Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 16:43   #1771
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Ja w kwestii supełków na paczkach.
Mam jakąś taką manię, że każdą wstążeczkę rozplątuję, ładnie zwijam i chowam do pudełeczka (mam już ich całkiem sporo ) i jeszcze NIGDY nie była w żadnym miejscu przecięta. Niezależnie od tego czy UC złapał, czy nie złapał wstążka zawsze była w jednym kawałku. I nigdy nie miałam naklejonej żadnej taśmy .
To całe szczęście, że nie jestem osamotniona w tej manii. Mam tę samą. Wszystkie wstążeczki są całe.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:54   #1772
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
To całe szczęście, że nie jestem osamotniona w tej manii. Mam tę samą. Wszystkie wstążeczki są całe.
Serio ? Ja tam swoje paczki rozbebeszam od razu na poczcie, a do domu wracam z samym łupem, czyli z ich zawartością
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:58   #1773
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja bezczeszcze (tak to sie pisze ?:P) wstazeczke i opakowanie starajac sie jak najszybciej dostac do zawartosci po powrocie do domu :P
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:04   #1774
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość
Paczki były totalnie rozbebeszone, 2 buteli były wyjęte z opakowania i miały zdjęte korki, jedna była ewidentnie używana. Pudełeczka były otwierane w taki sposób, że na prezent już się na nadawały. Zrobiłam kosmiczną aferę i do tej pory (odpukać) moich paczek się raczej nie tykają (a było ich dużo), a jeżeli tykają to nie zostawiają śladów ;-)
daj spokój, ale lipa ale dobrze, że już masz ich z głowy

słuchajcie, jeżeli ktoś miałby ochotę na kompakt Diora Forever nr 020, to melduję, co następuje:
kupiłam do kompletu z fluidem, identyczny odcień, współgrają ze sobą używam tylko jako pudru do poprawek w ciągu dnia, zatem nie wiem, jak się sprawuje solo jako kompakt. Jako puder, na cerze mieszanej, z rozszerzonymi porami sprawuje się jak narazie średnio. Napewno nie można przejechać gąbką rozcierając puder po całej twarzy, bo włazi w pory i wygląda to paskudnie. Dobrze natomiast wygląda stosowany jako touch-up, czyli lekkie dotykanie punktowo gąbeczką.
ktoś napisał na kwc, że opakowanie jak trumna, rzeczywiście trochę tak jest, ale ogólnie w porzo. Także, gdyby ktoś się bardzo napalił na ten puder, to mówię, że są lepsze. Miałam kiedyś Shiseido z serii pureness w niebieskiej puderniczce i to było cudo - jedyny puder, który nie włazi w pory, ale je przykrywa, że stają się absolutnie niewidoczne, ale trudno go dostać, nie wiem, czy jeszcze produkują. To tyle z meldunku.

Serenite, pytałaś jaki kupiłam płyn do demakijażu, na Tru jest tylko jeden, mała niebieska butelka 125 ml, ja kupiłam salonowy, plastikowa butelka, nie zmywa
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:04   #1775
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny...czy któraś kupowała na truskawie podkład Shiseido Sun Foundation spf 43 ? Mam na niego chęć, ale jesli chodzi o odcienie, to wydaje mi się że mogą być inne niz w podkładzie spf 40, który testowałam w perfumerii - kolor 40 jest bardzo jasny, gdy tymczasem truskawkowe zdjęcie pokazuje dosc ciemny kolor.
Zastanawiam się jaki będzie kolor 50, czy wciaz nie za jasny ( z shiseido uzywam dual balancing odcień I40)....Proszę o pomoc - piszę w wątku truskawkowym i Shiseidowym ...proszę o nieusuwanie....
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:17   #1776
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Serio ? Ja tam swoje paczki rozbebeszam od razu na poczcie, a do domu wracam z samym łupem, czyli z ich zawartością
Paczkę też rozbebeszam raz - dwa no ale ta wstążeczka taka śliczna.

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:32   #1777
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
daj spokój, ale lipa ale dobrze, że już masz ich z głowy

słuchajcie, jeżeli ktoś miałby ochotę na kompakt Diora Forever nr 020, to melduję, co następuje:
kupiłam do kompletu z fluidem, identyczny odcień, współgrają ze sobą używam tylko jako pudru do poprawek w ciągu dnia, zatem nie wiem, jak się sprawuje solo jako kompakt. Jako puder, na cerze mieszanej, z rozszerzonymi porami sprawuje się jak narazie średnio. Napewno nie można przejechać gąbką rozcierając puder po całej twarzy, bo włazi w pory i wygląda to paskudnie. Dobrze natomiast wygląda stosowany jako touch-up, czyli lekkie dotykanie punktowo gąbeczką.
ktoś napisał na kwc, że opakowanie jak trumna, rzeczywiście trochę tak jest, ale ogólnie w porzo. Także, gdyby ktoś się bardzo napalił na ten puder, to mówię, że są lepsze. Miałam kiedyś Shiseido z serii pureness w niebieskiej puderniczce i to było cudo - jedyny puder, który nie włazi w pory, ale je przykrywa, że stają się absolutnie niewidoczne, ale trudno go dostać, nie wiem, czy jeszcze produkują. To tyle z meldunku.

Serenite, pytałaś jaki kupiłam płyn do demakijażu, na Tru jest tylko jeden, mała niebieska butelka 125 ml, ja kupiłam salonowy, plastikowa butelka, nie zmywa
Oj! mnie w pory nie włazi ten puder...
Ale ja nakladam go w domu wielgaśnym pędzlem do purdu, nakłada się rewelacyjnie równo i gładko, efekt: mam paszczę jak z photoshopa, poza domem gąbką tylko dotykam, punktowo nanoszę tam gdzie trzeba coś poprawić. Nie mam co prawda wielkiego doświadczenia z pudrami ale mam za to manię przeglądania się w powiększającym lustrze przy dziennym świetle kilka razy w ciągu dnia więc wszelkie zaznaczone pory, smugi i łaty zauważyłabym! No ostatnio nie zauważam własnie bo duet Diora się spisuje ma medal!! Ale może dlatego, że mam suchą cerę.
Zresztą odstawiłam Ystheal Avene i nareszcie nie mam kłoptów z przesuszną cerą i suchymi skórkami fuj! Retnoidy czy jak je tam zwą znienawidziłam szczerze!!!
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 18:19   #1778
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić....

Niedawno zrobiłam swoje pierwsze zakupy na Tru Cieszyłam się bardzo wybierając i przebierając... wszystko poszło bez problemów, zapłaciłam 16.04, a wczoraj (22.04) miałam paczuszkę w domu, czyli wyszło w sumie 4 dni robocze!
Ucieszyłam się z tej paczuszki tak, że chyba na całym osiedlu mnie słyszeli A potem przyszedł TŻ i stwierdził, że za taką cenę i na dodatek z Hong Kongu to na pewno są podróbki... że ostatnio nawet wieloletni pracownicy Samsunga mieli problem z rozpoznaniem prawie doskonałej podróbki telefonu tej firmy..

Ja wiem, że Tru na cały świat, tyle osób znających kosmetyki nie miało zastrzeżeń do tych produktów, że w PL dorzucają cła, marże itp... ale wiecie, gdzieś mi w kąciku siedzi taka myśl.. a może to prawda? Jej, pocieszcie mnie jakoś konkretnie, bo taki głupi cień podejrzenia padł mi na moje zdobycze... i jakoś tak te całe zakupy mniej cieszą..
Wiesz, jak 2 lata temu byłam w Bipie w Austrii i zobaczyłam wyprzedaż markowych perfum,kosmetyków (zapachy na lato - najnowsze edycje kenzo, dior, chanel) to z mężem stanęliśmy jak wryci ceny po 5,10 euro za zestawy lub pojedyncze sztuki, z wrażenia zapytaliśmy sprzedawczynię czy są oryginalne albo wybrakowane a ona ze zdziwieniem odp. nam" ależ skąd, lato się skończyło i mamy wyprzedaż letniej edycji - " Tak więc obładowani mijając kilka bip po drodze powróciliśmy do domu szczęśliwi i wiem że w Polsce są chore ceny kosmetyków wysokopółkowych (nie mówiąc o cenach takich produktów w USA - mam tam rodzinkę). Tak, więc ja się nie martwię co do autentyczności. Pozdrawiam
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:25   #1779
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
Międzyrzecz / studiuje w Zielonej
A to bliziutko

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
To całe szczęście, że nie jestem osamotniona w tej manii. Mam tę samą. Wszystkie wstążeczki są całe.
Ja też mam pokaźną ilość wstążeczek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:33   #1780
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też mam pokaźną ilość wstążeczek
Mariolko - ufff... odetchnęłam z ulgą że nie tylko ja jestem kolekcjonerką fioletowych.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:44   #1781
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jaz - boski liscik. Usmialam sie do lez

tak się zastanawialam jak zareagujesz
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 18:47   #1782
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, chcialabym mamie na Dzien Mamy zamowic jakis super tusz, taki zeby byl multi-effect mam na mysli zeby byl wydluzajacy i jednoczesnie bardzo pogrubiajacy, bardziej zalezy mi na pogrubieniu mialam zamiar zamowic cetkowana Helenke ktora sama posiadam, ale ona nie pogrubia jakos spektakularnie (chociaz jak piszecie, ten tusz "zyskuje przy blizszym poznaniu" na co czekam i nie rezygnuje z jej uzywania)

prosze o rade

achh i gdybyscie znow wypatrzyly brazowa szachownice Clinique to baaardzo prosze o informacje albo nawet o zakup (sama kiedy moge sprawdzam Tru ale nie zawsze mam kompa blisko blaaagam!!! zachorowalam na nia a nie zdazylam ostatnio
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:54   #1783
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A ja do was z prośbą - moja koleżanka ma bardzo wrażliwe oczy i szuka jakiegoś tuszu do rzęs (czarnego). A że macie takie bystre oczka i doświadczenie w szukaniu chodzi oczywiście o truskawkę ważne byłoby to, żeby nie był jakoś bardzo drogi ( i żeby nie dostał się w łapki celników ). Sama znalazłam tylko jakiegoś Clinique'a, ale nie wiem, czy jest dobry...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:02   #1784
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
achh i gdybyscie znow wypatrzyly brazowa szachownice Clinique to baaardzo prosze o informacje albo nawet o zakup (sama kiedy moge sprawdzam Tru ale nie zawsze mam kompa blisko blaaagam!!! zachorowalam na nia a nie zdazylam ostatnio
W sprawie tuszu nie doradzę bo mnie akurat helenka bardzo do gustu przypadła, a innych tuszów z Tru nie znam.
Mogę obiecać że jak tylko zobaczę szachownicę na Tru, to dam Ci znać na PW.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:07   #1785
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Mariolko - ufff... odetchnęłam z ulgą że nie tylko ja jestem kolekcjonerką fioletowych.
zgłasza się kolejna kolekcjonerka fioletowych wstążeczek
chociaż moje są przecięte, zbyt się niecierpliwię
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:09   #1786
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Oj! mnie w pory nie włazi ten puder...
Ale ja nakladam go w domu wielgaśnym pędzlem do purdu, nakłada się rewelacyjnie równo i gładko, efekt: mam paszczę jak z photoshopaAle może dlatego, że mam suchą cerę.
Kasiaoli, może dlatego, że masz suchą cerę właśnie. Nie powiedziałam ostatniego słowa, ale jak narazie, to go oceniam średnio. Ach te pory, chyba muszę coś na nie zakupić, bo już mnie wkurzają strasznie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A ja do was z prośbą - moja koleżanka ma bardzo wrażliwe oczy i szuka jakiegoś tuszu do rzęs (czarnego).
moja mama ma wrażliwe oczy i tutaj żaden tusz niestety nie jest dobry. Robi zatem hennę na rzęsach i wyglądają, jak umalowane po wszystkich tuszach, baardzo różnistych oczy jej łzawiły, ale to pewnie wina komputera. ew. lancome jest w miarę do wrażliwych oczu, ale szybko wysycha.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:11   #1787
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
no i po co tu wchodziłam? klikło smi na niego
Tak się wczoraj cieszyłam, że aż zapeszyłam - bambus out of stock
Po jakim czasie zwracają pieniądze?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:17   #1788
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
moja mama ma wrażliwe oczy i tutaj żaden tusz niestety nie jest dobry. Robi zatem hennę na rzęsach i wyglądają, jak umalowane po wszystkich tuszach, baardzo różnistych oczy jej łzawiły, ale to pewnie wina komputera. ew. lancome jest w miarę do wrażliwych oczu, ale szybko wysycha.

Dziekuję bardzo, pomysł z henną całkiem niezły
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:39   #1789
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

No właśnie, jak jest z tym bambusem? Wg truskawki jest jeszcze 11 szt. ja nie dostałam jeszcze statusu, a zamówiłam wczoraj. A jak wbiłam nr zamówienia w ststus na stronie to pokazało sie out of stock? Jak to w końcu jest ? Dostaniemy go czy nie?

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Tak się wczoraj cieszyłam, że aż zapeszyłam - bambus out of stock
Po jakim czasie zwracają pieniądze?
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 19:48   #1790
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Kasiaoli, może dlatego, że masz suchą cerę właśnie. Nie powiedziałam ostatniego słowa, ale jak narazie, to go oceniam średnio. Ach te pory, chyba muszę coś na nie zakupić, bo już mnie wkurzają strasznie
Layla, koniecznie musimy dorwac ten preparat do porow z Biothermu czekam i czekam powroci na Tru, ale na razie nic. Ale donosze ze jutro i pojutrze w Sephorze dla dziewczyn ktore maja wyrobione karty stalych klientek jest 20% znizki na caly asortyment!!! i wtedy ten Biotherm wychodzi 68zl, nie wiem czy sie na niego nie skusze, bo na Tru nwiadomo kiedy sie pojawi a chyba podobnie kosztowal?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:49   #1791
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna kolekcjonerka fioletowych wstążeczek
chociaż moje są przecięte, zbyt się niecierpliwię
Witaj w klubie.

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
No właśnie, jak jest z tym bambusem? Wg truskawki jest jeszcze 11 szt. ja nie dostałam jeszcze statusu, a zamówiłam wczoraj. A jak wbiłam nr zamówienia w ststus na stronie to pokazało sie out of stock? Jak to w końcu jest ? Dostaniemy go czy nie?
Rzeczywiście, pokazuje że jest jeszcze 11 sztuk. Czyżby znowu coś u nich szwankowało?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:52   #1792
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Layla, koniecznie musimy dorwac ten preparat do porow z Biothermu czekam i czekam powroci na Tru, ale na razie nic. Ale donosze ze jutro i pojutrze w Sephorze dla dziewczyn ktore maja wyrobione karty stalych klientek jest 20% znizki na caly asortyment!!! i wtedy ten Biotherm wychodzi 68zl, nie wiem czy sie na niego nie skusze, bo na Tru nwiadomo kiedy sie pojawi a chyba podobnie kosztowal?
a to nie ten?
http://us.strawberrynet.com/productD...29263&goChar=B
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:04   #1793
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
No właśnie, jak jest z tym bambusem? Wg truskawki jest jeszcze 11 szt. ja nie dostałam jeszcze statusu, a zamówiłam wczoraj. A jak wbiłam nr zamówienia w ststus na stronie to pokazało sie out of stock? Jak to w końcu jest ? Dostaniemy go czy nie?
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, pokazuje że jest jeszcze 11 sztuk. Czyżby znowu coś u nich szwankowało?
Jakby co, kliknęłam następnego, zobaczymy jak pójdzie. Ale za pierwszym razem też nie dostałam powiadomienia o wysyłce.
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:07   #1794
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
to jest peeling
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:08   #1795
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
to jest peeling
tak, cos mi sie pomerdało
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:10   #1796
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Layla, koniecznie musimy dorwac ten preparat do porow z Biothermu czekam i czekam powroci na Tru, ale na razie nic. Ale donosze ze jutro i pojutrze w Sephorze dla dziewczyn ktore maja wyrobione karty stalych klientek jest 20% znizki na caly asortyment!!! i wtedy ten Biotherm wychodzi 68zl, nie wiem czy sie na niego nie skusze, bo na Tru nwiadomo kiedy sie pojawi a chyba podobnie kosztowal?
Mi Biotherm Biopur na pory wiele nie pomógł Stosowałam według instrukcji 14 dni i żadnych zmian nie zauważyłam, także nie spodziewajcie się rewelacyjnego efektu

Edit: dołaczam do grona zbieraczek fioletowych wstążeczek
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:21   #1797
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mi Biotherm Biopur na pory wiele nie pomógł Stosowałam według instrukcji 14 dni i żadnych zmian nie zauważyłam, także nie spodziewajcie się rewelacyjnego efektu

Edit: dołaczam do grona zbieraczek fioletowych wstążeczek
hmmm to juz sama nie wiem czy probowac... a moze ktos moze cos innego polecic na rozszerzone pory??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:27   #1798
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ja kupilam na tru 01 transparente - i chyba jest tylko 1 odcien...to taki sliczny naturalny jasny bezyk, bez odcienia zolci ani różu
dziekuje za przybliżenie koloru, ale mam jeszcze pytanie, czy on nie rozjaśnia? bo czasem są takie niby transparentne, a potem okazuje sie ze sa po prostu jasne.
A z tymi dwoma kolorami to moze pomerdało mi sie z EL - bo tam sa dwa kolory sypkiego.

I jeszcze taka mała rzecz a jakże ciesząca - spółka baza lancoma i centkowana helenka tak mi wydłużyły rzęsy, że musiałam sobie okulary słoneczne spuszczać niżej, bo machałam rzęsami po oprawce...
czekam tylko jeszcze na efekt pogrubienia
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:45   #1799
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś Asiu dałam mu szansę bez bazy i też



rozmawiałam z nim dzisiaj wie że za nim tęsknicie
Kupił mi prawie wszystko to co chciałam


szkoda Aguś że ci Nie podpasował. Ja też musze nieco go skrytykować. Strasznie odbija mi sie na dolnej powiece Czasem patrzę w lustro z przerażeniem Zaden tusz tak mi sie nie odbijał jak "cętkowany"
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:46   #1800
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hmmm to juz sama nie wiem czy probowac... a moze ktos moze cos innego polecic na rozszerzone pory??
A Idealist EL?
http://eu.strawberrynet.com/productD...73958&goChar=E

Wprawdzie go nie używałam ale na KWC ma parę dobrych recenzji.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.