Sanotint naturalne farby do włosów - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 10:40   #211
asmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Niestety w tych czasach alergie i wszelkie uczulenia są na porządku dziennym! Jak uczula nabiał, wszelkie przetwory mleczne, czekolada czy pyłki które latają w powietrzu to tym bardziej uczulać moga roslinne składniki kosmetyków!

Dziwi mnie jednak to, że piszą niektóre dziewczyny, że po farbach chemicznych, takim np. Loreal'u nie miały reakcji alergicznych, uczuleń a wystąpiły one po farbie naturalnej - skład przecież każda z was może przeczytać i porównać. - TO ABSURD.

Ja jako fryzjerka przyznam, że nie pracowałam na lepszych farbach niż Sanotint. Farbuję nimi kobiety w ciąży oraz alergików, którzy początkowo przychodzili do mnie z wynikami testów alergicznych by upewnić się, że Sanotint nie uczuli - i NIE UCZULIŁ!

Podpisuje sie obiema rękami pod tym, że te kosmetyki są delikatne, naturalne, a dzięki nim kondycja włosów sie poprawia. Co zauważyłam po swoich klientkach.
asmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:21   #212
varadero10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Farbę Sanotint dla alergikow odkryląm całkiem niedawno... Po masakrycznych doświadczeniach z przeróżnymi środkami koloryzującymi - nie byłam hurraoptymistyczna.... Balam się... Farbowanie kończyło się zawsze odczulaczami i ... sterydami na skórę głowy / świąd, ropienie - coś kapitalnego.../
Kupilam Sanotint i olejek tej samej firmy. Użyłam i.... Na tle innych - rewelacja!!! Przez 2 czy 3 dni - żeby chronić przesuszoną skóre głowy - smarowałąm ją olejkiem /który zresztą ślicznie pachnie.../ Nie było wysięku ropnego, nie było bólu i lez... A wcześniej - minimum 7 dni cierpienia... Z wizytami w klinice dermatologii wlącznie....
Nawet po biokapie... Dla mnie Sanotint jest najlepszy!!!
Wlosy są po nim ładne, dobrze się układają.
varadero10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 14:55   #213
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Z tego co tu czytam to nie kupie tej farby. Boje się poprostu.
Asmanka może akurat zdarza się tak że uczulają składniki naturalne, bardziej niż chemiczne tym bardziej jeżeli ktoś uczulony na jakiś pigment.
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:20   #214
asmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

A ja z tych bzdur co tu czytam tylko się śmieje! ;P

I dodam, że na pewno kupię tę farbę biorąc pod uwagę zadowolenie swoje i 99% osób, które tę farbę stosuje. Takie przygody jak NaiwnejAlergiczki zdarzają się raz na 1000 w tym przypadku z nieuwagi nawet.

Farba nie zawiera amoniaku + zawiera duże ilości krzemionki, każda z nas wie jakie ona ma extra działanie na włosy... Dzięki Sanotintowi przestały mi wypadać włosy i pięknie błyszczą, a kondycja ich absolutnie się nie pogorszyła... biorąc pod uwagę, że to jednak farby!
asmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:20   #215
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez asmanka Pokaż wiadomość
A ja z tych bzdur co tu czytam tylko się śmieje! ;P

I dodam, że na pewno kupię tę farbę biorąc pod uwagę zadowolenie swoje i 99% osób, które tę farbę stosuje. Takie przygody jak NaiwnejAlergiczki zdarzają się raz na 1000 w tym przypadku z nieuwagi nawet.

Farba nie zawiera amoniaku + zawiera duże ilości krzemionki, każda z nas wie jakie ona ma extra działanie na włosy... Dzięki Sanotintowi przestały mi wypadać włosy i pięknie błyszczą, a kondycja ich absolutnie się nie pogorszyła... biorąc pod uwagę, że to jednak farby!
myślę że dziewczynom które miały problemy z tą farbą nie do śmiechu!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:57   #216
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
myślę że dziewczynom które miały problemy z tą farbą nie do śmiechu!
Ja się zgadzam, szczególnie nie jeden przypadek tragiczny był tutaj opisany, więc po prostu trzeba uważać, a takie wypowiedzi, że większość osób jest zadowolona - to trochę nie szacunek dla tych, którzy mieli problemy właśnie po zastosowaniu tej farby. Mi też bardzo chwalili tą farbę, zainwestowałam, a później nie wiedziałam co zrobić z moimi włosami....
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:14   #217
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hej dziewczynki
Dzisiaj zafarbowałam sobie włoski farbą Sanotint w odcieniu Ash Brown. Póki co jestem zachwycona. Świetna kremowa konsystencja farby, nic nie śmierdzi podczas aplikacji czuć same ziółka kolor wyszedł świetny, bałam się, że wyjdzie za ciemny ale jest to śliczny czekoladowy brąz. Włosy lśnią i są mięciutkie! Na cieniowane włosy do ok. 1/4 pleców zużyłam dwa opakowania. Kolor włosów na jaki była kładziona farba to jasny brąz mocno sprany...
Pozdrawiam Was

Edytowane przez Czarnuulkaaaa
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:20
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 13:13   #218
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Question Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Dzisiaj zafarbowałam sobie włoski farbą Sanotint w odcieniu Ash Brown. Póki co jestem zachwycona. Świetna kremowa konsystencja farby, nic nie śmierdzi podczas aplikacji czuć same ziółka kolor wyszedł świetny, bałam się, że wyjdzie za ciemny ale jest to śliczny czekoladowy brąz. Włosy lśnią i są mięciutkie! Na cieniowane włosy do ok. 1/4 pleców zużyłam dwa opakowania. Kolor włosów na jaki była kładziona farba to jasny brąz mocno sprany...
Pozdrawiam Was
czarnuulkaaaa!!!
Mam prośbę-czy mogłabyś zamieścić zdjęcie, bardzo jestem ciekawa tego koloru Ash Brown!!!
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:23   #219
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ok collinka dodaje dodam zdjęcia bez lampy błyskowej i z, efekt bez i z jest zupełnie inny a wydaje mi się, że i tak wychodzi zupełnie inaczej niż na żywo.. no i oczywiście efekty są różne w różnych światłach.. ale będziesz wiedziała mniej więcej o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashbrown3.jpg (43,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown.jpg (34,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown1.jpg (66,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown2.jpg (60,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashbrown4.jpg (16,8 KB, 42 załadowań)
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:28   #220
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Od razu przepraszam za nieuczesane i niewyjściowe włosy
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:34   #221
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaaaa Pokaż wiadomość
Ok collinka dodaje dodam zdjęcia bez lampy błyskowej i z, efekt bez i z jest zupełnie inny a wydaje mi się, że i tak wychodzi zupełnie inaczej niż na żywo.. no i oczywiście efekty są różne w różnych światłach.. ale będziesz wiedziała mniej więcej o co chodzi
Dziękuję bardo za zdjęcia!!! Faktycznie różnią się te zdjęcia z lampą i bez lampy. Z tego co widziałam na próbniku myślałam, że wychodzi trochę ciemniejszy kolor ale ten na Twoich włoskach jest bardzo ładny!!!
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 11:13   #222
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dziękuje bardzo a Ty jakiego koloru masz włoski? wydaje mi się, że efekt też zależy od tego na jaki kolor kładziemy farbę mój to byl już prawie żółty brąz ;/ za miesiąc sobie znowu położę AshBrown i myślę, że wyjdzie mi kapkę ciemniejszy
Pozdrawiam.
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:42   #223
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaaaa Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo a Ty jakiego koloru masz włoski? wydaje mi się, że efekt też zależy od tego na jaki kolor kładziemy farbę mój to byl już prawie żółty brąz ;/ za miesiąc sobie znowu położę AshBrown i myślę, że wyjdzie mi kapkę ciemniejszy
Pozdrawiam.
ja pół roku temu robiłam z sanotintu kolorem natural brown, wyszły bardzo ciemne prawie czarne ale szybko mi sie wypłukał kolor. Spróbowałam farby biokap z serii delicato kolor ciemny czekoladowy kasztan, to tez taki ciemny brąz ale za to nie wypłukuje mi się tak szybko ta farba więc tylko nią teraz farbuję. . Chciałaby mieć troszeczkę jaśniejsze włosy więc następnym razem kupię z biokapu brąz, zobaczę jakie będą efekty, z sanotintu podoba mi się ten ash brown ale jednak będzie zbyt duża różnica w kolorze na moich ciemnych włosach.
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 11:03   #224
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

przymierzam się do tej farby, bo drogeryjne jak i te fryzjerskie niesamowicie niszczą moje włosy, ale to dopiero za jakieś 2-3 miesiące bo dopiero się pofarbowałam, póki co poczytam opinie na temat tej farby
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:33   #225
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Collinka to może nałóż rozjaśniacz z biokapu albo z sanotintu najpierw? a potem ten kolor jaki byś chciała mieć chociaż podobno rozjaśniacz sanotintu strasznie niewydajny jest, trzeba kupić dwa opakowania minimum.. jak z biokapem nie wiem..ja stwierdziłam, że za miesiąc pójdę do fryzjera, żeby mi dodał mnóstwo popielu do farby, żeby schłodzić te moje włosy, a potem znowu Sanotint AshBrown a co do farbowania na ciemnych włoskach ojj to jest uciążliwe.. ja schodziłam z czarnego i kosztowało mnie to wiele nerwów, energii i pieniędzy. Teraz się boje, żeby tylko broń boże nie były za ciemne, żeby znowu przez to nie przechodzić hihi
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:23   #226
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaaaa Pokaż wiadomość
Collinka to może nałóż rozjaśniacz z biokapu albo z sanotintu najpierw? a potem ten kolor jaki byś chciała mieć chociaż podobno rozjaśniacz sanotintu strasznie niewydajny jest, trzeba kupić dwa opakowania minimum.. jak z biokapem nie wiem..ja stwierdziłam, że za miesiąc pójdę do fryzjera, żeby mi dodał mnóstwo popielu do farby, żeby schłodzić te moje włosy, a potem znowu Sanotint AshBrown a co do farbowania na ciemnych włoskach ojj to jest uciążliwe.. ja schodziłam z czarnego i kosztowało mnie to wiele nerwów, energii i pieniędzy. Teraz się boje, żeby tylko broń boże nie były za ciemne, żeby znowu przez to nie przechodzić hihi
ja tez schodziłam kiedyś z czarnego koloru to wiem ile to wysiłku kosztuje a mnie ostatnim razem fryzjerka spaliła włosy, ze żadne cud kosmetyki ich ani trochę nie zregenerowały !!! Musiałam ściąć długie włosy i teraz mam krótkie takie do połowy szyi ale za to zdrowe i błyszczące więc z rozjaśniaczem nie zaryzykuję obecnie mam ciemne ale nie czarne włosy, taki ciemny brąz i myślę, że nawet jeśli zafarbuję o ton jaśniejszą farbą to nie bedzie się to tak rzucać w oczy.
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 11:32   #227
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Kochane przesyłam zdjęcie kolorku Ash brown dwa tygodnie po farbowaniu. Kondycja włosów jak narazie ok
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashbrown1.jpg (39,2 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez Czarnuulkaaaa
Czas edycji: 2011-09-05 o 12:45
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 19:29   #228
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaaaa Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie kolorku Ash brown dwa tygodnie po farbowaniu. Kondycja włosów jak narazie ok
Buziaki
poprzednim razem jak dodałaś zdjęcia kolorek mi się podobał ale pisałam że wydaje mi się jaśniejszy niż na próbniku ale teraz widzę, że to była chyba wina lampy w aparacie...no ale to zdjęcie które teraz dodałaś powaliło mnie....kolorek jest cudny, boski, taki jak mi się podoba!!!! byłamfanką biokapu ale następnym razem lecę po ash brown!!!!
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:47   #229
Czarnuulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
poprzednim razem jak dodałaś zdjęcia kolorek mi się podobał ale pisałam że wydaje mi się jaśniejszy niż na próbniku ale teraz widzę, że to była chyba wina lampy w aparacie...no ale to zdjęcie które teraz dodałaś powaliło mnie....kolorek jest cudny, boski, taki jak mi się podoba!!!! byłamfanką biokapu ale następnym razem lecę po ash brown!!!!
Bardzo mi miło Collinko! dziekuje! leć po Sanotinta i zdaj relacje jak będziesz go miała na główce kondycja włosów po tej farbie jest naprawdę suuper, a to jest dla mnie nawet ważniejsze niż idealnie dopasowany kolor. Mnie aż ciarki przechodzą jak pomyślę, że niedługo idę do fryzjera na ochłodzenie mojej czupryny...ale póżniej już tylko naturalna farba Ash Brown

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------


I to prawda, aparat może nieżle namieszać z tymi kolorami to drugie zdjęcie wykonane lustrzanką w świetle dziennym i od razu lepiej

Edytowane przez Czarnuulkaaaa
Czas edycji: 2011-09-08 o 09:48
Czarnuulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:14   #230
Brua
Raczkowanie
 
Avatar Brua
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 99
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Joasia nie raz zrobiłam różne przeróżne eksperymenty, zielone też miałam, ale dobrze jest poradzić się może osób doświadczonych których znają się na tych farbach. Według mnie większość wie że po hennie nie farbuje się włosów henna ma metale więc nie ma szans na dobre i godne pokrycie jaka by to farba nie była nawet najcudowniejsza! Myślę że na forum wizazu jest tak dużo ekspertek na dodatek bardzo życzliwych zawsze dziewczyny doradzą i pomogą w doborze farb.

trochę odświeżam ale... henna nie ma metali. Henna to tylko ekstrakt z liścia lawsonu. Chyba, że kupujemy za 3zł jakąś venitę czy inną, one mają chemikalia (jakieś aminy aromatyczne, czasami PPD). Niektóre takie wynalazki mają też właśnie metale. Dobra, naturalna henna ma tylko zielsko Ale taką niestety można dostać tylko w internecie - wiem, bo farbowałam kiedyś tymi saszetkami "hennowymi" a teraz kupuję 100% roślinną i są dużo fajniejsze.

Teraz chciałam sobie włosy rozjaśnić lekko przed nałożeniem mieszanki henny z innymi roślinami i właśnie myślałam o Sanotint. Ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu Sama nie wiem. Chodziłoby mi o rozjaśnienie o 2-3 tony, nie więcej. A to wszystko po to, żeby zielsko wyszło bardziej jaskrawo i rudo jak lis
Brua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:58   #231
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Brua Pokaż wiadomość
trochę odświeżam ale... henna nie ma metali. Henna to tylko ekstrakt z liścia lawsonu. Chyba, że kupujemy za 3zł jakąś venitę czy inną, one mają chemikalia (jakieś aminy aromatyczne, czasami PPD). Niektóre takie wynalazki mają też właśnie metale. Dobra, naturalna henna ma tylko zielsko Ale taką niestety można dostać tylko w internecie - wiem, bo farbowałam kiedyś tymi saszetkami "hennowymi" a teraz kupuję 100% roślinną i są dużo fajniejsze.

Teraz chciałam sobie włosy rozjaśnić lekko przed nałożeniem mieszanki henny z innymi roślinami i właśnie myślałam o Sanotint. Ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu Sama nie wiem. Chodziłoby mi o rozjaśnienie o 2-3 tony, nie więcej. A to wszystko po to, żeby zielsko wyszło bardziej jaskrawo i rudo jak lis
Musze poszukać na temat henny informacji ale jestem na jakieś 80 % pewna że była zaliczana do farb które musza się wypłukać w 98% żeby można było nałożyć farbę chemiczną, zresztą przez to że zalicza się do farb które mają metale ale nie wykłócam się o rację tylko zajrzę do starych notatek ze szkoły fryzjerskiej
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:32   #232
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Musze poszukać na temat henny informacji ale jestem na jakieś 80 % pewna że była zaliczana do farb które musza się wypłukać w 98% żeby można było nałożyć farbę chemiczną, zresztą przez to że zalicza się do farb które mają metale ale nie wykłócam się o rację tylko zajrzę do starych notatek ze szkoły fryzjerskiej
z tego co wiem to po hennie można normalnie farbować chemicznymi farbami włosy ciemne i farba chwyci
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:54   #233
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
z tego co wiem to po hennie można normalnie farbować chemicznymi farbami włosy ciemne i farba chwyci
no własnie nie powinno przyznam się że nie sprawdziłam ale mam do tego wątpliwości ale zawsze można spróbować
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:08   #234
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no własnie nie powinno przyznam się że nie sprawdziłam ale mam do tego wątpliwości ale zawsze można spróbować
farba chemiczna nie chwyci jeśli włosy nie były farbowane czystą henną (czyli taka która zawiera chemie) a tak to farba powinna chwycic po czystej hennie, bynajmniej ciemne włosy, wyczytałam to na wątku o hennowaniu
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:08   #235
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

z tego co wiem to henna nie wchodzi w pigment ale pokrywa cały włos robi taka powłokę więc farba chemiczna nie może tej powłoki przebić inaczej to nie henna. Henna nie zmienia naturalnego pigmentu włosa, nie powinna. Więc dopóki henna się nie zmyje to chemiczna nie ma szans na wżarcie we włos!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:36   #236
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

henna nie oblepia włosa, tylko wnika w niego i łączy się z keratyną
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:40   #237
flowersevil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dwa dni temu byłam u fryzjera w Warszawie gdzie właśnie używają tych farb i jestem super zadowolona !! robiłam balejaż jeden kolor bardzo jasny blond zapłaciłam 119zł ale dlatego, że kupowałam przez groupon normalnie koło 200 zł a widziałam , że ich farbki można kupić po 50zł tlyko tearz nie wiem czy to był sanotint light czy classic czy ten zesaw do rozjaśniania.. i nie wiem co kupic. Ogólnie jak farba wpływa na włosy : uu mnie super zawsze miałam suche i rozdwojone końcówki a po tym farbowaniu widze, że jest lepiej. Proszę powiedzcie czy kupić ten ich rozjasniacz ? czy raczej farbę od nich ?
flowersevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 07:35   #238
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez flowersevil Pokaż wiadomość
Dwa dni temu byłam u fryzjera w Warszawie gdzie właśnie używają tych farb i jestem super zadowolona !! robiłam balejaż jeden kolor bardzo jasny blond zapłaciłam 119zł ale dlatego, że kupowałam przez groupon normalnie koło 200 zł a widziałam , że ich farbki można kupić po 50zł tlyko tearz nie wiem czy to był sanotint light czy classic czy ten zesaw do rozjaśniania.. i nie wiem co kupic. Ogólnie jak farba wpływa na włosy : uu mnie super zawsze miałam suche i rozdwojone końcówki a po tym farbowaniu widze, że jest lepiej. Proszę powiedzcie czy kupić ten ich rozjasniacz ? czy raczej farbę od nich ?
To zależy od tego jaki masz swój własny kolor włosów. Ja mam odrosty o wiele ciemniejsze, więc farba blond nie pokryła mi moich ciemnych odrostów, trzeba było rozjaśniać...ale uwaga, u mnie zbyt mocno rozjaśniło odrosty, nawet po nałożeniu farby różnice była widoczna...odrosty były po prostu białe...a ja farbowałam się na złoty blond - w sumie nie byłam zadowolona i musiałam przefarbować się inną naturalną farbą
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 08:39   #239
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez flowersevil Pokaż wiadomość
Dwa dni temu byłam u fryzjera w Warszawie gdzie właśnie używają tych farb i jestem super zadowolona !! robiłam balejaż jeden kolor bardzo jasny blond zapłaciłam 119zł ale dlatego, że kupowałam przez groupon normalnie koło 200 zł a widziałam , że ich farbki można kupić po 50zł tlyko tearz nie wiem czy to był sanotint light czy classic czy ten zesaw do rozjaśniania.. i nie wiem co kupic. Ogólnie jak farba wpływa na włosy : uu mnie super zawsze miałam suche i rozdwojone końcówki a po tym farbowaniu widze, że jest lepiej. Proszę powiedzcie czy kupić ten ich rozjasniacz ? czy raczej farbę od nich ?
dziwnie, że w salonie fryzjerskim farbują ta farbą
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:27   #240
flowersevil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Fryzjer nazywa się : SANOTINT LOCHERBER INSTITUTE.. kupiłam na gruponie , nie znalałam wcześniej tego fryzjera ani tych farb myslałam, że to może takie bardziej fryzjerskie( profesjonalne) a potem patrze, że dość tanio można je kupić więc może sama będę sie farbowac zamiast 200zł wydawać co dwa miesiące .. tylko własnie mówicie , że jak ciemnie odrosty to nie farbą jasny blond tylko tym ich rozjasniaczem balejaż robić.. tylko żeby za jasne nie wyszły kurde a nie pamietam ile ona mi kazała trzymać to na głowie
flowersevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.