Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 11:01   #3931
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny Jeszcze raz ponawiam swoje pytanie.
Napiszcie proszę czy w pierwszych 2 tyg skóra scodziła wam dużymi płatami czy tylko się łuszczyła

To może być odpowiedż czy cos ma pełne działanie gdy się go nie rozrzedza żadnymi "natłuszczaczami" i w efekcie plamy lub cienie nie wracają.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:09   #3932
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Ivka, to zdjęcie to jest w masce cosm1?? Zupełnie inaczej wyglądała moja maska w zeszłym roku, tak jak u cassi - była brązowa jak budyń czekoladowy.
A dokladnie, jak KROWI PLACEK - jak to nazwał mój TZ.
Twoja to nawet twarzowa, nie powiem
Po zmyciu nic sie nie działo dopiero od kolejnego dnia troche byłam czerwona, a na drugi dzień zaczęłam smarowanie cosm2 i dopiero po około dwóch kolejnych zaczełąm zrzucać skóre. Zresztą ten cosm2 też był inny niż ten nowy - tzn. mniej widoczny po nałożeniu, bo ten obecny to taki jak musztarda.
A jak Twoje samopoczucie? Piecze, buźka sćiągnięta i gorąca?
Moja maska jak widać na zdjęciach, kolor twarzowy, delikatny ładny beżyk. Cos2 w słoiku delikatny ładny beżyk (ciut jaśniejszy od cos1), na twarzy leciutko delikatnie pobiela.
Megi też coś mówiła, że wygląda blado a nie czerwona jest. Megi cholero gdzie jesteś. Latasz za TŻtem z lampą błyskową miast mi -ić. Zrób mu stelaż naplecny

U mnie ponad doba od zmycia maski i nic sie nie dzieje. Czerwona nie jestem, gorąca nie jestem. Dziś trochę zmarchy pod oczami mi się porobiły i górne powieki trochę obwisły+ jeden syfek na brodzie.



Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Ivonako (czy Ty jesteś Iwonką?)
Mów mi Bond... James Bond
Jelly ale teraz się filtrujesz czy tylko cos2 na noc?

Castrolku u mnie na razie nic się nie łuszczy i nic sie nie dzieje.

Zdjęcie z maską. Różnice koloru można uchwycić porównując z kolorem szyi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor maski.JPG (18,2 KB, 27 załadowań)
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-10-05 o 11:32 Powód: dodanie zdjęcia.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:39   #3933
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Moja maska jak widać na zdjęciach, kolor twarzowy, delikatny ładny beżyk. Cos2 w słoiku delikatny ładny beżyk (ciut jaśniejszy od cos1), na twarzy leciutko delikatnie pobiela.
Megi też coś mówiła, że wygląda blado a nie czerwona jest. Megi cholero gdzie jesteś. Latasz za TŻtem z lampą błyskową miast mi -ić. Zrób mu stelaż naplecny

U mnie ponad doba od zmycia maski i nic sie nie dzieje. Czerwona nie jestem, gorąca nie jestem. Dziś trochę zmarchy pod oczami mi się porobiły i górne powieki trochę obwisły+ jeden syfek na brodzie.





Mów mi Bond... James Bond
Jelly ale teraz się filtrujesz czy tylko cos2 na noc?

Zdjęcie z maską. Różnice koloru można uchwycić porównując z kolorem szyi.
Twoja maska ma siwy kolor czy to tylko na zdjęciu.Moja miała kotor zielono brązowy-Jak sraczka
Skóra zrobiła misię czerwona i skóra zaczęła schodzić na drugu dzień lekko się łuszcząc zaś nz drugo dzień zaczęły schodzić załe płaty skóry
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:42   #3934
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

W mojej masce Castrolku odcienia zielonego nie ma. Takie jasne cacao. Beż, nie brąz.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:55   #3935
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

NOTOSIĘNAROBIŁO

... TAK MYŚLAŁAM I PISAŁAM NAWET, ŻE PO NAŁOŻENIU COSMELANU NIE MOŻNA NIC A NIC NATŁUSZCZAĆ, A WSZELKIE ...BASE ( choć nie wszystkie mają tę informację na etykiecie, HAMUJĄ ŁUSZCZENIE I WNIKANIE INNYCH PREPARATÓW , zwróciła mi na to uwagę mgr farmacji )

Galaretko - jestem, jestem, tylko czasu mam niewiele dla siebie stąd brak mnie w postach
Tak mnie zaczęło męczyć posiadanie cosmelanu w lodówce, że po wizycie kontrolnej 8-go zamierzam umówić z moją dr przełożenie laseru w okolicy oczy na inny termin, ponieważ chciałabym już w najbliższą niedzielę nałożyć maskę ... No zobaczymy
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:08   #3936
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
NOTOSIĘNAROBIŁO

... TAK MYŚLAŁAM I PISAŁAM NAWET, ŻE PO NAŁOŻENIU COSMELANU NIE MOŻNA NIC A NIC NATŁUSZCZAĆ, A WSZELKIE ...BASE ( choć nie wszystkie mają tę informację na etykiecie, HAMUJĄ ŁUSZCZENIE I WNIKANIE INNYCH PREPARATÓW , zwróciła mi na to uwagę mgr farmacji )

Galaretko - jestem, jestem, tylko czasu mam niewiele dla siebie stąd brak mnie w postach
Tak mnie zaczęło męczyć posiadanie cosmelanu w lodówce, że po wizycie kontrolnej 8-go zamierzam umówić z moją dr przełożenie laseru w okolicy oczy na inny termin, ponieważ chciałabym już w najbliższą niedzielę nałożyć maskę ... No zobaczymy
Lepiej póżno niż wcale to odkryć ,Można wtedy coś naprawić.Chyba lepiej słuchać dobrych specjalistów niż robić to metodą prób i błędów.

Kurcze jak ja żałuję że wtedy jej nie posłuchałam tylko posłuchałam tego co na forum.Miałabym to już za sobą a tak wszystko od początku.

Wiem z kolei że ludziska z forum chcą też dobrze,tylko że niektórzy robią to sami bez konsultacji lekarskich

Myślę że każda powinna zaczerpnąć porady lekarskiej bo każda ma zupełnie inną skórę i każda porada może być inna w zależności od predyspozycji skóry.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:30   #3937
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrolku-moja skóra schodziła płatami jak po spaleniu na słońcu.Ja pierwszą maskę robiłam u lekarki i ona kazała mi nakładać wazelinę a drugą robiłam sama bo juz wiedziałam co i jak.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 13:52   #3938
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Castrolku-moja skóra schodziła płatami jak po spaleniu na słońcu.Ja pierwszą maskę robiłam u lekarki i ona kazała mi nakładać wazelinę a drugą robiłam sama bo juz wiedziałam co i jak.
Castrolku, ja tak jak Anusia - mogłam ściągać całe płaty - zwłaszcza z policzków, czy całej górnej częśći twarzy. W okolicach ust i żuchwy były to raczej takie drobne frędzle - bo tam wiadomo, gęba się rusza, to i obłazi inaczej
NIE SMAROWAŁAM SIE NICZYM - żadnym natłuszczaczem, tylko Hydravitalem, a i to rzadko, najlepiej 4 godz. po nałożeniu cosmelanu. Jako, że ja normalnie baaaardzo tłusta skóre mam, to u mnie pieczenie i ściagnięcie nie było aż tak dotkliwe i nie było potrzeby sięgac po cokolwiek dodatkowego do natłuszczania. Może to i lepiej - przynajmniej cosmelanu nie rozrzedzałam.
Ivka - masz zdecydowanie nową wersję całego zestawu - ciekawam jak bedziesz na niego reagowała, ja miałąm obrzęk i rumień straszliwy zwłaszcza po myciu, pomimo, że to mycie i wycieranie to był "dotyk motyla" a ile masz w ogóle wolnego na czas kuracji?
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 14:40   #3939
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dennuś, wzięłam max 2 tyg, bo urlopu jeszcze nie wypisałam do kiedy. Myłam sobie buzię normalnym mydłem w płynie "masło kakaowe" Ziaji, bo zamówiony physiogel nie doszedł. Wczoraj szorowałam płatkami pilingującymi oceanic nasączonymi wodą i nic . Niczym nie smaruję tylko 3 razy dziennie cos2. Nic szczególnego się nie dzieje. Strefa T robi sie tłustawa, policzki suche(jak zawsze). Coś tam delikatnie jakby ściąga ale tyci tyci.

MEGI gadaj mi tu jak to było
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 14:50   #3940
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry
Wrocilam wlasnie z zakupow,na ktore uwaga,wyciagnal mnie TZKupilam jedynie tusz,ktory zachwalala Buczacza,ciekawe jak sie bedzie sprawowal z ta dziwaczna szczoteczkaWysm arowalam sie cosmelanem,ale cieniutenko,nawet TZ nie zauwazyl,a jest juz na tym punkcie przewrazliwiony.Na to odrobina pudru EL.Nie pamietam kiedy moja paszcza byla ostatnio tak matowaSzczerze przyznam,ze nieswojo czulam sie bez filtra.Wrocilam,zmylam wszystko i znowu cieniutko posmarowalam cosm.Jednak do szkoly bede na 4godz.nakladac filtr i dopiero po powrocie cosm.Niech sie dzieje co chce.Mam juz nawyk filtrowania we krwi

Castrol po masce skora schodzila mi platami,przez dwa tygodnie,chociaz ja smarowalam sie hydravitalem,a pozniej jakims kremem Pharmaceris,nie pamietam juz dokladnej nazwy.

Ivonako moj cosmelan ma prawie taki sam kolor jak Twoja maska.Zrobilam zdjecia,ale musialam niestety wlaczyc lampe,taka paskudna tu dzis pogoda,ze od rana jest szaro-buro.


IMG_0113.jpg

IMG_0127.jpg

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-05 o 14:52 Powód: lit.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 15:02   #3941
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Ivonako
Masimka Pochodna pochodną, ja o hydrochinonie czytałam i to 10% ale mam nadzieję że ten koleś to od czegoś innego chory. Ponoc przez ten hydrochinon przez pewien czas była sprzedaż zakazana tylko nie pamiętam w jakim kraju. Nie wiem nie wnikam.
Masimka a zrób zdjęcie cos2 w otwartym słoiku
Załączam jeszcze raz zdjecie. Mam już drugi słoik cos2 i wygląda identycznie.

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Czyli Cassatka u Ciebie wiadomo od czego, łażenie bez filtra (jak Cię okradli?) i kiepski filtr.
Wrzuciłam zdjęcie w masce. Masimka Ty miałaś inny zestaw, chyba ten stary bo nawet kolor maski masz inny.
Moja maska wyglądała całkiem inaczej od twojej była brązowa. PO nasmarowaniu sie cos2 jestem lekko opalona, musze powiedzieć że bardzo adnie to wyglada, moze dlatego nie odczuwam takiej potrzeby jak wy zeby sie malowac, fluidowac, pudrować....
Ale drugi słoik cos2 kupiłam dwa tygodnie temu i i też jest taki jak poprzedni ten co dostałam od lekarki.

Castrol moja skóra nie schodziła płatami, ale regularnie się łuszczyła z całej twarzy. I tak jest do dzisiaj. Zobacz na zdjeciu jak to wygladało.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 057.jpg (42,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 064.jpg (49,1 KB, 38 załadowań)
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 16:10   #3942
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mój zestawik ma taki kolor jak Masimki.Trochę to dziwne że oprócz różnicy w kolorze jast również duża różnica w konsystencji
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 16:22   #3943
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dziewczyny czy któraś kładła się spać z maską,chciałam się wycosmalić ok 19 ,ale nocki nie wysiedzę bo śpioch jestem

castrolku dzięki za informacje(z pierwszej ręki)

ivonako kładłaś maskę na powieki i pod oczy?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 16:39   #3944
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mój cos jest identyczny jak Masimy.Zaczęłam 2 słoik dzisiaj i jest też taki sam.

Ta złażąca skóra myślę że świadczy o 100% działaniu maski a póżniej cos.Póżniej gdy został on rozrzedzany(natłuszczacze ,filtry)nie miał już 100% działania i nie docierał "głębiej" zaś zastosowanie go póżniej tylko na noc i jeszcze rozrzedzany powoduje pojawianie się cieni.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 16:48   #3945
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Załączam jeszcze raz zdjecie. Mam już drugi słoik cos2 i wygląda identycznie.



Moja maska wyglądała całkiem inaczej od twojej była brązowa. PO nasmarowaniu sie cos2 jestem lekko opalona, musze powiedzieć że bardzo adnie to wyglada, moze dlatego nie odczuwam takiej potrzeby jak wy zeby sie malowac, fluidowac, pudrować....
Ale drugi słoik cos2 kupiłam dwa tygodnie temu i i też jest taki jak poprzedni ten co dostałam od lekarki.

Castrol moja skóra nie schodziła płatami, ale regularnie się łuszczyła z całej twarzy. I tak jest do dzisiaj. Zobacz na zdjeciu jak to wygladało.
Masimko wydaje mi się że twoja lekarka zaleciła ci smarowanie 3 razy dzien. a póżniej 2 raz dzien wraz z rozrzedzaniem bo wiedziała że będzie on trochę miał mniejsze działanie ale nie rozrzedzi się do końca przy częstym stosowaniu a kuracja będzie mniej drastyczna.Ty jako jedyna nie masz nawet cieni.

Mam nadzieję że i ja się 'Uratuję" Czekają mnie ciężkie 2 tyg.Jestem tym trochę załamana.Skóra mnie tak nie ściąga jak miesiąc temu po masce bo może się przyzwyczaiła do cos.To jedyna dobra informacja
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:47   #3946
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś kładła się spać z maską,chciałam się wycosmalić ok 19 ,ale nocki nie wysiedzę bo śpioch jestem

castrolku dzięki za informacje(z pierwszej ręki)

ivonako kładłaś maskę na powieki i pod oczy?

Ja się kładłam spać w masce, ale leżałam na poduszkach wysoko, na wznak. Bez żadnego obracania sie na boki i wycierania buzi w poduszke. Zresztą wielkiego spania nie było i tak z nerwów, mimo że zmęczona byłam. Maskę miałam połozoną o 20.15, około 2 w nocy sie położyłam,zmyłam maskę o 5 rano i położyłam sie zeby pospać, ale nic z tego, o 8 rano już pędziłam do łazienki oglądać czy coś sie dzieje czy nie. miałam
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:08   #3947
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etna nie kładłam maski pod oczy, kładłam troszkę pod łuk brwiowy bo tam mam przebarwienia też.
Cos 2 smaruję pod same rzęsy(pod oczami). Na górnej powiece nie smaruję cos2, smaruję tylko pod łukiem brwiowym, bo boję się utraty moich wydziarganych kresek
Saga Masimka kolor mojego cos2 jest chyba taki sam jak wasz. Jutro zrobię zdjęcia w świetle dziennym bez lampy bo teraz próbowałam ale wyszły przekłamane kolory. Konsystencja mojego cos2 chyba jest inna od konsystencji cos2 Masimki. Mój cos2 to takie nietłuste twardawe masło (w konsystencji), na pewno nie puszek, nie budyń, nie mus.

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Mój zestawik ma taki kolor jak Masimki.Trochę to dziwne że oprócz różnicy w kolorze jast również duża różnica w konsystencji

Aneczko co rozumiesz przez tę różnicę w konsystencji. Jakie Ty masz. Opisuj kochana.
____
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-10-05 o 19:33
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:31   #3948
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dubel
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:32   #3949
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

nałożyłam to cudeńko,tylko zastanawiam się czy odpowiednią ilość(pół opakowania zostało)
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 19:36   #3950
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
nałożyłam to cudeńko,tylko zastanawiam się czy odpowiednią ilość(pół opakowania zostało)
Etna lekarze maja opakowanie na 3 klientki. Ja tez pół nałożyłam
Gratulacje

Jaki zamiar, ile będziesz trzymać? Dałaś pod/nad oczy?

Kochane
po 49 godzinach od nałożenia maski widzę łuszczenie na brodzie i w kącikach ust wszystko razem o powierzchni około 0,5cm2. Lupę mi tu dawać
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:40   #3951
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

to czad, bo poszłam sobie dosmarować,z mojego słoiczka moze jeszcze jedna bużka by się wycosmaliła
na ulotce załączonej do zestawu było napisane żeby 2/3 nałożyć
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:44   #3952
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etna zrób fotkę ulotki bo ja nic takiego nie mam o tym 2/3. Mówisz o oryginalnej ulotce czy o ulotce od glo
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:58   #3953
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako ja kupiłam zestaw na allegro bo ja w gorącej wodzie kąpana no i wasze amerykańskie przeboje mnie odstraszyły

maseczkę nałożyłam nad brwiami i jakiś cm pod oczkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 013.jpg (53,9 KB, 25 załadowań)
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:33   #3954
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Gratulacje z położenia machy!

Czy zamierzcie się natłuszczać i rozrzedzać?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:48   #3955
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Etna na mojej instrukcji takich info nie ma. A jak z kolorem Twojej maski na twarzy i jak z konsystencją cos2?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:56   #3956
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Ivonako ja kupiłam zestaw na allegro bo ja w gorącej wodzie kąpana no i wasze amerykańskie przeboje mnie odstraszyły

maseczkę nałożyłam nad brwiami i jakiś cm pod oczkami
Etna - masz wobec tego ulotkę do maski! Zerknij tam, czy nie ma jakis kolejnych rewelacji, jak sie potem obchodzic z naszą face. I wobec tego masz tez ulotkę od cos2 i w ogóle może jakas ogólna do zestawu ?
wiecie co, mam dzisiaj cosmelanowego dola.
Castrolku - publicznie głoszę, że jesteś kochana
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:59   #3957
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Iv-mój cos 2 jest jak mięciutki kremik.Gratulacje zrzucanie skóry własnie zaczyna się od ust ibrody
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:06   #3958
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jejku wszyscy mają inną ode mnie konsystencję cos2. Ja chyba oszaleję

Kamiś od czego ten dół? Co się stało? Chodzi Ci o informacje castrolkowe?

Aneczko
a Ty co zamierzasz w związku z plamami, jakieś częstsze smarowanie, inna metoda?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:13   #3959
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dziewczyny, myslę że ulotka przetłumaczona jest przez sprzedającą () jest napisane żeby użyć 60% przy pierwszej aplikacji a pozostałe 40% po 21 dniach na ewen. pozostałe przebarwienia

a teraz proszę o radę bo coś mi ta maska zbrązowiała na twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 014.jpg (22,7 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez etna021
Czas edycji: 2008-10-05 o 21:34 Powód: pomyłkowe inf.
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:18   #3960
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nie widać koloru ale Massimka miała taką brązowawą jak musztarda.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.