podcinanie końcówek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 10:59   #1
Nanusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Nanusia GG do Nanusia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Nanusia

podcinanie końcówek


wczoraj byłam u fryzjera podciac sobie same koncowki...były juz zniszczone po zimie więc musiałam... jestem trochę wściekła bo wydaje mi się ze fryzjerka obciela mi za duzo, ale mniejsza z tym. mama mi powiedziala, ze jak sie podcina koncowki to wlosy rosna szybciej. chcialam sie zapytac czy to prawda i jesli tak to..JAK TO SIE DZIEJE?? co ma do rzeczy obcinanie koncowek, jak wlosy przeciez "wyrastaja z glowy"??? czy moglby mi ktos to wyjasnic?? bede bardzo wdzieczna
Nanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 11:12   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: podcinanie końcówek


przede wszystkim ile obcięła Ci fryzjerka,skoro twierdzisz ,że za dużo?
Pamiętaj,że nie wystarczy obciąć rozdwojoną końcówkę,włos jest pęknięty też wewnątrz na większej długości.
Po drugie,włosy nie rosną szybciej gdy się je podetnie-po prostu wyrównanie i obcięcie postrzępionych końcówek sprawia ,że wydają się gęściejsze i bardziej żywotne,no i cebulki nie mają takiego obciążenia jak wcześniej-ale nie wydaje mi się ,by po pobudzało włosy do szybszego wzrostu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 11:20   #3
Nanusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Nanusia GG do Nanusia Wyślij wiadomość przez Yahoo do Nanusia
Dot.: podcinanie końcówek

fryzjerka obciela mi ok. 3 cm.. wiem ze to nie jest duzo ale zapuszczalam wlosy cala zime i mialam juz taka fajna dlugosc... po prostu glupio sie czuje z tymi wlosami co mam teraz i juz mam nadzieje ze mi szybko odrosna bo teraz sa takiej dziwnej dlugosci, ani dlugie, ani krotkie, ani nawet srednie:/ naprawde beznadziejne... no coz pozostaje mi tylko czekac tak myslalam ze z tym podcinaniem koncowek i szybszym odrastaniem to tylko bajka, ale chcialam sie upewnic dzieki za odpowiedz!!
Nanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:18   #4
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: podcinanie końcówek

Nie, włosy nie rosną szybciej. To jest kompletna bzdura. Tak się dzieje z trawą, nie z włosami.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:41   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez Nanusia
fryzjerka obciela mi ok. 3 cm.. wiem ze to nie jest duzo ale zapuszczalam wlosy cala zime i mialam juz taka fajna dlugosc... po prostu glupio sie czuje z tymi wlosami co mam teraz i juz mam nadzieje ze mi szybko odrosna bo teraz sa takiej dziwnej dlugosci, ani dlugie, ani krotkie, ani nawet srednie:/ naprawde beznadziejne... no coz pozostaje mi tylko czekac tak myslalam ze z tym podcinaniem koncowek i szybszym odrastaniem to tylko bajka, ale chcialam sie upewnic dzieki za odpowiedz!!
Nanusiu-3 cm to niedużo.Gdyby obcięła mniej,już za dwa,trzy tygodnie miałabyś znowu połamane i rozdwojone końce
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.