Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 15:44   #4591
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Na zdjęciu wygląda na miedziako rudzielca




Ja też nie
na zdjęciu tak, ale wiem że w rzeczywistości tak nie wyglada
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:48   #4592
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość

u mnie jest to samo- mamy nawet na to nazwę : Klamociki Ewy
wyłaniają się ze wszystkich kątów, caly kufer, kilka kosmetyczek....część na zycie, czesc do pracy... 8 podkładow , 100 brązerów itp ...
mysle o duzej kufro-walizce...mam kłopoty z kręgosłupem i lepiej juz nie będzie - a taki załadowany kufer to kilka - kilkanaście kilo - zastanawiam się więc czy właśnie nie nabyć keysa na kółkach....
hehehe no to niezle zbiory masz jazmine

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Miniaturki czy probki sa swienym pomyslem. Mam taki zwyczaj, ze nigdy nie kupuje calego opakowania kremu zanim nie wyprobuje go. Dlatego zawsze kupuje miniaturke czy chocby tubki, saszetki. Nawet 5 ml wystarczy, aby ocenic krem.
Dzieki probkom 2 razy juz udalo mi sie uchronic przed kupieniem koszmarnych bubli, ktore mogly mnie kosztowac ciezkie pieniadze.
W Anglii kilka razy dostalam podczas zakupow miniaturki z kolorowki np. male Juicy Tubes (chyba 5 czy 7ml),male tusze Hypnose czy Flextencils czy chocby male maczki Clinique;-)
Jakos w marcu w Glamour angielskim byl kupon uprawniajacy do odbioru mini tuszu Estee Lauder;-)
woww!!! chyba czas sie przeprowadzic...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:51   #4593
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
]
własnie wróciłam z marionnaud gdzie zakupiłam tylko pianę do kąpieli aquolina o zapachu wiśniowym , która kosztowała 32 pln - dostałam próbki dwóch wód i kremu eris...w sumie mam dobrze- panie w tej perfumerii mnie kojarzą, a za moment-otwiera sie nowa sephora wiec klienta trzeba zatrzymać :P
jesli chodzi o idealista to dziewczyny nie dajcie się- u mnie w ww perfumerii też zabrakło tych próbek 7 ml ale pani dała mi 5 po 1,5 ml
hmmm a ja jak poszlam do marrionaud i poprosilam o probke idealista to pani wygrzebala spod lady 1 probeczke 1,5ml, mimo ze na stoliczku obok stal stos probek tych po 7ml. pomijajac to ze zupelnie mnie olala i byla niezbyt przyjemna:/ pewnie dlatego ze nic nie kupilam, no ale bez przesady wrrr

tak czy inaczej probeczke 1,5ml mam i jeszcze w sephorze poprosilam i zrobili mi mala odleweczke wiec Idealista probuje od dzisiaj na razie jestem bardzo na tak
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:53   #4594
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Mam brązer chenel nr 21. Jest to ładny i bardzo jasny kolorek. Nie pomarańcz. Ma pełno drobinek ale tak maleńkich, że prawie ich nie widać na skórze. Ty chyba tak jak ja używasz podkładu diora forever 22? Myślę, że jaśniejszego od chanel 21 nie kupuj bo go nie zauważysz. Nr 21 bez obaw można się mazać i krzywdy nie zaznasz.

o, dzięki za info tak, używam diora 22, co prawda nie podkładu a kompaktu ale kolory pewnie są te same. w ogóle uświadomiłam sobie że brązującego Diora już dokładnie wybadałam w Sephorze, a tego Chanela jeszcze nie, muszę to naprawic, jakoś mi umknęło

co do opłat: ja ostatnio odbierałam jednocześnie 3 paczki z tru, w tym jedna do zapłacenia ale babka na poczcie nie zauważyła tych dokumentów z UC i mi je wszystkie normalnie wydała. ja miałam chwilę wahania czy nie zwinąć się stamtąd jak najprędzej ale doszłam do wniosku że UC potem i tak mnie znajdzie i będę musiała znów na pocztę iść, więc wróciłam do okienka i uczciwie zapłaciłam
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:56   #4595
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hmmm a ja jak poszlam do marrionaud i poprosilam o probke idealista to pani wygrzebala spod lady 1 probeczke 1,5ml, mimo ze na stoliczku obok stal stos probek tych po 7ml. pomijajac to ze zupelnie mnie olala i byla niezbyt przyjemna:/ pewnie dlatego ze nic nie kupilam, no ale bez przesady wrrr

tak czy inaczej probeczke 1,5ml mam i jeszcze w sephorze poprosilam i zrobili mi mala odleweczke wiec Idealista probuje od dzisiaj na razie jestem bardzo na tak
Ja też dostałam z łaską wielką 1,5 ml
Nawet nie wiedziałam że są takie 7 ml próbki! A kupowałam puder IsaDory wtedy, więc to nie było tak że nic nie kupiłam... No wiecie co, nawet bym dopłaciła żeby te 7 ml potestować
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:57   #4596
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
przyszło do mnie dzis moschino coture z promocji na dzień matki, teraz czekam na cristobala i fatale ...oraz na pozytywną decyzję o przyjęciu potomka do grona przedszkolaków....:kciuki :
trzymamy mocno
a do mnie tez dzis przyszla paczuszka! z sypancem clinique, samoopalaczem w sprayu lancome i lakierem tigi juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do domu
Jazmine koniecznie daj znac jak przyjdzie reszta, bo tez czekam na cristobala, ktorego kupilam (i to 2 butle!) tylko i wylacznie ze wzgledu na tutejsze zachwyty... ciekawa jestem, czy mi sie spodoba... musi!!! a jak nie to ladne prezenty beda
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:59   #4597
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
przyszło do mnie dzis moschino coture z promocji na dzień matki, teraz czekam na cristobala i fatale ...oraz na pozytywną decyzję o przyjęciu potomka do grona przedszkolaków....:kciuki :
a ja dzis dostalam laurke z UC W-wa Laczyny, znów...najgorsze, ze tam moj samoopalacz Clarins..nie mam wyjscia-musze sie opalic nad morzem

Jaz - tez czekam na decyzje, czy do 1 grupy mi przyjmą, hi,hi, ja zawsze jestem w czyms pierwsza, kiedys ja bylam rocznikiem wyzowym i wszystko zdawalam zaliczalam jako pierwszy rocznik, teraz to samo z dzieckiem -pierwszy raz u nas elektroniczny nabór do przedszkola (Lodz w tej kwestii jest w tyle za innymi miastami)
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 16:03   #4598
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ej zaczynam sie bac ze i mi jakas paczke UC zlapie (odpukac!) ...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:05   #4599
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
No wiecie co, nawet bym dopłaciła żeby te 7 ml potestować
no to sa na alle po .... 33zl + przesylka i to jest najtansza oferta... i zamiast nam rozdawac w perfumeriach, to sie dorabiaja...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:10   #4600
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no to sa na alle po .... 33zl + przesylka i to jest najtansza oferta... i zamiast nam rozdawac w perfumeriach, to sie dorabiaja...
no a mogliby tak dac z dobrego serca zreszta ostatnio jak bylam w marionaud to kupowala taka kobieta kosmetyki tusz blyszczyk i jakis chyba roz i jej wyszlo cos ponad 400 zl ale tez nic nie dostala nawet probki malej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:12   #4601
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Jak to? A ja?
Zwracam honor

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja je tu bardzo chwaliłam To mój ulubiony tusz póki co.


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
sporo tego na kilka rzeczy z Twojej listy sama mam ochotę, np. linery Inglot, spray Kryolanu...

kusisz tym Studio Fix...jakie koszty?



MAC
baza SPF 50
może podkład
jakieś cienie
może linermix
może szminka
Fatale na zapas

nie MAC
linery Inglot
spray Kryolan
perfumy (coś z piżmem)
dobry krem pod oczy
coś do intensywnej pielęgnacji włosów
Studio Fix około 105 zł

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Pragnę posiadac 328 Nigdy nie widziałam go na truskwie
Bo to nowy kolor wszedł jakies pół roku temu, wiec go muszą podlezadować w hong-kong'u żeby troche dojrzał

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
a dobre te elinery inglot?
te w kremie genialne, chyba ze 25 kolorów, od klasycnych przez pastelowe i jaskrawe, aż do białego, nawet MAC nie ma takiej kolorystyki.
W konsystencji idealnie matowe i kryjace jak fabra, maja jedną wade są tak trwałe że ciezko je usunąć ze skóry.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że od pory dnia lub nocy, o której się zamawia. Bo mi shipmenty przychodzą w środku nocy, a płacę kredytowką, więc to nie kwestia paypala. A może to moja onetowska poczta?
bo jak u nas noc to oni sie do pracy biorą
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 16:15   #4602
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Zwracam honor


bo jak u nas noc to oni sie do pracy biorą
No... żeby mi to było przedostatni raz.

Hihi.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:18   #4603
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość

Bo to nowy kolor wszedł jakies pół roku temu, wiec go muszą podlezadować w hong-kong'u żeby troche dojrzał



Niestety marzę, żeby to była prawda
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:26   #4604
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no a mogliby tak dac z dobrego serca zreszta ostatnio jak bylam w marionaud to kupowala taka kobieta kosmetyki tusz blyszczyk i jakis chyba roz i jej wyszlo cos ponad 400 zl ale tez nic nie dostala nawet probki malej
Asz to jest chamstwo jednak :/ Po to firmy dają im stos próbek kosmetyków, żeby zachęcić potencjalne klientki, a oni zagarniają wszystko dla siebie.. Czemu szefostwo nie interweniuje w jakiś sposób? To nieładne, nie nastawione na konsumenta zachowanie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:42   #4605
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
trzymamy mocno
a do mnie tez dzis przyszla paczuszka! z sypancem clinique, samoopalaczem w sprayu lancome i lakierem tigi juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do domu
Jazmine koniecznie daj znac jak przyjdzie reszta, bo tez czekam na cristobala, ktorego kupilam (i to 2 butle!) tylko i wylacznie ze wzgledu na tutejsze zachwyty... ciekawa jestem, czy mi sie spodoba... musi!!! a jak nie to ladne prezenty beda
a ja czekam na opinie nt. Lancoma samoopalacza jaz, koniecznie daj znac jak sie sprawuje asap

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no a mogliby tak dac z dobrego serca zreszta ostatnio jak bylam w marionaud to kupowala taka kobieta kosmetyki tusz blyszczyk i jakis chyba roz i jej wyszlo cos ponad 400 zl ale tez nic nie dostala nawet probki malej
co za chamstwo wiecej nawet nie zajrze do marionnaud
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:47   #4606
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Witam ponownie. Widzę, że gorączka zakupowa was nie opuszcza.Czytam was regularnie, ale niezbyt często się wypowiadam.
Nie tak dawno wpadłam w wir Truskawkowych zakupów, obecnie czekam na tusz YSL - kolor bakłażanowy i skusiłam się jeszcze na nabłyszczacz Laury Mercier - odcień peach (kolejny tego typu po Diorze, Kliniku, Guerlenie, Sephorze itp. ). Opis Kamisio był tak sugestywny, że postanowiłam to cudo wypróbować.
Nie odczuwam żadnych wyrzutów z powodu zakupów na Tru, kupuję świadomie, bo lubię. TŻ wie o wszystkich moich zakupach, a nawet czasami sam mnie do nich zachęca - na poprawę humoru (po prostu skarb).
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:01   #4607
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
TŻ wie o wszystkich moich zakupach, a nawet czasami sam mnie do nich zachęca - na poprawę humoru (po prostu skarb).
Ma może brata?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:25   #4608
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Któraś z Was pisała, że można dostać próbkę idealista w marionaud na zakopiance - pomimo tego, że mam kartę stałego klienta - niemiła pani powidomiła mnie, że nie da próbki, ponieważ skończyły się słoiczki! Przypomniało mi się, że nie pierwszy raz tam to słyszałam
Ja ostatnio wybrałam się do Galerii Centrum w Gorzowie Wlkp. i poprosiłam o próbkę kremu pod oczy Shiseido (kosztował ponad 400 zł) Kobieta, że nie ma pojemniczków, a ja jej na to, ale ja mam i wyjęłam z torebki przygotowany na tę okoliczność pojemniczek Ale ją zatkało i z wielkim żalem ciapnęła mi do niego 2 krople

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
przyszło do mnie dzis moschino coture z promocji na dzień matki, teraz czekam na cristobala i fatale ...oraz na pozytywną decyzję o przyjęciu potomka do grona przedszkolaków....:kciuki :
A ja już taką decyzję dostałam Moja córcia się dostała, a składałam do dwóch i miałam wrażenie jakbym conajmniej starała się o przyjęcie jej na studia 150 osób na 30 miejsc
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:39   #4609
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Mam paczuszke
No i teraz... Sypaniec Clinique z 08.2007 a Flash Bronzer (ktory mnie zaskoczyl wielkoscia pozytywnie) ma kod 14d407 i jak wpisalam to w datecalkulator, to wyszlo mi: Your product was produced 2008 years ago. Make sure your input is correct. W sumie to przeciez truskawa ale calkiem niezle wyglada jak na taki wiekowy Pomozecie rozszyfrowac ta date? Chetnie sie dowiem ile ma jesczze waznosci...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 18:42   #4610
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Asz to jest chamstwo jednak :/ Po to firmy dają im stos próbek kosmetyków, żeby zachęcić potencjalne klientki, a oni zagarniają wszystko dla siebie.. Czemu szefostwo nie interweniuje w jakiś sposób? To nieładne, nie nastawione na konsumenta zachowanie
pewnie nikt nie chce sobie robic klopotu i nie lata do szefostwa bo pewnie takie kobiety maja na tyle pieniedzy ze moga sobie kupic to co im si epodoba albo po prostu nie wiedza ze takie miniaturki czy probki powinny dostac no albo po prostu osoby ktore sa najgorszej traktowane to mlode dziewczyny (lub mezczyzni) i uwazaja ze i tak nic nie kupia wiec nie oplaca sie ich obslugiwac albo cokolwiek dawac
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość


co za chamstwo wiecej nawet nie zajrze do marionnaud
ja tam nie lubie chodzic bo kiedys nie dosc ze 2 byly wolne i zadna sie nawet nie zapytala czy w czyms pomoc to jeszcze obslugiwaly inne kobiety ktore wchodzily po mnie z 5 min! ale jak poprosilam jedna i zaczelam wymieniac nazwy kolorki itp niektorych kosmetykow to ja zatkalo
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ma może brata?
Ty to masz apetyt
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:55   #4611
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ma może brata?
też byłabym chetna
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:27   #4612
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
przyszło do mnie dzis moschino coture z promocji na dzień matki, teraz czekam na cristobala i fatale ...oraz na pozytywną decyzję o przyjęciu potomka do grona przedszkolaków....:kciuki :
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:29   #4613
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
trzymamy mocno
a do mnie tez dzis przyszla paczuszka! z sypancem clinique, samoopalaczem w sprayu lancome i lakierem tigi juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do domu
Jazmine koniecznie daj znac jak przyjdzie reszta, bo tez czekam na cristobala, ktorego kupilam (i to 2 butle!) tylko i wylacznie ze wzgledu na tutejsze zachwyty... ciekawa jestem, czy mi sie spodoba... musi!!! a jak nie to ladne prezenty beda
ja tez cristobala kliknęłam z powodu zachwytów i tez sie pocieszam ze w razie czego będzie prezentem

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Jaz - tez czekam na decyzje, czy do 1 grupy mi przyjmą, hi,hi, ja zawsze jestem w czyms pierwsza, kiedys ja bylam rocznikiem wyzowym i wszystko zdawalam zaliczalam jako pierwszy rocznik, teraz to samo z dzieckiem -pierwszy raz u nas elektroniczny nabór do przedszkola (Lodz w tej kwestii jest w tyle za innymi miastami)
u nas tez nabór elektroniczny preferowany rocznik 2005 - moj synek urodził sie 4 stycznia 06 i niestety mamy klopot

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
.
Nie odczuwam żadnych wyrzutów z powodu zakupów na Tru, kupuję świadomie, bo lubię. TŻ wie o wszystkich moich zakupach, a nawet czasami sam mnie do nich zachęca - na poprawę humoru (po prostu skarb).
u mnie tez jest taka sytuacja- moj TŻ kibicuje moim poczynaniom - od czasu do czasu klikam cos dla niego i wtedy jest w ogóle kolorowo...poprostu mu wykazalam ile na tym oszczedzamy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja już taką decyzję dostałam Moja córcia się dostała, a składałam do dwóch i miałam wrażenie jakbym conajmniej starała się o przyjęcie jej na studia 150 osób na 30 miejsc
dokładnie tez dzis latałam spanikowana - ale mam nadzieje że może jednak mi go przyjmą ,on tak chce do dzieci .....

rano sobie nałożyłam idealista i wygląda to zachęcająco- po ostatnim zderzeniu z clinikiem moja skora zareagowała toną tłuszczu wiec tym bardziej sie ten idealist przydaje- tylko nurtuje mnie pytanie, czy on aby nie za mocno dzieła- czyli czy po pewnym czasie nie będe miała wzmożonego efektu przetłuszczania

co do moich zasobów kosmetycznych to te ilości są podyktowane
po pierwsze długoletnią manią,
po drugie alternatywnym źródłem dochodów
a po trzecie spędzaniem czasu z wami
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:41   #4614
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość

Studio Fix około 105 zł
cena sklepowa?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ma może brata?
chcesz go zjeśc?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:50   #4615
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ma może brata?
Jedynak

Mój TŻ nie korzysta z zakupów na Tru, ale dawno odkrył, że kobiety to istoty, którym do szczęścia potrzebne różne dziwne rzeczy wyglądające w sumie identycznie i zaakceptował to. Poza tym stwierdza, że rozbraja go moja dziecięca radość z pudełeczka wypełnionego dziwnym, kolorowym proszkiem (ja głównie pudro- i różomaniaczką jestem) i warto dla tego widoku kupować mi różne rzeczy.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:53   #4616
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Jedynak
mój ma brata ale skąpego
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:58   #4617
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wybrałam się do Galerii Centrum w Gorzowie Wlkp. i poprosiłam o próbkę kremu pod oczy Shiseido (kosztował ponad 400 zł) Kobieta, że nie ma pojemniczków, a ja jej na to, ale ja mam i wyjęłam z torebki przygotowany na tę okoliczność pojemniczek Ale ją zatkało i z wielkim żalem ciapnęła mi do niego 2 krople
co za beznadzieja

a co do Idealista - to chyba cudo!!! dzisiaj caly dzien biegalam jak szalona a przeciez cieplo bylo i co? i sie nie blyszcze zobaczymy jak kolejne testy ale pierwszy dzionek suuper
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:03   #4618
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wybrałam się do Galerii Centrum w Gorzowie Wlkp. i poprosiłam o próbkę kremu pod oczy Shiseido (kosztował ponad 400 zł) Kobieta, że nie ma pojemniczków, a ja jej na to, ale ja mam i wyjęłam z torebki przygotowany na tę okoliczność pojemniczek Ale ją zatkało i z wielkim żalem ciapnęła mi do niego 2 krople
Zastanawiam sie , co im szkodzi?? Czy koszty testera potrącają im z pensji??!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ty to masz apetyt
Żyję w odosobnieniu od swojego TŻ-ta i jestem na głodzie od dwóch tygodni

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
też byłabym chetna
Malwii, musimy znaleźć kogoś innego Jedynak

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

chcesz go zjeśc?



Nie moge czytać tego wątku bo mi sie zmarchy robią wokół ust od uśmiechania sie do monitoraaaaa
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:07   #4619
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
co za beznadzieja

a co do Idealista - to chyba cudo!!! dzisiaj caly dzien biegalam jak szalona a przeciez cieplo bylo i co? i sie nie blyszcze zobaczymy jak kolejne testy ale pierwszy dzionek suuper
Czytam i czytam.. i chyba przydał by mi się taki Idealist ..

Dziewczyny, przesyłka za perfumy jest płatna nie?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:09   #4620
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dark Kicia Miau, wlasnie zobaczylam Twoje rzesy z Fatale suuuper!!! juz sie nie moge doczekac az moj do mnie dotrze
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.