Promocja w Sephorze - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 19:47   #4561
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
też zaczynam rozmyślać o tym mythicu.. taki prasowaniec lepszy od kulek w przypadku noszenia w torebce.. No i ta puderniczka - ehh, może poproszę męża, na prezent urodzinowy.. to takie w sumie dwa w jednym - biżuteria i kosmetyk..
Dla mnie wśród meteorytów to własnie pszczoły, prasowany imperiale i prasowany mythic są najlepsze...

Teraz czaję się na mythic sypany z tą zainstalowaną gąbeczką

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Też mam sam wkład - za tę kaskę kupię trzy pudry .
Mnie po prasowanych motylach została puderniczka i sobie sam wkład mythic kupiłam... Ale za to bardzo mi się podoba puderniczka z imperiale- w Marrionaud upolowałam go na -50% i zapłaciłam 295 zł i nie żałuję... i chyba kupię sobie wkład na Allegro imperiale na zapas....
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:48   #4562
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Biała Damo, to gdzie bedziesz trzymać sam wkład, masz jakis pomysł..? Takie puzderko to inwestycja na kilka lat, wymienia sie pozniej sam wkład..może to takie niegłupie...
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:52   #4563
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie wśród meteorytów to własnie pszczoły, prasowany imperiale i prasowany mythic są najlepsze...
w takim razie do szczęścia brakuje mi już tylko imperiale
Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Biała Damo, to gdzie bedziesz trzymać sam wkład, masz jakis pomysł..?
jeszcze nie mam pomysłu , ale ja mam tyle pudrów, i tak żadnego nie noszę w torebce ten mogę równie dobrze trzymać w kartoniku...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:54   #4564
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

błagam przestancie kusic prasowancem
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:04   #4565
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
błagam przestancie kusic prasowancem
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:05   #4566
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

ja się czuje juz skuszona... i kupię wkład sama, albo poprosze męż by mi kupił w niemieckim douglasie..jeszcze myślę o nowych prasowanych meteorytach z kolekcji wiosna 2011.. ten średni mi pasuje..
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 20:07   #4567
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocja w Sephorze

a mnie te nowe jakoś nie porwały, maznęłam po nich paluchem i poszłam dalej
za to ten wkład mythicowy coraz bardziej mnie swędzi
co on robi? Bardzo błyszczący czy tylko ogólnie upiększający jest?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 20:28   #4568
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
ja się czuje juz skuszona... i kupię wkład sama, albo poprosze męż by mi kupił w niemieckim douglasie..jeszcze myślę o nowych prasowanych meteorytach z kolekcji wiosna 2011.. ten średni mi pasuje..
Zobaczysz, jak pięknie będzie leżał na Twoim Chanelku...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Mówię o prasowanym mythic oczywiście
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 21:49   #4569
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
159 zł....

Bardzo lubię ten podkład- dla mnie idealny- nie kryje mocno ( jak standardowy DW i co za tym idzie nie robi maski ), jest długotrwały, matuje najdłużej z wszystkich testowanych ( a testowalam już chyba wszystkie ) no i intensity 3.0 ma żółtol-beżowy odcień idealny dla mojej cery...
Ja też go bardzo lubię (ba, nawet uwielbiam!) To mój zdecydowany faworyt, ale dziewczyny kusiły ostatnio tym Clarinsem i sama nie wiem, na który się zdecydować
PS. A ja używam 1.0 i 2.0 (dopiero po zmieszaniu kolor jest dla mnie idealny)
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:31   #4570
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny czy gdzies w Łodzi w Sephorach jest szampon i odzywka (nie maska) Furterer Tonucia
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:43   #4571
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ja też go bardzo lubię (ba, nawet uwielbiam!) To mój zdecydowany faworyt, ale dziewczyny kusiły ostatnio tym Clarinsem i sama nie wiem, na który się zdecydować
PS. A ja używam 1.0 i 2.0 (dopiero po zmieszaniu kolor jest dla mnie idealny)
Też się zastanawiałam nad nim, ale jednak zdecydowałam sie na DWL... sprawdzony, pasuje mi, wiec nie będę eksperymentować... Chociaż biorąc pod uwagę fakt, że kolorówka Clarinsa jest tylko w Douglasie, poza tym -20%, a niestety w tej perfumerii to rzadko spotykane- oferta jest kusząca...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 07:14   #4572
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Zobaczysz, jak pięknie będzie leżał na Twoim Chanelku...

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Mówię o prasowanym mythic oczywiście
masz racje Kasiu, to będzie dobry zakup. A tak sobie myślę, czy chwaliłaś się może swoim zbiorkiem kosmetycznym na Moje Makijaże...? Z wielką chęcią bym luknęła na Twój zbiorek, bo coś mi mówi, że nieźle bym nacieszyła oko
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 07:39   #4573
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Chociaż biorąc pod uwagę fakt, że kolorówka Clarinsa jest tylko w Douglasie, poza tym -20%, a niestety w tej perfumerii to rzadko spotykane- oferta jest kusząca...
właśnie z tego powodu wczoraj kupiłam błyszczyk i pomadkę clarins (bo dla mnie hasło -20% działa jak przyciągający magnes, ja zwierz lubiący promocje jestem). .. foty oczywiście będą wkrótce... ale już teraz mogę napisać, że pomadka jest boskaaaaa kolor nude, w noszeniu przypomina mi pomadkę dior addict high shine ( ale jest sporo tańsza) i ma śliczne opakowanie właśnie mam ją dziś na ustach

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-02-04 o 07:40
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 07:39   #4574
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
U mnie jest tylko nie ma az takiego wyboru jak w Douglasie ,ostatnio jak bylam to mieli tylko serie do wl Frabowanych i Rxa
maska jest po 153 zl (Rx ) a ta do farbowanych albo po 149 albo tez 153


kurrde musez kupic tez jakis dobry samoopalacz i przez was mam ochote tez na hoole;P

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



to ja z czystym sumieniem mogę ci polecic te z lancastera - w ogóle jeśli chodzi o samoopalacze to niedługo będę expertem w tej dziedzinie wypróbowałam już chyba 3/4 samoopalaczy dostępnych na rynku do lancastera wracam zawsze i już wiem, że nie będę próbowac nic innego skoro te mam sprawdzone i sprawują się na medal
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:21   #4575
Be.iw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 204
Smile Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
to ja z czystym sumieniem mogę ci polecic te z lancastera - w ogóle jeśli chodzi o samoopalacze to niedługo będę expertem w tej dziedzinie wypróbowałam już chyba 3/4 samoopalaczy dostępnych na rynku do lancastera wracam zawsze i już wiem, że nie będę próbowac nic innego skoro te mam sprawdzone i sprawują się na medal
Gabi jako expert powiedz mi dokladnie jaki polecasz jaki na twarz jaki na cialo czy dobrze sie go rozprowadza?? Dziekuje
Be.iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 08:49   #4576
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Be.iw Pokaż wiadomość
Gabi jako expert powiedz mi dokladnie jaki polecasz jaki na twarz jaki na cialo czy dobrze sie go rozprowadza?? Dziekuje
jako expert lancastera się mogę wypowiedziec:
najpierw do twarzy używałam tego ze zdj. 1 - Gradual Hydrating Bronze Lotion - on jest typowo do twarzy, delikatny, biała mleczna konsystencja, nakładałam go po prostu jak krem

potem znalazłam Satin Bronze Dry Oil Spray (zdj 2) on jest teoretycznie do ciała (do ciała są silniejsze,szybciej dają efekt tzn Gradual używałam tak co drugi dzień, natomiast te w sprayu wystarczy co 4-5 dni) nietłusty olejek w srpayu, ja psikałam nim na wacik kosmetyczny i rozprowadzałam wacikiem na twarzy - uwaga! może wysuszac skórę, tzn powoduje uczucie ściągnięcia cery

obecnie używam Easy Bronze Milky Spray (zdj 3) - to takie bardzo rozrzedzone mleczo, aplikuję je tak jak olejek (czyli na wacik i przecieram twarz) jest łagodniejszy, bardziej aksamitny i daje uczucie nawilżenia i "aksamistości"

Wszystkie one dają piękny naturalny efekt brązowej cery, w sumie to nie muszę już stosowac żadnych podkłądów jak mam taką świeżo opaloną cerę, nie pozostawia smug, zacieków etc

Na nogi zawsze mieszam z jakimś balsamem i też nigdy mi się nie zdarzyło żebym sobie zrobiła krzywdę w postaci smug


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face.jpg (14,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg satin.jpg (9,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg milky spray.jpg (14,1 KB, 10 załadowań)
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:03   #4577
Be.iw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 204
Smile Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jako expert lancastera się mogę wypowiedziec:
najpierw do twarzy używałam tego ze zdj. 1 - Gradual Hydrating Bronze Lotion - on jest typowo do twarzy, delikatny, biała mleczna konsystencja, nakładałam go po prostu jak krem

potem znalazłam Satin Bronze Dry Oil Spray (zdj 2) on jest teoretycznie do ciała (do ciała są silniejsze,szybciej dają efekt tzn Gradual używałam tak co drugi dzień, natomiast te w sprayu wystarczy co 4-5 dni) nietłusty olejek w srpayu, ja psikałam nim na wacik kosmetyczny i rozprowadzałam wacikiem na twarzy - uwaga! może wysuszac skórę, tzn powoduje uczucie ściągnięcia cery

obecnie używam Easy Bronze Milky Spray (zdj 3) - to takie bardzo rozrzedzone mleczo, aplikuję je tak jak olejek (czyli na wacik i przecieram twarz) jest łagodniejszy, bardziej aksamitny i daje uczucie nawilżenia i "aksamistości"

Wszystkie one dają piękny naturalny efekt brązowej cery, w sumie to nie muszę już stosowac żadnych podkłądów jak mam taką świeżo opaloną cerę, nie pozostawia smug, zacieków etc

Na nogi zawsze mieszam z jakimś balsamem i też nigdy mi się nie zdarzyło żebym sobie zrobiła krzywdę w postaci smug


Dziękuje bardzo bardzo za wyczerpujaca odpowiedz))) Mam skore sucha wiec z odpowiedzi wnioskuje ze ten z 2 zdjecia nie bedzie odpowiedni dla mnie. Mysle ze pojde wyprobowac nr 3. Pozdrawiam
Be.iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:06   #4578
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
właśnie z tego powodu wczoraj kupiłam błyszczyk i pomadkę clarins (bo dla mnie hasło -20% działa jak przyciągający magnes, ja zwierz lubiący promocje jestem). .. foty oczywiście będą wkrótce... ale już teraz mogę napisać, że pomadka jest boskaaaaa kolor nude, w noszeniu przypomina mi pomadkę dior addict high shine ( ale jest sporo tańsza) i ma śliczne opakowanie właśnie mam ją dziś na ustach

mówisz o tych nowych pomadkach? Możesz wkleić podglądowe zdjęcie? jaki masz kolor?
do kiedy ta promocja -20% w Douglasie? do niedzieli?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:15   #4579
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

Manehajera
pomadka nazywa się Rouge Prodige (szczerze się przyznam, że nie wiem, czy to nowość ) ja mam kolor 122 nude (jeden z najjaśniejszych)... fotki real wkleję później (poglądowo masz fotkę z netu, ale nie ma na niej mojego koloru)... opakowanie jest takie śliczne zapłaciłam za nią 70, 40 (normalnie kosztuje 88 zł w douglasie)...
dodam jeszcze, że dior addict high shine ma drobinki, a clarins jest matowa, ale jeśli chodzi o komfort noszenia na ustach, to dla mnie porównywalne są te pomadki

w douglasie internetowym też jest za 88 zł http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000037222.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarins21.jpg (26,9 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-02-04 o 10:24
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 10:22   #4580
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
to ja z czystym sumieniem mogę ci polecic te z lancastera - w ogóle jeśli chodzi o samoopalacze to niedługo będę expertem w tej dziedzinie wypróbowałam już chyba 3/4 samoopalaczy dostępnych na rynku do lancastera wracam zawsze i już wiem, że nie będę próbowac nic innego skoro te mam sprawdzone i sprawują się na medal
Dzieki kochana bardzo;* Jak tylko wyzdrowieje polece je ogladanac blizej;*
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:25   #4581
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Manehajera
pomadka nazywa się Rouge Prodige (szczerze się przyznam, że nie wiem, czy to nowość ) ja mam kolor 122 nude (jeden z najjaśniejszych)... fotki real wkleję później (poglądowo masz fotkę z netu, ale nie ma na niej mojego koloru)... opakowanie jest takie śliczne zapłaciłam za nią 70, 40 (normalnie kosztuje 88 zł w douglasie)...


w douglasie internetowym też jest za 88 zł http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000037222.html

to ja mówię o innych te z nowej kolekcji nazywają się Rouge Hydra Nude ( na wątku o Clarins wklejałam ich piękne swatche - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=75) ale ta Twoja też ciekawa
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:43   #4582
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

moja to taki cielaczek.... lubię takie jasne kryjące kolory... fotka z netu koloru nude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 99aa0e6617424c267801d0e70e44_o.jpg (9,2 KB, 29 załadowań)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:53   #4583
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
moja to taki cielaczek.... lubię takie jasne kryjące kolory... fotka z netu koloru nude
jetsem zakochana w opakowaniu tej szminki
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:12   #4584
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

opakowanie jest boskie
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:13   #4585
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam nad nim, ale jednak zdecydowałam sie na DWL... sprawdzony, pasuje mi, wiec nie będę eksperymentować... Chociaż biorąc pod uwagę fakt, że kolorówka Clarinsa jest tylko w Douglasie, poza tym -20%, a niestety w tej perfumerii to rzadko spotykane- oferta jest kusząca...
Dokładnie...tym bardziej, że Sephora się na nas obraziła w tym roku i nie ma szału ze zniżkami
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Manehajera
pomadka nazywa się Rouge Prodige (szczerze się przyznam, że nie wiem, czy to nowość ) ja mam kolor 122 nude (jeden z najjaśniejszych)... fotki real wkleję później (poglądowo masz fotkę z netu, ale nie ma na niej mojego koloru)... opakowanie jest takie śliczne zapłaciłam za nią 70, 40 (normalnie kosztuje 88 zł w douglasie)...
dodam jeszcze, że dior addict high shine ma drobinki, a clarins jest matowa, ale jeśli chodzi o komfort noszenia na ustach, to dla mnie porównywalne są te pomadki

w douglasie internetowym też jest za 88 zł http://pl.douglas-shop.com/douglas/M...000037222.html
Przepadłam Dla samego opakowania warto ją kupić
PS. Napisz jeszcze jak z jej trwałością
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:16   #4586
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
jetsem zakochana w opakowaniu tej szminki

ja też
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:17   #4587
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

trwałość chyba ok... co prawda już nanosiłam ją drugi raz, ale dlatego, że jadłam i piłam a opakowanie ma śliczne... i kolorystyka spora, każda "sroka" znajdzie coś dla siebie ja oczywiście kocham bladości, i nude 122 jest dla mnie stworzony (bardzo naturalnie wygląda)

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-02-04 o 11:18
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:32   #4588
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
trwałość chyba ok... co prawda już nanosiłam ją drugi raz, ale dlatego, że jadłam i piłam a opakowanie ma śliczne... i kolorystyka spora, każda "sroka" znajdzie coś dla siebie ja oczywiście kocham bladości, i nude 122 jest dla mnie stworzony (bardzo naturalnie wygląda)

chyba musze mame po jakis różowy kolorek wyslac
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:33   #4589
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jako expert lancastera się mogę wypowiedziec...)
Gabi droga, czy te produkty po utlenieniu pachną jakoś ładnie, czy tak niefajnie jak większość samoopalaczy? I czy nie zostawiają jakichś mocnych na ubraniach?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:42   #4590
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Biała Damo, a jak Mythic...? Testowalas juz na buźce..? jak wrażenia?
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.