Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 11:56   #2131
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

a mi po spryskaniu jakby wszystko sie warzyło...gorzej to wszystko wyglada.. ( testowalam na mineralach lumiere...)


Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dobrym wyjściem byłaby odrobina korektora na zaczerwienienia i podkład w formule Matte - krycie dobre i efektu maski brak. ponadto po nałożeniu podkładu dobrze jest spryskać twarz wodą lub hydrolatem z atomizera - wtedy masz ABEM - Absolutny Brak Efektu Maski
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 11:57   #2132
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o korektory - sprawują się świetnie, jak się malutką ilosć, dosłownie szczyptę rozsmaruje pod oczami to nie ma mowy o żadnych cieniach - używam do tego pędzla Eye Kabuki, który jest dla mnie za duży do nakładania cieni - mam malutkie oczka...
..ale za to jest genialny do korektora, szczególne pod oczy Ja swojego tez używam właśnie do korektora, bo oczu nie maluję.
Jak go pierwszy raz zobaczylam na stronie, to pomyslalam ze musi byc beznadziejny, za duży i jakiś taki dziwny. Błąd.


Kusi mnie ta promocja, która jest teraz.
Cytat:
They created a marblized blush that you can swirl collectively or use individually - like 3 colors in 1!
Pewnie wygląda jak Mineralized Blush MACa albo MSFy.
Nie potrzebuję więcej EDM.. nie potrzebuję.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:00
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 11:59   #2133
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
a mi po spryskaniu jakby wszystko sie warzyło...gorzej to wszystko wyglada.. ( testowalam na mineralach lumiere...)
Lumiere pod tym względem nie testowałam. Mam małą buteleczkę z atomizerem, dzięki czemu powstaje delikatna mgiełka, i tą mgiełką psikam na buźkę pomalowaną podkładem i korektorem - delikatnie, bo w minerałach nadmiar czegokolwiek jest szkodliwy. Schnie szybciutko i wtedy daję resztę kolorówki, czyli puder, robię oczka, róż i rozświetlacz. Ciekawe, że ci nie wyszło z Lumiere, bo mi z EDM wyszło za 1. razem.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:07   #2134
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Przepisuję składy z opakowań:

Krem Chamomile: Sweet Almond oil, Chamomile, hydrogenated vegetable oil (zajefajny składzik, co nie?)
Taki sklad nie zapycha? Bo ja mam awersje do napisu OIL
W ogole to zaraz pedze na google rozszyfrowac ten sklad co to jest po polsku.. Dzieki

edit:
Słodki olej migdałowy, Rumianek, uwodniony olej roślinny ..
nie wiem ca sadzic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:09
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:12   #2135
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

sprawdze jeszcze raz..chociaz mi mineralki na sucho calkiem odpowiadaja...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:13   #2136
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Krem Chamomile: Sweet Almond oil, Chamomile, hydrogenated vegetable oil (zajefajny składzik, co nie?)
A do czego właściwie jest ten krem, bo nie mogę znaleźć informacji na stronie (oślepłam?). Do twarzy to się nie nadaje, chyba że ekstremalnie suchej i zupełnie bezproblemowej (tłuścioch i zapychacz). A tak ogólnie to skład bez żadnej rewelacji. Olej ze słodkich migdałów to nic nadzwyczajnego, utwardzony tłuszcz roślinny tym bardziej. A to Chamomile jest podane niezgodnie ze standardem INCI (powinno być przynajmniej Chamomile Extract). Do ciała lepiej kupić po prostu czysty olej z migdałów, ewentualnie wzbogacić go olejkiem eterycznym.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:15
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:20   #2137
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A do czego właściwie jest ten krem, bo nie mogę znaleźć informacji na stronie (oślepłam?). Do twarzy to się nie nadaje, chyba że ekstremalnie suchej i zupełnie bezproblemowej (tłuścioch i zapychacz). A tak ogólnie to skład bez żadnej rewelacji. Olej ze słodkich migdałów to nic nadzwyczajnego, utwardzony tłuszcz roślinny tym bardziej. A to Chamomile jest podane niezgodnie ze standardem INCI (powinno być przynajmniej Chamomile Extract). Do ciała lepiej kupić po prostu czysty olej z migdałów, ewentualnie wzbogacić go olejkiem eterycznym.
No patrz, usunęli z asortymentu i nie ma nigdzie info o tym kremie. Kostka myjąca też zniknęła, no po prostu bosko... A używać będę pewnie do łapek i na łokcie bo mam wiecznie suche. Do twarzy to ja mam Calmę biolipidową z Ziaji, na mrozy jak znalazł.

edit:
Na opakowaniu obok Chamomile jest w nawiasie chamaemelum nobile extract, więc chyba nie ma się co czepiać składu? Nie przepisywałam nazw łacińskich bo strasznie trudno się je wklepuje... Przepraszam, jeśli wprowadziło to kogoś w błąd.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-01-08 o 12:25
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 12:36   #2138
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Do rąk i do łokci będzie OK .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:42   #2139
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hexxano ten cień Mystic Night jaki piękny. Dobrze widzę, że to taki granat połyskujący na fioletowo? Czy ten efekt jest też widoczny na powiece?



Uuuu znaczy, że muszę zaprzestać jego stosowania jako świetną, przecudowną pomadkę.
adusiadu dzięki za oświecenie!
Nie wiem dokładnie jak te ultramarines w składzie szkodzą, ale też mnie to nie pociesza, bo chciałam z kilku różów zrobić błyszczyki, a tu taki psikus, bo połowa ma to w składzie
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:25   #2140
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic, czy twoje Puff Jar też śmierdziało na początku jakąś smołowatą rybą? Bo mój zajeżdża na kilometr, wietrzę go bo dopóki śmierdzi nie włożę do niego żadnego pudru - bo też może zasmierdnąć...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:45   #2141
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Gabs dzieki za wklejenie zdjec, wreszcie wiem jak sie ma cien Casual Friday do Sleight Ride Mystic Night zjawiskowy ale nie sadzilam, ze 10 Items Or Less jest taki ladny Niech oni wroca zestaw sampli cieni do kupienia, bo mnie kusi ciagle jakis kolor.
Moj Puff Jar capi tak samo, radze wyprac, samo wietrzenie nic nie da, to chyba ta pianka tak zalatuje.

Oswiadczam uroczyscie, ze wpadlam na amen w mienraly - mialam odstawic je na kilka dni ze wzgledu na przesusz ale nie potrafie Dosmarowuje sie kwasem hialuronowym i dalej maziam mineralami, nie moge sie oderwac, malo tego, wlasnie cera mi sie poprawila, wiec spokojnie moge sam "zwykly" puder nalozyc i tyle ale nie, musza byc mineraly i koniec - zamroczylo mnie na amen, uzywam oczywiscie mniej, bo juz krycie niepotrzebne ale nawet ta odrobine musze miec, bo czuje sie uzalezniona. Jak to sie latwo przyzwyczaic do dobrego wygladu... potem ciezko odstawic takie cuda
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 15:03   #2142
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A oto moja kolekcja z ostatnim zamówieniem włącznie

1 - podkłady i pudry, niepodpisane pudełko to mój mix którego akurat nie używam, ale wyszedł niezły, więc trzymam go na później
2 - róże i brązery, niepodpisane to próbki od frantic
3 - cienie do oczu - i tak używam jako cienia różu Shortcake
4 - pędzle, balsam Murumuru Mint do ust, krem rumiankowy, kostka myjąca i Puff Jar, plus 2 korektory, z których uwielbiam Aussie Perk Me Up
5 - rzut okiem na całość
I znów widzę cień Mystic Night. Będę musiała go przy najbliższych zakupach wrzucić do koszyka, bo nie wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Kusi mnie ta promocja, która jest teraz. Pewnie wygląda jak Mineralized Blush MACa albo MSFy.
Nie potrzebuję więcej EDM.. nie potrzebuję.
Nanomi też tak sobie myślę cały czas o tym różu. Ale na razie jestem twarda i się powtrzymuję. Może dlatego, że nie widziałam jego fotki.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A do czego właściwie jest ten krem, bo nie mogę znaleźć informacji na stronie (oślepłam?). Do twarzy to się nie nadaje, chyba że ekstremalnie suchej i zupełnie bezproblemowej (tłuścioch i zapychacz). A tak ogólnie to skład bez żadnej rewelacji. Olej ze słodkich migdałów to nic nadzwyczajnego, utwardzony tłuszcz roślinny tym bardziej. A to Chamomile jest podane niezgodnie ze standardem INCI (powinno być przynajmniej Chamomile Extract). Do ciała lepiej kupić po prostu czysty olej z migdałów, ewentualnie wzbogacić go olejkiem eterycznym.
Ja mam taki sam balsam jak ten z rumiankiem tylko mój ma ekstrakt z zielonej herbaty. Używam go już od kilku miesięcy codziennie wieczorem jako krem pod oczy i bardzo go sobie chwalę. Jako że dużo siedzę przy komputrze, bo i praca i przyjemności (czyt. Wizaż, YT, itp.), jak trzeba to nawet po 12 godzin dziennie, to widzę że nie mam już rano opuchnięć pod oczami. Wcześniej po wielu godzinach przed kompem miałam z tym problem. I wolę zdecydowanie ten balsam niż np. oleje z Mazideł. Przerabiałam przez kilka miesięcy takie kosmetyki domowej roboty i poza kilkoma perełkami strasznie się rozczarowałam.
Natomiast parę dni temu dostałam balsam do ust z murumuru i tu już składem jestem trochę rozczarowana, bo lista składników jest znacznie dłuższa niż przy zielonej herbacie.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Frantic, czy twoje Puff Jar też śmierdziało na początku jakąś smołowatą rybą? Bo mój zajeżdża na kilometr, wietrzę go bo dopóki śmierdzi nie włożę do niego żadnego pudru - bo też może zasmierdnąć...
Nie kupowałam osobnego pojemniczka puff. Dostałam je zapełnione dwoma różami i nic nie śmierdziało.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Oswiadczam uroczyscie, ze wpadlam na amen w mienraly - mialam odstawic je na kilka dni ze wzgledu na przesusz ale nie potrafie Dosmarowuje sie kwasem hialuronowym i dalej maziam mineralami, nie moge sie oderwac, malo tego, wlasnie cera mi sie poprawila, wiec spokojnie moge sam "zwykly" puder nalozyc i tyle ale nie, musza byc mineraly i koniec - zamroczylo mnie na amen, uzywam oczywiscie mniej, bo juz krycie niepotrzebne ale nawet ta odrobine musze miec, bo czuje sie uzalezniona. Jak to sie latwo przyzwyczaic do dobrego wygladu... potem ciezko odstawic takie cuda
Też mogę się przyznać do mineralnego uzależnienia. Mimo że ich nie wdycham to nie mogę bez nich jednego dnia wytrzymać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:05   #2143
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

[quote=joanaros;10394970]
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
A jakich filtrów używacie?Na nich stosujecie minerały na sucho czy na mokro?
U mnie jakoś brzydko to wygląda na filtrze. Jak jest duże słońce jak dzis to muszę wybierać filtr czy minerał
Różne przerobiłąm i powiem, że niestety różne kosmetyki różnie wyglądają na tym samym filtrze. Najlepszy dla mnie w tej chwili jest Iwostin Solectrin SPF 50+ oraz chyba jeszcze lepszy Elizabeth Arden - ten: http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=E#DETAIL

Zasada jest taka, że 15 minut trzeba dać filtrowi, żeby się wchłonął

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Albo ja mam coś ze wzrokiem albo właśnie wprowadzili ponownie Angled Brush i już został wykupiony... Uff, jak dobrze, że zdążyłam go sobie kupić jakiś czas temu przed tymi zawirowaniami...
A ja go nie mam, a tak mi się podoba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:10   #2144
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przyszły dziś moje próbki z Aromaleigh.. Niby sa maleńkie, ale kolory mi rekompensują wielkość. Mam zdecydowanie za dużo kosmetycznych bambotli.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:39   #2145
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi to sie teraz spowiadaj, lacznie ze zdjeciami, czekamy na relacje jak zaba na fakirskim lozku
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:45   #2146
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

odnośnie tworzenia błyszczyków/balsamów do ust z minerałów

http://www.theconservatorie.com/prod...ube-42-38.html

puste tubki, łatwe do napełnienia
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:57   #2147
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi to sie teraz spowiadaj, lacznie ze zdjeciami, czekamy na relacje jak zaba na fakirskim lozku
zrobie zdjęcia w weekend, próbki są w woreczkach foliowych, w porówaniu z edm są tycie, ale kolory są bardzo nasycone, więc wychodzi odrobina na jedną aplikację. Jak dla mnie jedna próbka wystarczy na conajmniej kilkanaście użyć.. a próbek zamówiłam dużo.. może zrobię kilka swatchy kolorów, które mi się najbardziej podobają. I jeszcze zamawiałam próbki na theshespace, ale nie mam ich jeszcze. :/

Właściwie to przy moim tempie zużywania (i w ogóle częstości malowania) te wszystkie próbki mi wystarczą do końca życia.

Czyli w skrócie mam poczucie winy i chyba czas iść na odwyk.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:00   #2148
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam serdecznie
testuje od paru dni podklady EDM i zaczynam byc fanka mineralow. Czekam juz na kolejny zestaw probek, zebydopasowac odpowiedni kolor.
- fair neutral intensive okazal sie za jasny
- sandy fair original glo za slabo kryje
- olive fair intensive super krycie, ale kolor troszke za zolty jak na mnie

mam jednka podejrzenie ze korektor intensive fair mnie zapycha odstawilam i obserwuje cere, ale jesli ten korektor szkodzi to jaki inny korektor bedzie ok?? poradzcie
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:44   #2149
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Frantic, czy twoje Puff Jar też śmierdziało na początku jakąś smołowatą rybą? Bo mój zajeżdża na kilometr, wietrzę go bo dopóki śmierdzi nie włożę do niego żadnego pudru - bo też może zasmierdnąć...
A próbowałaś go wymyć porządnie z jakimś detergentem? Jeśli to nie pomoże, to można spróbować nasypać sody, podobno "wyciąga" zapachy.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 18:00   #2150
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A próbowałaś go wymyć porządnie z jakimś detergentem? Jeśli to nie pomoże, to można spróbować nasypać sody, podobno "wyciąga" zapachy.
Uprałam go, właśnie schnie i zobaczę, co się z nim stanie. Jakby co uprzedzam - na początku śmierdzi...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:38   #2151
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
testuje od paru dni podklady EDM i zaczynam byc fanka mineralow. Czekam juz na kolejny zestaw probek, zebydopasowac odpowiedni kolor.
- fair neutral intensive okazal sie za jasny
- sandy fair original glo za slabo kryje
- olive fair intensive super krycie, ale kolor troszke za zolty jak na mnie

mam jednka podejrzenie ze korektor intensive fair mnie zapycha odstawilam i obserwuje cere, ale jesli ten korektor szkodzi to jaki inny korektor bedzie ok?? poradzcie
Witaj
Zawsze możesz użyć podkładu w roli korektora, ja tak robię
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:44   #2152
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Witaj
Zawsze możesz użyć podkładu w roli korektora, ja tak robię
po odstawieniu korektora tak wlasnie robie, ale nawet formula intensive nie bardzo radzi sobie z widocznymi naczynkami kolo noska a korektor tak ladnie kryl. Mam taka cicha nadzieje, ze to nie on mi zaszkodzil....
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:57   #2153
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Yasmin Pokaż wiadomość
po odstawieniu korektora tak wlasnie robie, ale nawet formula intensive nie bardzo radzi sobie z widocznymi naczynkami kolo noska a korektor tak ladnie kryl. Mam taka cicha nadzieje, ze to nie on mi zaszkodzil....
Mhm.. to może Sunlight, on jest cieplejszy niż Fair i lżejszy od intensive.

Jak cera się uspokoi spróbuj jeszcze raz, u niektórych osób występuje taka reakcja na początku używania i to może minąć (jeśli to się powtórzy to odstaw).
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 10:13   #2154
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Oswiadczam uroczyscie, ze wpadlam na amen w mienraly - mialam odstawic je na kilka dni ze wzgledu na przesusz ale nie potrafie Dosmarowuje sie kwasem hialuronowym i dalej maziam mineralami, nie moge sie oderwac, malo tego, wlasnie cera mi sie poprawila, wiec spokojnie moge sam "zwykly" puder nalozyc i tyle ale nie, musza byc mineraly i koniec - zamroczylo mnie na amen, uzywam oczywiscie mniej, bo juz krycie niepotrzebne ale nawet ta odrobine musze miec, bo czuje sie uzalezniona. Jak to sie latwo przyzwyczaic do dobrego wygladu... potem ciezko odstawic takie cuda
Vril, przez Ciebie zaczynam tracić spokój ducha i jak na szpilkach czekam na moje próbki, a potem tylko się smarować i podziwiać

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przyszły dziś moje próbki z Aromaleigh.. Niby sa maleńkie, ale kolory mi rekompensują wielkość. Mam zdecydowanie za dużo kosmetycznych bambotli.
O, to nawet nie widziałam tej firmy, zaraz idę poszukać... jej, ja już z EDM zamówiłam, Lumiere i Buff'd czekają tylko na naładowanie konta a tutaj kolejne pokusy...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:04   #2155
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

w wątku o promochach wrzuciłam zdjęcie gratisowego prasowanego różu ze strony edm, można je obejrzeć też w specials
wyobrażałam sobie że jest równo podzielony na 3 cześci
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:07   #2156
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A gdzie jest informacja czy są jakieś gratisy ??
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:09   #2157
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
A gdzie jest informacja czy są jakieś gratisy ??
w pierwszym poscie masz linka, przeczytaj caly pierwszy post.
pozostale promocje z innych firm=> kliknij w link na dole u mnie

dzięki Rozwielitko
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:09   #2158
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
A gdzie jest informacja czy są jakieś gratisy ??
--> post pierwszy, tam znajdziesz odpowiedzi na wszytskie swoje pytania
a jeśli chodzi Ci o wątek z mineralnymi promocjami jest tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=301659
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:26   #2159
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziękuje czytałam pierwszy post,ponieważ już zamawiałam z EM ale nie mogłam znaleźć informacji o gratisach.
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:13   #2160
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
w wątku o promochach wrzuciłam zdjęcie gratisowego prasowanego różu ze strony edm, można je obejrzeć też w specials
wyobrażałam sobie że jest równo podzielony na 3 cześci
OMG to jest coś, co by mi pasowało...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.