Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 19:22   #691
Misia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam
Bardzo chciałam sie pozbyć paskudnego czarnego koloru wiec zakupiłam w tym celu renne blanche i.. bardzo sie rozczarowałam ponieważ ten specifik ani troche nie ruszył moich włosów.. Byłam tym bardziej rozczarowana ze przeczytałam o nim bardzo duzo pozytywnych opinii ( nie tylko na tym forum ).. Jedyne co sie sprawdziło to jego okropny zapach.. zaraz po tym jak zmyłam renne z włosów nałozyłam rozjaśniacz i włosy zrobiły sie rude.. chciałam mieć na głowie sliczna ciemna czerwień wiec nałożylam na włosy bardzo intensywna czerwien która pomieszałam z kolorem czekolady i chyba własnie tu popełniłam błąd.Na poczatku włosy były sliczne zrobiły się czerwono rude bardzo żałuję że nie zrobiłam zadnego zdjęcia ;( niestety po paru myciach kolor sie całkowicie zmył i teraz mam włosy brązowe.. Możecie mi powiedziec czy jesli naloze znowu czerwona farbe to efekt bedzie podobny do tego pierwszego?? czy powinnam ja znowu wymieszac z czekolada?? z góry bardzo dziekuję za odpowiedz
Misia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:40   #692
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ifrit ja Ci nie odpowiem bo ZOLTEGO NIE WIDZE na tych fotkach, co najwyzej perłowy kolor albo jak juz to słomkowy, słoneczny ale zolty
są zółte w słońcu tak bardzo bardzo i nie czuje sie z tym dobrze
w sztucznym swietle są ok a
pomieszam ciemny blond i sredni blond aby uzyskac cos takiego
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:57   #693
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
są zółte w słońcu tak bardzo bardzo i nie czuje sie z tym dobrze
w sztucznym swietle są ok a
pomieszam ciemny blond i sredni blond aby uzyskac cos takiego

z tym ciemnym uważaj, bo ja juz kiedyś po dekolorze położyłam sobie ciemny blond i znów miałam udrękę z ciemnym kolorem na głowie. A może jakiś popielaty blond plus średni blond? Mi tak wyszedł nawet fajny kolor.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 21:07   #694
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jak patrzyłam na próbki tych farb jasne ale co na włosach bedzie ?
ciekawe jak średni blond jesli ciemniej wychodza a pewnie tak to moze otrzymam cos pokroju
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 07:10   #695
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, chciałabym z moich czarno-ciemnobrązowych dojść do średniego brązu, mniej wiecej takiej jak w zalaczniku ( to mój naturalny kolor, miałam gdzieś 11 lat, wiem,że jakość baaaaaaaaaardzo kiepska ale niestety może chociaż to zdjęcie troszke coś wam powiem ). Jaką farbę musiałabym nałożyć po dekolorze?

I jeszcze coś mnie trapi...wiem,że włosy po dekolorze o wiele bardziej chłoną farbę dlatego trzeba wybrać około 2 tony jasniejsza...ale tylko na pierwsze farbowanie wybrac np. farbe na poziomie 9 a na nastepne juz 7 albo 6, nie będę potem już tak chłonąć?
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-06-17 o 09:09
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 07:58   #696
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ifrit To co ma Aniston to na pewno nie sredni blond, zeby to uzyskac musialabys robic balejaz. Zreszta jesli narzekasz na zolte wlosy a tak bardzo chcialas byc blondynką, to jeśli nadal chcesz, wez jej zdjęcie do fryzjera i zrob balejaz. Ona ma 3 kolory na głowie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:51   #697
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym z moich czarno-ciemnobrązowych dojść do średniego brązu, mniej wiecej takiej jak w zalaczniku ( to mój naturalny kolor, miałam gdzieś 11 lat, wiem,że jakość baaaaaaaaaardzo kiepska ale niestety może chociaż to zdjęcie troszke coś wam powiem ). Jaką farbę musiałabym nałożyć po dekolorze?

I jeszcze coś mnie trapi...wiem,że włosy po dekolorze o wiele bardziej chłoną farbę dlatego trzeba wybrać około 2 tony jasniejsza...ale tylko na pierwsze farbowanie wybrac np. farbe na poziomie 9 a na nastepne juz 7 albo 6, nie będę potem już tak chłonąć?
niestety nie moge CI, ale chcialam sie zapytac czy robisz dekoloryzajce samodzielnie?
Ja lwansie sie zastanawiam bo wizyta u fryzejra to jakies 200zl...
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 16:46   #698
chherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Exclamation dekoloryzacja włosów.. który najlepszy odfarbiacz?

witam
chcialam sie zapytac który dekloryzator najlepszy?
chodzi mi o taki co nie bedzie niszczyl wlosow i nie bedzie zostawial plan na wlosach.
ostatnio kupilam dekoloryzator w naturzze za ok. 50 zl . z loreala.
bylam poprostu zalamana. Włosy zamiast byc swojego, naturalnego odcienia były rude... nie dosc ze zaplacilam tyle kasy to efekt jak po rozjasniaczu.
pozdrawiam
chherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:36   #699
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a ja chciałam się Wam dziewczyny pochwalić moją dekoloryzacją zapłaciłam za nią 150 zł trwała 3 godz. wlosów jeszcze troche mam ale o wiele krótsze i troche bardziej zniszczone.
a więc fryzjerka gdy do niej przyszłam była bardzo zadowolona, ze mialam tluste wlosy, roznicy w przyjeciu farby to nie robi, za to włos pozostaje zdrowszy bo cos tam bd go chronic. nie wiem, nie sluchalam. babka miala juz przygotowaną recepture w niej była woda 9. (powiedziała, ze niektorzy fryzjerzy robia ogromny blad i daja wode 12 pod ktorej wplywem pigmenty na wlosie 'wchodza i wychodza' co daje efekt plam w rozynych kolorach na glowie.) pofarbowala mi te wlosy specyfikiem, ok grubosci pasemek 2x2cm, ale nie od odrostow jakies 2 cm od głowy. jak skonczyla. owinela to sreberkiem i zostawila, za chwile przyszla z jedna miarka rozjasniacza + woda 6 i pomalowala odrosty, juz na wlosach widac bylo kolor pomaranczy :P nie owijała w sreberko, na fglowie zaczelo mi sie dziac cos dziwnego cos jakby .. 'smyranie' ? ale do zniesienia pozniej wszystko zmyła i umyla wlosy. koncowki ciemne lekko podciela, nalozyla kolor farby (duzo to nie zmienilo) wycieniowała i o, koniec. zbytnio zadowolona z tego nie jestem bo mam b. duza roznice w kolorze na koncowkach wlosow i na czubku, ale za 2 tyg pomaluje sobie wlosy na miodowy blond i koniec na wakacje bd ruda
dodaje zdj. na tym 3 kolor nie jest dokladnie taki, pokazalam tylko jaka roznica jest na koncowkach a przy glowie. kolor rzeczywisty jest bardziej taki jak na zdj. 2 a zdj 1 to kolor jaki mialam przez ostatnie 2 czy tam 3 lata
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:59   #700
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
a ja chciałam się Wam dziewczyny pochwalić moją dekoloryzacją zapłaciłam za nią 150 zł trwała 3 godz. wlosów jeszcze troche mam ale o wiele krótsze i troche bardziej zniszczone.
a więc fryzjerka gdy do niej przyszłam była bardzo zadowolona, ze mialam tluste wlosy, roznicy w przyjeciu farby to nie robi, za to włos pozostaje zdrowszy bo cos tam bd go chronic. nie wiem, nie sluchalam. babka miala juz przygotowaną recepture w niej była woda 9. (powiedziała, ze niektorzy fryzjerzy robia ogromny blad i daja wode 12 pod ktorej wplywem pigmenty na wlosie 'wchodza i wychodza' co daje efekt plam w rozynych kolorach na glowie.) pofarbowala mi te wlosy specyfikiem, ok grubosci pasemek 2x2cm, ale nie od odrostow jakies 2 cm od głowy. jak skonczyla. owinela to sreberkiem i zostawila, za chwile przyszla z jedna miarka rozjasniacza + woda 6 i pomalowala odrosty, juz na wlosach widac bylo kolor pomaranczy :P nie owijała w sreberko, na fglowie zaczelo mi sie dziac cos dziwnego cos jakby .. 'smyranie' ? ale do zniesienia pozniej wszystko zmyła i umyla wlosy. koncowki ciemne lekko podciela, nalozyla kolor farby (duzo to nie zmienilo) wycieniowała i o, koniec. zbytnio zadowolona z tego nie jestem bo mam b. duza roznice w kolorze na koncowkach wlosow i na czubku, ale za 2 tyg pomaluje sobie wlosy na miodowy blond i koniec na wakacje bd ruda
dodaje zdj. na tym 3 kolor nie jest dokladnie taki, pokazalam tylko jaka roznica jest na koncowkach a przy glowie. kolor rzeczywisty jest bardziej taki jak na zdj. 2 a zdj 1 to kolor jaki mialam przez ostatnie 2 czy tam 3 lata
też tak miałam do połowy głowy jaśniejsze koncówki ciemniejsze...i zafarbowałam odrost w kolorze końcówek bo wyglądało to jak bym sama rozjasniałą włosy...jajco na czubku
pozniej 2razy robiłam chantal color peel i uzyskałam taki jak mam plus farby b.jasny blond ... moje włoski w roznym swietle 2-4
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 22:52   #701
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

tyle sie tu udzielałam wiec moze i ja ssie pochwale moja droga z carnych do blondu...wszystko zrobiłam sama w domu bez pomocy fryzjerów

Na poczatku mialam czarne wlosy jak heban
zdjecia juz nie bede zamieszczac kazdy wie jak wygladaja czarne wlosy...po jakims czasie kolor zaczał sie wyplukiwac farbowałam na brazy szamponamy koloryzującymi które jednak trzymaly sie jak farba.
chciałam "zdjac "troche kolor oxydantem i udało sie jednak i tak miałam włosy w kolorze 5 cm odrostu 5 cm jasnego brazu ...pozniej rude pozniej ciemno brazowe i konówki jasne zreszta 1 zdjecie ...
Strzelilo mi cos do glowy chciałam byc ruda bez dekoloryzacji iii niby sie udało byłam czerwono-ruda...Podobało mi sie uwazałam ze mi ladnie w rudosciach mam zielone oczy ciepla cere ale to nie było to pragnełam blondu...wiec kupiłam rozjasniacz i na oxydancie 3 % słownie TRZY % nie 6-9-12 zrobiłam pasemka. mam obecnie taki kolor wloskow sa troszke nie rowne ciemniejsze koncówki jasniejsza góra ...ale wyrównam to daze do bardzo jasnego blondu póki co czekam az wloski sie troszkę zregenerują Koncowki sa zdrowe nie wysuszone ...przed farbowaniem poszłam do fryzjerki która scieła mi je 15 cm ...chociaz chcialam 3....ale pewnie gdyby nie ona nigdy nie rozjasniłabym wlosow wiec...przeżałowałam
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 23:55   #702
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
niestety nie moge CI, ale chcialam sie zapytac czy robisz dekoloryzajce samodzielnie?
Ja lwansie sie zastanawiam bo wizyta u fryzejra to jakies 200zł..
Byłam dzisiaj u fryzjera się podpytać ale masakra, babka naliczyla 250zł. W nastepnym tygodniu chyba skocze po dek. Renee Blanche i farbę na poziomie 8. Zobaczymy co wyjdzie.
Czyli podsumowanie. Skoro mam wypłowiałą czerń na głowie, gdzieniegdzie kruczą, gdzieś jest wypłowiały ciemny brąz, 5 cm od głowy jest średni brąz a potem 2 cm mojego własnego...to w jakiej kolejności powinnam nakładać dekolor? Czy od razu na wszystko zaczynając od końcówek? I czy do tej farby na poz.8 dobrać oksydant 6%?Ile czasu powinnam ja trzymać? 10min czy 30, jak podano w instrukcji? I czy z następnymi farbowania będę już mogła używać farb na poziomie 6 czy włosy się dalej będą utleniać i wyjdzie mi czerń?
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-06-18 o 09:22
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 16:18   #703
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

kurde juz sama nie wiem co robic z tymi wlosami
sama sie troche boje ze sobie je zniszcze a obcianac ich nie chce bo jestem na etapie zapuszczania( dlugosc gdzies pomiedzy ramionami a łopatkami) a z drugiej strony skzoda mi kasy na fryzjer( 200 - 250zl to jednak duzo)
Do tego mam sesje i nawet nie mam kiedy porzadnie poczytac i sie zastanowic nad tymi wlosami a w nasteonym tygodniu ( zaraz po sesji) jmam spotkanie ze starymi znajomymi i nie chce isc z takimi odrostami na glowie;P
musialam sie wyzalic
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 17:46   #704
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny z tego co tutaj widzę i przeczytałam to chyba najlepiej zejść z czerni stopniowo, pasemkami czy balejażem tak?
Jak większość was tutaj chciałabym rozjaśnić swoje włosy, spróbować siebie w jasniejszych odcieniach .
Mam włosy farbowane Garnirem C&S zazwyczaj czekoladą. I teraz zastanawiam się jak to zrobić, aby mieć na głowie ciemny blond, coś jakby karmelek a ich zbytnio nie zniszczyć. I albo chce zrobić to sama dekoloryzatorem w domu, albo iść do fryzjera na jakies 2-3 baleyage lub pasemka aby powoli do tego dojść.
Tylko teraz co wybrać?
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 18:46   #705
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

karoolecka, milusiaam, ślicznie te Wasze włosy wyglądają
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 20:25   #706
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Nikt mi nie odpowie na pytanie dotyczące chociaż procentu oksydantu ani jak to wyglada z nastepnym farbowaniem? Czy wtedy wlosy nadal chlona pigment jak szalone i nadal bede musiala farbowac poziomem 8 zeby uzyskac 6?
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 20:51   #707
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny, dekoloryzowala ktoras z was wlosy pofarbowane na ciemno gdzie pod ta farba miala rozjasnione?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:34   #708
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dziewczyny, dekoloryzowala ktoras z was wlosy pofarbowane na ciemno gdzie pod ta farba miala rozjasnione?



ja, a co?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:41   #709
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dziewczyny, dekoloryzowala ktoras z was wlosy pofarbowane na ciemno gdzie pod ta farba miala rozjasnione?
Ja. Mam tego kilka warstw
Od dołu: rozjaśniane rozjaśniaczem, potem farbowane na ciemniejszy blond, później farbowane na ciemno -> efekt po dekol. jasnobrązowe końcówki
Trochę wyżej: farbowane farbą rozjaśniającą (12), farbowane na ciemno -> po dekol. średni blond rudawy, po farbowaniu na blond- chłodny
Jakieś 5-6 cm od skóry głowy: farbowane tylko na ciemno -> po dekol. ciemny blond rudawy, po farbowaniu na blond odcień dalej raczej ciepły
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 00:49   #710
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
karoolecka, milusiaam, ślicznie te Wasze włosy wyglądają


Ja jutro chce znowu rozjasnic delikatnie mineły ponad dwa tygodnie ale z pomarańczem ciezko sie zyje
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 09:55   #711
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
karoolecka, milusiaam, ślicznie te Wasze włosy wyglądają
dziekuje
jednak ich kondycja jest tragiczna wlosy pod wplywem wody zlepiaja sie w jedna calos i trudno z nimi cokolwiek zrobic, ale mysle ze po wakacjach juz odzyją. fryzjerka poleciła mi maski elseve na ciepło, czyli kupujemy maseczke kladziemy na glowe, troche podgrzewamy suszarka, folia na to i 20 min
milusiaam podziwiam Cie, ze sama sobie zrobilas takie cudo ! pieknie to wyszlo ! ja mam narazie kurze jajko, no ale musze odczekac zeby mi resztka wlosow nie wypadla
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:04   #712
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dzis byłam u fryzjera i chyba decyduje się na sciaganie koloru samodzielnie w domu.
W matrixie powiedziala mi że nie wyjdzie mi z mojego ciemnego brązu jasny brąz, do jakiego zmierzam, i że nie zrobi mi dekoloryzacji tylko rozjaśnianie bo to w koncu to samo i niczym się nie różni.
U następnego fryzjera powiedziala mi że za 1 razem oczywiście-wyjdzie mi karmel i też nie dokoloryzacją tylko rozjaśnianiem bo to to samo. A jak podałam jej różnice o których czytałam tutaj na wizażu to mnie wyśmiała i stwierdziła że to nieprawda.
Więc widzicie... Decyduję że sama spróbuję, chociaż się boję ;/
I mam taki plan, powiedzcie mi czy dobrze zrobie jak najpierw zrobię dekoloryzację Elgonem bądź Renee Blanche, potem od razu rozjaśniacz z venity badź joanny, nie wiem jeszcze co do tego w sumie, i potem od razu farba Londa albo Garnier jasny blond, albo jakiś jasny popielay blond.
Czy myślicie że to wszystko będzie dobre połączenie powiedzcie mi dziewczyny??
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:46   #713
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Nie rozumiem niektórych fryzjerów jakby dekoloryzacja była tym samym co rozjaśnianie to nie istniałaby pod inną nazwą... po prostu są niedokształceni i tyle
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:53   #714
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie rozumiem niektórych fryzjerów jakby dekoloryzacja była tym samym co rozjaśnianie to nie istniałaby pod inną nazwą... po prostu są niedokształceni i tyle

No właśnie
Dlatego po tym co usłyszałam to stwierdziłam że spróbuję sama, i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Tylko chciałabym wiedzieć czy dobrze robię że dekoloryzacja, potem lekkie rozjaśnienie i farba. I wszystko od razu po sobie? Powie mi ktoś?
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:03   #715
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kingulina2901 Pokaż wiadomość
No właśnie
Dlatego po tym co usłyszałam to stwierdziłam że spróbuję sama, i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Tylko chciałabym wiedzieć czy dobrze robię że dekoloryzacja, potem lekkie rozjaśnienie i farba. I wszystko od razu po sobie? Powie mi ktoś?
Słuchajcie dziewczyny. To jest tak.
Dekoloryzatory są dwa:
utleniające (stosuje się przeważnie 6-9% oksydanty zalezy to wszystko od tego co jest napisane przez producenta i od rodzaju włosów) jak i redukcyjne.
Jeśli się boicie dekoloryzować to można zrobić kąpiel rozjaśniającą. Dziwne, że fryzjerzy jej nie proponują.
Któraś z was słusznie powiedziała, że niektórzy całkowicie o tym pojęcia nie mają...To czego się oni do cholery uczyli ?
Bo do mnie to w ogóle nie dociera...
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:41   #716
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny. To jest tak.
Dekoloryzatory są dwa:
utleniające (stosuje się przeważnie 6-9% oksydanty zalezy to wszystko od tego co jest napisane przez producenta i od rodzaju włosów) jak i redukcyjne.
Jeśli się boicie dekoloryzować to można zrobić kąpiel rozjaśniającą. Dziwne, że fryzjerzy jej nie proponują.
Któraś z was słusznie powiedziała, że niektórzy całkowicie o tym pojęcia nie mają...To czego się oni do cholery uczyli ?
Bo do mnie to w ogóle nie dociera...
hej a czy Ty robilas moze ta kapiel rozjasnijaca? ja poszukalam w necie ale nic konkretnego nie znalazlam... nawet na wizacu byl taki watek ale nie ma tam za duzo przydatnych info.
Mam kilka pytan ; gdzie moge kupic skladniki? ( w sklepie fryzjerskim?) I czy ejstes w stanie mi powiedziec w jakich proporcjach?
Jesli mam odrosty ( dosc duzy) to lepiej pofarbowac same odrosty a poyem po jakims czasie zrobic ta kapiel na cale wlosy, bo ominac odrosty bedzie truidno i moge sie ze rozjasnia mi sie one na blond a reszta na braz
\Faktycznie dziwne ze fryzjerzy tego nie proponuja, ja ostatnio bylam to fryzjera mowila albo o pasemka albo o dekoloryzacji ale w koncu na nic sie nie zdecydowalam.
Pozdrawiam
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:21   #717
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
hej a czy Ty robilas moze ta kapiel rozjasnijaca? ja poszukalam w necie ale nic konkretnego nie znalazlam... nawet na wizacu byl taki watek ale nie ma tam za duzo przydatnych info.
Mam kilka pytan ; gdzie moge kupic skladniki? ( w sklepie fryzjerskim?) I czy ejstes w stanie mi powiedziec w jakich proporcjach?
Jesli mam odrosty ( dosc duzy) to lepiej pofarbowac same odrosty a poyem po jakims czasie zrobic ta kapiel na cale wlosy, bo ominac odrosty bedzie truidno i moge sie ze rozjasnia mi sie one na blond a reszta na braz
\Faktycznie dziwne ze fryzjerzy tego nie proponuja, ja ostatnio bylam to fryzjera mowila albo o pasemka albo o dekoloryzacji ale w koncu na nic sie nie zdecydowalam.
Pozdrawiam
Zgadza się w internecie nic nie ma. Ja o tej kąpieli dowiedziałam się na zajęciach.
Składniki kupisz w sklepie fryzjerskim. Ja miałam odrost gdzieś do ok. 4cm. (Mieszaninę na odrost nakładasz na 10 min przed końcem - przynajmniej).
Więcej co do proporcji tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441072
Takiego efektu nie unikniemy Dlatego dla wyrównania końcowego efektu kupujemy (u mnie to był Casting Bursztyn). Hm...U mnie to wyglądalo po kapieli tak odrosty blond...a reszta marchewkowa Także wiesz Casting sobie kup albo jak chcesz to farbę ale bez amoniaku ! By nie zniszczyć włosów aż tak bardzo.
O widzisz u Ciebie proponują...U mnie tez pasemka proponowali albo dekoloryzację tyle, że mówiła mi, że koszt wielki...Wszystko zależy od długości włosów.
Ale dziwne, że niektórzy w ogóle nie wiedzą nic a nic o kąpieli rozjaśniającej...Masakra.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:30   #718
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A mi nikt nie chce odpowiedzieć na moje pytania doszło właśnie jeszcze jedno czy po dekoloryzacji robi jakąś różnicę czy nakłada się zwykłą farbę czy bez amoniaku? Bo własnie zastanawiam się nad użyciem po SyncColor z Matrixa
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:46   #719
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
milusiaam podziwiam Cie, ze sama sobie zrobilas takie cudo ! pieknie to wyszlo ! ja mam narazie kurze jajko, no ale musze odczekac zeby mi resztka wlosow nie wypadla
DZIEKUJE ci slicznie tez jestem zadowolona ale jednak mam w niektórych miejscach pomarancz przez to ze wczesniej miałam ten rudy kolor ehh

Bernadka i musimy dodac ze przy kapieli rozjasniajacej konieczne jest ciągle masowanie tej mieszaniny ...zeby rozjaśniacz pracował wtedy to lepiej działa Tez zastanawiam sie czemu tak rzadko fryzjerzy proponują taka metode :/
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:49   #720
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
DZIEKUJE ci slicznie tez jestem zadowolona ale jednak mam w niektórych miejscach pomarancz przez to ze wczesniej miałam ten rudy kolor ehh

Bernadka i musimy dodac ze przy kapieli rozjasniajacej konieczne jest ciągle masowanie tej mieszaniny ...zeby rozjaśniacz pracował wtedy to lepiej działa Tez zastanawiam sie czemu tak rzadko fryzjerzy proponują taka metode :/
Zgadza się. Masz rację. Emulgowanie jest bardzo ważne I nie kiedy podsuszać trzeba. W ogole to włosy po nałożeniu takiej mieszaniny muszą być owinietę folią !Bądź załozony czepek. I nie kiedy podsuszać strumieniem suszarki.

Farba bez amoniaku najlepsza byśmy włosów nie zniszczyły jeszcze bardziej
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.