Farbowanie henną - część III - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 19:39   #3091
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
No to mnie pocieszyłaś mówiąc, że z naturalnych będę mogła takie mieć Bo najbardziej się bałam, że z moich to nigdy takie nie wyjdą.
Chyba dam im trochę czasu, żeby farba się mocniej wypłukała i od razu zrobię już jaśniejszą, ściągać koloru nie będę, bo wydaje mi się, że moje włosy by tego nie przetrwały.
A co do henny, najlepszy jest khadi, tak? Czy są jeszcze inne równie dobre?
Khadi jest dobrą firmą. Możesz też kupować wszystkie składniki osobno czyli hennę baq , amlę i indygo i mieszać aby uzyskać brązy. Na pewno wyjdzie to taniej ale zanim znajdziesz proporcje możesz mieć kilka wpadek kolorystycznych. Ja kupuję u naszej wizażanki Hennayi - możesz do niej napisać żeby ci dobrała proporcje - zna się na hennie jak mało kto bo to jej pasja.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:33   #3092
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farbowanie henną - część III

Melduję że zieleń po rozjaśnianiu henny zniwelowałam płukanką tonującą Flor Illum czerwień Pięknie zgasiła zieleń
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:53   #3093
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Khadi jest dobrą firmą. Możesz też kupować wszystkie składniki osobno czyli hennę baq , amlę i indygo i mieszać aby uzyskać brązy. Na pewno wyjdzie to taniej ale zanim znajdziesz proporcje możesz mieć kilka wpadek kolorystycznych. Ja kupuję u naszej wizażanki Hennayi - możesz do niej napisać żeby ci dobrała proporcje - zna się na hennie jak mało kto bo to jej pasja.
A gdzie bym mogła kupić same składniki żeby je mieszać?
Przepraszam, że męczę tyloma pytaniami, ale ja zupełnie nic nie wiem o hennie ani o tym jak ją zdobyć, która jest warta uwagi a którą lepiej sobie odpuścić.
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:57   #3094
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
A gdzie bym mogła kupić same składniki żeby je mieszać?
Przepraszam, że męczę tyloma pytaniami, ale ja zupełnie nic nie wiem o hennie ani o tym jak ją zdobyć, która jest warta uwagi a którą lepiej sobie odpuścić.
wpisz w allegro henna BAQ i ci wyskoczy , w tej chwili jest promocja na hennę ma po 12 zł bo czeka na nową dostawę , ale na razie indygo i amli nie ma. Na twoim miejscu hennę bym kupiła bo się opłaca 100g za 12zł a khadi ma za ok 28zł
http://allegro.pl/henna-baq-wyprzedaz-i3184459345.html
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:39   #3095
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
wpisz w allegro henna BAQ i ci wyskoczy , w tej chwili jest promocja na hennę ma po 12 zł bo czeka na nową dostawę , ale na razie indygo i amli nie ma. Na twoim miejscu hennę bym kupiła bo się opłaca 100g za 12zł a khadi ma za ok 28zł
http://allegro.pl/henna-baq-wyprzedaz-i3184459345.html
Jesteś kochana dziękuję

A jeszcze zapytam ile na jedną koloryzacje jest potrzebnych gramów?
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:45   #3096
shinaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
ja się właśnie czaiłam na ciemny brąz ale w końcu zakupiłam orzechowy (następny pewnie będzie ciemny),
dzisiaj pocztowy przyniósł i czaję się na tą hennę i czaję ale właśnie poczytałam, że lepiej odstawić na noc do utlenienia, żeby lepiej pokrył siwki i dłużej się trzymał, a Ty może utleniałaś swój brąz?
Tak utleniałam odstawiłam go na 24 h.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

[/COLOR]

Nikt nigdy nie pisał że trzeba przed położeniem henny nie używać produktów z silikonami tylko przed nałożeniem henny dobrze włosy oczyścić. To że ci się nie przesuszyły zawdzięczasz właśnie dodaniu odżywki do henny. Henna nie ma ci zaschnąć na głowie - ma być taka glutowata- dlatego nakładamy czepek na głowę i ręcznik żeby właśnie nie dopuścić do wyschnięcia. Fajnie że ci służy. Pochwal się włoskami i wrzuć zdjęcia [/QUOTE]


Na ulotce od producenta jest napisan ze zaleca sie przez kilka tyg nie stosowanie szamponów i odżywek z silikonem

Jeśli chodzi o przesuszenie to ludzie rożnie piszą. czytałam wpis gdzie dziewczyna dołożyła odzywkę do papki i później nie mogła sobie z nimi poradzić.

Więc po tym wszystkim czego się naczytałam była bardzo zadowolona ze wszystko poszło dobrze
shinaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 21:48   #3097
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
A jeszcze zapytam ile na jedną koloryzacje jest potrzebnych gramów?
A jak długie i gęste masz włosy?
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 21:58   #3098
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Farbowanie henną - część III

Jak są w miarę proste to sięgają 2-3cm przed zapięcie stanika, są dość mocno wycieniowane i raczej średnio gęste.
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:19   #3099
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Farbowanie henną - część III

90-100 gram proszku przy pierwszym farbowaniu będzie optymalne. jak nabierzesz wprawy w nakładaniu, to pewnie będziesz mniej potrzebowała. ale lepiej mieć rozrobione więcej niż mniej
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 00:56   #3100
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Belushi Pokaż wiadomość
Jak są w miarę proste to sięgają 2-3cm przed zapięcie stanika, są dość mocno wycieniowane i raczej średnio gęste.
Ja mam gęste i długie (3-4cm a zapięcie stanika) i na styk starczyło mi 100 gram, choć lepiej byłoby pewnie zrobić 125. Farbowałam mokre.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:10   #3101
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Przy ostatnim farbowaniu zużyłam 120gram, bardzo rozwodnione (za bardzo), a mam włosy 4 cm za zapięcie stanika, raczej grubsze.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 11:45   #3102
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Farbowanie henną - część III

Jak rozrobię 100 gram (włosy, jak są proste mam przed zapięcie stanika, lekko wycieniowane) to mi w misce mieszanki zostaje na tyle, że zamrozić się nie opłaca, a dołożyć na włosy już nie ma gdzie. Optymalnie u mnie wystarcza 70 gram, bo tyle używałam na początku, teraz mi się nie chce odsypywać, leń jestem.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:34   #3103
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Farbowanie henną - część III

własnie siedze z czarna henna khadi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:50   #3104
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farbowanie henną - część III

Hennaya, kiedy dostawa?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:32   #3105
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja mam włosy do zapięcia stanika, ale dosyć dużo ich jest. 120 gram to tak na styk wychodzi...
Właśnie, hennaya, powiadom nas tutaj, jak będą nowe ziółka dostępne, bo zapasy mi się skurczyły i nie mam czym hennować
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:49   #3106
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cześć dziewczyny Przymierzam się do farbowania włosów henną - na razie mam doświadczenie tylko z farbowaniem brwi henną raz na jakiś czas
Chciałam się was zapytać czy kolory jakie mogą mi wyjść na głowie (wiem, że to zależy od wielu czynników) zawsze się zmyją z głowy? Bo jeśli tak to aż mnie korci do testów i prób. Nigdy nie odważyłam się na trwałą farbę z obawy przed odrostami i zniszczeniem włosów, ale jednak katowałam je co jakiś czas szamponetkami i tymi farbami na 24 zmycia co i tak zostają.
W sumie to teraz od połowy włosów mam właśnie ciemniejsze po takiej farbie - ale nie widać tego kompletnie .
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 19:58   #3107
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przymierzam się do farbowania włosów henną - na razie mam doświadczenie tylko z farbowaniem brwi henną raz na jakiś czas
Chciałam się was zapytać czy kolory jakie mogą mi wyjść na głowie (wiem, że to zależy od wielu czynników) zawsze się zmyją z głowy? Bo jeśli tak to aż mnie korci do testów i prób. Nigdy nie odważyłam się na trwałą farbę z obawy przed odrostami i zniszczeniem włosów, ale jednak katowałam je co jakiś czas szamponetkami i tymi farbami na 24 zmycia co i tak zostają.
W sumie to teraz od połowy włosów mam właśnie ciemniejsze po takiej farbie - ale nie widać tego kompletnie .
czysta henna nie zmywa się z włosów - przynajmniej mi , nawet na rozjaśnionych włosach kolor się nie wymywa . I to mi się w hennie podoba - bo najgorsze dla mnie to jak ruda farba się wypłukuje i zostaje nie wiadomo co. Indygo się wypłukuje
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:04   #3108
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
czysta henna nie zmywa się z włosów - przynajmniej mi , nawet na rozjaśnionych włosach kolor się nie wymywa . I to mi się w hennie podoba - bo najgorsze dla mnie to jak ruda farba się wypłukuje i zostaje nie wiadomo co. Indygo się wypłukuje
Zaskoczyłaś mnie :P to w takim razie muszę się w tym temacie do edukować bo cały czas miałam w głowie, że raczej się zmywa całkiem ale wolałam spytać i dobrze zrobiłam

A czy z indygo da się zrobić brązy czy tylko czarny ?(dobrze kojarzę, że indygo farbuje na czarno?)
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 20:22   #3109
powrotdozrodel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witam Was dziewczyny!

Z góry przepraszam jesli jestem "kolejną osobą pytającą o to samo" ale wątek jest bardzo rozbudowany a ja jestem kiepska w szukaniu...;-)

moje włosy są pokryte jasnym blondem i obecnie mam jakiś 5mm odrostu (ciemny blond + bardzo dużo siwych włosów).

Chciałabym przejść na hennę aby nie niszczyć już włosów zwykłą farbą.

Poradzcie mi proszę od czego zacząć? Czy w związku z odrostem pół na pół siwo-mysim muszę pofarbować włosy henną dwa razy? Rozumiem, że blondu nie jestem w stanie uzyskać więc najchętniej dążyłabym do kolorku taki jak tu:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1303133707 lub

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1326968492

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1326968492

a może jest tutaj jakaś poznanianka, która zajmuje się farbowaniem henną? Bardzo proszę o pomoc!!

Pozdrawiam Was
powrotdozrodel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 20:55   #3110
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez powrotdozrodel Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny!

Z góry przepraszam jesli jestem "kolejną osobą pytającą o to samo" ale wątek jest bardzo rozbudowany a ja jestem kiepska w szukaniu...;-)

moje włosy są pokryte jasnym blondem i obecnie mam jakiś 5mm odrostu (ciemny blond + bardzo dużo siwych włosów).

Chciałabym przejść na hennę aby nie niszczyć już włosów zwykłą farbą.

Poradzcie mi proszę od czego zacząć? Czy w związku z odrostem pół na pół siwo-mysim muszę pofarbować włosy henną dwa razy? Rozumiem, że blondu nie jestem w stanie uzyskać więc najchętniej dążyłabym do kolorku taki jak tu:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1303133707 lub

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1326968492

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1326968492

a może jest tutaj jakaś poznanianka, która zajmuje się farbowaniem henną? Bardzo proszę o pomoc!!

Pozdrawiam Was
czysta henna BAQ na jasnych włosach powinna dać taki efekt jak na zdjęciach
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:06   #3111
powrotdozrodel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie henną - część III

czysta henna BAQ na jasnych włosach powinna dać taki efekt jak na zdjęciach


Bardzo dziękuję!!

tylko komplikator mi się załącza... hennę rozrobić z wodą/sokiem z cytryny?

czysta henna równomiernie pokryje moje blond włosy i odrosty?
powrotdozrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 21:37   #3112
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część III

to jest właśnie najpiękniejsze w hennie, że nigdy do końca nie wiadomo jak wyjdzie na włosach
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:07   #3113
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
to jest właśnie najpiękniejsze w hennie, że nigdy do końca nie wiadomo jak wyjdzie na włosach
Najpiękniejsze ?
Ja się zawsze boję

Dziewczyny, farbuję henną kolor czarny, skład(Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla )) co mogę dodać żeby mi dobrze złapało odrost ?
Dodawałyście może glinkę zieloną ? Koleżanka z forum poleciła mi glinkę.

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2013-05-01 o 22:12
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:26   #3114
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część III

a mi się właśnie najbardziej podoba to że kolor nie jest jednolity tylko mieni się kilkoma odcieniami rudości
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 22:53   #3115
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez shinaya Pokaż wiadomość
Tak utleniałam odstawiłam go na 24 h.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

[/COLOR]

Nikt nigdy nie pisał że trzeba przed położeniem henny nie używać produktów z silikonami tylko przed nałożeniem henny dobrze włosy oczyścić. To że ci się nie przesuszyły zawdzięczasz właśnie dodaniu odżywki do henny. Henna nie ma ci zaschnąć na głowie - ma być taka glutowata- dlatego nakładamy czepek na głowę i ręcznik żeby właśnie nie dopuścić do wyschnięcia. Fajnie że ci służy. Pochwal się włoskami i wrzuć zdjęcia

Na ulotce od producenta jest napisan ze zaleca sie przez kilka tyg nie stosowanie szamponów i odżywek z silikonem

Jeśli chodzi o przesuszenie to ludzie rożnie piszą. czytałam wpis gdzie dziewczyna dołożyła odzywkę do papki i później nie mogła sobie z nimi poradzić.

Więc po tym wszystkim czego się naczytałam była bardzo zadowolona ze wszystko poszło dobrze [/QUOTE]

dzięki za info

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę żeby mieszanki z indygo odstawiać na noc ??? Żeby lepiej pokryć siwki i ogólnie żeby lepiej się henna trzymała można dodać trochę soli.
no ja natknęłam się na ą informację na blogu idalii, chyba nie pomyliłam nicku...
zaraz wkleję link:

http://www.idaliablog.com/2013/02/ws...niu-henna.html

ja już jestem po...jutro napiszę jak efekty
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 09:08   #3116
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
a mi się właśnie najbardziej podoba to że kolor nie jest jednolity tylko mieni się kilkoma odcieniami rudości
Aarion Twój opis mnie najbardziej zachęcił różne odcienie rudości masz może gdzieś zdjęcie swoich włosów bym mogła zobaczyć efekt? Ale jak nie to napisz jaki masz naturalny kolor?
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 10:23   #3117
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
a mi się właśnie najbardziej podoba to że kolor nie jest jednolity tylko mieni się kilkoma odcieniami rudości
Muszę zrobić zdjęcie mojej siostry, nakombinowała tak z szamponami i farbami rudymi, że 5 henna jeszcze tego nie wyrównała. Boje się przesadzać z indygo aby jej nie przyciemnić włosów Ale masakra, ma ciemny odrost, później jakiś czerwony brąz a na końcu rude
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 10:39   #3118
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Farbowanie henną - część III

hahah, "ombre"
teraz jej włosy są w dobrych rękach
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 11:53   #3119
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Farbowanie henną - część III

Wizażanki to znowu ja

Proszę Was o radę ; dwa razy malowałam włosy henną (naturalna i jasny brąz 1:1), kolor wyszedł mi ładny - miedziany, taki jak chciałam. Po 2 farbowaniu odrosty które są brązowe tylko trochę się pomalowały, teraz różnica jest widoczna. Jak mam pomalować włosy następnym razem, żeby odrosty i włosy na długości miały taki sam kolor. Najpierw nałożyć samą hennę naturalną, a na drugi dzień brązową?

Proszę o rady
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 13:15   #3120
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cześć dziewczyny,

to mój pierwszy post w tym wątku i na początku chciałam się przywitać.
Podczytuję już wątek jakiś czas i postanowiłam się odezwać w końcu. W środę zrobiłam pierwszą próbę z henną (zakupionej u Hennaya). Przygotowałam ją tak jak poleca właśnie Hennaya na blogu - ciepła woda + henna i odstawienie do czasu aż uwolni się barwnik. Pomalowałam na jednym pasemku i trzymałam przez 3h. Efekt prawie mnie zadowolił. Prawie, bo wolałabym żeby kolor był z 1-1,5 tonu ciemniejszy. Załączam zdjęcie z efektem jaki uzyskałam. Pasemko podpisane, reszta to mój naturalny kolor włosów. Chciałam prosić o poradę co dodać żeby przyciemnić włosy. Amlę? Tylko w jakiej proporcji?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (30,6 KB, 53 załadowań)
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.