nowa fryzura pilnie poszukiwana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 14:38   #1
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17

nowa fryzura pilnie poszukiwana


Witam wszystkie forumowiczki. Pozwólcie, że przejdę od razu do sedna. Od mniej więcej 2 miesięcy mam wielką ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie, najbezpieczniej włosy. Z jednej strony przywykłam do długich prostych włosów, z drugiej mam ich dość..taki paradoks. Moje włosy są: idealnie proste, cienkie, prawie zawsze przylizane do głowy .. Gdzieś od 4 lat noszę włosy min do połowy pleców, w sierpniu 2012 obcięłam je trochę dłużej niż do ramion, w nadziei że zaczną się unosić..niestety były tak samo ulizane jak wcześniej.
Jaką fryzurą można dodać obiętości włosom? Jak to z tym cieniowaniem jest, dodaje objętości czy wręcz przeciwnie? Od dziś zaczęłam chodzić na basen także skrócenie ich byłoby dość wygodne.
Proszę o szczerą opinię: obcinać, nie obcinać, jak będzie ładniej
P.S objętość moich włosów teraz a na tych zdjęciach się trochę różni, teraz mam ich trochę mniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6045.jpg (55,7 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7204fff.jpg (37,0 KB, 159 załadowań)
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:59   #2
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: nowa fryzura pilnie poszukiwana

objętości może dodać cieniowanie całych włosów tzw. emo często takie mają. inną fryzurą dodającą objętości myślę, że jest bob bez grzywki.. przede wszystkim zacznij suszyć włosy po umyciu 'pod włos' czyli w innym kierunku niż Ci się układają.. możesz też zakręcić/pofalować je czasami ogólnie masz ładne włosy i byłoby mi ich szkoda ale rozumiem co Ci w nich przeszkadza. miałam też ten sam problem i kombinowałam już.. cieniowałam i może są puszyste ale i zniszczone. żałuje, że ścięłam..
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:04   #3
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: nowa fryzura pilnie poszukiwana

Ja gdy mialam problem z przylizaniem wlosow, to suszylam je glowa w dol, dawalo spory efekt, wlosy byly ciagle uniesione i nie potrzebowalam pianki czy lakieru do wlosow.
Cieniowanie pomaga w uniesieniu wlosow. Ja nigdy nie popelnie tego bledu co kiedys, scianajac wlosy na prosto, bo wtedy wlasnie mi opadly.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:20   #4
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: nowa fryzura pilnie poszukiwana

Masz śliczne włosy, nie obcinaj!!!!
Ewentualnie bob http://blog.zap2it.com/pop2it/2010/1...am-cooper.html lub
https://www.google.pl/search?q=lily+...%3B1113%3B1249

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
https://www.google.pl/search?q=lily+...F9%3B548%3B352

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

W ogóle podobają mi sie fryzurki Lili Allen wiec może i Ciebie zainspirują.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 17:08   #5
bagnik
Przyczajenie
 
Avatar bagnik
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 17
Dot.: nowa fryzura pilnie poszukiwana

dzięki wielkie za odpowiedź! niestety u mnie suszenie z głową w dół nie pomaga.. tzn są one puszyste ale max do godziny po wysuszeniu. Loki trzymają mi się ok 2h same, max 4-5h z toną lakieru także też kiepsko. Tyle dziewczyn z kręconymi włosami marzy o prostych a dla mnie do przekleństwo spróbuję trochę końcówki postrzępić, tak max 5cm w górę na początek, jak nie wyjdzie będzie bob jeszcze raz dziękuję!
bagnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:54   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: nowa fryzura pilnie poszukiwana

to zależy ile masz włosów. jesli są bardzo gęste, to skrócenie zewnętrznej warstwy włosów odbije je od głowy no i jeszcze latwiej bedzie się mozna nimi bawić. lżejsze wlosy itd.
ale jesli jest ich mało, to niestety.... tylko niepotrzebnie przerzedzisz włosy..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 00:27   #7
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: nowa fryzura pilnie poszukiwana

Mi by było na Twoim miejscu szkoda włosów, bo są piękne! Zazdroszczę

Z doświadczenia swojego wiem, że cieniowanie często okazuje skutki przeciwne do zamierzonych. Potem takie włosy denerwują, bo nawet przy "drucianych" sie powywijają w różne strony i nieestetycznie to wygląda, a włosy i tak nie są uniesione.

Wg mnie mogłabyś ewentualnie postopniowac przód + grzywka na bok, bo włosy przylizane+przedziałek na środku, robi z Ciebie "kujonka" mimo, ze jesteś bardzo ładna.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.