na sobie i z jaka mocą hehe, ale plamka była konkretna bordowa,a reka / przedramie/ spuchnieta.

no wiec kochane zanim zdecydujecie sie na laser należy sie dokładnie stosowac do zalecen lekarza. nam dzisz nie zrobił, bo buzka łojotokowa:/ przede mna teraz kuracja Curacne, trzymajcie kciuki

miłego wieczorku

Przepisał Ci Curacne bez badań , przecież to retinoidy wewnętrzne !!! Wytłumaczył Ci chociaż co to za tabletki ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:15   #777
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

trzymam kiuki asiulka tyle ze ja tych tabsow nie znam czy to hormony ? czy mozna to laczyc np. z yasminelle antykoncepcja?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

gonia a jakie badania powinien zalecic poziom hormonow czy co?
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:02   #778
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
trzymam kiuki asiulka tyle ze ja tych tabsow nie znam czy to hormony ? czy mozna to laczyc np. z yasminelle antykoncepcja?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

gonia a jakie badania powinien zalecic poziom hormonow czy co?
narazie przepisał mi je, ale powiedział ze zanim zaczniemy je brac koniecznie musimy zrobić badania/ dokładnie wypisał jakie/ na wątrobe: ALT,AST,BIL /niepamietam dokladnie nazw tych badan, ale chyba dobrze napisałam/ no i po badaniach zadzwonic musze i podac mu dokładnie wyniki. powiedział o skutkach ubocznych, czytam na orach również o nich i nie jest tak wesoło/ wysuszenie błon śluzowych, bóle pleców... i wiele wiele innych/ ale my mam y dawke 10 mg/ w przeliczeniu na mase ciała, waże60 kg/ dodam ze większość osób wypowiadajacych sie na forum miala dawke 20, 35 mg/ czasem po 2 razy dziennie brali/

zaleca sie w okresie brania tych tabl. dodatkowe środki antykoncepcji, można łaczyć z antykonc. gdyż w razie zapłodnienia płód może być uszkodzony. i ms. po odstawieniu też należy bardzo uwazać, jednym słowem trzeba mieć się na baczności i UWAŻAĆ!!!! bo to nie są przelewki z tymi tabl. Już poinwormowałam o tym swojego TŻ

no i po ms, brania do kontroli

p.s Strasznie sie boje tych tabletek, dziaąłnie takie jak roacutan, dziwi mnie troche czemu je przepisam bo : nie mam przeciez buzi całej w krostkach/ ropnych gulach/ TYLKO POJEDYNCZE MALE ale dosłownie kilka, no tylko to ze mi sie cera świeci, no ale jeśli sie ma skóre tłusta, mieszana to normalne. Czyli co? każdy kto ma cere " świecąca" przed laserem musi coś takiego strasznego zazywać???? jestem pełna obaw co do tych tabletek!!!!! ale jak maja pomóc, i raz na zawsze sie pozbęde syfków, a potem laser, to może warto pocierpiec

napiszcie prosze co o tym sądzicie./ jeśli chodzi o zdjecie mojej buzki to kilka postów wczesniej wkleiłam/

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2010-11-21 o 09:11
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:44   #779
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

ja takich tabsow nigdy nie brałam ale bym sie skusila . a jak sie bedziesz bardzo zle czuc odstawisz i powiesz o tym lekarzowi.
Kurcze pewnie te badania to dodatkowy koszt. Co do lekow to tak na marginesie nie mowie ze ten lekarz akurat tak robi.
Ale wiem ze trak potrafia lekarze robic. Ogolnie to lekarze maja procent od polecanych leków i sprzedanych na recepte.

U mnie w miescie byla nawet afera bo lekarka przeopisywała wszytskim jak leci ten sam lek bo miała za to profity ale to tak jak pisałam na marginesie. Trzymam kciuki z twoją terapie.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:36   #780
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:26
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.