Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-03, 16:08   #571
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam ,czy mógłby ktoś polecić gdzie najlepiej laserowo usunąć pieprzyka w Szczecinie?
__________________
Aparatka szafirowo-metalowa
góra -9.04.2009
dół - 13.05.2009
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 18:36   #572
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam!
Chciałabym się zapytać Was czy znacie klinikę w Szczecinie, która wykonuje takie zabiegi jak laserowe usunięcie pieprzyka i czy ktoś korzystał z tych usług? Nie mam możliwości iść i się spotkać osobiście. Mieszkam zagranicą i chciałabym załatwić wszystko internetowo. Przyjechać w maju, usunąć pieprzyki z twarzy i pojechać zapominając o sprawie.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 18:58   #573
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

kamii regula jest taka
znamiona barwnikowe- tzw pieprzyki ale wystajace ponad skore usuwa sie laserem i wszelkie inne brodawki itp jak cycki wystajce
a znamiona plaskie - pieprzyki brazowe nie usuwa laserem tylko wycina skalpelem bo zazwyczaj rzden jest duzo glebiej

na badanie sle sie takie ktore lekarz sam zleic by wyslac na badanie jak zobaczyc lupa je pierw
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 19:20   #574
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hmmm ja od kilku lekarzy w tym od onkologa-dermatologa słyszałam, że barwnikowych laserem się nie usuwa.. Więc jedynie przekazuje to, co ja usłyszałam od kilku lekarzy
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 20:32   #575
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja tez przekazuje to co wiem od mojego dermatologa ktory mi od lat usuwa pieprzyki laserem wszystkie wystajace i na moja prosbe by plaskie znamie potraktowal tez nie zrobil tylko skierowal do kolegi na wyciecie i mi wytlkumaczyl dlaczego co i jak
ufam mu krzywdy nie chcialby mi zrobic
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 14:57   #576
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja tez przekazuje to co wiem od mojego dermatologa ktory mi od lat usuwa pieprzyki laserem wszystkie wystajace i na moja prosbe by plaskie znamie potraktowal tez nie zrobil tylko skierowal do kolegi na wyciecie i mi wytlkumaczyl dlaczego co i jak
ufam mu krzywdy nie chcialby mi zrobic

Ciemne brodawkowe też usuwali Ci laserem?;>

Widzę,ze mamy tu kolejną miłosniczkę usuwania tych paskudnych znamion:P
Gdybym mogła, pozbyłabym się wszystkich Nawet chirurgicznie
No.. może poza jednym..na policzku
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 16:04   #577
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ciemne brodawkowe musilabym fote zobaczyc jak to wyglada...
ale ogolem wszystko wystajace sie traktuje nim z tego co zrozumialam
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 16:36   #578
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cindy Crawford ma coś podobnego nad ustami
Tylko, że ten jej jeszcze nie jest tak bardzo ciemny
Mnie lekarz powiedział,że lepiej jednak skalpelem Ja już się doczekac nie mogę, kiedy pozbędę się 7 kolejnych
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 16:43   #579
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

tak taki jak ma Cindy jak najbardziej sie usuwa laserem
moj wujekmial taki wielgasny na nosie tylko nie ciemny raczej w kolorze ciala i poszlo gladko
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:05   #580
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

No właśnie, te w kolorze ciała nie są barwnikowe i takie to wiem,ze się usuwa Ale powiedzieli mi,że tych ciemnych już nie a dużo już usunęłaś?
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:16   #581
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

oj sporo jakies 5
jakbym wiedziala ze sladu nie bedzie usuwalabym je jeszcze wczesniej
ale to usuwane mialam jakies 5 lat temu je
teraz znow sie wybieram na starcie z kolejnymi 3 wystajacymi- sa brazowe jesli o kolor pytasz
podstawa to dobry dermtolog ktory na kase nie leci
ja mam znajomego wiec moge liczyc na to ze chodzi mu o moje bezpieczenstwo a nie o kase
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 13:32   #582
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

i ja sie dolacze (niestety )pare lat temu usuwalam w lublinie kilka pieprzykow.jedno mi wypalil (na to miejsce po krotkim czasie pojawil sie nastepca )a po tych wycinanych mam blizny,ale wole miec te blizny niz ohydne znamiona.teraz zastanawiam sie nad tym laserem.ciekawe czy sa jakies znizki gdy sie usuwa wiecej pieprzykow czy za kazden musza brac po 100zl.. ja mam pelno znamion.to moj najwiekszy kompleks i pomyslec ze niektorzy nie maja ani jednego
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 19:57   #583
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hehe, widzę że nie tylko ja jestem maniaczką takich zabiegów To wciąga... Najpierw usuwa się te najbardziej nielubiane, potem zaczyna się wynajdywać kolejne, czyż nie? Też już sporo usunęłam. Początkowo usuwałam chirurgicznie, potem przerzuciłam się na laser, szybciej się po nim goi a blizny są prawie niewidoczne lub całkiem niewidoczne
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 20:51   #584
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Hehe, widzę że nie tylko ja jestem maniaczką takich zabiegów To wciąga... Najpierw usuwa się te najbardziej nielubiane, potem zaczyna się wynajdywać kolejne, czyż nie? Też już sporo usunęłam. Początkowo usuwałam chirurgicznie, potem przerzuciłam się na laser, szybciej się po nim goi a blizny są prawie niewidoczne lub całkiem niewidoczne

Ha ha ha! Świete Słowa,że się tak wyrażę
Ja pozbyłam się dopiero 2, ale już kombinuje, jak załatwic kolejnych 7
Z tym,że ja pozostanę przy usuwaniu chirurgicznym Wiem,że to dziwne,ale ja te swoje blizny to nawet lubię:| Po prostu tak się cieszę z faktu,że w tym miejscu nie ma juz paskudnych znamion:/ bleh

Ja te 2 robiłam na NFZ i kolejne też tak zamierzam Mam dobrego chirurga, który lubi robic takie małe,precyzyjne robótki-jak to ujął..

Do dermatologa chodzę prywatnie-świetny człowiek a on sam,zamiast ściagac kasę ze mnie i robic to samemu,proponuje mi,żeby to robic na NFZ

Ehh a kysz paskudne znamiona:P
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:29   #585
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja bym blizn nie chciala po usuwaniu chirurgicznym za cholere po co sie mi na zycenie''oszpecac''
no ale jak wolisz- a to twarz czy gdzies indziej chociaz?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 07:44   #586
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Na twarzy mam tylko jednego, na policzku, w pobliżu nosa i ust i tego żaden lekarz mi nie usunie,bo mówią,że to wabik hehe A resztę znamion mam głównie na plecach i brzuchu Mnie blizny nie przerażają, bo mam taką skórę, że one po prostu znikają i nie po nich najmniejszego śladu... Chociaż oczywiście tych takich maleńkich plameczek to bym się nie bała usuwac laserem
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:46   #587
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

a to prawda ze laserem nie mozna usuwac znamion plaskich?jak tak to chociaz nie wierze w to bo przeczytalam ze laser jest dobry do usuwania plam,a plamy zazwyczaj nie sa wypukle
czy ktoras z Was usuwala plaskie znamiona laserem?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:58   #588
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

no jak pislam wyzej to plaskich nie usuwa sie znamion...

Cytat:
lekarz mi nie usunie,bo mówią,że to wabik hehe
jakby mi tak lekarz powiedzial to bym poszla do innego
nie bedzie mi nikt wciskal dyrdymal ze to wabik itd kiedy przychodze do lekarza z konkretnym zadaniem co innego jakby mi dal medyczne przeciwskazania do nie usuwania go
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:12   #589
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

.

Edytowane przez nieposkromionaa
Czas edycji: 2010-07-23 o 23:38
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 19:21   #590
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

najlepiej to dac sie pociac i wygladac potem jak Frankenstain co za metody sredniowieczne....a podobno laser to taki cacy.jak mam np 10 pieprzykow do usuniecia to napewno nie zdecyduje sie na wyciecie (po co tyle zachodu o taka mala kropke )
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:02   #591
kaaamiii86
Raczkowanie
 
Avatar kaaamiii86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
no jak pislam wyzej to plaskich nie usuwa sie znamion...

jakby mi tak lekarz powiedzial to bym poszla do innego
nie bedzie mi nikt wciskal dyrdymal ze to wabik itd kiedy przychodze do lekarza z konkretnym zadaniem co innego jakby mi dal medyczne przeciwskazania do nie usuwania go

Ale ten pieprzyk jest akurat ładny

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1582152 7]najlepiej to dac sie pociac i wygladac potem jak Frankenstain co za metody sredniowieczne....a podobno laser to taki cacy.jak mam np 10 pieprzykow do usuniecia to napewno nie zdecyduje sie na wyciecie (po co tyle zachodu o taka mala kropke )[/QUOTE]


Co kto lubi Niech każdy decyduje o sobie
kaaamiii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:15   #592
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

nieposkromiona ciekawe czego Ci tak powiedzial.. one sa wystajace? czy nie
bo jesli nie to laserem nie mozna wtedy mialby racje

ja tam wole laser i sladu nie mam zadnego po nich kompletnie
a tak wyciac i zszyc i potem miec blizne nie dziekuje juz wole miec pieprza

kamii jak ładny to Twoja sprawa i decyzja ja tylko pisalam ze jesli bym poszla do lekarza w sprawie usuniecie czegos tam i tak by mi powiedzial to bym wyszla i poszla do innego

evelinarav- zgadzam sie ja wole 21 wiek ,a laserek uwiebiam nie tylko usuwalam nim pieprze ale i wygladzalm blizne po ospie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 21:24   #593
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Usuwalam kiedys duzy plaski pieprzyk , zabieg trwa 5 min. Boli jedynie znieczulenie miejscowe ,bo czus ze sie rozprzestrzenia i boli to. a reszta to myk myk i po sprawie. ale nieukrywam ze nie robilam tego prywatnie i zle mi sie zagoilo. a moze tak mialo byc..zlewa sie z cialem ale jest widoczne.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 08:51   #594
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Brook,a wystarczy jeden zabieg laserem zeby usunac jedna plame czy kilka?bo czytalam gdzies ze jeden zabieg tylko rozjasni a pozniej trzeba powtorzyc...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:44   #595
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

to mowisz o jakims innym laserze co pewnie usuwa plamy starcze itp wtedy sie je powatrza
laser ktory usuwa pieprze starczy jeden no chybaze odrosnie ci co sie rzadko zdarza to robi sie drugi glebiej i tyle
mi nie odrosly
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 13:51   #596
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Znamiona, te wypukłe, usuwa się zazwyczaj laserem CO2, bo on je zwyczajnie wypala
Wszystkie znamiona usuwałam prywatnie. Jak zaczynałam usuwać, dawno temu, to robiłam to u chirurga-onkologa, miałam wtedy usunięte jeden wypukły i 2 płaskie. Za drugim razem też chirurgicznie, też wypukłe. Potem kolejne już wspomnianym wyżej laserem. Wszystkie były mniej lub bardziej wypukłe. Tak na logikę, to wydaje mi się że do wypukłych pasuje ten laser CO2, natomiast płaskie (takie zupełnie niewystające ponad skórę, niejako stopione z nią ) usuwa się chirurgicznie, ewentualnie jakimś innym typem lasera, ale nie jestem osobą kompetentną czyli lekarzem, więc nie wiem.
Ogólnie wielu lekarzy jest jednak przeciwnych usuwaniu znamion laserem, bo przy takim CO2 zostaje wypalone całe znamię i nie można pobrać wycinka do ewentualnego badania dermatoskopowego. Dlatego przed takim usunięciem laserowym lekarz powinien chociaż dokładnie obejrzeć te znamiona i stwierdzić czy można je usunąć laserem czy lepiej jednak pobrać wycinek i usunąć chirurgicznie. Ale nie jestem lekarzem więc nie twierdzę że mam rację, powtarzam tylko to co słyszałam jak robiłam te zabiegi.
Osobiście zdecydowanie wolę laser niż chirurgiczne usuwanie.
Jeszcze co do lasera - również jestem jego fanką Poza znamionami dzięki laserowi pozbyłam się paru małych pajączków na nogach (ale tylko tych naprawdę cienkich), planuję też pozbyć się tą metodą małych przebarwień, które zrobiły mi się w dwóch miejscach jako wynik opalania wtedy kiedy powinnam unikać słońca (mimo krótkiej ekspozycji na słońce i filtrów 50+).
Jak to dobrze że teraz można tyle naprawić w swoim wyglądzie i pozbyć się tylu przeszkadzających nam, wątpliwych "ozdobników"
I niech sobie inni gadają że to poprawianie natury, to jest moja sprawa i czuję sie z tym dobrze
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:14   #597
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Znamiona, te wypukłe, usuwa się zazwyczaj laserem CO2, bo on je zwyczajnie wypala
Wszystkie znamiona usuwałam prywatnie. Jak zaczynałam usuwać, dawno temu, to robiłam to u chirurga-onkologa, miałam wtedy usunięte jeden wypukły i 2 płaskie. Za drugim razem też chirurgicznie, też wypukłe. Potem kolejne już wspomnianym wyżej laserem. Wszystkie były mniej lub bardziej wypukłe. Tak na logikę, to wydaje mi się że do wypukłych pasuje ten laser CO2, natomiast płaskie (takie zupełnie niewystające ponad skórę, niejako stopione z nią ) usuwa się chirurgicznie, ewentualnie jakimś innym typem lasera, ale nie jestem osobą kompetentną czyli lekarzem, więc nie wiem.
Ogólnie wielu lekarzy jest jednak przeciwnych usuwaniu znamion laserem, bo przy takim CO2 zostaje wypalone całe znamię i nie można pobrać wycinka do ewentualnego badania dermatoskopowego. Dlatego przed takim usunięciem laserowym lekarz powinien chociaż dokładnie obejrzeć te znamiona i stwierdzić czy można je usunąć laserem czy lepiej jednak pobrać wycinek i usunąć chirurgicznie. Ale nie jestem lekarzem więc nie twierdzę że mam rację, powtarzam tylko to co słyszałam jak robiłam te zabiegi.
Osobiście zdecydowanie wolę laser niż chirurgiczne usuwanie.
Jeszcze co do lasera - również jestem jego fanką Poza znamionami dzięki laserowi pozbyłam się paru małych pajączków na nogach (ale tylko tych naprawdę cienkich), planuję też pozbyć się tą metodą małych przebarwień, które zrobiły mi się w dwóch miejscach jako wynik opalania wtedy kiedy powinnam unikać słońca (mimo krótkiej ekspozycji na słońce i filtrów 50+).
Jak to dobrze że teraz można tyle naprawić w swoim wyglądzie i pozbyć się tylu przeszkadzających nam, wątpliwych "ozdobników"
I niech sobie inni gadają że to poprawianie natury, to jest moja sprawa i czuję sie z tym dobrze
malowanie sie to tez poprawianie natury
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 18:00   #598
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

.

Edytowane przez nieposkromionaa
Czas edycji: 2010-07-23 o 23:38
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 11:28   #599
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
to mowisz o jakims innym laserze co pewnie usuwa plamy starcze itp wtedy sie je powatrza
laser ktory usuwa pieprze starczy jeden no chybaze odrosnie ci co sie rzadko zdarza to robi sie drugi glebiej i tyle
mi nie odrosly

A czy możesz sie pochwalić gdzie usuwałaś swoje pieprzyki i z pomocą jakiego lasera?? To dla mnie bardzo ważne.

Warto korzystać z doświadczenia.
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:34   #600
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

np pw Ci pisze- nie twoje miasto
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.