Konkurs Sephory - Kosmetyki, bez których nie wyobrażam sobie makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 18:09   #1
varyatka
angie5
 
Avatar varyatka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 14
GG do varyatka

Konkurs Sephory - Kosmetyki, bez których nie wyobrażam sobie makijażu


Dzień dobry

Moje kosmetyczne "must have-y" przedstawiają się następująco:

- KOREKTOR - to coś, co pozwala mi spojrzeć w lustro Mogę obejść się bez podkładu, ale dobry korektor pod oczy i na nieprzyjaciół na twarzy to absolutna podstawa. Mój faworyt na twarz to Maybelline Super Stay 24, a pod oczy Classics.

- wspomniałam, że bez podkładu mogę się obejść, więc stosuję coś lżejszego i idealnego na sezon wiosna/lato, czyli znane i kochane KREMY BB Na razie testuję te ze Skin79.

- mam niewielkie oczy, więc MASCARA to dla mnie sposób na powiększenie. Mogę nie mieć kreski, mogę darować sobie cienie, ale tusz musi być. Ostatnio pokochałam Maybelline One by One Satin Black oraz Rimmel Scandaleyes.

- róż i rozświetlacz są ważne, ale dla mnie liczy się BRONZER. Lubię mieć wymodelowaną i "opaloną" buzię przez cały rok, a przy okazji optyczne jej zoptymalizowanie daje mi efekt 2w1

Dziękuję i pozdrawiam
__________________
cinnamonne85.blogspot.com .
varyatka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.