Pilne.! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 10:20   #1
paaalinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Angry

Pilne.!


A więc witam wszystkich
Chcialabym Was się poradzic, szczególnie tych którzy noszą aparacik.
Noszę aparat gora od kwietnia tego roku, dol od czerwca.
I mam pewne watpliwosci co do mojej ortodontki.
Mianowicie, mam wizyty co poltora miesiaca a ona juz trzeci raz nie zmienila mi druta na gornej szczece!Czyli ze mialam ten sam drut przez 3 miesiace as teraz bede go nosila kolejne póltora, razem 4,5 miesiąca. Czy to jest normalne? Jak jest u Was? Bo u mojej kazdej kolezanki zmienia druty co miesiac(!) i na dolnej i na górnej. Na dolnej zmienia mi prawidłowo, tam mam o wiele wieksza wade.
Na początku kiedy do niej przyszlam mówila ze trzeba zmieniac te druty bo one tracą swoje wlasciwosci po jakims tam czasie((okolo miesiąca?)Na górze mam tylko dwie wystajace odrobine dwójki, a to mi się prawie skorygowalo po miesiącu noszenia aparatu. OcZywiscie nie jest jeszcze idealnie, ale bardzo mi zalezy na tym zeby aparat jak najszybciej zdjac.

I teraz moje pytani3. Czy mogę zmienic ortodonte mając juz zalozony aparat? tak zeby mi tylko zmienial te druciki? Co o tym myslicie?

Proszę o szybką odpowiedz na wszystkie moje pytania bo chyba juz zwariuje
paaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:31   #2
voldtekt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: Pilne.!

a nie masz przypadkiem na górze aparatu damon?bo w nich rzadziej się wymienia łuki.jeszcze nie mam aparatu,więc nie bardzo mogę pomóc,ale napisz w tym wątku,na pewno ktoś doradzi:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...45594&page=125
voldtekt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:14   #3
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Pilne.!

Cytat:
Napisane przez paaalinkaaa Pokaż wiadomość
A więc witam wszystkich
Chcialabym Was się poradzic, szczególnie tych którzy noszą aparacik.
Noszę aparat gora od kwietnia tego roku, dol od czerwca.
I mam pewne watpliwosci co do mojej ortodontki.
Mianowicie, mam wizyty co poltora miesiaca a ona juz trzeci raz nie zmienila mi druta na gornej szczece!Czyli ze mialam ten sam drut przez 3 miesiace as teraz bede go nosila kolejne póltora, razem 4,5 miesiąca. Czy to jest normalne? Jak jest u Was? Bo u mojej kazdej kolezanki zmienia druty co miesiac(!) i na dolnej i na górnej. Na dolnej zmienia mi prawidłowo, tam mam o wiele wieksza wade.
Na początku kiedy do niej przyszlam mówila ze trzeba zmieniac te druty bo one tracą swoje wlasciwosci po jakims tam czasie((okolo miesiąca?)Na górze mam tylko dwie wystajace odrobine dwójki, a to mi się prawie skorygowalo po miesiącu noszenia aparatu. OcZywiscie nie jest jeszcze idealnie, ale bardzo mi zalezy na tym zeby aparat jak najszybciej zdjac.

I teraz moje pytani3. Czy mogę zmienic ortodonte mając juz zalozony aparat? tak zeby mi tylko zmienial te druciki? Co o tym myslicie?

Proszę o szybką odpowiedz na wszystkie moje pytania bo chyba juz zwariuje
ja mam tak samo zmieniane druciki-czyt. b. rzadko tlyko u mnie to zalzey od wizt ale mniej wiecej od ponad roku mialam zmieniony drucik 4 razy tylko;]

mozesz zmienic ortodonte ale warunke jest taki ze ten drugi bedzie chcial podjac sie leczenia po kims;]
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.